Jump to content



Препоръчани коментари

:1000 (29):

 

Защо я хейтиш така?

Защото само в тоя форум Емилия е звезда. Аз нито съм чувал някъде някой да я харесва, нито пък да я слуша. Даже Цветелина Янева е по-харесвана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

П.С. Айде, един бонус от мен. Сигурно не са много тези, които са го гледали:

 

14:34

 

"Емилия притегля в своето биополе с аристократично меките очертания на певческия си натюрел, облъчва с позитивната енергия на песните си..."

 

Тия от Планета, като почнат да говорят с такъв приповдигнат ботевски патос за певиците си и ми се прихожда до тоалетна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

14:34

 

"Емилия притегля в своето биополе с аристократично меките очертания на певческия си натюрел, облъчва с позитивната енергия на песните си..."

 

Тия от Планета, като почнат да говорят с такъв приповдигнат ботевски патос за певиците си и ми се прихожда до тоалетна.

Вербален онанизъм, кай :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не съм гледал филма, но помня че нещо такова й казваха. :1000 (29):

 

Може би ако беше чел романа на Виктор Юго, нямаше да ти се налага да гледаш филма и да държиш такова елементарно ниво. :mf_surrender:

 

Модератори няма ли, не виждат ли тоя километричен спам?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би ако беше чел романа на Виктор Юго, нямаше да ти се налага да гледаш филма и да държиш такова елементарно ниво. :mf_surrender:

 

Модератори няма ли, не виждат ли тоя километричен спам?

То не е и нужно да я е чел, за да има познания относно туй що е Нотр Дам. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То не е и нужно да я е чел, за да има познания относно туй що е Нотр Дам. :D

 

Какво да правиш, приоритети или липса на такива. Но седнали да коментират кой колко е начетен и как се е изразил :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека оставим настрана невежите. Нито заслужават внимание, нито са толкова интересни, за колкото се имат...

 

След раждането Емилия е пуснала 6 проекта, които много лесно може да сравним един с друг по двойки... и като успехи, някои и като концепция...

Я кажете кои от проектите в съответната двойка харесвате повече:

 

#Напусни V.S. Все едно ми е

Само мой V.S. По-силна ставам

Как да изтрезнея V.S. По такива си падам

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека оставим настрана невежите. Нито заслужават внимание, нито са толкова интересни, за колкото се имат...

 

След раждането Емилия е пуснала 6 проекта, които много лесно може да сравним един с друг по двойки... и като успехи, някои и като концепция...

Я кажете кои от проектите в съответната двойка харесвате повече:

 

#Напусни V.S. Все едно ми е

Само мой V.S. По-силна ставам

Как да изтрезнея V.S. По такива си падам

 

Все едно ми е

Втората двойка е пълен потрес, но ако трябва да избирам - По-силна ставам.

По такива си падам

 

А ти защо не щеш да кажеш как ти харесва Емилия повече - с новия, или стария нос?

Link to comment
Сподели в други сайтове

maxresdefault.jpg

Емилия и Емрах стъпиха на лидерската позиция в "50-те Най..."

Емилия и Емрах покориха върха в попфолка. Дуетът спечели призовата позиция в "50-те Най..." с актуалния си сингъл "По такива си падам". Дуетът получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg и застана на челна позиция тази седмица.

На втора позиция остава досегашния лидер в чарта - Яница с парчето "Двойно влюбен".
В челната тройка влиза и Анелия с парчето "Зоопарк".
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Анелия и Емилия засега държат хитовете на годината, после са Преслава и Емануела. Да видим какво ще стане с Галена, дано и останалите живнат, че не искам пак умряло лято.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...