Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Е,поне си е оставила пари за самобръсначки на някои места..

Е тя не е виновна че има визията и явно хормоните на траверс та и се налага да прибягва до такива средства.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тя не е виновна че има визията и явно хормоните на траверс та и се налага да прибягва до такива средства.

Преди години друг стана известен със скандално окосмяване.Андреа проблеми с космите няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди години друг стана известен със скандално окосмяване.Андреа проблеми с космите няма.

 

Явно има. Щом се е подсигурила с толкоз самобръсначки.

 

Иначе кой с квото може - ама с по-добре известен с косми, отколкото с пенсията на тате.

 

Космите още се помнят, а Дора - никак.

 

Явно феновете на Кама защитават Галя,защото й е дала няколко от бракуваните си рокли.

Какъв е смисъла да наричате Рени и Деса дебели при положение,че са певици? За тях не е нужно да са като моделки.Сбъркана работа..

 

Добре, почваме с Дора. Тя нали беше моделка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз искам албум ама се съмнявам поне на този етап. Ще се радвам и на нова песен.Стрелците не се получиха така е. Жалко че тогава изпусна момента да издигне още повече "Изсвирете нещо ударно". При Глория доста често се случва да не успее да наложи точно песни, които имат голям шанс за това.

А, то и на мен не ми се вярва но това не ми пречи да се надявам. :D

Иначе си доста права, примери колкото щеш, това се почна след 2005-та. "Обич моя", "На чисто", "На мъжете, които не обичах"... все песни, които имаха потенциал за големи хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно има. Щом се е подсигурила с толкоз самобръсначки.

 

Иначе кой с квото може - ама с по-добре известен с косми, отколкото с пенсията на тате.

 

Космите още се помнят, а Дора - никак.

Добре, почваме с Дора. Тя нали беше моделка?

Няма значение.По-добре известен с пенсията на тате отколкото като първата ковра в жанра.

Никой не изкарва Андреа гласовита колкото Рени и Деса,така че не вървиш.

 

ПП: Използването на лекарства с цел затапка не ви прави по-умни,точно обратното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма значение.По-добре известен с пенсията на тате отколкото като първата ковра в жанра.

Никой не изкарва Андреа гласовита колкото Рени и Деса,така че не вървиш.

 

ПП: Използването на лекарства с цел затапка не ви прави по-умни,точно обратното.

 

Още по зле, даже няма тва опрадвание да е по-кръгла от 10 Ренита и Фатмесити събрани прибрани извадени коренувани степенувани умножени и разделени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още по зле, даже няма тва опрадвание да е по-кръгла от 10 Ренита и Фатмесити събрани прибрани извадени коренувани степенувани умножени и разделени.

Обиждането на външен вид на жени показва само ниско възпитание,нулева мъжественост и още няколко неща,които ще те оставя да се досетиш,че не ми се занимава пак със Стела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обиждането на външен вид на жени показва само ниско възпитание,нулева мъжественост и още няколко неща,които ще те оставя да се досетиш,че не ми се занимава пак със Стела.

 

Тия трите точно не са жени, споко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да,смаза и любимката ти в този параграф.Има най-гледаната самостоятелна англоезична песен. :3fdb8960598fa63e:

Ма нека има още много, да е жива и здрава. Просто за мен от последните неща, които пусна само "Всичко ми взе" става. И пак не се доближава до песните, които имаше в Пайнер. Без гръб и парички трудно се получава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма нека има още много, да е жива и здрава. Просто за мен от последните неща, които пусна само "Всичко ми взе" става. И пак не се доближава до песните, които имаше в Пайнер. Без гръб и парички трудно се получава.

Андреа е една от най,че сигурно и най-богатата чалгарка,така че финансови проблеми няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тя не е виновна че има визията и явно хормоните на траверс та и се налага да прибягва до такива средства.

Хахахахахаха !!!! ТОП ! Коментар на годината :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...