Jump to content



Препоръчани коментари

Не се е запомнила като Десова, стига сте говорили глупости. Всички си я знаят, като дуетна песен, защо е толкова трудно да се покаже малко уважение към Галена за този проект? Заслугите са и на двете, но в желанието си да изтъкнете Деси и принизявате прекалено Галена. Всичките дуети ли ще се запомнят, като Десови? :3fdb8960598fa63e:
Не пропускаш моите захапвания за Галена, но пропускаш провокацията, че Деса била беквокал на Галена в това парче, подмятано от не един Галенов. Уважение първо към легендите , а после към фенките им... :)

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава беше ли вече фенка на Калудова? Много е яко любимките ти да направят дует, помня как се късах от кеф на "Хайде, откажи ме" като още харесвах Галена. Голямата ми мечта за дует между Деса и Преса още не се е сбъднала, което е грях, предвид, че и двете имат дуети с кой ли не.
Да, харесвах Айтоската леля, но Деса още ми беше ТОП-а! Малко по-късно вече (всъчност 2-3 години), леличка я избута от върха в моята, а и цялостната попфолк класация.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, харесвах Айтоската леля, но Деса още ми беше ТОП-а! Малко по-късно вече (всъчност 2-3 години), леличка я избута от върха в моята, а и цялостната попфолк класация.

Десислава сама се бутна от върха като се махна от Пайнер. Ако беше останала Ивана щеше да сънува статуетки :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трънки.

Статуетки за Десислава и Камелия щеше да има ако снасяха в полога на Пайнер голям процент от хонорарите си. Но Десислава правилно направи, че напусна този монопол, а Камелия някак си е кретала без награди, освен за няколко клипа, ама и нейният ред дойде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава сама се бутна от върха като се махна от Пайнер. Ако беше останала Ивана щеше да сънува статуетки :1000 (29):
Статуетките не са най-важните в кариерата на лелка. А и тя ги имаше, докато Деса още си беше в Пайнер! Хубавите песни с уникалните и разнообразни текстове на Мариета, я направиха толкова близка до тогавашния слушател. Доста от тези песни Деса не би могла да ги изнесе, заради... Как да кажа - лекия си характер, граничещ с лиготия на моменти. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Трънки :1000 (29): :1000 (29):

Десислава е била любимката на семейство Димитрови. Винаги са се отнасяли различно с нея. Но и аз смятам, че направи добре, когато тогава напусна.

И още по-добре, че сега се върна. Кралица :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Статуетките не са най-важните в кариерата на лелка. А и тя ги имаше, докато Деса още си беше в Пайнер! Хубавите песни с уникалните и разнообразни текстове на Мариета, я направиха толкова близка до тогавашния слушател. Доста от тези песни Деса не би могла да ги изнесе, заради... Как да кажа - лекия си характер, граничещ с лиготия на моменти. :3fdb8960598fa63e:

 

Е, тя е 10 години по-млада от Ивана. Не е чудно това :1000 (30): Пък и явно е до вкус. На мен доста от песните на лели ми идват ту мач кръчма :1000 (29):

Поздрав, това много го слушах

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, тя е 10 години по-млада от Ивана. Не е чудно това :1000 (30): Пък и явно е до вкус. На мен доста от песните на лели ми идват ту мач кръчма :1000 (29):

Поздрав, това много го слушах

 

Ами Деса няма и акъла да изпее една фраза като "Пирова победа", например. Надали разбира значението. :3fdb8960598fa63e: А и тя беше любимка предимно на децата тогава (даже в книгата на Азис, той пише, че завиждал за тази детска аудитория на Донева, щото него го слушали само курвите и мутрите, та за това звъннал за дует на Деса). :1000 (29): Лелчето обхвана по-голяма аудитория от 2002 година с "От извора", после целия албум "Без граници". Баба ми на Деса заглавие не може да каже, ама на лелча знае доста. :Vishenka_05:

 

Дуетът също го слушах много, страшна песен е! Не може ли да я забият на живо, като се върне Деса? Тъкмо за пръв път ще е по-пищна от Ивана! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не пропускаш моите захапвания за Галена, но пропускаш провокацията, че Деса била беквокал на Галена в това парче, подмятано от не един Галенов. Уважение първо към легендите , а после към фенките им... :)

Знаеш колко харесвам Деса, няма нужда да се повтарям. Това за Галена го пропуснах наистина, но все пак и то не е редно като изказване. И двете заслужават уважение за този проект. Никога няма да твърдя, че Галена пее по-добре от Деса. Но тук не сте прави да пренебрегвате участието и в проекта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започнах да преоткривам цялата дискография на Деска. :3fdb8960598fa63e:

 

 

"Бавно и секси, нямаме комплекси, игра на рефлекси до рано сутринта.

Бавно и секси от мене вече взе си типично по мъжки онези три неща"

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш колко харесвам Деса, няма нужда да се повтарям. Това за Галена го пропуснах наистина, но все пак и то не е редно като изказване. И двете заслужават уважение за този проект. Никога няма да твърдя, че Галена пее по-добре от Деса. Но тук не сте прави да пренебрегвате участието и в проекта.

Aз първи не започвам. Да и двете имат принос. По принцип не го пренебрегвам, но на мен Деса ми изнася песента. Нейното пеене ме кара да я слушам и днес. Но в клипа Галена е по силна. На Деса много песни се слушат години наред. Това не и е първия проект, който вече години се котира. Мегахитове колкото искаш. Галена е тази, която освен дуетите Кой и В твоите очи, няма песен, която когато и където и да я запее, всичко да гръмне. такаче такива интриганчета като айсбокса да се радват , че се докоснаха до магията ДесиСлава, а не да злобеят, че тяхната е неориентирана на голямата сцена и обръща захапката...

 

 

Интервю с Деса и Коце:

https://www.facebook.com/CocktailKanal3/vid...96416237347853/

 

Другата седмица само с ДесиСлава {}

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започнах да преоткривам цялата дискография на Деска. :3fdb8960598fa63e:

 

 

"Бавно и секси, нямаме комплекси, игра на рефлекси до рано сутринта.

Бавно и секси от мене вече взе си типично по мъжки онези три неща"

Текстът към тази песен е на една от сестрите й, която по това време да е била 12-14 годишна. Интересни неща се въртят в главите на тийнейджърките...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един от любимите ми лайфове на Деска. Страхотна е. 2014 година малко преди да се върне в Пайнер :1000 (6):

 

Страхотниии са, но другото изпълнение с Надя е топ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като говорим за Десислава и Надя...

https://www.vbox7.com/play:b1bc7afd

За мен това е едно от най-добрите лайф изпълнения на ДС евър и най-доброто, което аз лично съм слушал на Надя. А и мога да се похваля, че по време на него съм бил на няколко метра от тях и съм му се насладил и на живо. :bi:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстът към тази песен е на една от сестрите й, която по това време да е била 12-14 годишна. Интересни неща се въртят в главите на тийнейджърките...

Не може да излезе от вкъщи, а той е на вратата. Това обяснява много за текста и драмата на лирическата героиня. :3fdb8960598fa63e:

 

Аз имах предвид, че мелодията ми прилича на това:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като говорим за Десислава и Надя...

https://www.vbox7.com/play:b1bc7afd

За мен това е едно от най-добрите лайф изпълнения на ДС евър и най-доброто, което аз лично съм слушал на Надя. А и мога да се похваля, че по време на него съм бил на няколко метра от тях и съм му се насладил и на живо. :bi:

Настръхнах!

Имайки предвид, че е на запис.

Сигурно публиката сте изпаднали в еуфория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами Деса няма и акъла да изпее една фраза като "Пирова победа", например. Надали разбира значението. :3fdb8960598fa63e: А и тя беше любимка предимно на децата тогава (даже в книгата на Азис, той пише, че завиждал за тази детска аудитория на Донева, щото него го слушали само курвите и мутрите, та за това звъннал за дует на Деса). :1000 (29): Лелчето обхвана по-голяма аудитория от 2002 година с "От извора", после целия албум "Без граници". Баба ми на Деса заглавие не може да каже, ама на лелча знае доста. :Vishenka_05:

 

Дуетът също го слушах много, страшна песен е! Не може ли да я забият на живо, като се върне Деса? Тъкмо за пръв път ще е по-пищна от Ивана! :1000 (29):

Ами на баба ти като си и натрапвала Иванините песни, ще ги знае. Моята пък знаеше ДесиСлава и Глория. :hug:

Десислава пее за любов. Няма нужда от текстовете на Ивана , за да бъде чута. Каквото и да изпее гласа и му придава ново значение и сила. Деси отдавна не се слуша само от децата взе от всички таргети + иваниния :р

 

И на мен ми се иска да представят Жадните за любов. Те имаха страхотни приеми 2014 и 2015

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами на баба ти като си и натрапвала Иванините песни, ще ги знае. Моята пък знаеше ДесиСлава и Глория. :hug:

Десислава пее за любов. Няма нужда от текстовете на Ивана , за да бъде чута. Каквото и да изпее гласа и му придава ново значение и сила. Деси отдавна не се слуша само от децата взе от всички таргети + иваниния :р

 

И на мен ми се иска да представят Жадните за любов. Те имаха страхотни приеми 2014 и 2015

Тя и няма как да разбере текстовете на Ивана, даже Мариета да предложи. Знаем колко е акълна! :gun_bandana: И нищо не съм натрапвала на баба ми, "От извора" е най-големият фолклорен хит на Пайнер, след "Бяла роза". А Деската верно вече не се слуша само от децата, защото пораснахте! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и няма как да разбере текстовете на Ивана, даже Мариета да предложи. Знаем колко е акълна! :gun_bandana: И нищо не съм натрапвала на баба ми, "От извора" е най-големият фолклорен хит на Пайнер, след "Бяла роза". А Деската верно вече не се слуша само от децата, защото пораснахте! :3fdb8960598fa63e:

:1000 (29): Прекаляваш вече. Доста от текстовете на Ивана наистина са добри, но има и страхотно гнусни изцепки, които Десислава след 1999 година няма (освен Факт, факт). Не са ѝ чак толкова дийп нещата, все пак тя пее най-кръчмарската музика, не бива да се забравя това :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): Прекаляваш вече. Доста от текстовете на Ивана наистина са добри, но има и страхотно гнусни изцепки, които Десислава след 1999 година няма (освен Факт, факт). Не са ѝ чак толкова дийп нещата, все пак тя пее най-кръчмарската музика, не бива да се забравя това :1000 (30):
Айде, айде... На Деската много от песните са като от първолак с първи трепети, писани. Даже на някакви много яки мелодии:

"На криле политам, лудо те обичам. В любовта се вричам, искам да те имам. Как само за ден, само за ден, само за ден? И само за мен, само за мен, само за мен..." :mf_surrender:

Като почнете с тази кръчмарска музика... Едно и също вече сто години! :mf_surrender: Пред на Деса текстовете, на Ивана огромна част са като поезия! Това, че Деса не е пяла толкова много скандални, не значи, че са нещо уау. "Не си ми спешен" какво е?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не си ми спешен", макар и скандален и нетипичен проект като за Деси Слава, беше нещо супер интересно като за времето си. :D И беше поредната модерна вълна, която тя първа създаде в жанра. Уж била зле без турнетата, а накрая няколко певици от турнетата взеха да я имитират и да правят песни на такава тематика... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време е Деси Слава и Емилия да направят дует нали са големи приятелки :)

Честно казано, не знам дали към днешна дата са толкова близки. Иначе би било добра идея. Също както би било интересно и с Преслава. Аз лично отдавна искам и дуети с Рени и Гергана, но много ще й стане на беквокалистката. :D

Тя като влезе в Пайнер беше подготвила и още един дует освен тези с Галена и Галин, но не знам какво стана с него.

 

Въпрос към Десовите от форума на Планета- някой случайно да пази сценария за клипа на "Лудост е", подготвен от феновете? :D Беше доста добър като идея и мисля, че дори самата Деси го беше харесала и навярно щеше да го реализира ако не беше решила твърдо, че не иска да клипира тази песен. Върти ми се в главата, че в него бе включена и разходка из един от старинните обекти от България, но нещо не се сещам кой беше и ми е любопитно да си припомня, а и тъкмо ще запознаем и някои тукашни форумци с това доста интересно нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...