Jump to content



Препоръчани коментари

2dj49l3.jpg

 

Ето го нашето момиче. Обаче дори и пълна ми е много сладка и ангелска

 

Иска ми се да отиде при Гала или Венета за интервю вече. Ще е готино да се повърти малко по медиите. Или може би на един по-късен етап.

Това момче така и не мога да го възприема. Той кой набор е ? И защо прилича на сина ѝ визуално :mf_surrender:

Сега забелязах, че Ангелите плачат има малко по-малко гледания от дуета на Преслава и Джена, който излезе още лятото. Май се оказва много слушана песен първата им дуетна. Браво, браво :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

2dj49l3.jpg

 

Ето го нашето момиче. Обаче дори и пълна ми е много сладка и ангелска

Струва ми се, че е някак по-свежа от преди, сякаш това да е отново майка я кара да сияе. За отслабването има време. Тя и сега е по-слаба, отколкото очаквах.

 

А иначе както е тръгнало "Ангелите плачат" скоро ще бъде третият дует за 2017 с над 10 милиона. Не е изключено някъде в бъдещето да стигне дори "5,6,7,8" и "Как да изтрезнея", за момента върви по-добре от тях при гледанията, без да е комерсиална песен.

Новият им дует върви по-тромаво, но пак добре- освен, че доста гърми по дискотеките скоро ще е с 3 милиона гледания. Като се замисля, че когато се върна в Пайнер 3 милиона беше върхът на Десислава откъм гледания, а сега с лекота прави толкова на всяка рандъм песен, която пусне... :1000 (29): Пълноценно ТОП име.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А и като погледнем в цялостност на кариерите на Десислава и на другите най-големи изпълнители- защо да не ги сравняваме? На много хора в този форум им е болка, че една конкретна певица продължава с или без компания вече над две десетилетия да си затвърждава потенциала някой ден действително да бъде възприемана като Най-голямата в бранша евър, и че към момента от такава позиция я дели единствено това да стане малко по-сериозна и да вземе да направи голям концерт.

 

Рядко влизам в спорове и много харесвам Деси Слава, но като всеки изпълнител и тя е имала изключително слаби периоди. Всъщност допреди няколко години беше една такава петилетка. Другото нещо което е, че повечето хора възприемат Деси като страшно талантлива и харизматична, каквато тя е. Но като най - голямата в бранша ?

 

Първо това понятие е много субективно, но ако приемем твоите критерии, тогава Преслава със сигурност след няколко концерта, а и без тях може да бъде определена така.. Анелия също има всяка година не по 1, по няколко тотални хита, има концерти, има песен като дуета с Миро, която не е имало музикален формат в който да не се е пяла.

 

Другото което е, че един концерт няма как да те направи най - голям. Трудната задача е да правиш редица от такива, какви правят Ивана и най - вече Глория. Голям поне за мен не се става само с актуалност, хитове, фенове, става се когато цялостната концепция те води натам. Деси Слава е голяма, но за "най", зависи кой какво разбира под това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рядко влизам в спорове и много харесвам Деси Слава, но като всеки изпълнител и тя е имала изключително слаби периоди. Всъщност допреди няколко години беше една такава петилетка. Другото нещо което е, че повечето хора възприемат Деси като страшно талантлива и харизматична, каквато тя е. Но като най - голямата в бранша ?

 

Първо това понятие е много субективно, но ако приемем твоите критерии, тогава Преслава със сигурност след няколко концерта, а и без тях може да бъде определена така.. Анелия също има всяка година не по 1, по няколко тотални хита, има концерти, има песен като дуета с Миро, която не е имало музикален формат в който да не се е пяла.

 

Другото което е, че един концерт няма как да те направи най - голям. Трудната задача е да правиш редица от такива, какви правят Ивана и най - вече Глория. Голям поне за мен не се става само с актуалност, хитове, фенове, става се когато цялостната концепция те води натам. Деси Слава е голяма, но за "най", зависи кой какво разбира под това.

Така е- зависи кой как възприема думата Най. Аз лично си мисля, че Десислава чак след много години евентуално ще е по-широко призната като най-голяма, стига да е останала актуална и да е започнала да прави концерти. Някак си в нея има нещо, което към момента предимно по-дългогодишните й фенове можем да видим, за да я наричаме такава, но след години може и да е друго. И Лили Иванова навярно не е била възприемана като най-голямата в естрадата през 70-те и 80-те, когато е имало сумати други актуални певици от нейния жанр, които също да са с потенциала да са такива. Но времето си отсейва това, което е най-добро, независимо дали то е имало спадове или само възходи. Но зависи и доколко самият изпълнител се стреми да се докаже, де. Не знам дали на самата Десислава ще й се заминава чак толкова с чалга след 45-50, камо ли след 70 като Лили (то никоя няма да се занимава чак толкова), но пък и във фолклора може да продължи да се доказва, което пак би се зачитало при многопластова певица като нея.

Попринцип в този форум всеки си води неговата любимка най-голяма, така че си е редно и Десовите да си имаме теории защо нашата е такава. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рядко влизам в спорове и много харесвам Деси Слава, но като всеки изпълнител и тя е имала изключително слаби периоди. Всъщност допреди няколко години беше една такава петилетка. Другото нещо което е, че повечето хора възприемат Деси като страшно талантлива и харизматична, каквато тя е. Но като най - голямата в бранша ?

 

Първо това понятие е много субективно, но ако приемем твоите критерии, тогава Преслава със сигурност след няколко концерта, а и без тях може да бъде определена така.. Анелия също има всяка година не по 1, по няколко тотални хита, има концерти, има песен като дуета с Миро, която не е имало музикален формат в който да не се е пяла.

 

Другото което е, че един концерт няма как да те направи най - голям. Трудната задача е да правиш редица от такива, какви правят Ивана и най - вече Глория. Голям поне за мен не се става само с актуалност, хитове, фенове, става се когато цялостната концепция те води натам. Деси Слава е голяма, но за "най", зависи кой какво разбира под това.

Във фолка Деса е в топа, но не е най. Има и по хитови певици и такива с повече фенове сред децата. Във фолклора Десислава е най без дори да е издала албум. Тя е певицата която винаги е използвала изявите си в национален ефир пред милионите на екрана като мост между младите и автентичния фолклор. Тя направи много популярни сред младите песни като Лале ли си, Не казвай либе Лека нощ, и други .Лайфовете и стигат милион. Неоспорим принос. Освен това е най уважавания и признатия глас благодарение на Мад концерта, Пей с мен, брадите, като две капки вода. Българите масово са настроени срещу жанра но към Десислава има по различно отношение. По призната е като певица. Анелия и Преслава са топ имена със по големи хитове от новата им продукция, но песните на Деса от преди 15 години се слушат и днес. Дори и днес оставя песни във времето. При Анелия и Преса истерията е по силна около новите им песни, но после си забравят бързо. Освен това и двете са фенки на Деса от едно време. Гласово са 3 пъти по ограничени. Нямат техниката и възможностите на Деса. Неоспоримо е най добра в жанра :baaasmiley:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Във фолка Деса е в топа, но не е най. Има и по хитови певици и такива с повече фенове сред децата. Във фолклора Десислава е най без дори да е издала албум. Тя е певицата която винаги е използвала изявите си в национален ефир пред милионите на екрана като мост между младите и автентичния фолклор. Тя направи много популярни сред младите песни като Лале ли си, Не казвай либе Лека нощ, и други .Лайфовете и стигат милион. Неоспорим принос. Освен това е най уважавания и признатия глас благодарение на Мад концерта, Пей с мен, брадите, като две капки вода. Българите масово са настроени срещу жанра но към Десислава има по различно отношение. По призната е като певица. Анелия и Преслава са топ имена със по големи хитове от новата им продукция, но песните на Деса от преди 15 години се слушат и днес. Дори и днес оставя песни във времето. При Анелия и Преса истерията е по силна около новите им песни, но после си забравят бързо. Освен това и двете са фенки на Деса от едно време. Гласово са 3 пъти по ограничени. Нямат техниката и възможностите на Деса. Неоспоримо е най добра в жанра :baaasmiley:

Не мисля, че Анелия или Преслава са 3 пъти (не знам как го измери) по - ограничени. По ретро партитата Преслава е най - пусканата чалгарка като брой песни. Но тук всеки дърпа към неговата любимка, а и това е тема за Деси Слава. Разбираемо е, защо според вас феновете й е най :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че Анелия или Преслава са 3 пъти (не знам как го измери) по - ограничени. По ретро партитата Преслава е най - пусканата чалгарка като брой песни. Но тук всеки дърпа към неговата любимка, а и това е тема за Деси Слава. Разбираемо е, защо според вас феновете й е най :)

Това за ретро партитата можеш да го кажеш и в попфолк скандалите,че Преслава преди дни я изкараха едва ли не , че никой не й помнел старите песни :mf_surrender:

Иначе Деси е голяма сила в попфолка,била е винаги ще бъде!Няма как да разберем кой е най , но всеки може да си каже доводите,няма лошо :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че Анелия или Преслава са 3 пъти (не знам как го измери) по - ограничени. По ретро партитата Преслава е най - пусканата чалгарка като брой песни. Но тук всеки дърпа към неговата любимка, а и това е тема за Деси Слава. Разбираемо е, защо според вас феновете й е най :)

 

Ти не си разбрал явно. Говори, че Десислава има по-добра техника на пеене и е най-добрия глас в новата българска музика.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че Анелия или Преслава са 3 пъти (не знам как го измери) по - ограничени. По ретро партитата Преслава е най - пусканата чалгарка като брой песни. Но тук всеки дърпа към неговата любимка, а и това е тема за Деси Слава. Разбираемо е, защо според вас феновете й е най :)

Не става въпрос за лични симпатии , а за факти. ДесиСлава се е доказала като много по добра певица и от Анелия с Мад сикрет концертите им. А и от Преслава с участията им в Като две капки вода. Че Десислава е имала своите спадове е факт, но това не рефлектира върху казуса коя е по добра вокално. А и Анелия и Преслава пеят Две сърца и Мъжете всичко искат по участия, а не Деса техните хитове, което е показателно коя какъв авторитет в жанра е.

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Lifestyle Awards ги продаваха по хилядарка на категория. Някои спечелили дори не са в номинациите.

Който бръкне парички - взима.

Ето защо отдавна наградите в България имат стойност на тоалетна хартия 2-ра употреба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Lifestyle Awards ги продаваха по хилядарка на категория. Някои спечелили дори не са в номинациите.

Който бръкне парички - взима.

Ето защо отдавна наградите в България имат стойност на тоалетна хартия 2-ра употреба.

Викаш Деса се бръкна с хилядарка за Майка на годината. Доста безполезна инвестиция... то награди навсякъде вече се купуват. Не е само в бе тази практика. Хубаво е все пак да има някакви награди. В случая и Емануела и Добре ти беше и Как да изтрезня не е като да не са заслужили отличия.

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

2:07 Много е сладко влючването на Деси :Vishenka_05:
И тук удряме 10 милиона. Много добро парче. Най Доброто на Джордан в Пайнер. Добре, че Деска му удари едно рамо за да усети и той вкуса на 10 милиона. Талантлив е. Заслужава го. Винаги съм харесвал песните му.

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не става въпрос за лични симпатии , а за факти. ДесиСлава се е доказала като много по добра певица и от Анелия с Мад сикрет концертите им. А и от Преслава с участията им в Като две капки вода. Че Десислава е имала своите спадове е факт, но това не рефлектира върху казуса коя е по добра вокално. А и Анелия и Преслава пеят Две сърца и Мъжете всичко искат по участия, а не Деса техните хитове, което е показателно коя какъв авторитет в жанра е.

 

Аз не мисля, че това кой чии песни пее е някакъв критерии пък. И Селин Дион е пяла песни на Адел, но това прави ли я по-малко певица или на по-лоша позиция в музиката от Адел.

 

Мисля си, че малко прекалявате с тия сравнения като цяло в този форум :1000 (29):

 

Онзи ден пусках на едни приятели Лудост е. Никой не я знаеше за съжаление. Мислих си, че Десислава все пак трябва да ѝ направи един клип.

Песента ще е като нова за много хора, а сега в Пайнер ще получи реализацията, която заслужава.

ВИе какво мислите? Според мен това парче има шанс да се нареди сред вечните ѝ песни, ако бъде менажирано добре.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То оставаше и да няма 2-3 категории, дето не са по-обективни. Иначе има няколко спечелени от такива, дето номинация не са видели , но са спечелили.. гласуването. Пример е Аднжелина Атанасова и не само.

 

Спонсори са на тоя цирк са hotarena и woman.bg, което е сайт на hotnews. Тия, заедно с арената са сбирщина на пишман-PR-и които за 100 лв. са готови да напишат, че Глория вчера е умряла, а Ивана е пострадала в катастрофа и е останала инвалид. Господ да пази, давам само пример колко са ни малоумни PR-ите.

 

Сузанита я излъгаха , ще ще я награждават, а не и дадоха нищо, именно защото не се бръкна с хилядарка.

 

Тъй не се намира един светстен PR, пълен цирк е това. Същата глупост беше и наградите на ония мол в софия, Paradise ли какво беше там. Сега пък някакви дискотеки.

Утре и селската кръчма ще раздаде награди.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мисля, че това кой чии песни пее е някакъв критерии пък. И Селин Дион е пяла песни на Адел, но това прави ли я по-малко певица или на по-лоша позиция в музиката от Адел.

 

Мисля си, че малко прекалявате с тия сравнения като цяло в този форум :1000 (29):

 

Онзи ден пусках на едни приятели Лудост е. Никой не я знаеше за съжаление. Мислих си, че Десислава все пак трябва да ѝ направи един клип.

Песента ще е като нова за много хора, а сега в Пайнер ще получи реализацията, която заслужава.

ВИе какво мислите? Според мен това парче има шанс да се нареди сред вечните ѝ песни, ако бъде менажирано добре.

Лудост е остана непопулярна, да, но поне Не е илюзия получи необходимото внимание. За мен тя е по добрата и любимата. Лудост е ще се оцени но не и масово. Към днешна дата мисля че такива парчета трудно биха се откроили..

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лудост е остана непопулярна, да, но поне Не е илюзия получи необходимото внимание. За мен тя е по добрата и любимата. Лудост е ще се оцени но не и масово. Към днешна дата мисля че такива парчета трудно биха се откроили..

 

Аз не знам как казваш от две толкова различни песни коя е по-добра. НА мен и двете ми харесват много, но не бих могъл и искал да ги сравнявам.

И все си мисля, че на много хора им се слуша хубава музика. Не може и не бива да се пускат само парчета като Антилопа и тн. :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не знам как казваш от две толкова различни песни коя е по-добра. НА мен и двете ми харесват много, но не бих могъл и искал да ги сравнявам.

И все си мисля, че на много хора им се слуша хубава музика. Не може и не бива да се пускат само парчета като Антилопа и тн. :feminist_en:

Ми Не е илюзия ми е в топ 5. Казах че за мен е по добрата и любимата. Не отричам уникалността на Лудост е, но повече чувства ми носи Не е илюзия.

 

Няма те до мен, Нещо по така, Не е илюзия, Лъжа и Най не правилния мъж ми е топ 5 на Десита. Носят ми определена меланхолия, сантимент, спомени по отминалото време :)

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми Не е илюзия ми е в топ 5. Казах че за мен е по добрата и любимата. Не отричам уникалността на Лудост е, но повече чувства ми носи Не е илюзия.

 

Няма те до мен, Нещо по така, Не е илюзия, Лъжа и Най не правилния мъж ми е топ 5 на Десита. Носят ми определена меланхолия, сантимент, спомени по отминалото време :)

 

Аз последните две не бих ги включил в моя топ 5, но иначе първите три да :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз последните две не бих ги включил в моя топ 5, но иначе първите три да :1000 (19):

Всъщност И това ще преживея измести Най неправилния мъж от топ 5 :phpgrin2:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност И това ще преживея измести Най неправилния мъж от топ 5 :phpgrin2:

Аз не бих могъл да избера топ 5 сега като се замисля :1000 (29):

Тия дни съм на по-лирични песни и си припомних например колко върховна е Върни радостта ми, а също така и Следи от сълзи.

От по-бързите ѝ От утре и Невъзможно е да спрем винаги са ми вдигали настроението от раз. Има нещо в тия песнички :1000 (29):

А някой би ли могъл да предостави като мп3 линкове живите ѝ изпълнения от Като две капки вода?

Иска ми се да си ги слушам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност И това ще преживея измести Най неправилния мъж от топ 5 :phpgrin2:

 

За мен в топ 5 е и любимата ми - "Черен сняг" . Всички балади на Деса са хубави всъщност, но вие си го знаете много добре :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...