Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Спри да се надяваш и може и да я пуснат скоро. :3fdb8960598fa63e:

 

Аз спрях вече, ама както виждаме пак не излиза и тва е :)

 

Яница много дразни с тези промотирания преди да е излязъл неин клип, да престане.

 

Яница не е виновна, че е пълна скука и се налага да я чакаме с интерес. Пък и съм сигурен, че хайпа си струва, дето даже не съм привърженик (вече) щото досега (за други работи) е водил само до разочарование (как нещо не че не е било на ниво, а не е стигнало до нивото, за което съм се хайпнал)

 

Междудругото, кво си намерих неска в тубата. Любими издания от миналото десетилетие

 

 

Единствената класация, в която Галена не само е мачкала още 2007ма, че даже е и над Преса!

 

 

Тука Десови могат да се порадват за добрите стари времена, когато и Деса е мачкала Преса!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз спрях вече, ама както виждаме пак не излиза и тва е :)

Яница не е виновна, че е пълна скука и се налага да я чакаме с интерес. Пък и съм сигурен, че хайпа си струва, дето даже не съм привърженик (вече) щото досега (за други работи) е водил само до разочарование (как нещо не че не е било на ниво, а не е стигнало до нивото, за което съм се хайпнал)

 

Междудругото, кво си намерих неска в тубата. Любими издания от миналото десетилетие

 

 

Единствената класация, в която Галена не само е мачкала още 2007ма, че даже е и над Преса!

 

Визирах цялата кариера на Еница в последните 2-3 години, снимки няколко седмици преди клипа, кому са нужни? И с тези многомесечни промота копира кака си по кариера - Андреа. То бива, бива, ама да изкопираш като ксерокс нечии образ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелче, това с клипа на Яница стана много изнервящо. Поне да не беше качвала снимки от клипа и да пише "скоро".. Какво е скоро за нея, след месец ли? :mf_surrender:

На нова 2017-та писа скоро за "Няма да ме купиш", а той излезе средата на Февруари, така че и по-зле е било. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелче, това с клипа на Яница стана много изнервящо. Поне да не беше качвала снимки от клипа и да пише "скоро".. Какво е скоро за нея, след месец ли? :mf_surrender:

Тя надали е виновна, че клипа сигурно е готов, а Митьо го преглежда кадър по кадър за нещо скандално, че не може да влезе в порнхъб като нормален човек.

 

Последно са казали до края на месеца, броим дните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя надали е виновна, че клипа сигурно е готов, а Митьо го преглежда кадър по кадър за нещо скандално, че не може да влезе в порнхъб като нормален човек.

 

Последно са казали до края на месеца, броим дните.

Ми то има 20 дена.. :mf_surrender:

Скапана политика на Пайнер, после ще ми пусне куп премиери заедно. Хич ги няма в това отношение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница е пословична с тия нейните "Очаквайте" и "Soon...". За кой път вече едно и също. Само дразни феновете си по тоя начин сякаш ще пуска нещо свръхграндиозно, а после дори хубавите й песни не могат да направят 5 милиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми то има 20 дена.. :mf_surrender:

Скапана политика на Пайнер, после ще ми пусне куп премиери заедно. Хич ги няма в това отношение.

То не е нещо ново, все едно за пръв път ще е дни наред мъртвило и тъпи премиери, а накрая - една след друга. Ся шсе окаже че до края на месеца ша пуснат и Гальо, и Галка, и Ана, и Ема и сички дето не са пускали нищо ново от миналата година и им е време. А Яница ша мине някъде там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То не е нещо ново, все едно за пръв път ще е дни наред мъртвило и тъпи премиери, а накрая - една след друга. Ся шсе окаже че до края на месеца ша пуснат и Гальо, и Галка, и Ана, и Ема и сички дето не са пускали нищо ново от миналата година и им е време. А Яница ша мине някъде там.

Тя Анка цял албум ще пусне все пак :girl_cry2:

И после що някой песни не могат да натрупат много гледания... ми като ги пускат наблизо как да стане. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница е пословична с тия нейните "Очаквайте" и "Soon...". За кой път вече едно и също. Само дразни феновете си по тоя начин сякаш ще пуска нещо свръхграндиозно, а после дори хубавите й песни не могат да направят 5 милиона.

А "Фуклата" и 4 не може.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма седмица откакто го коментирахме. Янева май се възмущаваше на твърденията ми за поканите при Анелия от 2012-та. :1000 (30):

Така беше, но ето че нещата си дойдоха на мястото и ги виждаме такива, каквото са. Както винаги де. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...