Jump to content



Препоръчани коментари

Тя имаше и песни в стил Уитни, Марая и Селин още преди и попаджиите въобще да са се замисляли да правят такива (те не че сега са се скъсали да правят). :1000 (29):

 

 

Това е една от любимите ми нейни песни, може би защото е доста необичайна за времето си. А и не е като да не е красива и стойностна- съмнявам се някой неосведомен да познае, че е на чалга певица, а не на соул легенда.

 

Революция си е. В чалга албум редом до Мъжете всичко искат това парче. За това ме е кефила винаги. Страхотно изпълнение и много красива мелодия.

Аз много ахресвам и I will pray :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя имаше и песни в стил Уитни, Марая и Селин още преди и попаджиите въобще да са се замисляли да правят такива (те не че сега са се скъсали да правят). :1000 (29):

 

 

Това е една от любимите ми нейни песни, може би защото е доста необичайна за времето си. А и не е като да не е красива и стойностна- съмнявам се някой неосведомен да познае, че е на чалга певица, а не на соул легенда.

Страхотна е, но английския и е бил много зле...Няма да забравя как карах учителката ми по английски език да ми я преведе, а тя се пулеше и не и разбираше нищо... :1000 (29): Сега вече няма такъв проблем с пrоизношението. Отдавна го изчисти. Обожавам тази песен, но I'll Pray ми е малко по любима :Vishenka_05:

 

 

 

DesiSlava в Popnable / 16 February 2018 - 22 February 2018 /

 

26.Desislava & Djordan - DALI SHTE TE OSTAVYA 320 201 views

36.Desislava & Djordan - Angelite Plachat 225 621 views

63.Galena & Desislava - V Tvoite Ochi 131 858 views/136weeks on

77.Desislava - I Tova Shte Prezhiveya 90 190 views

175.Desislava & Konstantin - Az Byah Tuk 30 677 views

182.Desislava & Galin - Neka Da E Tayno

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

"В твоите очи" мачка. Ако съдим по гледания към днешна дата, е един от най-големите хитове от 2015 насам.

 

А аз се кефя страшно много на longevity-то на "И това ще преживея". Може би най-любимата ми песен в последните години е. В дългосрочен план сигурно ще мине "В друг живот".

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

 

"В твоите очи" мачка. Ако съдим по гледания към днешна дата, е един от най-големите хитове от 2015 насам.

 

А аз се кефя страшно много на longevity-то на "И това ще преживея". Може би най-любимата ми песен в последните години е. В дългосрочен план сигурно ще мине "В друг живот".

Абсолютно. Още тогава твърдях, че не заслужава само дует на годината, а и песен и клип. В световен мащаб няма проблем един проект да обере всички награди. времето показва, че съм бил прав. Може би само Хабибито е по голям хит от онази година. И мангалския химн Дай ми свобода още се котира, но е доста след В твоите очи.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна е, но английския и е бил много зле...Няма да забравя как карах учителката ми по английски език да ми я преведе, а тя се пулеше и не и разбираше нищо... :1000 (29): Сега вече няма такъв проблем с пrоизношението. Отдавна го изчисти. Обожавам тази песен, но I'll Pray ми е малко по любима :Vishenka_05:

 

:D Произношението й на английски е може би най-доброто от попфолк певците.

Винаги съм се чудела как може Софка да пратят на Евровизия,но не и Деси Слава.

 

Поздрав с любимата ми англоезична песен на Деска!

Чак се чудя Зарко с какъвто характер е как се е съгласявал да участва в някои от клиповете й :D

Спомням си , че тогава отвсякъде се чуваше тази песен(молове,заведения)

Link to comment
Сподели в други сайтове

:D Произношението й на английски е може би най-доброто от попфолк певците.

Винаги съм се чудела как може Софка да пратят на Евровизия,но не и Деси Слава.

 

Поздрав с любимата ми англоезична песен на Деска!

Чак се чудя Зарко с какъвто характер е как се е съгласявал да участва в някои от клиповете й :D

Спомням си , че тогава отвсякъде се чуваше тази песен(молове,заведения)

Много се гордях, че Деса има радио поп хит. Голямо постижение за чалга певица. И андреа и Янева пробваха, дори и Галена, но без никакъв успех. И на мен Only One ми е любима. Дори в топ 7 на Десините ми любими песни. Много и отива тази песен. И клипа е много красив и нежен.

Иначе тя си оправи английския 2006. Ходеше на някакви уроци. Не, че научи нещо, но поне си оправи произношението. И испанския много и лежи на гласа. Страхотно произношение :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

:D Произношението й на английски е може би най-доброто от попфолк певците.

Винаги съм се чудела как може Софка да пратят на Евровизия,но не и Деси Слава.

 

Поздрав с любимата ми англоезична песен на Деска!

Чак се чудя Зарко с какъвто характер е как се е съгласявал да участва в някои от клиповете й :D

Спомням си , че тогава отвсякъде се чуваше тази песен(молове,заведения)

 

 

Много ми звучи като една песен на Inna, но ме мързи да я търся. Вие се сещате за коя става въпрос.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна е, но английския и е бил много зле...Няма да забравя как карах учителката ми по английски език да ми я преведе, а тя се пулеше и не и разбираше нищо... :1000 (29): Сега вече няма такъв проблем с пrоизношението. Отдавна го изчисти. Обожавам тази песен, но I'll Pray ми е малко по любима :Vishenka_05:

DesiSlava в Popnable / 16 February 2018 - 22 February 2018 /

 

26.Desislava & Djordan - DALI SHTE TE OSTAVYA 320 201 views

36.Desislava & Djordan - Angelite Plachat 225 621 views

63.Galena & Desislava - V Tvoite Ochi 131 858 views/136weeks on

77.Desislava - I Tova Shte Prezhiveya 90 190 views

175.Desislava & Konstantin - Az Byah Tuk 30 677 views

182.Desislava & Galin - Neka Da E Tayno

 

Е не и въобще толкова зле произношението дори в това парче.

Като имаш предвид обстоятелствата. Млада зелена певица от Раднево записва това парче на английски в стил Марая и Уитни през 1999 в Димитровград :1000 (29): Направо си е супер. Особено в сравнениет на Емилия, Глория и Ивана, които съм виждал в нета :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е не и въобще толкова зле произношението дори в това парче.

Като имаш предвид обстоятелствата. Млада зелена певица от Раднево записва това парче на английски в стил Марая и Уитни през 1999 в Димитровград :1000 (29): Направо си е супер. Особено в сравнениет на Емилия, Глория и Ивана, които съм виждал в нета :1000 (29):

естествено. голямо е парчето за времето си. на дали е имало професионалист на записите, който да е помагал за произношението. За нивото на чалгата в онова време, подобно парче е шедьовър :notworthy:

Емилия преди 2002 не искам да я чувам и виждам. плеша :roll1:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

I'll Pray е една от най-хубавите английски песни на Деси. Идеален завършек за един от най-добрите и одобрени албуми в жанра евър.

В You're the Love не ѝ е толкова зле английския, но определено има какво да се желае. И все пак си представям Митко как я е изгледал като му е казала, че иска да прави такава песен. :roll1:

А Only One какво я коментирате- тя е от 2012, когато Десислава беше залязла, нищо че гърмеше отвсякъде с тази песен и с Моето друго аз, а и с Не искам без теб. :3fdb8960598fa63e: Встрани от бъзика- много яко беше да я гледаме как заедно с Андреа и Азис спомагат стабилизирането на стрийминга в Ютуб, също както тя самата преди това спомогна стабилизирането на стрийминга във Вбокс. За тази година направо Певица щяхме да я направим ако беше в Пайнер с такива успехи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като сме на тема Нереализирани... помните ли каква истерия имаше, когато тази песен изтече в нета (и на практика беше една от първите в Бг, които ни показаха какво значи 'изтичане в нета' :1000 (29): )?

 

 

Само Деси Слава може да остави нереализирани такива потенциални златни класики...

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Кажи ми" е нещо страхотно! Това е и първия текст на големият Росен Димитров в чалгата.

Защо не сложи нея в "Нереализираните", а тази боза :(

"Кажи ми" обаче си придоби огромна популярност от човек на човек, беше си направо хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не сложи нея в "Нереализираните", а тази боза :(

"Кажи ми" обаче си придоби огромна популярност от човек на човек, беше си направо хит.

Не бих определила "За първи път" като боза. Много ми е на сърце, а и идеята на темата е да се слагат песни, за които потребителите да кажат "за първи път я чувам", както се и случва. А тази беше доста популярна, а и пак щяха да се намерят критици, че има цигански вокал.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Кажи ми" е нещо страхотно! Това е и първия текст на големият Росен Димитров в чалгата.

 

Много неща знаеш за Деска. Сигурна ли си, че лелче я е изместила напълно :1000 (29):

Кефи ме как в темата на Десислава се дискутират песни, текстове, начин на пеене, произношение и тн.

В темите на актуалните звезди се обсъждат рокли и парцалки.

Времето отминава, а Десислава тепърва започва :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много неща знаеш за Деска. Сигурна ли си, че лелче я е изместила напълно :1000 (29):

Кефи ме как в темата на Десислава се дискутират песни, текстове, начин на пеене, произношение и тн.

В темите на актуалните звезди се обсъждат рокли и парцалки.

Времето отминава, а Десислава тепърва започва :phpgrin2:

Ооооо, за лелче пък съм ходещ наръчник! :whistling:

Нормално е за Деса да говорим за репертоар - има жената. Ще не ще, ще пее и още, деца има да храни! :girl_witch:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

DesiSlava в Popnable / 16 February 2018 - 22 February 2018 /

 

26.Desislava & Djordan - DALI SHTE TE OSTAVYA 320 201 views

36.Desislava & Djordan - Angelite Plachat 225 621 views

63.Galena & Desislava - V Tvoite Ochi 131 858 views/136weeks on

77.Desislava - I Tova Shte Prezhiveya 90 190 views

175.Desislava & Konstantin - Az Byah Tuk 30 677 views

182.Desislava & Galin - Neka Da E Tayno

браво на беквокалистката :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

браво на беквокалистката :1000 (33):

Беквокалистка ама арлекиното от графиките ти е слушала Лудо младо в нейно изпълнение преди да се изложи като мекици преди 2 дни в арената. Добре, че В твоите очи се запомни като Десова повече. В тази песен Галож е беквокала :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беквокалистка ама арлекиното от графиките ти е слушала Лудо младо в нейно изпълнение преди да се изложи като мекици преди 2 дни в арената. Добре, че В твоите очи се запомни като Десова повече. В тази песен Галож е беквокала :1000 (29):

Сто процента се била запомнила като Десова. Като започнете да приказвате едни фантасмагории, имам чувството, че и сами не си вярвате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беквокалистка ама арлекиното от графиките ти е слушала Лудо младо в нейно изпълнение преди да се изложи като мекици преди 2 дни в арената. Добре, че В твоите очи се запомни като Десова повече. В тази песен Галож е беквокала :1000 (29):

Не се е запомнила като Десова, стига сте говорили глупости. Всички си я знаят, като дуетна песен, защо е толкова трудно да се покаже малко уважение към Галена за този проект? Заслугите са и на двете, но в желанието си да изтъкнете Деси и принизявате прекалено Галена. Всичките дуети ли ще се запомнят, като Десови? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

браво на беквокалистката :1000 (33):

Поне я взимат за вокалистка, а не за clickbait като при "Поздрав за жена ти", "С друг ме бъркаш", "Както желаете, мис"... и още 100 други помии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моляяяя, "Жадни за любов" е Калудова песен! :rolleyes:

Тогава беше ли вече фенка на Калудова? Много е яко любимките ти да направят дует, помня как се късах от кеф на "Хайде, откажи ме" като още харесвах Галена. Голямата ми мечта за дует между Деса и Преса още не се е сбъднала, което е грях, предвид, че и двете имат дуети с кой ли не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...