Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ще ви помоля да преместите личните си спорове в чат мания или на лични съобщения. Не е тук мястото.Считайте се за устно предупредени! Благодаря!

Преместих коментарите в чата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

ДесиСлава с още 2 нови номинации от няква медия

Фолк идол на годината

Майка на годината

Само тя може да си позволи с 2 проекта и едно участие в капките да бере такива плодове. Някои по 4-5 проекта пускат и не успяват да се откроят. На други им е писано да са велики :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес гледах клип от някакъв цигански рожден ден, на който Теди Александрова пее 'Направи ми го анално, ти ми пасваш идеално", в чест на ЕДНОГОДИШНИЯ РОЖДЕНИК, докато го държи в ръцете си, а до нея са прилепени две шест годишни момиченца, които пляскат и се радват... :wallbash: :gun_bandana: :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес гледах клип от някакъв цигански рожден ден, на който Теди Александрова пее 'Направи ми го анално, ти ми пасваш идеално", в чест на ЕДНОГОДИШНИЯ РОЖДЕНИК, докато го държи в ръцете си, а до нея са прилепени две шест годишни момиченца, които пляскат и се радват... :wallbash: :gun_bandana: :mf_surrender:

 

:flowers: :flowers:

Дори няма да те помоля да го постнеш тук. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес гледах клип от някакъв цигански рожден ден, на който Теди Александрова пее 'Направи ми го анално, ти ми пасваш идеално", в чест на ЕДНОГОДИШНИЯ РОЖДЕНИК, докато го държи в ръцете си, а до нея са прилепени две шест годишни момиченца, които пляскат и се радват... :wallbash: :gun_bandana: :mf_surrender:

Камито прокара тази мода още от едно време с "Помня казваше ти, че отзад не боли"

Троянския кон в чалгата. :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камито прокара тази мода още от едно време с "Помня казваше ти, че отзад не боли"

Троянския кон в чалгата. :3fdb8960598fa63e:

Да не забравяме и "само за секс мисля аз, а ти си гаден педераст". Абсолютна простачка. Иначе е голямата работа според някои.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:flowers: :flowers:

Дори няма да те помоля да го постнеш тук. :helpsmilie:

Няма да го поствам, но го има в нета. Пее с Илиян на този "празник" и е просто скандално гадно! :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не забравяме и "само за секс мисля аз, а ти си гаден педераст". Абсолютна простачка. Иначе е голямата работа според някои.

В реда на нещата е някоя мастия да продължи завета на камче :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка песен на Камчилия, жалко че не беше голям хит.

 

 

Най-хубава е в този клип от всичките и' клипове.

Ванча тогава е взела Диамантите на Неда а на Кама бутнали дебитантската песен на Танчето Савич. #МиткосПолитикос

пс. Харесва ми песента и на СРБ и на БГ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-хубава е в този клип от всичките и' клипове.

Ванча тогава е взела Диамантите на Неда а на Кама бутнали дебитантската песен на Танчето Савич. #МиткосПолитикос

пс. Харесва ми песента и на СРБ и на БГ.

Ама кварталната кръчма и до днес си остана хит. А едно време направи бум направо, беше химна на кръчмите :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама кварталната кръчма и до днес си остана хит. А едно време направи бум направо, беше химна на кръчмите :3fdb8960598fa63e:

 

Да, и в МК чувам че някои бендови версията на Ивана я изпълняват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камито прокара тази мода още от едно време с "Помня казваше ти, че отзад не боли"

Троянския кон в чалгата. :3fdb8960598fa63e:

При Камелия никога не е било толкова брутално. Чак пък троянски кон....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да те събуди известието за лайфа на Преслава във Фейсбук, да го цъкнеш , да се разсъниш, да ти каже: "Ауу, пада ми батерията, извинявайте! Лека!" :3fdb8960598fa63e:

Гадничко от нейна страна, кралицаа хаха :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...