Jump to content



Препоръчани коментари

Аз предлагам на втори етап да подкрепим Преслава. Галена заслужава номинация, но дотам. Деси също заслужава номинация . Само Преслава от пещите има заслуги за спечелване на приза. Повече от тези на Деси . А и има най реален шанс да спечели. Разбира се всеки да си помисли и прецени. Всеки различен избор от Преса , Анелия или Деса, мен би ме издразнил.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

:beware_mods:

Не е певица и за това си я писал в певица на десетилетието :1000 (29): Шегувам се, разбира се.

Коментираме ли дует между Азис и Десислава или Преслава и Десислава. Ще е топ.

Десислава чете ли я тази тема? Бързо някой по-близък до нея да ѝ я праща, докато е в майчинство да се информира малко и да получи обратна връзка. :1000 (30):

Атанасе, не ми се прави на виенски шницел от Милано :1000 (29): , знаеш, че се обосновах защо съм сложил Галена в номинация за Певица на десетилетието, заслужава го.

Да, тя Деската няма пелени за сменяване, нашите научно-съчинени романи ще чете.

 

Аз предлагам на втори етап да подкрепим Преслава. Галена заслужава номинация, но дотам. Деси също заслужава номинация . Само Преслава от пещите има заслуги за спечелване на приза. Повече от тези на Деси . А и има най реален шанс да спечели. Разбира се всеки да си помисли и прецени. Всеки различен избор от Преса , Анелия или Деса, мен би ме издразнил.

Интересна логика! Подлежи на обсъждане... :whistling:

 

Ясно е, че Галена няма място като Певица до имена като Деси Слава и Преслава, от гледна точка на пеене, хиляди пъти сме го дъвкали това, но има нещо, което Деси Слава и Преслава нямат взети заедно - усет за бизнес. Ясно е, че Деси Слава няма да спечели, заслужава номинация естесвтено, а борбата ще е между Преса и Галка. Еми, не знам за коя бих гласувал, честно казано. Май Анелия е най-удачният пример, да се съвземат тези двете малко или по-точно агитките им...

Link to comment
Сподели в други сайтове

:beware_mods:

Да, тя Деската няма пелени за сменяване, нашите научно-съчинени романи ще чете.

Интересна логика! Подлежи на обсъждане... :whistling:

 

Ясно е, че Галена няма място като Певица до имена като Деси Слава и Преслава, от гледна точка на пеене, хиляди пъти сме го дъвкали това, но има нещо, което Деси Слава и Преслава нямат взети заедно - усет за бизнес. Ясно е, че Деси Слава няма да спечели, заслужава номинация естесвтено, а борбата ще е между Преса и Галка. Еми, не знам за коя бих гласувал, честно казано. Май Анелия е най-удачният пример, да се съвземат тези двете малко или по-точно агитките им...

Анелия е добър избор. От последното десетилетие може би тя е нямала слаба година. Но тя има двама фена тук и двата разочаровани от новата Анелия... Ще си загубим вота напразно. Освен това половината Пресови подкрепиха Деси 2016 за Певица на годината. Винаги са имали уважение и симпатия към Деси. И макар наградите на рама да са незначителни как си представяте Галена до Глория като следващ изпълнител на десетилетието...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ако питате, трябва направо да си подкрепим Деси не само за номинация, а и за победа. Знам, че тя реално няма как да се нареди до изрежданите от вас имена като хитовост, но ако в България гледахме малко по-комплексно на нещата, нямаше да отчетем само сезонните успехи на изпълнителите и това кой чичо Митко и парите са решили да е Най и щяхме да забележим следното:

 

-В 7 от тези 10 години Десислава е единствената самопродуцирала се, която е изкарвала поне по един хит на година, а в някои години- повече от един;

-В другите 3 от 10 се върна в Пайнер и доста бързо догони колежките и влезе в ТОП 3;

-През 2008 беше една от най-признатите в Пей с мен и чрез него доказа още повече певческия си диапазон;

-През 2009 издаде песен с композитора, работил с Шер и Кайли Миноуг и парчето се завъртя по МТВ;

-През 2010 единствена от всички чалга диви рискува свои собствени средства и създаде телевизия, която в последствие стана доста успешна, макар и не управлявана от нея;

-През 2011 издаде албум като Slavatronika, в който си партнира със същият композитор, заедно с група Incognito, а и с музикант, работил и с Пинк Флойд. Въпросният албум сам по себе си е шедьовър, който според мен щеше да получи поне номинация за Грами ако беше издаден от голямо световно име- не е нужно да допълвам, че никоя нейна колежка от въпросното десетилетие не може да се похвали с такова нещо;

-През 2012 имаше доста харесвана песен за Евровизия, която до последно беше фаворит;

-През 2012 и 2013 най-накрая проби и в поп радиата и направи хитове дори извън поп-фолк жанра;

-През 2014 беше ментор на победителката от Гласът на България;

-През 2015 влезе във Вип Брадър и стана Любимата звезда на България;

-2016 я посочих горе, влезе в ТОП 3;

-През 2017 влезе в Капките и сякаш така затвори този цикъл, започнал още през първата 2008 година. Не мисля, че след това предаване има какво повече да доказва тя по отношение на пеенето.

 

Бях твърдо решил да подкрепя главно Галена на тези награди, но след като си припомних какво е направила Десислава през този период вече съвсем спокойно ще гласувам за нея. Просто другите актуални от бранша през това време реално не са били и няма и да бъдат на нивото й. Докато те са гонили две единствени неща- сезонен хит в дискотеката и награди, тя правеше всичко изредено горе. Ето ТОВА значи да си ПЕВИЦА на десетилетието, но във форум като този надали доводите ми биха били разбрани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак интриганстват! Пак сметки правят! Същият кенеф като папка "Други изпълнители" стана този спам-клошарник тук.... :1000 (29):

:roll1:

Благодарим ти за присъствието. Въпрос на време беше да избухнеш и да напишеш първия си пост в нашия храм :roll1:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак интриганстват! Пак сметки правят! Същият кенеф като папка "Други изпълнители" стана този спам-клошарник тук.... :1000 (29):

Бегай, че да не замиришеш... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, не се оплаквай, а си пусни и куфей с един от клиповете на десетилетието, което обсъждаме:

 

 

Скоро тук ще правим 13 милиона и половина. Като добавим около двата милиона от странични канали- този разбиващ проект има към 15.5. Най-слушания самостоятелен хит на Деси в ерата на YouTube. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ако питате, трябва направо да си подкрепим Деси не само за номинация, а и за победа. Знам, че тя реално няма как да се нареди до изрежданите от вас имена като хитовост, но ако в България гледахме малко по-комплексно на нещата, нямаше да отчетем само сезонните успехи на изпълнителите и това кой чичо Митко и парите са решили да е Най и щяхме да забележим следното:

 

-В 7 от тези 10 години Десислава е единствената самопродуцирала се, която е изкарвала поне по един хит на година, а в някои години- повече от един;

-В другите 3 от 10 се върна в Пайнер и доста бързо догони колежките и влезе в ТОП 3;

-През 2008 беше една от най-признатите в Пей с мен и чрез него доказа още повече певческия си диапазон;

-През 2009 издаде песен с композитора, работил с Шер и Кайли Миноуг и парчето се завъртя по МТВ;

-През 2010 единствена от всички чалга диви рискува свои собствени средства и създаде телевизия, която в последствие стана доста успешна, макар и не управлявана от нея;

-През 2011 издаде албум като Slavatronika, в който си партнира със същият композитор, заедно с група Incognito, а и с музикант, работил и с Пинк Флойд. Въпросният албум сам по себе си е шедьовър, който според мен щеше да получи поне номинация за Грами ако беше издаден от голямо световно име- не е нужно да допълвам, че никоя нейна колежка от въпросното десетилетие не може да се похвали с такова нещо;

-През 2012 имаше доста харесвана песен за Евровизия, която до последно беше фаворит;

-През 2012 и 2013 най-накрая проби и в поп радиата и направи хитове дори извън поп-фолк жанра;

-През 2014 беше ментор на победителката от Гласът на България;

-През 2015 влезе във Вип Брадър и стана Любимата звезда на България;

-2016 я посочих горе, влезе в ТОП 3;

-През 2017 влезе в Капките и сякаш така затвори този цикъл, започнал още през първата 2008 година. Не мисля, че след това предаване има какво повече да доказва тя по отношение на пеенето.

 

Бях твърдо решил да подкрепя главно Галена на тези награди, но след като си припомних какво е направила Десислава през този период вече съвсем спокойно ще гласувам за нея. Просто другите актуални от бранша през това време реално не са били и няма и да бъдат на нивото й. Докато те са гонили две единствени неща- сезонен хит в дискотеката и награди, тя правеше всичко изредено горе. Ето ТОВА значи да си ПЕВИЦА на десетилетието, но във форум като този надали доводите ми биха били разбрани.

Това са наистина големи постижения, но в крайна сметка са извън кръгозора на чалгата. Деса е отворила много врати , но няма достойни имена които да минат нейния път като певица. За певица на десетилетието се имат впредвид успешни песни, спечелени класации и брой участия. Десовите успехи са по значими и в други аспекти, които обаче не отговарят на този

Формат . Нейните успехи са успехи и за целия жанр, а не индивидуални мимолетни успехчета. Тоест ако не си с най много хитове , излъчване по Мтв е незначимо... :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАхахаха, какви са тия шашми. Аз няма да участвам в тия награди, оставете децата да си играят на награди :1000 (29):

Виждам, че и ПР-а на Камелия се е появил в темата, нормално.

Нека се придържаме към Десислава и творчеството ѝ вместо да обръщаме внимание на елементарни провокации от комунисти :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ако питате, трябва направо да си подкрепим Деси не само за номинация, а и за победа. Знам, че тя реално няма как да се нареди до изрежданите от вас имена като хитовост, но ако в България гледахме малко по-комплексно на нещата, нямаше да отчетем само сезонните успехи на изпълнителите и това кой чичо Митко и парите са решили да е Най и щяхме да забележим следното:

 

-В 7 от тези 10 години Десислава е единствената самопродуцирала се, която е изкарвала поне по един хит на година, а в някои години- повече от един;

-В другите 3 от 10 се върна в Пайнер и доста бързо догони колежките и влезе в ТОП 3;

-През 2008 беше една от най-признатите в Пей с мен и чрез него доказа още повече певческия си диапазон;

-През 2009 издаде песен с композитора, работил с Шер и Кайли Миноуг и парчето се завъртя по МТВ;

-През 2010 единствена от всички чалга диви рискува свои собствени средства и създаде телевизия, която в последствие стана доста успешна, макар и не управлявана от нея;

-През 2011 издаде албум като Slavatronika, в който си партнира със същият композитор, заедно с група Incognito, а и с музикант, работил и с Пинк Флойд. Въпросният албум сам по себе си е шедьовър, който според мен щеше да получи поне номинация за Грами ако беше издаден от голямо световно име- не е нужно да допълвам, че никоя нейна колежка от въпросното десетилетие не може да се похвали с такова нещо;

-През 2012 имаше доста харесвана песен за Евровизия, която до последно беше фаворит;

-През 2012 и 2013 най-накрая проби и в поп радиата и направи хитове дори извън поп-фолк жанра;

-През 2014 беше ментор на победителката от Гласът на България;

-През 2015 влезе във Вип Брадър и стана Любимата звезда на България;

Големите успехи и накрая се унижи и клекна на Пайнер ... Защо? Може би защото всичко написано е преувеличено. ДесиСлава, въпреки таланта си, за жалост беше 9-та глуха, хората масово забравиха за нея и за нейните готини песни от едно време и самата тя си го признаваше не веднъж ;) Тя най-много загуби от липсата й в най-силните години на "модерната" чалга в лицето на концертите за награди, рожденни дни и турнетата на Пайнер. Имено на тях се наложиха и сегашните големи "звезди" с олигофренските си хитове, които наистина са изключително популярни. В момента Деси Слава също няма нищо общо с едно време и се е пуснала по комерсиалната вълна, а при нея със сигурност е за да лекува стари рани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големите успехи и накрая се унижи и клекна на Пайнер ... Защо? Може би защото всичко написано е преувеличено. ДесиСлава, въпреки таланта си, за жалост беше 9-та глуха, хората масово забравиха за нея и за нейните готини песни от едно време и самата тя си го признаваше не веднъж ;) Тя най-много загуби от липсата й в най-силните години на "модерната" чалга в лицето на концертите за награди, рожденни дни и турнетата на Пайнер. Имено на тях се наложиха и сегашните големи "звезди" с олигофренските си хитове, които наистина са изключително популярни. В момента Деси Слава също няма нищо общо с едно време и се е пуснала по комерсиалната вълна, а при нея със сигурност е за да лекува стари рани.

 

Taкива неадекватни коментари от пайнерски подлоги, не ги взимаме насериозно Десовите. Може само да ви се посмеем. Да, ДесиСлава не беше в топ 10 на актуалните, но никога не е помирисвала 9 глуха, за разлика от ГЛория, която и в Пайнер си е в 9 глуха още от 2008. И какво като Гло беше в Пайнер. Освен първото турне, други видя ли... На концертите на Планета винаги е минавала вяло като пълнеж, а видяхме ДесиСлава каква реакция предизвика 2014 в НДК и 2015 в Арена Армеец. Завистта не е полезно качество. Старите и хитове Две сърца, Казваш, че ме обичаш, Мъжете всичко искат не са излизали от заведенията 20 години. За каква забрава говориш изобщо... Да, хората не бяха наясно с новите и проекти и много си мислеха, че се е отказала от чалгата заради другите си проекти. Но никога не е била тотално забравена. В най лошите си моменти имаше по 5 участия месечно. Винаги се е борила, а не се е пуснала по течението да става каквото ще става. А и в живота на една звезда трябва да има и върхове и спадове. И Азис имаше слаби години, но днес го слуша целия свят. Не преувеличавайте. Преславови или Галенови да го кажат, по ще имат право, ама фенче на ГЛория, която не е оставила нищо след себе си за българите за последните 10 години да прави подобно изказване е нелепо... Ако трябва да бъдем честни Глория не заслужаваше и Певица на десетилетието на НФ , тъй като големите успехи за глория бяха 95-99, 98-2008 е десетилетието на ДесиСлава и Ивана. И като хитове, и като продадени албуми, и като концерти и участия. Но гък не казвате стане ли въпрос за наградата и... Знаем как Марго Лозанова и лиза гъза до 2008, а тя милата отдавна беше излязла от класации.

 

И добре, че клекна Деса, за да отиде там, където и е мястото - при топ звездите на фолка. Защо цял живот да се лишава, за да могат Глорийки, Камелийки и други да се чувстват по значими и реабилитирани. Много добре им го сложи Деса на всички последните 3 години. Към днешна дата Глориевите може да мечтаета за такава прекрасна автордка музика, хит след хит, всенародна любов. Дори и позападнала ДесиСлава винаги е будила симпатия и любов в хората към себе си. Талантлива, технична, уникална, велика. Всичко друго в коша

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Taкива неадекватни коментари от пайнерски подлоги, не ги взимаме насериозно Десовите. Може само да ви се посмеем. Да, ДесиСлава не беше в топ 10 на актуалните, но никога не е помирисвала 9 глуха, за разлика от ГЛория, която и в Пайнер си е в 9 глуха още от 2008. И какво като Гло беше в Пайнер. Освен първото турне, други видя ли... На концертите на Планета винаги е минавала вяло като пълнеж, а видяхме ДесиСлава каква реакция предизвика 2014 в НДК и 2015 в Арена Армеец. Завистта не е полезно качество. Старите и хитове Две сърца, Казваш, че ме обичаш, Мъжете всичко искат не са излизали от заведенията 20 години. За каква забрава говориш изобщо... Да, хората не бяха наясно с новите и проекти и много си мислеха, че се е отказала от чалгата заради другите си проекти. Но никога не е била тотално забравена. В най лошите си моменти имаше по 5 участия месечно. Винаги се е борила, а не се е пуснала по течението да става каквото ще става. А и в живота на една звезда трябва да има и върхове и спадове. И Азис имаше слаби години, но днес го слуша целия свят. Не преувеличавайте. Преславови или Галенови да го кажат, по ще имат право, ама фенче на ГЛория, която не е оставила нищо след себе си за българите за последните 10 години да прави подобно изказване е нелепо... Ако трябва да бъдем честни Глория не заслужаваше и Певица на десетилетието на НФ , тъй като големите успехи за глория бяха 95-99, 98-2008 е десетилетието на ДесиСлава и Ивана. И като хитове, и като продадени албуми, и като концерти и участия. Но гък не казвате стане ли въпрос за наградата и... Знаем как Марго Лозанова и лиза гъза до 2008, а тя милата отдавна беше излязла от класации.

 

И добре, че клекна Деса, за да отиде там, където и е мястото - при топ звездите на фолка. Защо цял живот да се лишава, за да могат Глорийки, Камелийки и други да се чувстват по значими и реабилитирани. Много добре им го сложи Деса на всички последните 3 години. Към днешна дата Глориевите може да мечтаета за такава прекрасна автордка музика, хит след хит, всенародна любов. Дори и позападнала ДесиСлава винаги е будила симпатия и любов в хората към себе си. Талантлива, технична, уникална, велика. Всичко друго в коша

Хаха нещо си се объркал :) Въобще дреме ми за който и да е във фолка, включително и как се възприема Глория. Факт е, че аз слушам стари песни на Деси Слава, а нови не, защото просто не ми харесват, подобен е казуса и с Глория. Факта е, че хората се присмиват на ДесиСлава колко е "проста", на Глория не. Да, всеки вижда, че Деси може да пее, но главата й е празна, това го доказа идвайки в Пайнер, в десетките риалитита, в които се изяви с цел ПАРИ и ставайки комерсиална звезда, която ако направи самостоятелен концерт, той ще бъде провал, нещо което поне на Глория не може да се случи :) Бил съм случайно на участие на ДесиСлава в Плаза - не бих повторил. :) А днешния "топ" на чалгата ... ако на ДесиСлава й харесва - значи тя е изключително материална и мисли само за пари, но не и за качествено творчество (с малки изключения).

 

Разликата между Глория и ДесиСлава е - че Глория участва в риалитата заради собсвтен кеф и кеф на нейните фенове, а ДесиСлава единствено и само за пари и все пак да се изяви някъде, тъй като по концерти не можеше ... сега отново няма да може, защото Пайнер нямат концерти, а Глория има собствени такива, при това много успешни :)

 

Не мога да сравня "топа" на Десислава през онези години и "топа", в който се намира в момента, защото към ден днешен, откъм творчество е светлинни години назад спрямо преди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това са наистина големи постижения, но в крайна сметка са извън кръгозора на чалгата. Деса е отворила много врати , но няма достойни имена които да минат нейния път като певица. За певица на десетилетието се имат впредвид успешни песни, спечелени класации и брой участия. Десовите успехи са по значими и в други аспекти, които обаче не отговарят на този

Формат . Нейните успехи са успехи и за целия жанр, а не индивидуални мимолетни успехчета. Тоест ако не си с най много хитове , излъчване по Мтв е незначимо... :1000 (29):

Попринцип и аз казах, че липсата на достатъчно хитове й пречи, за да е Певица на десетилетието по стандартния критерии за България. Но знам ли, иска ми се понякога да гледам извън това, което е наложено от масата... Изредените от мен неща са нещо уникално, което никоя друга няма за този период в такава комбинация. На запад това би се оценило.

Но може би и аз като Nazzko по-скоро се настройвам да не гласувам изобщо, и без това при Балада и Клип съм мнооого разколебан кое по-напред да сложа. :1000 (29):

Относно нападките, че Десислава е клекнала на Пайнера и е тръгнала да се бори с комерсиалните, предлагам изобщо да не отговаряме вече на такива. В този форум сумати хора не могат да схванат световната формула тип Мадона и считат, че всички трябва да следват някаква балканска формула тип Глория и Ивана т.е да си изпълнител със стойностно творчество, което е било хитово преди време, за около десетина години, и да не се опитваш да се доказваш повече време като интересна на публиката звезда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Попринцип и аз казах, че липсата на достатъчно хитове й пречи, за да е Певица на десетилетието по стандартния критерии за България. Но знам ли, иска ми се понякога да гледам извън това, което е наложено от масата... Изредените от мен неща са нещо уникално, което никоя друга няма за този период в такава комбинация. На запад това би се оценило.

Но може би и аз като Nazzko по-скоро се настройвам да не гласувам изобщо, и без това при Балада и Клип съм мнооого разколебан кое по-напред да сложа. :1000 (29):

Относно нападките, че Десислава е клекнала на Пайнера и е тръгнала да се бори с комерсиалните, предлагам изобщо да не отговаряме вече на такива. В този форум сумати хора не могат да схванат световната формула тип Мадона и считат, че всички трябва да следват някаква балканска формула тип Глория и Ивана т.е да си изпълнител със стойностно творчество, което е било хитово преди време, за около десетина години, и да не се опитваш да се доказваш повече време като интересна на публиката звезда.

Точно това е едиин от основните проблеми чалгата - вечно имитира някого, вечно копира от някого, масово песните не са съдържаателни, а изключително първосигнални, заради тази комерсиалност и евтина достъпност по клубовете и желанието да са клубни звезди ....всичко това уби „звездността” на певиците, включително и на Деси Слава, така че публика почти не им е останала, доказаха го неведнъж с празни зали, празен стадион и т.н. Много хубаво, ама това въобще не е в плюс за Десислава и съм сигурен, че феновете й от едно време, далеч не са й фенове към ден днешен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпрос на мнение. Аз лично виждам от нея един идеален баланс между комерсиално и не-комерсиално- точно каквато е била Десислава и в златните години на жанра, но тогава просто комерсиалното беше с повече стойност. Да не би "Не го прави", "В твоите очи", "В друг живот", "И това ще преживея" или "Ангелите плачат" да са под нивото на съвременното творчество на тези изпълнителки, за които се води, че имат звездност?

За концертите няма какво да говорим. Всяко нещо с времето си. И Глория не можа да помогне да дойдат повече хора в Арена Армеец в годината, в която присъстваше на Пайнерската масовка, но нещо не я причислявате към всички останали, нали? Защото добре знаете, че има разлика между това да си един от многото и това да направиш самостоятелен концерт. Деси Слава си има публика за такъв, но не й се занимава. Дано някой ден да й се занимае. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпрос на мнение. Аз лично виждам от нея един идеален баланс между комерсиално и не-комерсиално- точно каквато е била Десислава и в златните години на жанра, но тогава просто комерсиалното беше с повече стойност. Да не би "Не го прави", "В твоите очи", "В друг живот", "И това ще преживея" или "Ангелите плачат" да са под нивото на съвременното творчество на тези изпълнителки, за които се води, че имат звездност?

За концертите няма какво да говорим. Всяко нещо с времето си. И Глория не можа да помогне да дойдат повече хора в Арена Армеец в годината, в която присъстваше на Пайнерската масовка, но нещо не я причислявате към всички останали, нали? Защото добре знаете, че има разлика между това да си един от многото и това да направиш самостоятелен концерт. Деси Слава си има публика за такъв, но не й се занимава. Дано някой ден да й се занимае. :1000 (29):

Така е, всеки има право на вкус и на мнение. Но фактите показват, че чалгата въобще не е такова масово явление, каквото беше някога преди. За какъв "топ" можем да говорим към ден днешен, след като много добре знаем какво е било. Какво да оценим на комерса, дори и на големите имена като Деси Слава, след като помним какво е било ... Единствено "В твоите очи" ми допада на мен лично, но въобще не може да събуди желанието ми да си пусна дори останалите песни на Деси Слава.

 

Относно концерта на Пайнер в Арената и как Глория не помогнала - ами разбира се, че Глория не може да помогне. Аз (и доста голяма част от феновете й) никога няма да отида да слушам за 10 мин Глория на такъв концерт и да си причиня главоболието да слушам 90% цвилене и грачене на елемнтарни силиконки (на кратко казано скъпи к*рви) с глупави песни. Това не е концерт и отдавна не може да ме впечатли с каквото и да е. Толкова много звезди минаха през България, дори сръбски и гръцки изпълнители. Виждаме какво шоу предлагат, можем да направим сравнение с нашите красиви кукли - те са едно голямо нищо спрямо тях.

 

А Глория отдавна не е певица, която да се бори да е комерсиална и да се стреми 20-годишните да я харесват, както и по-запалените фолк почитатели като вас. Видяхме какъв юбилей направи, обикаля си и си прави добри концерти, които на нея й стигат. Да, тя не е активна както някога преди, да, не я пускат по дискотеките така масово, да, няма милиони гледания в youtube, но запази уважението на голяма част от феновете си, а и в очите на масовата аудитория (извън горепосочения таргет), затова и тя успява да прави успешни концерти и никой да не й се подиграва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да отбележа - някой споменя, че Деси се стремяла да е в стила на Мадона - плааачааа ... къде е Мадона, къде е Деси - разликата не е от Земята до Луната, ами от Слънцето до Нептун. (поне Деса пее по-яко, НО само когато реши)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Taкива неадекватни коментари от пайнерски подлоги, не ги взимаме насериозно Десовите. ... Ако трябва да бъдем честни Глория не заслужаваше и Певица на десетилетието на НФ , тъй като големите успехи за глория бяха 95-99, 98-2008 е десетилетието на ДесиСлава и Ивана. И като хитове, и като продадени албуми, и като концерти и участия. Но гък не казвате стане ли въпрос за наградата и... Знаем как Марго Лозанова и лиза гъза до 2008, а тя милата отдавна беше излязла от класации.

Ако моя коментар е неадекватен, то оцветеното в черно не зная какво трябва да е :helpsmilie: :whistling: :D Точно най-златния период на Глория е до 2004 г. включително, в която с 3 песни и турнето разтърси цялата държава :) Не омаловажавам успехите и на останалите певици в тези времена, но да твърдиш, че Глория чрез лизане си е заслужила наградата на фона на изброеното отдолу си е тотална глупост, с което приключвам коментирането на Глория в тази тема, която ти намеси :)

 

1998 - Стопроцентова жена (първото турне в Америка, Стопроцентова жена, Циганско сърце, Не мога без тебе, Скъпи купи ми нещо и ред други хитове)

2000 - 12 диаманта (Сбогом, адиос, Златна клетка, Дива нощ, Кукла на конци, Червена светлина, Като куче и котка)

2001 - Илюзия (Илюзия, Ако бях се родила река, Любовен дъжд, Ледена кралица, Жените са цветя и т.н.)

2003 - Крепост ....

2004 - първото турне (с проектоидеята "Глория и приятели") + Не сме безгрешни + Присъда + Намери си майстора

 

Момче, осъзнай се! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако моя коментар е неадекватен, то оцветеното в черно не зная какво трябва да е :helpsmilie: :whistling: :D Точно най-златния период на Глория е до 2004 г. включително, в която с 3 песни и турнето разтърси цялата държава :) Не омаловажавам успехите и на останалите певици в тези времена, но да твърдиш, че Глория чрез лизане си е заслужила наградата на фона на изброеното отдолу си е тотална глупост :)

 

1998 - Стопроцентова жена

2000 - 12 диаманта

2001 - Илюзия

2003 - Крепост

2004 - първото турне (с прокетоидеята "Глория и приятели") + Не сме безгрешни + Присъда + Намери си майстора

 

Момче, осъзнай се! :)

Лозанова фаворизираше и Азис и Десислава, даже те бяха по-големите нейни любимци от Глория. Десислава никога не е оставала без награда от НФ, нито без участие в концерт, корица. Маргарита неведнъж е показвал пристрастията си и към нея. Не виждам нещо лошо. И тримата са били масови любимци. Но успехите им нямат нищо общо със списанието, за да се изтъква то като някакъв фактор. Глория си мачкаше до 2004. 2007 също беше силна година за нея и медийно, и с албума, и с "Ако те няма", която страшно много нечалгари знаят и харесаха тогава. 2008 Глория я нямаше на турнето, но всяка вечер подгряваха с "Еднопосочен път" на стадионите, а тя беше в ТОП 4 на годишната класация на Планета. После с "Можеш ли да ме обичаш" и "Хипноза" 2009 Глория си грабна и друга аудитория - то се вижда на 20 години Пайнер как пеят на "Хипноза" най-малките тогава. После имаше "До последната сълза", "Ненаситна", "Пясъчни кули", "Изсвирете нещо ударно". Не тече от чешмата, но си е добре за нея си. Защо трябва пак сега сравнения и мерене коя къде е, като те са различни вселени всичките... Нито са забравени, нито нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В коментарът си за Мадона нямах в предвид, че Десислава е буквално като нея, а че кариерата ѝ се поддържа покрай усет, който и Мадона има и който ѝ помага винаги да усети накъде трябва да отиде, за да не изпадне зад борда и да бъде интересна, редом с по-младите. Без да ѝ пука, че някой ще ѝ каже, че се е комерсиализирала, че си е съсипала имиджа и т.н. Никога не съм ги сравнявал както тук сравняваме Деса и Кама, Глория и Ивана, Галена и Преслава и т.н. Те са от съвсем различни сфери.

И пак казвам- никой не очаква от Глория да подпомогне посещаемостта на сборните концерти, също както никой не очаква Десислава да го направи. Те двете са певици, които могат да имат собствени, но разликата им е, че на едната ѝ се занимава, а на другата- не. Но не ми харесва Десислава да се води едната от многото, които заедно не можели да напълнят масовките, след като не виждам и Глория или Ивана да го правят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В коментарът си за Мадона нямах в предвид, че Десислава е буквално като нея, а че кариерата ѝ се поддържа покрай усет, който и Мадона има и който ѝ помага винаги да усети накъде трябва да отиде, за да не изпадне зад борда и да бъде интересна, редом с по-младите. Без да ѝ пука, че някой ще ѝ каже, че се е комерсиализирала, че си е съсипала имиджа и т.н. Никога не съм ги сравнявал както тук сравняваме Деса и Кама, Глория и Ивана, Галена и Преслава и т.н. Те са от съвсем различни сфери.

И пак казвам- никой не очаква от Глория да подпомогне посещаемостта на сборните концерти, също както никой не очаква Десислава да го направи. Те двете са певици, които могат да имат собствени, но разликата им е, че на едната ѝ се занимава, а на другата- не. Но не ми харесва Десислава да се води едната от многото, които заедно не можели да напълнят масовките, след като не виждам и Глория или Ивана да го правят.

Десислава не притежава и 1% от усета, който има Мадона и нейния екип. Деса просто има глас.

Иначе Деси Слава имаше възможността да не стане една от многото, към които се причисли, особено откакто се върна в Пайнер. Деси също е златно име в поп-фолка, но не благодарение на сегашната си клубна кариера, насочена повече към чалготеките, към които интереса и типа публика е ясно какъв е, а благодарение на кариерата, с която стартира в Пайнер. Това се отнася и за Преслава, особено за нея. Никога няма да забравя как моя чичо през 2007 - 2009, който е дърт рокаджия, се хвалеше напред-назад, че вече бил фен на Преслава и прослушал чалга. В момента нито я слуша, нито албуми купува, нито на участие би отишъл, нито я уважава, нито по някакъв начин му грабва интереса и то благодарение на многомилионните си песни от псоледните години. Много хора биха направили същата аналогия и за ДесиСлава. Сори, ама е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...