Jump to content



Препоръчани коментари

Айде, айде... На Деската много от песните са като от първолак с първи трепети, писани. Даже на някакви много яки мелодии:

"На криле политам, лудо те обичам. В любовта се вричам, искам да те имам. Как само за ден, само за ден, само за ден? И само за мен, само за мен, само за мен..." :mf_surrender:

Като почнете с тази кръчмарска музика... Едно и също вече сто години! :mf_surrender: Пред на Деса текстовете, на Ивана огромна част са като поезия! Това, че Деса не е пяла толкова много скандални, не значи, че са нещо уау. "Не си ми спешен" какво е?!

Ивана беше още едно добро намерение в зародиш, когато Деса разчупи статуквото в попфолка с текста към мегахита Бели нощи. Към днешна дата текста не е нещо кой знае какво, но във времена, в които се пееше за банани, долари, мъжки нужди и т.н. текста на Бели нощи не е стандартния чалга текст. Десислава може да изнесе всякакви текстове. От най вулгарните, през най романтичните та чак до страдални. Или я подценяваш твърде много което е странно при факта че само тя от старата генерация днес е в топа, или никога не си и била чак такава фенка. Десислава обича да пее за любов, за това което чувства. Това, че текстовете и не са философски, не ги прави по малко поезия. Или поезията не е с основна тематика за любовта. Говориш вече глупости. Обиждаш и възможностите на Деса и мен като неин фен. Нима " В прегръдка окови ме, с целувка накажи ме" не звучи поетично и красиво. Десислава има много добри тектове без да претендират за гениалност, но много издържани и романтични. Експериментира е в други насоки но определено хората които я слушаме искаме да пее основно за любов. Особено в години в които се котират повече текстове като този на И на всички като теб. Много от нещата които днес са клишета във фолк текстовете, преди години именно Десислава ги е понесла за пръв път, а после са се превърнали в стандарт в жанра.

 

Ивана колкото и философски текстове да прави, файда няма ако не ги чувства и ги пее само за да набара голям хит, защото с такива текстове някога проби. А и Ивана като текстове е в двете крайности. И към днешна дата пуска абсурди които не и ходеха нито на килограмите, нито на претенциите. Ако пееш философии в които самия ти не вярваш, хората го усещат и ти взимат това, което са ти дали. Като и чуеш силните текстове създава впечатление за голям филантроп ама чуеш ли феновете и след близост в отношенията с нея как повече не искат да чуват за нея, ти става ясно че е лицемерка. Аз съм от първите потребители на Планета форум. Сума и зрели нейни фенове я определиха като отврат човек. И Хубена, и Жени и Анабела. Жени на по 25 годишна възраст тогава... така че знаем я и Ванчето. Извода е нека Деса да си пее квото чувства. А Ивана винаги трябва да и е благодарна за онзи дует и подкрепа която и е давала "горката тъпа Деса с текстове за първокласници"...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана беше още едно добро намерение в зародиш, когато Деса разчупи статуквото в попфолка с текста към мегахита Бели нощи. Към днешна дата текста не е нещо кой знае какво, но във времена, в които се пееше за банани, долари, мъжки нужди и т.н. текста на Бели нощи не е стандартния чалга текст. Десислава може да изнесе всякакви текстове. От най вулгарните, през най романтичните та чак до страдални. Или я подценяваш твърде много което е странно при факта че само тя от старата генерация днес е в топа, или никога не си и била чак такава фенка. Десислава обича да пее за любов, за това което чувства. Това, че текстовете и не са философски, не ги прави по малко поезия. Или поезията не е с основна тематика за любовта. Говориш вече глупости. Обиждаш и възможностите на Деса и мен като неин фен. Нима " В прегръдка окови ме, с целувка накажи ме" не звучи поетично и красиво. Десислава има много добри тектове без да претендират за гениалност, но много издържани и романтични. Експериментира е в други насоки но определено хората които я слушаме искаме да пее основно за любов. Особено в години в които се котират повече текстове като този на И на всички като теб. Много от нещата които днес са клишета във фолк текстовете, преди години именно Десислава ги е понесла за пръв път, а после са се превърнали в стандарт в жанра.

 

Ивана колкото и философски текстове да прави, файда няма ако не ги чувства и ги пее само за да набара голям хит, защото с такива текстове някога проби. А и Ивана като текстове е в двете крайности. И към днешна дата пуска абсурди които не и ходеха нито на килограмите, нито на претенциите. Ако пееш философии в които самия ти не вярваш, хората го усещат и ти взимат това, което са ти дали. Като и чуеш силните текстове създава впечатление за голям филантроп ама чуеш ли феновете и след близост в отношенията с нея как повече не искат да чуват за нея, ти става ясно че е лицемерка. Аз съм от първите потребители на Планета форум. Сума и зрели нейни фенове я определиха като отврат човек. И Хубена, и Жени и Анабела. Жени на по 25 годишна възраст тогава... така че знаем я и Ванчето. Извода е нека Деса да си пее квото чувства. А Ивана винаги трябва да и е благодарна за онзи дует и подкрепа която и е давала "горката тъпа Деса с текстове за първокласници"...

Просто се държиш като фанатик! Аз винаги съм била фенка на Деса, но не съм сляпа и глуха! :3fdb8960598fa63e: Доста е инфантилна и простовата, като това се пренася и в голяма част от песните и посланията. Да, има добри, но не ги изкарвайте някаква велика поезия! Камелия също е в топ-а от старите, тази година "Дразни ме" все още е много голям хит, което не значи, че някога съм я харесвала нея, примерно. Чак пък да се обиждаш като фен на Деса, защото съм казала, че текстовете са нейна слаба страна! :mf_surrender: Ивана може и най-лошият човек да е, факт е, че тя прокара вълната на текстовете с интересни фрази и дългогодишната работа с Мариета, която впоследствие набараха Мария, Вероника, Райна, Преслава, после и Глория (макар и когато Мариета се беше поизчерпала). Тогава нейните песни бяха спасението от вълната на Токича и "плакала - чакала", а Деса пееше "Лъжа", примерно, на която може и да си треперил, но то определено не е било от дълбокото послание... :feminist_en: Елементарно и повърхностно - "Лъжа, само лъжа... Любовта ни е била измама", моля те, сравни текстовете от този албум на Десислава, с тези от "Мирише на любов", където Теньо и Мариета са направили 'шедьоври. Не може във всичко да е първа Десислава, просто малко се успокой! Когато се казва на нещо първолашко - "първолашко", това не е подценяване и отразяване на истината! Все едно аз да кажа, че "Кралете" или "Душ или направо" са хитове/ хубави песни... :mf_surrender: Ами няма как да стане!

 

Ако следвам твоята логика, "фенка", значи само да хвалиш! Ами аз и Ивана съм критикувала много и сериозно! Какво остава за Деса, на която нова песен не съм пускала от 'Не го прави"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говориш против Лъжа. Вече ще се колим :roll1:

 

Преиначаваш думите ми. Казах , че ДесиСлава има романтични и издържани текстове, а не айсберга на поезията. Припевите и и са с по лесносмилаеми текстове. Затова и има толкова стари песни актуални в заведенията и днес. Но куплетите и са по съдържателни. Няма те до мен, Сънувах те, Грим по дланите, Не искам без теб, по който се създаде впоследствие Кой на Фиклена, Черен сняг, Някой ден, Не е илюзия, Думи две и т.н. За мен ДесиСлава си има добри текстове. Фанатичен, манатичен. Такива текстове отговарят на моята проста, елементарна и повърхностна душевност. Но то така. ДесовИ сме прости като Деса. За тва сме си я избрали. И не. Не ме обиди с това , че не и харесваш текстовете. Падаш си по лицемерието на Ивана, но да ми обясняваш колко тъпа и плоска е Деса ми идва в малко повече. Деси е друга вселена като мислене, но е човек с доста по широк кръг интереси, публика и не отговаря на клишето чалга певица, нито за хората е някоя проста чалгаджийка каквато е Ивана например. Ивана е по проста и като личност и като певица. Ако си била фенка на Деси 2002, вече сме 2018 и Деса не е онова глупаво момиче. За това и към днешна дата е в А отбора, който Ивана не е помирисвала от 2007... Да си имаме уважението. Ако всички хора бяха като Деса, света щеше да е едно по Добро място. Нека за някои е тъпа. За мен с празни кратуни са Софка, ЕмИлия, Емануела, Анелия. Десислава е емоционално интелигентен човек

 

 

 

И аз критикувам Деса, но рядко ми се дават поводи. Твърде доволен фен съм последните 3 години. От вашите има много да се желае. Като цяло не мисля, че някоя чалгаджийка има класата и авторитета на Десислава. Само Азис е по висока летва. Но той е недостижим. Както и Слави Трифонов. Тези двамата са в друга лига

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за мен пък просто си вманиачен! Да, "Лъжа" (МОЕ МНЕНИЕ) е една от тъпите и бозави песни на Десислава! Имам право да си го кажа, с риск да бъда заколена! Когато коментирах, че Деса ми е слязла от първото място, вие го обърнахте на награди, че едва ли не, те са причината за това, щото ги нямаше толкова след 2002. А именно песни като "Лъжа", които не ме грабваха, са в дъното на това да не я тача особено вече. Аз не се влияя от това кой е в "топ-а"... Важното е как усещам песните и най-вече текстовете! Да, "Няма те до мен" беше нещо разкошно, не я спирах! Както и "Бели нощи". И много други.

Самата топ певица Десислава, като разказваше на Къци и Червенкова за баладите си, в последния брадър с нея, се смя и каза за "Не вярвам" - "малко детско и като в първи клас". Факт е - повечето нейни песни са наивни. Гласът ги прави, иначе - вътре нищо съществено!

 

Отивай да вотваш за Деса в десетилетието и стига философства! Само нейни песни сложи в категорията Текст! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Лъжа не приемам подобни мнения. Само заради начина по който е изпята, тази песен заслужава да отлети за Космоса :1000 (29):

 

Как да повярвам, че ме предаде ти. Бях готова с тебе да страдам , за да не те боли.

 

Страхотетни куплети!!!

 

 

А за десетилетието, мислех утре да скандализирам с изявление, че няма да гласувам в поредния цирк, който Преславови и Галенови ще създадат. Дай им на тях статуетки да раздават се. Всичко опорочават и винаги сме недоволни от резултатите след гласуването. Не мисля че 30 човека в рама могат да продължат традицията. Да беше заложила на някой фб страница за чалга за подобно начинание. То не е късно де

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Лъжа не приемам подобни мнения. Само заради начина по който е изпята, тази песен заслужава да отлети за Космоса :1000 (29):

 

Как да повярвам, че ме предаде ти. Бях готова с тебе да страдам , за да не те боли.

 

Страхотетни куплети!!!

А за десетилетието, мислех утре да скандализирам с изявление, че няма да гласувам в поредния цирк, който Преславови и Галенови ще създадат. Дай им на тях статуетки да раздават се. Всичко опорочават и винаги сме недоволни от резултатите след гласуването. Не мисля че 30 човека в рама могат да продължат традицията. Да беше заложила на някой фб страница за чалга за подобно начинание. То не е късно де

Ти сериозно ли... "Как да повярвам, че ме предаде ти. Бях готова с тебе да страдам, за да не те боли..." :1000 (29): Сигурна съм, че по литература в даскало,

си писал по-яки фрази! :1000 (10):

 

Иначе за наградите - засега не виждам цирк между агитките! Напротив!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Настръхнах!

Имайки предвид, че е на запис.

Сигурно публиката сте изпаднали в еуфория.

О да, беше много приятно. Винаги е било ясно, че такива песни прилягат на Деси и затова страшно се накефих като осъзнах, че имам възможността да чуя и тази велика класика в нейно изпълнение.

 

Относно текстовете- аз не мисля, че трябва дадени песни да имат текстове като "Шампанско и сълзи", за да се водят връх в изкуството. И онези текстове с познатите думи и фрази могат да са свежи и красиви, особено като са изпяти както трябва т.е както ги пее Деси Слава. А и не е като тя да има само такива.

Да не би обсъжданата горе I Will Always Love You да е с най-оригиналния текст? Това не й пречи да е един от най-големите примери евър какво значи песен.

А и да не забравяме, че Деси Слава има някои песни на чужди езици, за които всички чалга колежки могат само да си мечтаят. Да, подчертавам 'всички', защото никоя не може да се похвали с ниво като това от ето това парче долу. Който може да я схване и усети знае за какво говоря. Да не говорим с какви имена от западната музика е работено над парчета като това.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че кой е казал, че няма песни на световно ниво на чужди езици, че не е изпълнила нежно и лирично и своите песни на български? :mf_surrender: Божееее, от девет дола вода ще извадите!

Самата Десислава си определи няколко текста като "детски"! Вие не - хубави били... Като махнем нейното пеене и мелодията и вземем да четем - какво остава?

 

Аз просто изтъкнах, че леля имаше шанса да работи с Мариета, Теньо и Росен! По-силни са текстовете на нейните песни! ЛИРИКАТА!

Никой не твърди, че Деса не е голям глас, универсална и разнообразна певица!

И изобщо заговорихме за това, защото ме питахте как съм станал фенка повече на Ивана! Ами нали за мен става въпрос - слушала съм, песните на Ивана са ми харесвали повече тогава през 2003 и 2004, а за 2005, 2006, 2007 и 2008 да не говорим!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че кой е казал, че няма песни на световно ниво на чужди езици, че не е изпълнила нежно и лирично и своите песни на български? :mf_surrender: Божееее, от девет дола вода ще извадите!

Самата Десислава си определи няколко текста като "детски"! Вие не - хубави били... Като махнем нейното пеене и мелодията и вземем да четем - какво остава?

 

Аз просто изтъкнах, че леля имаше шанса да работи с Мариета, Теньо и Росен! По-силни са текстовете на нейните песни! ЛИРИКАТА!

Никой не твърди, че Деса не е голям глас, универсална и разнообразна певица!

И изобщо заговорихме за това, защото ме питахте как съм станал фенка повече на Ивана! Ами нали за мен става въпрос - слушала съм, песните на Ивана са ми харесвали повече тогава през 2003 и 2004, а за 2005, 2006, 2007 и 2008 да не говорим!

Много често точно от песните с 'детски' текстове може да излезе нещо много силно. Да не забравяме, че именно децата са хората с чистота в душата и без фалшиви маски на лицата- те казват това, което чувстват, дори и с обикновенни думи. И като подобни думи бъдат съчетани в цял текст на песен... ами може да се получи нещо истински красиво. Разбира се, в случая на ДС говорим за дете от типа на тийнейджър, де. :D

И да, дори и да тръгнем само да й четем някои текстове на Десислава, пак може да усетим нещо... Ето един от най-актуалните примери:

 

В друг живот, ще съм твоя в друг живот

Сбогом, моя голяма любов

Ти върви и помни

В друг живот няма да допусна аз

да застане нещо между нас

Пазя те в сърцето си

 

Всеки човек, който знае какво значи любовта може да усети и чувството от това да се наложи да й кажеш Сбогом и да се надяваш поне в следващ живот да имаш шанса да си с нея. А като такава песен е изпята и с чувството на Десислава, че и допълнена от напевите на други езици... ами това си е същински Шедьовър, особено в новите времена, в които почти не се правят такива. Всъщност точно такива никой не прави в чалгата... освен Десислава.

 

А песните като Sleepwalker не са вода от кладенци, а реален пример, че тя има текстове на ниво, което в Бг чалгата не сме срещали при други.

 

И да допълня поста си с интересния факт, че аз съм обратното на теб- първо бях фен на Ивана, а после станах на Десислава. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да допълня поста си с интересния факт, че аз съм обратното на теб- първо бях фен на Ивана, а после станах на Десислава. :3fdb8960598fa63e:
Сега те почвам тогава! :3fdb8960598fa63e: Ще изреждам и цитирам като вас лелчини работи! :1000 (29):

 

Всъщност, ни това "Друг живот" ми харесва (много глуповато и пято), ни описанието ти, че видиш ли, който е изпитал нещо подобно, може да го оцени. Оценявам клипа и изпълнението, както и любопитната мелодия. Толкоз. Знам текстовете на Деса отлично, нямам повече нужда да ме убеждавате колко са прости, но "чисти" и истински. Не ми харесват! Имам това право!

Стискала съм палци в "Пей с мен" и "Капки"-те, където беше наистина най-добрият вокал! Прекрасна певица, факт! Старите песни ме грабват! От новите нищо не мога да си пусна, освен новия дебют в Пайнер. Нека си е топ, няма лошо! Радвам се за нея, просто не ме докосва със сегашното си творчество.

Спирам да влизам за известно време в тази тема! Като в секта се чувствам! :angry:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами секта си е, все пак е папка Други изпълнители... :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе по темата- всеки човек с вкуса си. За мен лично песни като В друг живот и И това ще преживея отвсякъде се доближават до нивото на Десислава от първия период в Пайнер. Поне за "Не го прави" сме на едно мнение, а и не само ние. :Vishenka_05:

 

 

Помня каква истерия имаше тук като излезе клипа... Мисля, че малко прибързано взеха да я водят провал само заради бавно движещите се гледания и рядкото пускане по клубовете. Както виждаме години по късно това е песен, която остава във времето по друг начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами секта си е, все пак е папка Други изпълнители... :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе по темата- всеки човек с вкуса си. За мен лично песни като В друг живот и И това ще преживея отвсякъде се доближават до нивото на Десислава от първия период в Пайнер. Поне за "Не го прави" сме на едно мнение, а и не само ние. :Vishenka_05:

 

 

Помня каква истерия имаше тук като излезе клипа... Мисля, че малко прибързано взеха да я водят провал само заради бавно движещите се гледания и рядкото пускане по клубовете. Както виждаме години по късно това е песен, която остава във времето по друг начин.

 

Аз още си я слушам сравнително често. Много ме изкефи още като излезе :Vishenka_05:

Гледам, че сте заформили дискусия :1000 (29): Аз никога не съм се замислял толкова над текстовете на песните на Десислава. Особено над бързите ѝ парчета. Ясно е, че с комерсиалната музика се правят компромиси с лириката на моменти, за да пасва на музиката и да е запеваемо и лесно достъпно.

Смям, че човек трябва да чете доста книги, да се обогатява, а не като чуе две-три добри метафори в даден текст и да величае излишно.

Музиката е за слушане, а книгите за четене :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, браво, изгонихте Янева...

Наистина малко в повече идва нон-стоп превъзнасянето на Десислава. Дайте го малко по-спокойно! Всеки има правото да харесва или да не харесва това, което на вас ви е любимо. А в случая Янева изразява мнение по най-културния начин, без да принизява Десислава. Недейте скача така след всеки, дръзнал да покритикува любимката. Наистина се усеща някаква не дотам приятна атмосфера, граничеща с фанатизма. Хубаво би било да сме малко по-критични и взискателни към Десислава. Любимка ми е, но не мисля за уместно да я обожествявам...

 

Слави, преди време беше доста по-обективен и изискващ към нея... Дори имам спомен, че си я и понахранваше преди години. А сега малко си залитнал в другата крайност. Недей... :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, преди време беше доста по-обективен и изискващ към нея... Дори имам спомен, че си я и понахранваше преди години. А сега малко си залитнал в другата крайност. Недей... :)

Не. Винаги съм си бил крайно фанатичен. :1000 (29):

Шегата настрана. Някои неща написах с ирония като онова за коленето и онова за космоса, но други ги мисля на 100 процента. За мен Десислава като цяло има сносни текстове. Обичам песни за любов. Как да съм критичен като съм задоволен като фен - балади, авторски песни на самата Десислава , няколко топ клипа, разнообразие като творчество. Участия в Бб и Капките, с които се гордея каква личност и певица е. И като я сравня с другата папчач в бранша и са ми като 2 различни вселени. Пак бих я критикувал ако има поводи. Направих го за пошлия клип към втория им дует. Дори не си го слушам през тубата за да не гледам тази простотия. Но какво да кажа за В твоите очи, Не го прави, И това ще преживея, В друг живот, Ангелите плачат... коя друга предлага толкова често подобни стойности песни. Че и успешни стават. А и не смятам да поклащам глава, когато някой през 2 поста ми обяснява колко куха видиш ли е Деса. Като неин фен 16 години не я намирам за такава, а за досадно лигава понякога, но не и човек с ограничени потребности и интереси като всичките и колежки вълнуващи се само от нови дрешки. На мен Янева ми е крайно фанатична в желанието си да видим фолка през нейните очила и да и казваме след всеки пост колко е права. Е в храма Десови подобно отношение е недопустимо :1000 (29): ( с ирония)

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че дори и по-прехласнатите Десови доста пъти сме казвали, когато нещо не ни харесва при нея. Сега на прима виста се сещам за един случай от 2008, който много ни беше разочаровал- как Десислава пусна два кавъра, след като с години я бяхме хвалили как след Пайнер прави само авторска музика. Тогава дори и Лукас беше направил тема от разочарование. А ако трябва да говорим за новия Пайнерски период най-голямото разочарование е клипа на Започваме на чисто, който можеше да се получи много по-добре без наденичките. Първите концерти в Капките също бяха под очакванията ни, защото тя си мислеше, че ще ѝ се получи от раз и не се стараеше. И други работи има.

Винаги може да се посочват и негативните черти, но защо да го правим след като 80% от кариерата ѝ ни удовлетворява? Всеки фен си хвали любимката. Има и много по-фанатични от нас, чиито любимки дори не са на нивото на Десислава, но винаги се водят Най.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че единствените фанатично настроени са онези двамата уж фенове, дето пишат повече в темата за Камелия, отколкото тук.

Иначе и аз мисля да не гласувам на тия награди на десетилетието.

Аман от грандоманщина. :1000 (29):

Десислава няма ли да се пуска вече в някое интервю или снимки с бебето?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че единствените фанатично настроени са онези двамата уж фенове, дето пишат повече в темата за Камелия, отколкото тук.

Иначе и аз мисля да не гласувам на тия награди на десетилетието.

Аман от грандоманщина. :1000 (29):

Десислава няма ли да се пуска вече в някое интервю или снимки с бебето?

С бебето не знам, Насе, но очакваме тази седмица интервю по Канал 3 от ЛайфСтайл наградите. Било най дългото и за това го пазели за последно.

Освен това очаквам и в Папараци до 2 месеца да се изяви :)

 

Иначе ще вотна само за Преслава за певица на десетилетието... Но вече във втория кръг.

 

Aйде да преброим милионите на Казваш, че ме обичаш

 

1 870 169 показвания

 

1 588 160 показвания

 

834 240 показвания

 

тотал: 4 292 569

 

има и други клипове. в следващия пост

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от най-силните ѝ и хитови песни.

Аз ипълнението от Арена Армеец е просто брутално.

Това не е ли и най-гледаното изпълнение от подобен концерт в канала на Планета?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от най-силните ѝ и хитови песни.

Аз ипълнението от Арена Армеец е просто брутално.

Това не е ли и най-гледаното изпълнение от подобен концерт в канала на Планета?

Ще чукнем милион на лайв до края на годината. АЗИС много спомогна за популярността на тази песен. Да е жив и здрав. Преди това беше популярна сред фолк почитателите, а към днешна дата е сред най популярните ретро парчета.

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярно, че този лайф е един от най-гледаните от концерт на Пайнер, ако не и най-гледания. Евала!

Мен лично много ме изненада, че цялата зала пееше с Десислава на припева без ромските напеви т.е версията без Азис. Не знаех, че самата До тук е чак толкова популярна. Мега хит още от едно време, а с Азис- още по-голям!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярно, че този лайф е един от най-гледаните от концерт на Пайнер, ако не и най-гледания. Евала!

Мен лично много ме изненада, че цялата зала пееше с Десислава на припева без ромските напеви т.е версията без Азис. Не знаех, че самата До тук е чак толкова популярна. Мега хит още от едно време, а с Азис- още по-голям!

Мега хит едва ли, беше си по-скоро стабилно хитче, разпознаваема песен на Деси Слава. Азо много помогна тогава, версията им стана тотален хит, доста хора са преоткрили парчето чак след като са чули дуета им.

Но, да, с изпълнението в арената, Деси затвърди тази песен като един от мега хитовете й. Още ме побиват тръпки от публиката след първия тон на песента....

 

А защо сте решили да НЕ гласуваате в измислените награди на десетилетието? На мен също ми се виждат малко безсмислени, но ще го направя, най-малко заради Деската, заслувжава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Избухнаха тогава много с тази версия на До тук.

Иначе аз няма да гласувам в тези награди главно заради необективността на хората в този форум.

Готови да кажат на черното бяло само и само да е на тяхното и да е "тяхната". Смехории.

Има дори хора, посочили Галена за ПЕВИЦА на десетилетието :1000 (29): Представяте ли си за каква липса на вкус и слухов дисбаланс става въпрос :1000 (29):

Все едно да номинираме Десислава за най-дълги крака на десетилетието.

Смятам, че името на артист като Десислава няма място сред такива класациийки :1000 (19): Въпреки всичко е стимулиращ ентусиазмът на Янева да размърда форума. Браво :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Избухнаха тогава много с тази версия на До тук.

Иначе аз няма да гласувам в тези награди главно заради необективността на хората в този форум.

Готови да кажат на черното бяло само и само да е на тяхното и да е "тяхната". Смехории.

Има дори хора, посочили Галена за ПЕВИЦА на десетилетието :1000 (29): Представяте ли си за каква липса на вкус и слухов дисбаланс става въпрос :1000 (29):

Все едно да номинираме Десислава за най-дълги крака на десетилетието.

Смятам, че името на артист като Десислава няма място сред такива класациийки :1000 (19): Въпреки всичко е стимулиращ ентусиазмът на Янева да размърда форума. Браво :1000 (30):

Хиляди пъти сме казвали, че Галена не е певица, дори с музикалното си образование, което има - тя е артист-изпълнител, но такъв, който знае кога, как и какво да поднесе на публиката. Има място в категорията, но всеки с мнвнието си.

Няма смисъл да изспадам в дебати, Ваше решение! Аз реших за нужно да го направя и подкрепих Деси там, където смятам, че заслужава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хиляди пъти сме казвали, че Галена не е певица, дори с музикалното си образование, което има - тя е артист-изпълнител, но такъв, който знае кога, как и какво да поднесе на публиката. Има място в категорията, но всеки с мнвнието си.

Няма смисъл да изспадам в дебати, Ваше решение! Аз реших за нужно да го направя и подкрепих Деси там, където смятам, че заслужава.

Не е певица и за това си я писал в певица на десетилетието :1000 (29): Шегувам се, разбира се.

Коментираме ли дует между Азис и Десислава или Преслава и Десислава. Ще е топ.

Десислава чете ли я тази тема? Бързо някой по-близък до нея да ѝ я праща, докато е в майчинство да се информира малко и да получи обратна връзка. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...