Jump to content

Препоръчани коментари

Нямам търпение за този албум. :1000 (19):

 

Какво мислите за''По-силна ставам''?

 

Тц! Линията е ясна, но не се е получило. Слабото видео дърпа още повече проекта надолу.

След раждането единствено "Напусни" и дуета миналата година стават за слушане... изкл. баладата, която просто си е друг тип песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Нищо не пусна, но и нищо не се чува за нова песен. Може би ще пусне нещо изненандващо. Дано си струва поне. "Само тебе искам" не е толкова лоша, не знам защо не се хареса, на мен ми допада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано изригне и хората този път оценят песента, защото предната заслужаваше да стане поне сезонен хит. Една "Специално за всяка", която не е по-добра от нея разцепваше почти 2 години. Трябва да си продължи серията с мегахит всяка година, засега не е пропускала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Интересно ми е мнението ви по една моя дилема. Коя песен според вас е по-голям хит и се помни повече към днешна така?

"Смелите си имат всичко" или "Да бях от гадните" 🤔

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, dan!el каза:

Интересно ми е мнението ви по една моя дилема. Коя песен според вас е по-голям хит и се помни повече към днешна така?

"Смелите си имат всичко" или "Да бях от гадните" 🤔

Според мен е "Смелите", въпреки че и двете са ми много любими.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , dan!el каза:

Интересно ми е мнението ви по една моя дилема. Коя песен според вас е по-голям хит и се помни повече към днешна така?

"Смелите си имат всичко" или "Да бях от гадните" 🤔

Според мен "Да бях от гадните" по простата причина, че излезна по-скоро и е по-нова в сравнение с първата. И двете са абсолютен топ, и двете къртиха мивки!

 

От 24.03.2019 г. от 20:02, Born to Die каза:

Дано изригне и хората този път оценят песента, защото предната заслужаваше да стане поне сезонен хит. Една "Специално за всяка", която не е по-добра от нея разцепваше почти 2 години. Трябва да си продължи серията с мегахит всяка година, засега не е пропускала.

 

Последната й песен, чието име дори не се сещам, е много яка, колкото и парадоксално да звучи това изказване. Мисля, че не се наложи, защото излезе в разгара на пиковия сезон за чалгата и остана в сянката на "Феноменален", "Въртележката", "Да гори в любов" и "Грешка беше". Тогава и Анелия, и Деси Слава, и Емануела, и Галин нацвъкаха песни, беше манджа. Лош късмет просто. Като цяло 2018 беше много тегава за Емилия в личен и професионален план (изключвам "По такива си падам").

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 17.04.2019 г. от 0:50, dan!el каза:

Интересно ми е мнението ви по една моя дилема. Коя песен според вас е по-голям хит и се помни повече към днешна така?

"Смелите си имат всичко" или "Да бях от гадните" 🤔

Смелите - по-голям, но другата както казаха някой заради дискотекитесе помни

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Какви са очакванията от дуета с Денис Теофиков?

Дано стане голям хит като По такива си падам / Грешка беше?

И двамата са с нежни гласове, дано е нещо по-любовно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 27.04.2019 г. от 18:24, Mr. Greshen каза:

Какви са очакванията от дуета с Денис Теофиков?

Дано стане голям хит като По такива си падам / Грешка беше?

И двамата са с нежни гласове, дано е нещо по-любовно.

От Емилия винаги очаквам Дамски чдобри неща. ☺️

Link to comment
Сподели в други сайтове

По "Планета" въртят клипа без прекъсванията за диалозите. Най-вероятно ще го качат и него в YouTube, както направиха с "Ще чакам да ми звъннеш" и тотално ще осерат нещата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма проблем, вече е ясно, че гърми и е тотален хит щом го качва кой ли не и всички трупат гледания. Все пак е трябвало да помислят и в канала веднага да качат lyrics видео още с премиерата на официалното. Така е най-добре, дано се сетят за следващата. Иначе да знаеш нещо за албума? Сега е точния момент да избухне с някой двоен албум...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.05.2019 г. от 21:44, Born to Die каза:

... Иначе да знаеш нещо за албума? Сега е точния момент да избухне с някой двоен албум...

Няма от къде, но предполагам наистина ще е скоро. Има песни за двоен, че и троен (един дуетен даже) :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...