Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не смятам да си отделям цялата вечер в търсене на някакви снимки на Риана,който толкова се вълнува да потърси назад в темите има си я статията.

 

2010 когато Андреа е била на върха едва ли е имала време за търсене и колиране на скици на тоалети,за това са се грижели Вили и Маури.

 

За сметка на което може да губиш цяла вечер в патологична "защита" на куция кон Дора?

 

Много забавно, когато е ясно откъде е крала, били стилистите, а когато не съвсем - все едно тя еднолично била открила топлата вода.

 

http://m.novini.bg/news.php?id=472261

Нещо да кажеш?

А сегашното барби Теди колко хита направи от 2013 насам? Колко участия направи? Знае ли се от хората? Има ли визия и тяло? Глас има ли повече от другите барбита?

 

Докажи ти, че Андреа има участия из там, където твърди. И на тия хонорари. Докато не видим, тия неща си остават в сферата на научната фантастика и кризисния Пиар на Дора, замазващ липсата на интерес на родна почва.

 

Както ти се каза, ако не е Андреа, даже минаваш за умно момче, но с тая върла фенщина, ставаш за смях просто, и делиш една и съща графа с роьло. Сериозно ли искаш да бъдеш под същия общ знаменател като тази видна фурнаджийска особа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе, сериозен ли си? Която от поредицата руси секс куклички (Камелия-Гергана-Андреа-Теди Александрова) да беше хванала най-хубавите години на чалгата, към днешна дата щяха да й знаят ретро хитовете. Гергана е жив пример - пълен мързел, но нацели здрав хит и до ден днешен се помни. Камелия просто прави шоу и тва никой не го отрича, но не стига за да си топ. Нито има хитове, нито има интерес към нея, нито има добър пиар (всичко се изтърка), нито поколението слушащо чалга (12-20) я приема на сериозно. Дори клиповете й вече не са толкова добри.

Хит не значи кариера. Камелия има кариерище! Гергана какви пари към днешна дата изкарва с единствения си, макар и голям, хит?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За сметка на което може да губиш цяла вечер в патологична "защита" на куция кон Дора?

 

Много забавно, когато е ясно откъде е крала, били стилистите, а когато не съвсем - все едно тя еднолично била открила топлата вода.

Докажи ти, че Андреа има участия из там, където твърди. И на тия хонорари. Докато не видим, тия неща си остават в сферата на научната фантастика и кризисния Пиар на Дора, замазващ липсата на интерес на родна почва.

 

Както ти се каза, ако не е Андреа, даже минаваш за умно момче, но с тая върла фенщина, ставаш за смях просто, и делиш една и съща графа с роьло. Сериозно ли искаш да бъдеш под същия общ знаменател като тази видна фурнаджийска особа?

Чудих се кога ще се появи поредния фен на бездарната Кама.Отивай да си прекопираш темите на Янева и не ме цитирай. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докажи ти, че Андреа има участия из там, където твърди. И на тия хонорари. Докато не видим, тия неща си остават в сферата на научната фантастика и кризисния Пиар на Дора, замазващ липсата на интерес на родна почва.

 

Както ти се каза, ако не е Андреа, даже минаваш за умно момче, но с тая върла фенщина, ставаш за смях просто, и делиш една и съща графа с роьло. Сериозно ли искаш да бъдеш под същия общ знаменател като тази видна фурнаджийска особа?

Мен не ме интерсува като цяло, но щом комуникирам с Фокса използвам неговите тактики. Той си борави с жълтите медии, така че...

В Андреа има нещо което ме е накарало да я слушам и не е само като изпълнител. Самата тя ми харесва и аз няма да спра да и симпатизирам, само защото изглеждам по-глупав за някого. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено - в изпълнение на П. щеше да е мегахит!

Сега, искам да погледнеш към небето - да се усмихнеш и да си пожелаеш следващата песен на П. да е хитът на годината! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудих се кога ще се появи поредния фен на бездарната Кама.Отивай да си прекопираш темите на Янева и не ме цитирай. :1000 (29):

Неуспешно и посредствено при това. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудих се кога ще се появи поредния фен на бездарната Кама.Отивай да си прекопираш темите на Янева и не ме цитирай. :1000 (29):

 

Казала гаргата на гарвана, че бил черен. Я въри реви в някое друго кьоше как си тръгнала любимата ти раздвижвачка на форума.

 

Мен не ме интерсува като цяло, но щом комуникирам с Фокса използвам неговите тактики. Той си борави с жълтите медии, така че...

В Андреа има нещо което ме е накарало да я слушам и не е само като изпълнител. Самата тя ми харесва и аз няма да спра да и симпатизирам, само защото изглеждам по-глупав за някого. :)

 

Ти пак и симпатизирай, щом си намерил за какво, но се опитай, за разлика от масата, да си обективен, нали. Едното не изключва другото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна песен, жалко, че не е станала голям хит.

Не може да се мери с това все пак!

Ивана се преориентира от турски към сръбски кавър, за по-евтино!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казала гаргата на гарвана, че бил черен. Я въри реви в някое друго кьоше как си тръгнала любимата ти раздвижвачка на форума.

Ти пак и симпатизирай, щом си намерил за какво, но се опитай, за разлика от масата, да си обективен, нали. Едното не изключва другото.

Тя се върна,аз затова съм тук. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...