Jump to content

Препоръчани коментари

Уникална Емилия снощи в Дупница! Живо пеене, комуникация с публиката и страхотен подбор на песни. Точно това очаквах от нея и тя не разочарова. Милата беше с много неудобни обувки и отиде да ги смени по едно време. :1000 (29):

 

Пя ли "Завинаги"? В какво настроение беше? Каза ли нещо относно нещастния инцидент? Хората предполагам много са й се радвали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пя ли "Завинаги"? В какво настроение беше? Каза ли нещо относно нещастния инцидент? Хората предполагам много са й се радвали.

Не изпя баладата. Едва ли някога ще я изпее на участие. През цялото време се бъзикаше с хората и се забавляваше. Какво й е в душата, само тя си знае. Пред нас излезе като професионалист и забавляваше хората. Каза, че това й е най-хубавата вечер от доста време и ни благодари. Много й се радваха всички, а тя не отказа снимки на никого.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази седмица и аз бях на нейно участие в Слънчев бряг.Уникална е!

Цяла вечер на живо (изключение 2-3 песни) и страхотен подбор.

Имаше си и бис даже в дискотеката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е този хейт по Емилия? Какво вярвате на някакви си жълти сайтове? Те си имат свой живот и могат да правят каквото решат. Но типично по български тук се осъжда, хули и плюе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В крайна сметка хората са способни да правят каквото поискат. Попречила ли е Емилия на нечий живот? Те си знаят кога и защо се женят, колко скърбят, какво им коства... Не сме и в душите и домовете. Песента е прекрасна, нека я слушаме. Другото си е тяхна работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Добре, даже доста добре. :1000 (30): Хора колкото на Криско и Гери-Никол. :1000 (19):

 

Емилия - Impuls Palace Night Club

 

 

Ехе, то няма българи бе, Фокси. Такъв ли е контингнетът на този клуб по принцип?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехе, то няма българи бе, Фокси. Такъв ли е контингнетът на този клуб по принцип?

 

Контингентът е българи с 2 маси цигани от Германия дошли за лятото. Днешната младеж и без това ходите с тия бради като муджахидини, правите се на модерни, на лачени дупета, а всъщност приличате на тях и трудно може да ви различи човек. Но да кажа, че в момента си чел поста ми в другата тема, напълно си се комплексирал от изредените изпълнители и като няма какво да кажеш търсиш някакви опити за подбив. Не става, а и в случая сина ми е там, познавам много хора от снимките и знам какво е било. Видин не е цигански град. Набийте си го в кухите тикви. Нашите цигани изчезнаха на запад, щото няма какво да се краде тук. При вас обаче не са....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Контингентът е българи с 2 маси цигани от Германия дошли за лятото. Днешната младеж и без това ходите с тия бради като муджахидини, правите се на модерни, на лачени дупета, а всъщност приличате на тях и трудно може да ви различи човек. Но да кажа, че в момента си чел поста ми в другата тема, напълно си се комплексирал от изредените изпълнители и като няма какво да кажеш търсиш някакви опити за подбив. Не става, а и в случая сина ми е там, познавам много хора от снимките и знам какво е било. Видин не е цигански град. Набийте си го в кухите тикви. Нашите цигани изчезнаха на запад, щото няма какво да се краде тук. При вас обаче не са....

 

Нищо не съм чел в други теми и целта ми не беше да се заяждам или да изкарам Видин цигански град. Не търси под вола теле. Просто цъкнах първите няколко снимки и наистина ми се сториха само от черните братя.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не съм чел в други теми и целта ми не беше да се заяждам или да изкарам Видин цигански град. Не търси под вола теле. Просто цъкнах първите няколко снимки и наистина ми се сториха само от черните братя.

 

Напротив, след всяко участие на някой тук точно това се прави в този форум. А аз пускам снимките за да се коментира посещаемост, изпълнение, реален външен вид, а не фотошоп простотии като при някои смотани чалгарки. За съжаление и тази тема не ви е приятна. Тогава ще се хейтим до дупка и те така...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, след всяко участие на някой тук точно това се прави в този форум. А аз пускам снимките за да се коментира посещаемост, изпълнение, реален външен вид, а не фотошоп простотии като при някои смотани чалгарки. За съжаление и тази тема не ви е приятна. Тогава ще се хейтим до дупка и те така...

 

Посещаемостта на Емилия винаги е била на ниво като че ли. А за външния й вид мисля, че няма две мнения - една от най-красивите чалгарки е, тук с жълтата рокля е страшна пак!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Посещаемостта на Емилия винаги е била на ниво като че ли. А за външния й вид мисля, че няма две мнения - една от най-красивите чалгарки е, тук с жълтата рокля е страшна пак!

 

Вече писах, че съм силно изненадан от посещаемостта. Не очаквах да има колкото на Криско и Гери-Никол. Входът е един и същ - 10 лева.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече писах, че съм силно изненадан от посещаемостта. Не очаквах да има колкото на Криско и Гери-Никол. Входът е един и същ - 10 лева.

700 са били на Криско, около 600 на Ема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или e страхотeн профeсионалист, или e луда.

Това защо? Защото не е облечена в черно и не реве докато пее на хора, които трябва да забавлява понеже така и така фирмата е понесла много загуби към началото на лятото заради отменените участия?

 

Иначе изглежда прекрасно, прави голям купон и като цяло си задържа позициите с един дует и една балада тази година. Вече много искам албум с промоция и нещо в нейния си стил, но не балада този път. Въпреки че "По такива си падам" дъни още и определено е дуета на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Нещо чува ли се за нова песен? Има куп участия и "Калифорния" и "По такива си падам" продължават да дънят отвсякъде все едно вчера са излезли, но е вече време за нещо ударно и албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За нов албум говори от 3-4 години. Колко хубави песни пусна в периода на Кой ще ми каже, Ако си звезда, Оставаш сам... Едва ли ще има място да ги включи в "сборка" - наричам тавата така, защото вече не издават албуми, а компилации с издаваното през последните години. Ако има 2-3 нови песни, пак ще е супер, но и много други ще останат изхвърлени.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, доста песни станаха. От "Кукла" още, то си е цяла ера, в която много неща се случиха, но се затвърди и мина в топ 5 според мен поне в жанра. Но така или иначе искам нова песен вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам чувството, че смени два периода за това време. Докъм Ето ме и Питбул много ме кефеше, после нещо й стана и песните й също спряха да ме грабват.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Разтърсващо интервю! Частта със "Ще останем ли заедно?" и с костюмите направо ме цапна с мокър парцал.

 

Мон Дьо прави страшно добри интервюта. Ако някой ми беше казал преди 10 години, че от този клоун ще излезе толкова читав журналист, щях да му се изсмея.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...