Jump to content



Препоръчани коментари

Десислава е шматка и е прекалено голям артист, за да спазва каквито и да било срокове и обещания :1000 (29):

Важното е сега да прави още хитове, да трупа пачки в Пайнер и един ден да прави само готина музика за слушане, когато вече няма да е важно колко участия има и дали е пуснала това, което е модерно :1000 (29):

 

Ето нещо друго много любимо. Според мен трябва да започне да я пее по големи концерти. И тук изглежда много добре:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам испанските парчета на Десата. Особено онази от "Столичани"-те и "Ел вино". :Vishenka_05:

 

Просто й отиваха, предаваше чувствo с тях. Жалко, че не попадна на някой добър испански продуцент.

 

Да кажем, че "Лъжа" ми въздейства повече в испанския й вариант, отколкото българския. Същото важи и за "Истиски щастливи".

 

Както бе казал чичко Димитров - Пайнера: талантът, колкото й голям да е, без продуцент е трудно да се развие. Тази песен го доказва. Все още не мога да открия дали е нейна авторска или някой кавър, даже съм сигурен, че повечето от вас не са я чували, но я слушам поне един път в седмицата, защото просто ме зарежда - музика, изпяване, чувството, което носи... Звучи като някой супер латино хит от началото на века. И ако ще съжалявам някога за песен на Деси Слава, която не се е реализирала, то това ще е тази - Le gusta a mi corazon, както и "Заклевам те".

пп: Ако някой има инфо за песента, дали е авторска или кавър, да казва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че тя донякъде си спази обещанието за испански и фолклорен албум, просто не й се занимаваше да издава испанския след като той изтече в нета (въпреки, че нещо бях чул, че в испанските страни уж го била пуснала), а фолклорния не беше изцяло фолклорен, а смесен с английския, който също беше обещала. :1000 (29): Общо взето за момента сме чули почти всичко обещано от Десислава, с изключение на новите дето ги подмята откакто е в Пайнер- поп-фолк и фолклорен албум. Разбира се, не чухме и тройния албум, който обеща преди 10 години. :D

За концерта е ясно, че говорим хипотетично за него. Но някой ден може и да направи такъв, кой знае...

 

Прекрасна песен, подобно на всички от Estoy Aqui. Много силен албум си беше, с подходящия латино продуцент можеше да стане сензация в тези страни.

Същата работа и със Славатроника- неведнъж съм казвал, че това беше албум за Грами. И ако има някоя песен, която аз не мога да преживея, че не е била реализирана, то това е Sleepwalker. :girl_cry2: Наскоро тук се говореше, че Десислава нямала песни, встрани от любовта- е, конкретно тази е нещо толкова особено, толкова дарк, че разбива всякакви теории. Друга чалга певица с такива няма и надали ще има, като ги гледам как всички гонят само комерса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че тя донякъде си спази обещанието за испански и фолклорен албум, просто не й се занимаваше да издава испанския след като той изтече в нета (въпреки, че нещо бях чул, че в испанските страни уж го била пуснала), а фолклорния не беше изцяло фолклорен, а смесен с английския, който също беше обещала. :1000 (29): Общо взето за момента сме чули почти всичко обещано от Десислава, с изключение на новите дето ги подмята откакто е в Пайнер- поп-фолк и фолклорен албум. Разбира се, не чухме и тройния албум, който обеща преди 10 години. :D

За концерта е ясно, че говорим хипотетично за него. Но някой ден може и да направи такъв, кой знае...

:ac:

Нещо съм се оплел в обещанията, нямам спомен за обещаван троен албум?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:ac:

Нещо съм се оплел в обещанията, нямам спомен за обещаван троен албум?

Имаше, имаше- през 2008 обеща троен албум послучай 10 години от първия през 1998. :D Щеше да е в три диска- поп, поп-фолк и фолклор. Разбира се, идеята й не се реализира и затова през 2009 пусна "Послушай сърцето си", заявявайки, че това е първата част от тройния албум. :roll1: В последствие Камелия така или иначе реализира идеята в дори още по-пълноценен вариант- четворен албум- така че Деси и да издаде някога такова нещо, вече няма да е първата... Понякога и това се случва при нея- да не е първата в нещо. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто й отиваха, предаваше чувствo с тях. Жалко, че не попадна на някой добър испански продуцент.

 

Да кажем, че "Лъжа" ми въздейства повече в испанския й вариант, отколкото българския. Същото важи и за "Истиски щастливи".

 

Както бе казал чичко Димитров - Пайнера: талантът, колкото й голям да е, без продуцент е трудно да се развие. Тази песен го доказва. Все още не мога да открия дали е нейна авторска или някой кавър, даже съм сигурен, че повечето от вас не са я чували, но я слушам поне един път в седмицата, защото просто ме зарежда - музика, изпяване, чувството, което носи... Звучи като някой супер латино хит от началото на века. И ако ще съжалявам някога за песен на Деси Слава, която не се е реализирала, то това ще е тази - Le gusta a mi corazon, както и "Заклевам те".

пп: Ако някой има инфо за песента, дали е авторска или кавър, да казва.

 

Тази песен и аз много я харесвам. Много е чувствена.

Аз също си спомням за тройния албум иначе :1000 (29): На моменти е мнгоо идейна и говори емоционално, но после някак утихват нещата :1000 (29):

Иначе аз смятам, че стана по-добре, че испанските песни така и не са видели бял свят. Такава музика не се продава в Испания сега, че и тогава. Не са неща, които масово биха били слушани там и щеше да загуби повече време и пари около такъв проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрасна песен, подобно на всички от Estoy Aqui. Много силен албум си беше, с подходящия латино продуцент можеше да стане сензация в тези страни.

Наистина, тази песен е шедьовър, просто по друг начин не мога да я опиша, но за жалост нереализирана така, както заслужава.

За Славатроника... Eдва ли бих могъл да изкажа адекватно мнение, при условие, че повече от половината песни не ме докосват, колкото и да са изпипани до последния детайл, поднесени по различен начин и тн, дори народните... Просто няма как чалгар като мен да се трогне от жицата на китарата, дори да става въпрос за Деси Слава. Изключение прави само "Лудост е".

 

Имаше, имаше- през 2008 обеща троен албум послучай 10 години от първия през 1998. :D Щеше да е в три диска- поп, поп-фолк и фолклор. Разбира се, идеята й не се реализира и затова през 2009 пусна "Послушай сърцето си", заявявайки, че това е първата част от тройния албум. :roll1: В последствие Камелия така или иначе реализира идеята в дори още по-пълноценен вариант- четворен албум- така че Деси и да издаде някога такова нещо, вече няма да е първата... Понякога и това се случва при нея- да не е първата в нещо. :1000 (29):

Ясно! Явно започват да ми убягват някои обещания. Сега като каза и се сетих. :1000 (19):

Е, нищо, нека и Камелия е първа в нещо, че на Деси първите места ще й станат много и някои съвсем ще откачат... Шшштт... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Славатроника... Eдва ли бих могъл да изкажа адекватно мнение, при условие, че повече от половината песни не ме докосват, колкото и да са изпипани до последния детайл, поднесени по различен начин и тн, дори народните... Просто няма как чалгар като мен да се трогне от жицата на китарата, дори да става въпрос за Деси Слава. Изключение прави само "Лудост е".

При мен пък е обратното- има ли китари, започвам да се кефя още повече, без дори да съм рок или метъл фен. :3fdb8960598fa63e: И може би именно затова се кефя на експериментите на Деси в тази насока, надявам се да се реши и на други такива в бъдеще. Чичо Митко би одобрил- нали това е неговата музика. :1000 (29):

 

Я и Десовите да кажат кои нереализирани песни на тяхната са им топ? :3fdb8960598fa63e:

Твърде много са. :1000 (29):

На мен може би "Лудост е" ми е ТОП. Тя тогава явно се притесни, че Преслава я изпревари с няколко дена с "Лъжа е" и затова не я снима. Можеше да е тотален хит, особено ако я беше рекламирала и в Брадъра после.

Но сега се сещам, че и сумати балади по албумите и извън тях останаха без клип... Наистина, трудно е да се посочи само една нереализирана песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я и Десовите да кажат кои нереализирани песни на тяхната са им топ? :3fdb8960598fa63e:

А ти нас за Глорче не ни попита. :1000 (29): :girl_cry2:

 

Аз лично на Деса от нереализираните харесвам много "Любов", "Ти ще бъдеш", "Покорителка", "Чудо", "Не е илюзия", "Неприлична", "Заклевам те" - въпреки че тя се прочу на Златния мустанг... също и "Мога", "Ще те върна" - тя пък има някаква хотелска тв версия.

Много са и при нея. "На криле", "Тъжно сърце", "Лудост е", "Между да и не"...

Изискванията са да няма клип и да е неизвестна или въобще по никакъв начин да не е била заснета, дори и с тв версия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Глория просто знаех, че искам да е "Отвори се, земьо" - прелестна е! Удивена съм, че имаше хора, които поставиха и оценка слаб 2... :mf_surrender:

 

При Деса съм се спряла на песен от най-нереализирания нейн албум - "Послушай сърцето си". Другите сме ги дъвкали, дъвкали... Най-добре би било и тв версия да не са имали даже, въпреки че не е задължително.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Глория просто знаех, че искам да е "Отвори се, земьо" - прелестна е! Удивена съм, че имаше хора, които поставиха и оценка слаб 2... :mf_surrender:

 

При Деса съм се спряла на песен от най-нереализирания нейн албум - "Послушай сърцето си". Другите сме ги дъвкали, дъвкали... Най-добре би било и тв версия да не са имали даже, въпреки че не е задължително.

Ако решиш да повториш изпълнители и стигнеш пак до Глорче, ще го обсъдим, за да няма 2-ки. :D Ние като че ли песни за Евровизията избираме хах.

И нали няма да е само за най-известните имена тая класация?

А ако го направиш на кръгове с определен брой певци, може да има заключително гласуване измежду всички и да се избере най-яката нереализирана песен. Или противоречи на регламента?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако решиш да повториш изпълнители и стигнеш пак до Глорче, ще го обсъдим, за да няма 2-ки. :D Ние като че ли песни за Евровизията избираме хах.

И нали няма да е само за най-известните имена тая класация?

А ако го направиш на кръгове с определен брой певци, може да има заключително гласуване измежду всички и да се избере най-яката нереализирана песен. Или противоречи на регламента?

Извинявай, но преди (през 2013) бях предложила за мен неповторимата "На чисто" и пак не събра нужната оценка, за да влезе в десетте топ нереализирани песни, с които направихме албум. Не мога да разбера какво искат хората - може би гласуват слабо за певици, които им бъркат някъде... :mf_surrender:

Класацията ще е за много изпълнители, предстоят Деса, Ана и Ивана. После - изненада, ще има друга графика и така... За най-яката нереализирана песен ще мислим по-натам!

 

При Деса не искам да е балада, нещо умерено да е.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявай, но преди (през 2013) бях предложила за мен неповторимата "На чисто" и пак не събра нужната оценка, за да влезе в десетте топ нереализирани песни, с които направихме албум. Не мога да разбера какво искат хората - може би гласуват слабо за певици, които им бъркат някъде... :mf_surrender:

Класацията ще е за много изпълнители, предстоят Деса, Ана и Ивана. После - изненада, ще има друга графика и така... За най-яката нереализирана песен ще мислим по-натам!

 

При Деса не искам да е балада, нещо умерено да е.

Ми щом и за "На чисто" е имало противоречия, значи... да - в следващото си изречение си си отговорила защо е така. :confused:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявай, но преди (през 2013) бях предложила за мен неповторимата "На чисто" и пак не събра нужната оценка, за да влезе в десетте топ нереализирани песни, с които направихме албум. Не мога да разбера какво искат хората - може би гласуват слабо за певици, които им бъркат някъде... :mf_surrender:

 

 

При Деса не искам да е балада, нещо умерено да е.

Аууу, "На чисто" е една от любимите ми песни евър. Жалко, че тогава не съм гласувал.

 

Защо да не е балада при Деси Слава? По коя логика?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аууу, "На чисто" е една от любимите ми песни евър. Жалко, че тогава не съм гласувал.

 

Защо да не е балада при Деси Слава? По коя логика?

Защото повечето нейни балади, макар и без клип, са слушани и коментирани масово ("Забрави за мен", "Лудост е", "Заклевам те"). Искам да е както сега с Камелия - много хора пишат, че чуват нейната песен за първи път в темата.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото повечето нейни балади, макар и без клип, са слушани и коментирани масово ("Забрави за мен", "Лудост е", "Заклевам те"). Искам да е както сега с Камелия - много хора пишат, че чуват нейната песен за първи път в темата.

Точно и аз това си мислех, но ме е яд, че песен като "Заклевам те" не получи по-широка популярност. Музика, изпяване... Явно Златният мустанг през 99 не бе достатъчен, последично тя я "захвърли", така да се каже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А това са десетте песни, които събраха най-много гласове тогава. От големите при жените, само Деса успя да влезе с "Като бряг и вълна". На Глория бях предложила "На чисто", на Ивана - "Да те притежавам", на Кама - "Нежна тишина". И трите получиха ниски оценки. Иначе, Азо също успя.

 

Нереализираните 1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега погледнах съдържанието на ПОслушай сърцето си. Като цяло не се реализира толкова зле този албум. Не спирай с Играта получи клип, беше по някакви предавания да я представя, Не можем без тях и Два магнита съм ги чувал в клубовете. Черен сняг, Регетон и малко чалга и Любимата ми грешка също. Единствено новите тогава 2-3 песни останаха по-слабо забелязани.

Даже в момента си пуснах заглавната песен. Не е никак зле. Не е лоша мелодията, изпълнението е супер, но текстът не ми харесва. :1000 (30):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А това са десетте песни, които събраха най-много гласове тогава. От големите при жените, само Деса успя да влезе с "Като бряг и вълна". На Глория бях предложила "На чисто", на Ивана - "Да те притежавам", на Кама - "Нежна тишина". И трите получиха ниски оценки. Иначе, Азо също успя.

 

Нереализираните 1

Интересно...

На мен лично "Като бряг и вълна" никога не ми е била нещо кой знае какво, просто една песен. Жалко за "На чисто", на Ивана и Камелия също не са нищо особено. Лично мнение, естествено!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...