Jump to content



Препоръчани коментари

По времето на този концерт аз вече знаех текста, а тя още не си го знаеше. Срам и позор! :roll1:

Мен това неадекватно представяне още ме радва, много е забавна и ми напомня някоя от напушените западни звезди. :1000 (29): Винаги се е откроявала на концертите на Пайнер откакто се е върнала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"На криле" е уникална и тя, "Връщам се"... Много харесвам умерени песни с един такъв леко гръцки оттенък в аранжимента и по-изчистено пеене, не типично кръчмарското. Много, много добър албум - доколкото съм наясно, и със стабилен тираж. Деса не знам тогава колко време ги е събирала тия песни, но изби рибата. Много я въртяха по ФЕН и Веселина с "Лъжа", "Просто забрави" и "Бъди добро момче", както и с останалите парчета от албума - от промоцията.

 

Пайнера още тогава се показа като нелоялен - патентоваха името й, пуснаха паралелно онзи смотан Бест, изтриха я отвсякъде. Не се прави така. И ако причината за тоя раздор е била "Няма те до мен" заради авторските права, и двете страни са подходили прибързано и емоционално. Но Пайнера няма как да го оправдая за неговото отмъщение после, доста грозно.

Деса тогава беше актуална както Гери Никол днес, само че тогава хората не се нуждаеха от скандални видеа, а от хубави песни. Фен тв заложи на Азис, Деса и Коцето и Бони. Ни Софка, ни Стораро имаха хит в онези времена. Веднага щом наложиха имената си или възвърнаха старата слава на старите си имена, промениха и концепцията. Започнаха да и искат пари , а когато звъняхме да питаме защо не и въртят нещата, казваха, че е несериозна и че тя не им представяла клиповете си. Впоследствие Деса проговори , че проблема е друг. КатастрофА, черен сняг и 2 магнита почти не видяха ефир. Добре че от мад тв завъртяха. Там направи и премиера на 100 мечти, която не се реализира добре. други чалгаджийки преди тва не бяха виждали и този ефир. Впоследствие Елена и Анелия се уредиха, но по вече отъпкания от Деса път. Същото се повтори исъс Сити тв. Деса първа вкуси от ефира им.

 

Иначе Лъжа, Забрави за мен, Връщам се, На криле , Be your girl са ми сред любимите ми Десови песни. Страхотен попфолк. Липсват ми тези времена.

От Гореща следа освен Неприлична и Чудо за мен се отличават и Сънувах те и Лололов ми. Дори вторите две придобиха по широка популярност. Гореща следа също се слушаше и търпеше. Днес не го намирам никак за лош. В Послушай сърцето си имаше добри песни, но липсваха хитове. А албум без хит си е полупровал. САМО 2 магнита влезе в дискотеките

 

Абсурд. Личи си, че е на живо. Деса ако не може да го изпее 1 към 1, то незнам кой. А и може да е всякаква, но мнталитета й не е такъв, че да прави лайв записи. Ни мисля.

 

Това си е лайв отвсекъде, но 2008 Деса беше записала микс с Мъжете, Бели нощи, Думи две, черно море много е добре, Чае шукарие и още няколко нейни и чужди евъргрийни. Пускала го е на плейбек. Тогава програмата и минаваше 70 про па плейбек. След мад концерта и Пей с мен започна да залага все по често на живото пеене. Има го микса във вбокс некъде.

Култово изпълнение!

Много ме изкефи как се справи с кофти ситуацията :1000 (29):

И мен ми е ок. Малко се бяха филмирали рамания тогава. За мен излезе успешно от ситуация, а и Десислава се чувства силна на сцена с песни за пеене, а не с комерси дори и хитове като Майната ти и Мъжете. А и почна да пълнее много в онзи период което също допринесе за ниското и самочувствие на сцената. Има 2-3 много силни момента тази и изява

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен ми е ок. Малко се бяха филмирали рамания тогава. За мен излезе успешно от ситуация, а и Десислава се чувства силна на сцена с песни за пеене, а не с комерси дори и хитове като Майната ти и Мъжете. А и почна да пълнее много в онзи период което също допринесе за ниското и самочувствие на сцената. Има 2-3 много силни момента тази и изява

Рамания просто си има един-два определени типа, които се водят нормални за сцена- Глория и Преслава от онези без шоу и Камелия и Галена от онези с шоу. Много рядко се приемат изпълнения от типа на това на Деса или онова с баджаците, въпреки че по света да си толкова освободен и истински на сцена се цени най-много.

 

Да припомним и как Марая Кери после я изкопира откъм неадекватност. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Сега като заговорихме за това коя били пускали първа по Мад, по Сити и т.н... отново се сетих, че тази тема е идеалното място да подготвим списъкът 'Първа в това'. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше подобна реакция и на един от концертите в Пей с мен. :1000 (29): Там е много смешна и публиката започва да ѝ пляска :1000 (29):

Не съм усетил дори. Да не би да говориш за Не издържам от Гласът на Бг, когато трябваше да започне втория куплет :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм усетил дори. Да не би да говориш за Не издържам от Гласът на Бг, когато трябваше да започне втория куплет :1000 (29):

 

Нее, тук влиза супер късно. Даже ку-ку бенд спира и пак започват :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Но изпълнението цепи. Толкова ми се слушат такива песни от нея, да пее и да импровизира си си си

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нее, тук влиза супер късно. Даже ку-ку бенд спира и пак започват :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Но изпълнението цепи. Толкова ми се слушат такива песни от нея, да пее и да импровизира си си си

 

 

СЛАДУРАНА

И аз обичам да пее световни евъргрийни. Затова се радвам на изпълненията и в Капките супер много. Много високо ниво - не достижимо за другите чалгаджии, дори за Азис!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е за вярване, че се минаха 10 години от Пей с мен... Десислава имаше невероятни изпълнения там, но също така вече си ѝ личеше, че е певица с опит, готова да е ментор на по-младите- неслучайно понякога пееше по-тихо или направо не пееше, за да изпъкне Мелинда. Кралица! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

МНого готина идея за шоу като цяло, но не много добре реализирана. Слави е голям бастун. А разполага с уникален екип всъщност.

Десислава остави въпросната песен от клипчето изцяло на Мелида с цел да ѝ помогне. Много мило, или просто я е мързяло да пее :1000 (29):

Няма друг толкова универсален артист в съвременната българска музика. Справя се с народно, оперно пеене, балади, сръбско, гръцко, ар енд би, рапиране. Уникален талант :notworthy: Прозвучах като глориев :1000 (29):

 

Искате ли да си сложим всички еднакви подписи на Десислава? Да предложим няколко любими снимки и да видим коя ще допадне на всички? Кой е ин? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искате ли да си сложим всички еднакви подписи на Десислава? Да предложим няколко любими снимки и да видим коя ще допадне на всички? Кой е ин? :1000 (29):

Аз съм за! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Давайте и любима снимка, или по 2-3 и да избираме тогава. :1000 (30):

Трябва да се поразтърсим в графиките..Много ми се иска някоя от Only one-брутално красива е в него клип!

Link to comment
Сподели в други сайтове

МНого готина идея за шоу като цяло, но не много добре реализирана. Слави е голям бастун. А разполага с уникален екип всъщност.

Десислава остави въпросната песен от клипчето изцяло на Мелида с цел да ѝ помогне. Много мило, или просто я е мързяло да пее :1000 (29):

Няма друг толкова универсален артист в съвременната българска музика. Справя се с народно, оперно пеене, балади, сръбско, гръцко, ар енд би, рапиране. Уникален талант :notworthy: Прозвучах като глориев :1000 (29):

Искате ли да си сложим всички еднакви подписи на Десислава? Да предложим няколко любими снимки и да видим коя ще допадне на всички? Кой е ин? :1000 (29):

И не имитира никого и винаги знаеш, че е тя, каквото и да пее... уникална :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм за идеята с графиките. Вече има издразнени . А когато приложим графиките, насладата ще е пълна :girl_witch:

Надписа требва да е нещо инфантилно :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.instagram.com/p/BfLuvjEAfAt/

Колко сладко!

:Vishenka_05:

 

Десислава има ли такава песен "Обич да намеря"?

Погледнете в коментарите под снимката. Там я питат точно за такава песен. Някой знае ли нещо?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05:

 

Десислава има ли такава песен "Обич да намеря"?

Погледнете в коментарите под снимката. Там я питат точно за такава песен. Някой знае ли нещо?

Мисля, че това е една от 'новите' песни по фейк каналите. :1000 (29): Мяркал съм я, но не съм си я пускал да я чуя коя е.

 

Иначе и аз съм ЗА смяната на графиките, на мен и без това ми е време. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога се връща Деси?

Че то не се усети липсата и покрай дуетите с Джордан. На участия не знам кога ще се завръща, но смятам че може до август без проблем да бъде с малкия Борис в тях.

 

Браво за истинското интервю на Пайнера. Приседна им чак във Видин

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен няма да изпусне летния сезон и ще тръгне още юни-юли, но с разредени участия, а от есента на пълен график. А през май може би ще промотира първия проект. Тази схема е идеална, дано да избере нея.

За графики може да вземем някои снимки от Любовта е само чувство. Фотоси, които изглеждат доста свежо и днес, да не говорим за времето си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...