Jump to content



Препоръчани коментари

"Като бряг и вълна" е една от най-разтапящите песни на Деса, бе! :gun_bandana: На Кама и леля също са хубави балади, убийствени текстове!

 

Двете песни от "Послушай сърцето си", които така и не видяха бял свят, дето се вика, са ми най-любими!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Като бряг и вълна" е една от най-разтапящите песни на Деса, бе! :gun_bandana: На Кама и леля също са хубави балади, убийствени текстове!

 

Двете песни от "Послушай сърцето си", които така и не видяха бял свят, дето се вика, са ми най-любими!

 

Май това ти е най-любимата нейна песен. Тия дни я засичам доста из постовете ти. Но и аз много я харесвам, има някаква меланхолия в нея :1000 (19):

За Една лъжа и Най-добрия ли говориш?

 

Друго парче, чиято музика страшно много харесвам е от Сладки сънища:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май това ти е най-любимата нейна песен. Тия дни я засичам доста из постовете ти. Но и аз много я харесвам, има някаква меланхолия в нея :1000 (19):

За Една лъжа и Най-добрия ли говориш?

 

Друго парче, чиято музика страшно много харесвам е от Сладки сънища:

 

"Най-добрият" има клипче някакво и е банална. Говоря за "Една лъжа" и "За първи път" - :hug:

А брегът и вълната ми я върнаха като фаворитка през 2002, когато леля Ваня беше започнала да я измества. Пее като звяр там! :az:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Като бряг и вълна" е една от най-разтапящите песни на Деса, бе! :gun_bandana: На Кама и леля също са хубави балади, убийствени текстове!

Въпрос на вкус все пак.

 

Май това ти е най-любимата нейна песен. Тия дни я засичам доста из постовете ти. Но и аз много я харесвам, има някаква меланхолия в нея :1000 (19):

За Една лъжа и Най-добрия ли говориш?

 

Друго парче, чиято музика страшно много харесвам е от Сладки сънища:

 

Е, "Най-добрия" нали имаше видеоверсия даже.

 

Абе, слагай нещо по твой избор, може да ни изненадаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Най-добрият" има клипче някакво и е банална. Говоря за "Една лъжа" и "За първи път" - :hug:

А брегът и вълната ми я върнаха като фаворитка през 2002, когато леля Ваня беше започнала да я измества. Пее като звяр там! :az:

Мисля си, че няма да са познати и двете, така че и от тях да избереш пак става :1000 (29):

Ааа, изместване през 2002, започваш да ми приличаш на някого от Виден :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа, изместване през 2002, започваш да ми приличаш на някого от Виден :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Недей с лошо, Атанасе.

 

През 2002 точно Ивана не се отличаваше с нищо, освен в началото с инерцията от "Грещна нощ" и подарената от Глория награда Певица на годината 2001, както и легендарната "От извора". 2002 си бе на Деси Слава и Камелия - ябълката на раздора в този форум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля си, че няма да са познати и двете, така че и от тях да избереш пак става :1000 (29):

Ааа, изместване през 2002, започваш да ми приличаш на някого от Виден :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Да, а и двете песни са толкова приятни и меланхолични! :Vishenka_05:

Хахахаха, нееееее... Макар да го уважавам господина от Видин, той е една фолк енциклопедия. Първата ми любимка с "Нямам проблеми" беше Десислава. Помня колко се кефих на 'Шоколад за двама" на Тракия фолк 1999. :3fdb8960598fa63e: Струваше ми се най-сладката и с най-якия глас. После излезе леля Ваня, "Вик" и "Късно е", а и "Добра среща, приятели". На "Златният мустанг" имаше рецитал на Ванча, с "Да падат дрехи и задръжки" и тя малко по малко ме спечели. Но с "Мистерия" Деса ми се върна в топ 1. :1000 (29): Вече през 2003 Калудова окончателно я измести с албума "Мирише на ... любов". И така, до днес, двете си сменят местата. Откакто е в Пайнер обратно, Деса така и не е направила песен за моя вкус, обаче. А при леля станаха нещата с "Твое копие".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Недей с лошо, Атанасе.

 

През 2002 точно Ивана не се отличаваше с нищо, освен в началото с инерцията от "Грещна нощ" и подарената от Глория награда Певица на годината 2001, както и легендарната "От извора". 2002 си бе на Деси Слава и Камелия - ябълката на раздора в този форум.

Моля?! "Скитам се" къде я забравяш? Много добра е версията на лелинка! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Недей с лошо, Атанасе.

 

През 2002 точно Ивана не се отличаваше с нищо, освен в началото с инерцията от "Грещна нощ" и подарената от Глория награда Певица на годината 2001, както и легендарната "От извора". 2002 си бе на Деси Слава и Камелия - ябълката на раздора в този форум.

 

Шегувам се, разбира се. Аз през 2002 съм бил на 11, доста не ме е вълнувало кой какво и как, та сега ли :1000 (29):

Не разбирам тая мания наша всеки да си изкара любимата ковра най-най :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля?! "Скитам се" къде я забравяш? Много добра е версията на лелинка! :gun_bandana:

"За Бога, за Бога, някой да помогне! Случи се нещо ужасно.

- Къде?

-В сърцето ми",

е много по-голям хит от Скитам се, която мина и замина. Няма силата на "Убиец на любов". Единственият хит на Ивана от прословутата 2002, но далеч от "Птица скитница", "Две сърца", "Залеза и зората" и "Искаш да се върна". "От извора" не я проя, тя е евъгрийн и няма място до ччалга песни!

 

Шегувам се, разбира се. Аз през 2002 съм бил на 11, доста не ме е вълнувало кой какво и как, та сега ли :1000 (29):

Не разбирам тая мания наша всеки да си изкара любимата ковра най-най :1000 (29):

Няма как, това е горивото на мотора в този форум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Една лъжа" и "За първи път" наистина са подходящи песни за Нереализираните. От по-старите "Ще те върна" е друго мое предложение. Като цяло всички песни от "Мистерия" си бяха популярни по времето си, но към днешна дата според мен песни като тази не са известни сред повечето форумци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"За Бога, за Бога, някой да помогне! Случи се нещо ужасно.

- Къде?

-В сърцето ми",

е много по-голям хит от Скитам се, която мина и замина. Няма силата на "Убиец на любов". Единственият хит на Ивана от прословутата 2002, но далеч от "Птица скитница", "Две сърца", "Залеза и зората" и "Искаш да се върна". "От извора" не я проя, тя е евъгрийн!

Че аз не казвам, че "Скитам се" е била мега хит, а изброявам с какво ме е спечелила Ивана през 2002. "Убиец на любов" също, да. И не е далеч от изброените от теб, ако имаше клип като тях, не знаем какво можеше да стане. Можеше и да ги задмине!

"От извора" и "Само веднъж се живее" също много ми помогнаха да заобичам повече лелка от Деса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Убиец на любов" също, да. И не е далеч от изброените от теб, ако имаше клип като тях, не знаем какво можеше да стане. Можеше и да ги задмине!

Сега като се замисля, не е изключено, впредвид, че е един от редките примери за хит без клип по онова време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега като се замисля, не е изключено, впредвид, че е един от редките примери за хит без клип по онова време.
Тя Ивана има навика да оставя без клип най-силните си песни, за сметка на глупости, на които залага. Достатъчно е да споменем, че "Шампанско и сълзи" си беше с една тв версия, която и да не беше лоша, си е само тв версийка.

 

Деса продължаваше да ме печели и с "Думи две", "Не вярвам" и "Няма те до мен". След напускането на Пайнер, ми ставаше по-безлична.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава е спечелила приз за Майка на годината на наградите на The 1. Честито! :Vishenka_05:

И аз я видях преди малко в инстаграм. Изглежда влиза във форма. Утре да не се появи в Арена Армеец да пее В твоите очи ? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз я видях преди малко в инстаграм. Изглежда влиза във форма. Утре да не се появи в Арена Армеец да пее В твоите очи ? :3fdb8960598fa63e:

Добра изненада би било. Като гледам вече е тръгнала по разни медиини събития, та защо да не излезе и с Галка в Арената...

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Една лъжа" и "За първи път" наистина са подходящи песни за Нереализираните. От по-старите "Ще те върна" е друго мое предложение. Като цяло всички песни от "Мистерия" си бяха популярни по времето си, но към днешна дата според мен песни като тази не са известни сред повечето форумци.

Слушам сърцето си също. Тя е правена по модела на Мърси - много любима Десова песен

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо съм на вълна ретро с тия постове тук.

Ето и моментът, в който станах фен на това момиче.

Някъде дали има и цялото интервю? Тук я разцепваха от участия, беше болна и пак прави страхотно живо изпълнение.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава е спечелила приз за Майка на годината на наградите на The 1. Честито! :Vishenka_05:

Още един приз. Дори и това че гледа 3 дечурлига се оцени повече. Повече номинации и повече призове от на Камелия . :Vishenka_05:

ЛеляАн та коя е по успешна :1000 (29):

Мразите февруари и март когато Десислава си събира плодовете някои индивиди. Още от 2002 ви е агонията. Десислава и извън Пайнер правеше по големи хитове от Кама след 2002. Сега вече съвсем я дърмони

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Чуйте само публиката как крещи на номинациите. Тука е победила всичко живо, мъже, жени, рапъри, естрадни. И е само на 23 :1000 (29): Кралица :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Чуйте само публиката как крещи на номинациите. Тука е победила всичко живо, мъже, жени, рапъри, естрадни. И е само на 23 :1000 (29): Кралица :1000 (29):

Нищо не разбираш ти... "Мъжете всичко искат" и "Бели нощи" никакви хитове не са! :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не разбираш ти... "Мъжете всичко искат" и "Бели нощи" никакви хитове не са! :1000 (29):

Сори. Деса и Ивана не са способни като Кама да си наложат хитовете. Те нямат емблеми и към днешна дата никой не помни Шампанско и сълзи и Мъжете всичко искат. Провали :girl_witch:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деската както няма емблеми, така се върна на голямата сцена в Пайнер и не получи никакъв прием на два от най-големите си златни хита, единия направен без компания... :3fdb8960598fa63e:

 

От ТОП 5 на най-големите й хитове остана да докаже само Нощите. Останалото видяхме, че се пее и от малки, и от големи, дори и без да го е налагала с години по турнета и концерти.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...