Jump to content



Препоръчани коментари

Какви сте комерсиално пък! :girl_cry2:

Моят топ 5 са само нереализирани (като изключим дуета с Ивана).

твоя топ 5 е неочакван дори и за самата деса :1000 (29):

 

Моя също не е сред най комерсиалните топове. Няма ги най големите и хитове. Средно популярни песни но и днес да си ги пуснеш ще си ги слушаш с кеф.

 

Лъжа е гениална. Как треперих като клипа излезе... И до ден днешен не ми е писнала . Какво е ангелче невинно в клипа :roll1:

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви сте комерсиално пък! :girl_cry2:

Моят топ 5 са само нереализирани (като изключим дуета с Ивана).

 

Имаш някакъв фетиш към малко познати парчета май :1000 (29):

Я да видим кои са :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаш някакъв фетиш към малко познати парчета май :1000 (29):

Я да видим кои са

Огромен! :Vishenka_05: Винаги, като си купя албум, харесвам най-малко познатата песен, или онази, която никога не вижда бял свят. "Лъжа" на Деса никога няма да си я пусна, много банална и безлична ми е! :3fdb8960598fa63e: На Ивана прескачам "Шампанско"-то и "Къв си ти, бе" в "Мирише на любов". :1000 (30):

Аз май съм пускала, но ето ви един топ 10:

 

 

 

 

 

 

Тези ги обожавам, след малко онези, които просто обичам! :1000 (33):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на една крачка зад обожанието:

 

 

 

 

 

Тук по добре. Спечели ме със Замълчи и Връщам се. Страхотни.

 

Иначе аз се забавлявам много на Нямам проблеми и Шоколад за двама. Каква сладка неадекватни е във видеоверсиите. На вас къде ви е най забавна :derisive:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям всичко, без Обичам те, Янева. :1000 (29):

Не знам от къде я изкара тази песен, винаги ми е била крайно циганска :1000 (29):

И все пак е интересно, всички имаме различни вкусове.

На мен ми е чудно дали самата Десислава си спомня за половината си от песните, защото текстовете със сигурност ги е позабравила :1000 (29):

Иначе Истинска нощ ми е една от наааааай-любимите. И в клипа е топ мадама :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха, чак пък "циганска". Аз и тази харесвам там, много е сладка:

 

 

Като каза за вкусовете, Фоксът веднъж ме беше нареждал, че съм фенка на две от най-големите звезди на чалгата, които нямали нищо общо, което ме правело безкрайно объркана. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха, чак пък "циганска". Аз и тази харесвам там, много е сладка:

 

 

Като каза за вкусовете, Фоксът веднъж ме беше нареждал, че съм фенка на две от най-големите звезди на чалгата, които нямали нищо общо, което ме правело безкрайно объркана. :1000 (29):

 

Знаех си, че и тя ти харесва :1000 (29): Блякс, особено с това джанъм :1000 (29):

Иначе на това парче май сестра ѝ беше писала текста.

Сетих се, че обожавам и Неочакван край! И на испански я харесвам много :1000 (30):

Защо едната песен в албума се казва Не идвай и следващата Ела. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха, чак пък "циганска". Аз и тази харесвам там, много е сладка:

 

 

Като каза за вкусовете, Фоксът веднъж ме беше нареждал, че съм фенка на две от най-големите звезди на чалгата, които нямали нищо общо, което ме правело безкрайно объркана. :1000 (29):

Хага. Ама верно си с индивидуален вкус и почерк. Принципно феновете на Деса симпатизират на Преса и обратно. От край време. Феновете на Глория я уважаваха до преди да се върне в Пайнер , но феновете на Ивана никога не са я тачели. Нито са я хейтили де. Имаше само един Бургазлията от Планета Форум. Той ги тачеше и двете :)

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаех си, че и тя ти харесва :1000 (29): Блякс, особено с това джанъм :1000 (29):

Иначе на това парче май сестра ѝ беше писала текста.

Сетих се, че обожавам и Неочакван край! И на испански я харесвам много :1000 (30):

Защо едната песен в албума се казва Не идвай и следващата Ела. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Искам те, искам те, искам те, джанъм... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Хага. Ама верно си с индивидуален вкус и почерк. Принципно феновете на Деса симпатизират на Преса и обратно. От край време. Феновете на Глория я уважаваха до преди да се върне в Пайнер , но феновете на Ивана никога не са я тачели. Нито са я хейтили де. Имаше само един Бургазлията от Планета Форум. Той ги тачеше и двете :)
Първата ми любимка беше Деса, но лелка бавно и настъпателно я измести на второ място! :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам те, искам те, искам те, джанъм... :3fdb8960598fa63e:

Първата ми любимка беше Деса, но лелка бавно и настъпателно я измести на второ място! :whistling:

Вероятно и това че напусна Пайнер е имало общо с това изместване. Дори и да е на подсъзнателно ниво. За мен най добрите си неща ги пусна извън Пайнер и извън Пайнер опознах вокалните и възможности. На мен Ивана ми беше в топ 3 до 2004-05. После ми опротивя. Обожавах Не те виня от Без граници. Анелия също ми беше в топа след Деса. След като се раздели с Токича ми се загуби тръпката към нея.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав за оживената компания в темата с нещо любимо от албума "Мистерия" и от мен :):

Десислава има много хубави песни, особено в първите албуми. Най-любимите ми са "Мистерия", "Завинаги", "Следи от сълзи", "Не вярвам", "Лъжа", "Не е илюзия", "Любов", "Като бряг и вълна", "Горещи страсти", "Истинска нощ", "Покорителка", "Думи две", "Няма те до мен", "Между да и не", "Любов насън", дуетите с Руслан, "Схемата", "Най-неправилният мъж", "В друг живот". Доста са. Леле, тая "В друг живот" ме довърши. Много е тежко да ти се случва нещо близко до текста, да пътуваш и да си си я пуснал на слушалки, да затвориш очи и... пфф... нататък да не казвам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав за оживената компания в темата с нещо любимо от албума "Мистерия" и от мен :):

Леле, тая "В друг живот" ме довърши. Много е тежко да ти се случва нещо близко до текста, да пътуваш и да си си я пуснал на слушалки, да затвориш очи и... пфф... нататък да не казвам...

Мен по подобен начин ми действа И това ще преживея. Много ме изправя като съм припаднал от любов. Добре, че е тя , че да ме надъхва, че рибите сме големи депресанти...

 

Мога я обожавам. В нея и Неочакван край ДесиСлава показа по добро ниво на техника на пеене и повече вокални възможности. Обожавам ги

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вероятно и това че напусна Пайнер е имало общо с това изместване. Дори и да е на подсъзнателно ниво. За мен най добрите си неща ги пусна извън Пайнер и извън Пайнер опознах вокалните и възможности. На мен Ивана ми беше в топ 3 до 2004-05. После ми опротивя. Обожавах Не те виня от Без граници. Анелия също ми беше в топа след Деса. След като се раздели с Токича ми се загуби тръпката към нея.
Не толкова, че напусна Пайнер. Просто Ивана имаше много силни текстове, много интересни песни в различни посоки, пееше навсякъде на живо. Деса по-малко имахме възможност да я гледаме, а и покрай Азис не ми беше интересна, в текстово отношение е по-банална, особено след "Пайнер".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 11 място ми е:

 

 

:P :happyppl: :1000 (29):

 

Страхотна е песента. :Vishenka_05: За онези години ми звучеше доста новаторски,все едно е песен изпреварила времето. :Vishenka_05: ,,Завинаги"и,,Жадни за любов"са ми фаворити от този албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав за оживената компания в темата с нещо любимо от албума "Мистерия" и от мен :):

Десислава има много хубави песни, особено в първите албуми. Най-любимите ми са "Мистерия", "Завинаги", "Следи от сълзи", "Не вярвам", "Лъжа", "Не е илюзия", "Любов", "Като бряг и вълна", "Горещи страсти", "Истинска нощ", "Покорителка", "Думи две", "Няма те до мен", "Между да и не", "Любов насън", дуетите с Руслан, "Схемата", "Най-неправилният мъж", "В друг живот". Доста са. Леле, тая "В друг живот" ме довърши. Много е тежко да ти се случва нещо близко до текста, да пътуваш и да си си я пуснал на слушалки, да затвориш очи и... пфф... нататък да не казвам...

 

Мога ме зарибяваше много, спомням си как се разцепвахме на нея в детските дискотеки в Пловдив :1000 (29):

Знаете ли, че е кавър на испанска песен?

 

За мен Деси Слава има най-силната дискография. Има всякакви песни в нея. На няколко езика :1000 (30): Артист от където и да я погледнеш. И ако при колежките ѝ, които нямат толкова изявен талант и артистичност с времето се наблюдава спад, то при нея съм сигурен, че най-хубавото като творчество тепърва предстои.

Мисля си, че в един момент ще престане да прави чалга, когато се почувства финансово стабилна и намери мъжа на живота си. Тогава ще пуска песни за удоволствие и нещата ще изглеждат по съвсем различен начин. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав за оживената компания в темата с нещо любимо от албума "Мистерия" и от мен :):

 

Един час се главоблъсках на коя ми прилича. :1000 (29):

 

"Само ти палиш луната, само ти гониш тъгата..."

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Един час се главоблъсках на коя ми прилича. :1000 (29):

 

"Само ти палиш луната, само ти гониш тъгата..."

В тези години Даниела мачкаше Галена :3fdb8960598fa63e:

Все пускаха заедно парчета.

 

Мога на Деса е кавър но Деса винаги е правила по добри кавърите си от оригиналите. Уникална е в студио

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деска има доста песни в стилистиката на песните на Бритни и Nsync от началото на 2000... пък ще говорят, че чак сега поп-фолкът завил към попа. :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деска има доста песни в стилистиката на песните на Бритни и Nsync от началото на 2000... пък ще говорят, че чак сега поп-фолкът завил към попа. :lol:

Тя имаше и песни в стил Уитни, Марая и Селин още преди и попаджиите въобще да са се замисляли да правят такива (те не че сега са се скъсали да правят). :1000 (29):

 

 

Това е една от любимите ми нейни песни, може би защото е доста необичайна за времето си. А и не е като да не е красива и стойностна- съмнявам се някой неосведомен да познае, че е на чалга певица, а не на соул легенда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...