Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Че какъв глас е имала Ивана, че да го съхрани... Винаги е звучала кръмарско и като дърт пушач. Да, можеща певиц е, но гласа и не е феноменален и няма какво да му пази...

Абсолютна глупост, наложена от фенове на певици, които минаха назад, при появата на Ивана в пространството. Какво значи звучала "кръчмарско"? Или можеш да пееш, или не! Все едно възхваляваната Софка звучи като Павароти, моля ви се... :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Златното костюмче на Глорка го помня. Доста го носеше тогава! :3fdb8960598fa63e:

Изглежда доста добре, но май е пипала носа някъде 2005-2006. Големичък ми се вижда на това интервю.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е смешно, Глория заслужаваше да е пак на турнето. Имаше други излишни, но не и тя.

 

Еми на мен ми е смешно, когато някой си прави сметката без кръчмар. Не съм казал, че не е заслужавала. Кой е бил излишен? Вера от Търново?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми на мен ми е смешно, когато някой си прави сметката без кръчмар. Не съм казал, че не е заслужавала. Кой е бил излишен? Вера от Търново?

Ми добре де чак излишни не, но не и по-добри за турнето от Глория. Ако щеш Малина, Гера, Вероника. Просто пример.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само в сферата на догадките остава, обаче, дали щеше да направи по-голям хит. Нямам спомен някоя Камина песен от тази въпросна година да е минавала такава на Ванча, която мачкаше категорично. Така или иначе, песента стана емблема за албума "Няма спиране".

Колкото до турнето през 2004 - защо Ивана не отиде, при положение, че имаше покана? Помня, че тогава мина с някакво наивно оправдание, че не може да остави Стояна и Румен... :1000 (29):

Глория ли беше причината?

Идвинявай, ама Диаманти при когото да беше попаднала щеше да е хит. Песента на Неда си беше хит по това време и беше супер популярна и в БГ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Ивана добре, че не е взела участие на турне 2004, защото тогава Камелия или някоя трябваше да премахнат за да сложат нея... а тогава тя работеше по албума "Няма спиране" и беше върхът! :Vishenka_05:

Абе вие защо по цял ден говорите за Камелия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идвинявай, ама Диаманти при когото да беше попаднала щеше да е хит. Песента на Неда си беше хит по това време и беше супер популярна и в БГ.
Въобще не съм убедена, че при когото и да попаднела, щяла да е такъв хит. Много хора взеха големи сръбски песни в Пайнер тогава, че и след това.

"Чик погоди" на Лепа Брена е много популярна песен, а кой помни "Не съм такава" на Андреа?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мхм, точно. Не говори глупости за живите и изпълнения. Тука звучи ужасно просто, Кабаиванска сигурно е умряла от срам че се е асоцирана с това изпълнение. И точно това да ми го фали музикант, само резил падаш.

 

Доста си необективен когато стане въпрос за Десислава. Не знам защо, но на черното бяло и да казваш няма да заблудиш никого :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въобще не съм убедена, че при когото и да попаднела, щяла да е такъв хит. Много хора взеха големи сръбски песни в Пайнер тогава, че и след това.

"Чик погоди" на Лепа Брена е много популярна песен, а кой помни "Не съм такава" на Андреа?

 

Чик погоди е издадена около 10 години преди кавърът на Андреа, тя си звучеше ретро тогава, да се чуди човек с какъв акъл я записа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въобще не съм убедена, че при когото и да попаднела, щяла да е такъв хит. Много хора взеха големи сръбски песни в Пайнер тогава, че и след това.

"Чик погоди" на Лепа Брена е много популярна песен, а кой помни "Не съм такава" на Андреа?

Чиг покоди е някакво недоразумение и подобие на песен. Такива сръбски бълвочи не вървят тук.

А и нали не сравняваш дебютантката Андреа с певицата на годината - Ивана.

Както казах - Диаманти беше готов хит и щеше да е хит при която й да е . То е ясно, че песента е гласяна за някое от големите имена тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще пуска ли Янева нова песен скоро? Така четох в коментарите на сигнала, защото нали наскоро се завърна на сцената. В момента сме в застой, песните еднодневки...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста си необективен когато стане въпрос за Десислава. Не знам защо, но на черното бяло и да казваш няма да заблудиш никого :)

Не целя да съм обективен, но все пак имам уши. То пък ти конкретно щот си много обективен (а тряя. нали свириш там нещо, тряя да имаш трениран музикален слух по дяволите).

 

Тя въздух не може да си вземе, скимти че едва се чува, после черното било бяло. Не, червеното е зелено, а синьото - пембяно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чиг покоди е някакво недоразумение и подобие на песен. Такива сръбски бълвочи не вървят тук.

А и нали не сравняваш дебютантката Андреа с певицата на годината - Ивана.

Както казах - Диаманти беше готов хит и щеше да е хит при която й да е . То е ясно, че песента е гласяна за някое от големите имена тогава.

Аз пък не мога да си представя "Диаманти" в изпълнение на Камелия!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Глорчето песен нещо????

 

На мен ми се иска албум с 6-те песни след "Пясъчни кули" плюс 5-6 нови...

 

Време е вече... но ако ще пуска нещо, като последната, по-добре да не го прави.

След "Изсвирете нещо ударно", (която не наложи така както трябваше, а имаше шанс да я изпее в Арената на общ концерт) явно беше решила да пусне нещо в тази стилистика но за съжаление не се получи толкова добре, няма какво да си кривим душата. На мен въпреки всичко ми хареса с времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заяждане с модератор!! БАН!!!

 

В тоя ред на мисли, това така ли ша го оставим? Неска дори не комуникирам с буквеника.

 

Щото лелята иска да е Десислава и да я клатят млади борци.А не черни бежанци.Затова я мрази.Но съдба хаха
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...