Jump to content



Препоръчани коментари

Да. Всеки сам е отговорен за решенията си и постъпките си. На никого не е длъжна да се обяснява за нещо. Каквото иска, това ще си публикува. Каквото иска, това ще говори. Каквото иска, това ще прави ...

В крайна сметка кой си ти, че да държиш сметка и да я коментираш какво прави. Нито ти е длъжна с нещо, нито пък ти или който и да е друг трябва да търси обяснение за действията на някой друг човек. И тук не говоря конкретно за Емилия, а по принцип.

 

А това кой колко глупав човек е, дай да не го коментираме, че не си в изгодна позиция.

Именно. И така както Емилия решава какво да коментира и какво не, така го правя и аз. Кой си ти да ми казваш какво мога да коментирам и какво не... Очевидно си душевноболно фенче, но аз не съм ти психодиспансер. Обърни се за помощ към специалисти...

 

И аз каквото си искам, това ще правяя.. Никога не съм държал сметка на Емилия. Нито съм се обръщал лично към нея... Възмущението и погнусата ми от действията и са в рамките на форума. Не ме вълнува и грам личния и живот. Просто тя го набива в очите на хората и затова виждаме, че цялата държава почти я мрази. Няма случайно в атаката към Емилия. На българите им втръсна от обясненията и.

 

И защо реши, че не съм в позиция... От 2007 минаха 12 години. Деса научи столиците, ама Ема очевидно цял живот няма да научи нищо... И си повтаря грешките. То си е за нея. Аз винаги ще и симпатизирам, но да не се чуди защо я мразят българите

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гнусни коментари от някои хора тук, което не е учудващо, българите сме долно племе е затова ще си останем винаги в блатото. Само тя си знае какво изпитва и как го изживява. Не сте никои, че да ѝ давате акъл кога и как да скърби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбрах какво лошо има да публикува снимка, с която честити празника на децата след като тя има две... Освен това и аз със сигурнуст бих се вкопчил в музиката, в нещо, което да ме накара да забравя. Помня преди години, мисля че братът на Елена почина по време на едно от турнетата, но въпреки това тя излезе и пя на концерта. Всеки преминава през болката по различни начини... Отделен въпрос е, че тя не е тръгнала по участия. И естествено, че ще ви се правят забележки, много знаете какво е аквапланинг, че и можело да се предвиди, че и бащата да бил помогнал, защото е опитен шофьор. Колко лесно разрешавате такива ситуации на думи... Това се случва за миг и чак после си даваш сметка изобщо каква е била причината. Баща ми навремето излетя в другото платно поради същата причина и колата изобщо не можеше да бъде контролирана, слава Богу се разминахме. Както и да е, предлагам да поспрем дружно с това, защото очернихме темата на една прекрасна певица, която излезе най-виновната от трагедия, в която беше една от жертвите с нулева вина. Нито е казала, нито е направила нещо нередно след всичко случило се в крайна сметка. А и не мисля, че българите я мразят, в новинарските сайтове коментиращите мразят и майките си без извинение, ако ще да е най-позитивната новина пак ще я коментират по най-гнусен начин. Но това не е представителна извадка все пак, около мен всеки, който е чул песен на Емилия и казва как никой не заслужава такова нещо да му се случи.

Но както казах, да продължим да обсъждаме музиката й. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбрах какво лошо има да публикува снимка, с която честити празника на децата след като тя има две... Освен това и аз със сигурнуст бих се вкопчил в музиката, в нещо, което да ме накара да забравя. Помня преди години, мисля че братът на Елена почина по време на едно от турнетата, но въпреки това тя излезе и пя на концерта. Всеки преминава през болката по различни начини... Отделен въпрос е, че тя не е тръгнала по участия. И естествено, че ще ви се правят забележки, много знаете какво е аквапланинг, че и можело да се предвиди, че и бащата да бил помогнал, защото е опитен шофьор. Колко лесно разрешавате такива ситуации на думи... Това се случва за миг и чак после си даваш сметка изобщо каква е била причината. Баща ми навремето излетя в другото платно поради същата причина и колата изобщо не можеше да бъде контролирана, слава Богу се разминахме. Както и да е, предлагам да поспрем дружно с това, защото очернихме темата на една прекрасна певица, която излезе най-виновната от трагедия, в която беше една от жертвите с нулева вина. Нито е казала, нито е направила нещо нередно след всичко случило се в крайна сметка. А и не мисля, че българите я мразят, в новинарските сайтове коментиращите мразят и майките си без извинение, ако ще да е най-позитивната новина пак ще я коментират по най-гнусен начин. Но това не е представителна извадка все пак, около мен всеки, който е чул песен на Емилия и казва как никой не заслужава такова нещо да му се случи.

Но както казах, да продължим да обсъждаме музиката й. :)

Няма нужда да се обяснявяш, на всеки нормален човек би му станало кофти от случката с Емилия.

На мен лично ми е много гадно за нея, защото ми е супер симпатична, искрена и добронамерена. Дано премине с лекота случилото се, колкото и трудно да им е.

 

Сега видях, че си е отложила всички ангажименти, за неопределен период време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия губи 60 бона! Певицата се бори с тежка депресия

 

emiliq-i-jorj-vdigat-taijna-svatba-do-mesec-503479.png

 

Около 60 000 лева ще загуби фолкпевицата Емилия от пропуснати участия. Изпълнителката прекрати всякакви професионални изяви за неопределен период от време, което сериозно ще се отрази на финансовото й състояние. Само до края на месеца Емилия ще е на минус 60 бона, като са отложени над 10 нейни участия. Тя пропусна и няколко абитуриентски бала, за които трябваше да прибере още повече пари.

 

Емилия излезе в творчески отпуск по неприятна причина. Тя катастрофира заедно с годеника си Жорж Башур на магистрала "Тракия". При тежкия инцидент загина Феди, син на любимия й мъж. 19-годишното момче шофирало автомобила, когато попаднали в участък с вода и се преобърнали. Лекарите няколко дни се бориха за живота на Феди, но той издъхна в столична болница.

 

След катастрофата фолкпевицата изпадна в тежка депресия и категорично отказа на този етап да продължи да пее. Емилия не можела да се забавлява, след като само преди броени дни погреба доведения си син. Жорж също бил рухнал психически и изпълнителката искала да е плътно до него в тези тежки моменти.

 

"Поради стеклите се обстоятелства всички предварително поети ангажименти и всякакви публични изяви на Емилия са преустановени за неограничен период", беше съобщено на официалната страница във фейсбук на фолкпевицата.

 

Митко Пайнера проявил пълно разбиране към ситуацията и заявил на Емилия, че може да отсъства колкото дълго реши. Той също ще понесе финансови загуби от нейното оттегляне, тъй като голяма част от хонорара й остава за продуцентската компания. Още повече че в момента Преслава също не приема участия, тъй като е в напреднала бременност. ДесиСлава е в майчинство от декември, когато роди момче, и също не може да е полезна на фирмата с финансови постъпления. Джена също беше в дълга почивка, като вече постепенно започва да наваксва с участията.

 

Въпреки заплетената ситуация Пайнера е оказал подкрепа на Емилия в този труден за нея житейски момент. Засега фолкпевицата категорично отказва всякакви обществени изяви, като не иска и да говори за трагедията. Единствената й активност е в личния й профил във фейсбук, където споделя стари снимки отпреди няколко години, пише "България Днес". На фотосите тя изглежда щастлива и усмихната, но актуални снимки не е публикувала. За последно тя беше снимана на погребението на Феди, където тъгата беше изписана на лицето й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз много се надявам онази снимка от участие в Пловдив да е актуална и да е започнала, поне малко да се съвземе с музика. Иначе тези снимки сигурно админът й ги качва, сякаш иска да каже, че лятото ще се завърне и ще поднови ангажиментите си или поне аз така го разбирам. Сигурно ще отнесе критики и няма да изглежда добре, но аз наистина смятам, че болката се лекува чрез работа, още от дете не съм разбирал как показваш, че си в траур като стоиш вкъщи в черно, че дори и телевиор не пускаш. Изобщо не мисля, че това е начина, нито че хората, които са ни обичали и са си отишли ще искат да ни гледат такива. Разбира се чалга дискотеката не е точно мястото, но поне тя е наистина певица в истинския смисъл на думата и се храни от фенската любов. За песен и албумът, който готвеше вече не знам дали ще има сили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушам албума,,Самотна стая''на Ема. :Vishenka_05: Как е възможно човек да остане равнодушен пред този глас и толкова желязна дискография?!

Този албум е брутален, пълен е с песни, които имаха ли кипове щяха да са й от емблемите. Но дори само "Целувай ме" и "За мен забрави" стигат, за да е един от най-добрите й и като цяло. Все пак "Ангел в нощта" си остава най-големият.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И за мен Ангел в ноща е най добрия албум на Емилия, въпреки че най успешния и е Нежни устни.

Ангел в ноща, Ти замина са жестоки песни. Дори Фамилия Тоника направиха кавър на Ангел в ноща. И все пак в онзи период много ме дразнеше очеизвадното копиране на ДесиСлава - визия, ангелска орнаментика, стил на песните, позите, дори и тоалетите. Впоследствие намери себе си с годините, заради което започнах и да я харесвам и уважавам като изпълнител.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този албум е брутален, пълен е с песни, които имаха ли кипове щяха да са й от емблемите. Но дори само "Целувай ме" и "За мен забрави" стигат, за да е един от най-добрите й и като цяло. Все пак "Ангел в нощта" си остава най-големият.

 

Обожавам''С теб да бъдем пак'',''Искаш ли'',''История''Целувай ме'',''За мен забрави'''Самотна стая'',''Само теб съм обичала'',''Ти замина''....

Бих се радвала и сега да правеше такива песни. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Река на любовта

Ще те накажем (дует с Мария)

Весело момиче

Майчино гнездо

Само с поглед

Мъж да си

Кой си ти?

Нежни устни

Коварство и печал

Не виждам

Изгубена любов

Мечтата ми вземи

Любов в полунощ

Ти замина

Ангел в нощта

Не оставяй сълзи

Легенда за любовта

Безумна любов (дует с Нидал Кайсар)

Няма да тъгувам

Нежна, бяла

Хайде на купона!

Познавам те

Целувай ме

За мен забрави

Самотна стая

Изгори ме с устни

Писмата ти

Още мисля за теб

Не се обръщай

Ела ме вземи

Изнервяш ме

История

Ще рискувам

Сълза

Дори и да боли

Ти си луд

Всяка минута (трио със Сакис Кукос и Bo)

Някъде, никога, някак си

Питица бяла

Искаш ли

Така ми харесва

Няма как

Ще се влюбиш

Харесва ми (трио със Сакис Кукос и Kesaras)

По твоите следи

Пробвай ме

Мъртви души

Моята половина

Ще чакам да ми звъннеш

Грешница

Просто те убивам

Не се променям

Двойно

Свързано е с теб

Осмелявам се

Смелите си имат всичко

Стано, Стано

Молитва за децата на България

Самота

Лудост е (дует с Валдес)

Студен огън (дует с Валдес)

Забрави

С теб да бъдем пак

Когато всичко свърши

Отново не дойде

Аларма (трио с Малина и Галена)

Кукла

Ти си ми

Ако си звезда

Кой ще му каже/Boi tegali li (дует с Ави Бенеди)

Балкания (дует с Ави Бенеди)

Да бях от гадните

Без въпроси

Ето ме

Питбул (дует с Тони Стораро)

Обичай ме (дует с Борис Дали)

California (дует с DJ Цеци Лудата Глава)

Специално за всяка

Напусни (дует с DJ Цеци Лудата Глава)

Как да изтрезнея (дует с Тони Стораро)

Все едно ми е

По такива си падам (дует с Емрах)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки път щом погледна към дискографията й и видя колко много е дала на този жанр... Заради баладите, заради всички тези години с разични и стойностни текстове, дори комерсиалната вълна, народната музика или възраждането на стари хитове, дуетите й. Толкова се гордея! Особено заради всичко в bold, което отбелязах, това поне за мен наистина са непреходни песни, които и до днес слушам и знам наизуст. Обичам я, винаги съм мечтал да ги изпее на един голям концерт. Кой каквото ще да ми говори, заслужаваше по-голяма оценка от публиката през всички тези години. Но да, приел съм оттадвна, че в цялостен образ нещо не беше достатъчно, но поне и до днес се запази в златната среда. Както казах, за мен тази дискография е най-важна, тя и гласа й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки път щом погледна към дискографията й и видя колко много е дала на този жанр... Заради баладите, заради всички тези години с разични и стойностни текстове, дори комерсиалната вълна, народната музика или възраждането на стари хитове, дуетите й. Толкова се гордея! Особено заради всичко в bold, което отбелязах, това поне за мен наистина са непреходни песни, които и до днес слушам и знам наизуст. Обичам я, винаги съм мечтал да ги изпее на един голям концерт. Кой каквото ще да ми говори, заслужаваше по-голяма оценка от публиката през всички тези години. Но да, приел съм оттадвна, че в цялостен образ нещо не беше достатъчно, но поне и до днес се запази в златната среда. Както казах, за мен тази дискография е най-важна, тя и гласа й.

 

И аз много я харесвам! :thumbsup: Винаги съм предпочитала нежните и лирични гласове като тези на Деси и Емилия!

Бих се радвала много да направят дует!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки път щом погледна към дискографията й и видя колко много е дала на този жанр... Заради баладите, заради всички тези години с разични и стойностни текстове, дори комерсиалната вълна, народната музика или възраждането на стари хитове, дуетите й. Толкова се гордея! Особено заради всичко в bold, което отбелязах, това поне за мен наистина са непреходни песни, които и до днес слушам и знам наизуст. Обичам я, винаги съм мечтал да ги изпее на един голям концерт. Кой каквото ще да ми говори, заслужаваше по-голяма оценка от публиката през всички тези години. Но да, приел съм оттадвна, че в цялостен образ нещо не беше достатъчно, но поне и до днес се запази в златната среда. Както казах, за мен тази дискография е най-важна, тя и гласа й.

Съгласен ! Емилия е прелест, диамант в поп-фолк музиката. Толкова стойностни песни, толкова добра музика е оставила след себе си, че няма никакво значение дали е била ощетявана през годините.

 

Ето нещо стойностно и любимо:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

.....Певицата изпадна в тежка депресия и с любимия си мъж не излизаха от дома си.

 

Напоследък фолкпевицата постепенно се завръща към предишния си живот.

 

Емилия е започнала отново да посещава фризьора си, за да възвърне позагубения си блясък. На снимка от салона изпълнителката изглежда бледа и изтормозена и с изпито лице. Емилия е възобновила и социалните си контакти. Тя отново се събира с приятелката си Весела Тотева, която е позната като бивша телевизионна водеща и жена на ексфутболиста Елин Топузаков. Двете дами се събират в домашни условия с децата и се отдават на няколкочасови приказки.

 

Източници разкриха пред "България днес", че до края на юли Емилия ще се завърне и към участията си в нощни заведение. Заради неочаквания отпуск, в който излезе, тя пропусна да спечели няколко хиляди лева, а летният сезон е отлична възможност да навакса, тъй като предложенията от морето валят постоянно.

 

източник: http://hotarena.net/emiliia-se-zavrashta-n...iza-s-priiateli

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.instagram.com/p/Bk3eDFilRI8/?hl...y=emilia.online

 

Чувствам,че трябва да напиша тези няколко изречения и да благодаря първо на мъжа до мен - най-силният човек,който познавам и се възхищавам!На цялото семейство на Федка,че дадоха съгласието си за тази песен!На моят толкова близък човек Светльо - за всичко,което прави за мен,на Мариета Ангелова - за прекрасния текст,на Даниел Ганев - за разкъсващия аранжимент на Ники Скерлев,че засне това,което искахме,на момчетата,които бяха около нас и помагаха за всичко по време на снимките,на Тони, Цецо и Момчил за безупречния ми външен вид и на всички от Пайнер и Планета,които винаги са зад мен!

За мен тази песен е повече от специална и беше тежко докато работихме по нея…….И винаги ще бъде част от моя действителен живот!Знам,че има много хора,които имат същата съдба и дано слушайки тази песен,сълзите омекотят болката им.Докато имаме сълзи в очите,все още сме хора и все още имаме сърца.🖤

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална Емилия снощи в Дупница! Живо пеене, комуникация с публиката и страхотен подбор на песни. Точно това очаквах от нея и тя не разочарова. Милата беше с много неудобни обувки и отиде да ги смени по едно време. :1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...