Jump to content



Препоръчани коментари

Да отива при моя ходжа! За 7-8 години трета поредна тежка катастрофа все в един и същ месец с последствия и операции. Отделно другите й здравословни проблеми. Това не е нормално.

Има нещо - да. Не знам на кво се дължи, карма от предишен живот, завист или друго, но определено не е случайно.

Камелия на предната й катастрофа е пътувала и я видяла на пътя, помогнала й до колконо зням.

От тогава Емилия я нарича нейния ангел пазител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трета катастрофа ли? Кога е била втората? Ужас.. наистина трябва да отиде да види какво се случва, има толкова злобни хора, някой може да е направил нещо. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Трета катастрофа ли? Кога е била втората? Ужас.. наистина трябва да отиде да види какво се случва, има толкова злобни хора, някой може да е направил нещо. :mf_surrender:

 

2011 е първата - Кели беше пуснал линк в Скандалите с новината.

 

Втората е 2013, когато се наложи да си опрерира носа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2011 е първата - Кели беше пуснал линк в Скандалите с новината.

 

Втората е 2013, когато се наложи да си опрерира носа.

Аз си помислих, че след тази от 2013 е имало друга. За тази от 2011 не знаех. Доста лоши неща й се случват, а тя е много добър човек. Понякога дори лошите мисли на някой могат да навредят на другите. Дано да се насочи към търсене на проблема макар, че точно сега няма да й е до такива неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От няколко дни влизам във форума за по минута, две, за да прочета какво се случва с Емилия, тъй като често съм в движение и не мога да се информирам своевременно от медии и т.н. Влизам точно за една минута и излизам. Тука ме удря изключително негативна енергия от разни постове. Не знам как имате потребност изобщо в такъв момент да разнищвате за възможните причини около катастрофата. Хора, причините може да са много и различни. Те са били в колата, те си знаят - може и да не помнят. Но мамка му - един човешки живот угасна. Прочетох такива коментари, че ми призля. Като цяло трагедията около катастрофите в тая държава е голяма. Това е нещо страшно, имам фобия от това, затова не съм и шофьор. Наскоро ние от едни спирачки такава беля щяхме да направим...

 

Казаха ви, че са попаднали в аквапланинг. Оттам нататък... как са се движили, по небрежност ли е, карма ли е, магия ли е... никой не може да каже, няма и смисъл да се коментира, с това няма да помогнем. Важното е Емилия и приятелят й да са живи и здрави, защото психически в момента са уязвими.

Дано на никого от нас и на семействата ни не се случва да разбираме по грозния, камо ли фатален начин какво означава човешкият живот. И това съвсем не е патетика. Много далеч отидохте в някои коментари. Много. Каква била Емилия, що било, пък живота си на показ излагала, пък скъпите коли еди-какво си, пък 19-годишните шофьори ли трябва да бъдат, пък кой колко акта имал... Главата да те заболи да четеш подобни неща.

 

Човек може да кара и по най-нормалния начин и пак да го застигне неизбежното, каквито и рефлекси да притежава. Понякога пък може да се предотврати. Няма как да знаем. И да, трябва да има превенция за пътнотранспортни произшесвия, за защита правата на водачите, пътниците, пешеходците и т.н. Манталитетът на българския шофьор е пословичен и трябва да се работи в тази посока, трябва да се гласуват такива закони, но в случая е важно само Емилия и Башур да се възстановят. Това да умре детето ти - Бог да го прости, и цялата държава да намила отстрани нещо си... Не искам да знам какво е, Бог да ги пази!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От няколко дни влизам във форума за по минута, две, за да прочета какво се случва с Емилия, тъй като често съм в движение и не мога да се информирам своевременно от медии и т.н. Влизам точно за една минута и излизам. Тука ме удря изключително негативна енергия от разни постове. Не знам как имате потребност изобщо в такъв момент да разнищвате за възможните причини около катастрофата. Хора, причините може да са много и различни. Те са били в колата, те си знаят - може и да не помнят. Но мамка му - един човешки живот угасна. Прочетох такива коментари, че ми призля. Като цяло трагедията около катастрофите в тая държава е голяма. Това е нещо страшно, имам фобия от това, затова не съм и шофьор. Наскоро ние от едни спирачки такава беля щяхме да направим...

 

Казаха ви, че са попаднали в аквапланинг. Оттам нататък... как са се движили, по небрежност ли е, карма ли е, магия ли е... никой не може да каже, няма и смисъл да се коментира, с това няма да помогнем. Важното е Емилия и приятелят й да са живи и здрави, защото психически в момента са уязвими.

Дано на никого от нас и на семействата ни не се случва да разбираме по грозния, камо ли фатален начин какво означава човешкият живот. И това съвсем не е патетика. Много далеч отидохте в някои коментари. Много. Каква била Емилия, що било, пък живота си на показ излагала, пък скъпите коли еди-какво си, пък 19-годишните шофьори ли трябва да бъдат, пък кой колко акта имал... Главата да те заболи да четеш подобни неща.

 

Човек може да кара и по най-нормалния начин и пак да го застигне неизбежното, каквито и рефлекси да притежава. Понякога пък може да се предотврати. Няма как да знаем. И да, трябва да има превенция за пътнотранспортни произшесвия, за защита правата на водачите, пътниците, пешеходците и т.н. Манталитетът на българския шофьор е пословичен и трябва да се работи в тази посока, трябва да се гласуват такива закони, но в случая е важно само Емилия и Башур да се възстановят. Това да умре детето ти - Бог да го прости, и цялата държава да намила отстрани нещо си... Не искам да знам какво е, Бог да ги пази!

Сега някакъв проповедник ли ще го раздаваш и защо не се обръщаш директно към мен, след като само аз съм коментирала случая от друг ъгъл?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега някакъв проповедник ли ще го раздаваш и защо не се обръщаш директно към мен, след като само аз съм коментирала случая от друг ъгъл?

Няма защо да се обръщам, моето мнение за теб го знаеш и то не се променя от това. Просто ми е странно... В тоя момент да ти идват такива мисли, странно ми е!!! Решила си - коментирала си. Не казвам, че злорадстваш, но очевидно търсиш причина за случилото се в самата Емилия като личност. Ами ако не е така? Защото най-вероятно не е така.

Ок - не я харесвай, твое право, но това какво общо има? И ето... дори и сега продължаваш. Недей. И не само ти, всички.

 

Точно защото това е масов проблем, а не само на Емилия... точно това е още по-притеснителното. Нищо не проповядвам. Виждам какво се случва на пътя и се тревожа, щото днес те има - утре те няма.

Извинявай, че не мога да повлияя на Бойко Борисов и останалите властимащи какво да направят по превенция и т.н.! Понякога да си просто внимателен не е достатъчно. Щото не си сам. Отделно има и климатични фактори, унес, пътна инфраструктура, състояние на автомобил и много други неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма защо да се обръщам, моето мнение за теб го знаеш и то не се променя от това. Просто ми е странно... В тоя момент да ти идват такива мисли, странно ми е!!! Решила си - коментирала си. Не казвам, че злорадстваш, но очевидно търсиш причина за случилото се в самата Емилия като личност. Ами ако не е така? Защото най-вероятно не е така.

Ок - не я харесвай, твое право, но това какво общо има? И ето... дори и сега продължаваш. Недей. И не само ти, всички.

 

Точно защото това е масов проблем, а не само на Емилия... точно това е още по-притеснителното. Нищо не проповядвам. Виждам какво се случва на пътя и се тревожа, щото днес те има - утре те няма.

Извинявай, че не мога да повлияя на Бойко Борисов и останалите властимащи какво да направят по превенция и т.н.! Понякога да си просто внимателен не е достатъчно. Щото не си сам. Отделно има и климатични фактори, унес, пътна инфраструктура, състояние на автомобил и много други неща.

Дали да продължа или не, е мое право и лично решение, което няма как да бъде повлияно от когото и да било. Ще прощаваш, но "Кодово име: Живот" на една псевдо интелектуалка и гротескна публична личност, те е приучило към изключително погрешни представи за "доброто" в битието и морала, в един изкривен ала - Християнски патос, от който нито авторката разбира нещо, нито ти!

Какъв е точно "тоя" момент - нали ти е ясно, че на "тоя момент" се обръща по-голямо внимание в медиите, не защото е починало младо момче (това се случва ежедневно), а защото в този случай е замесено името на популярно лице от фолк небосклона. Нима не е така? Мислите, които ми идват в такъв момент също са си моя работа и няма нужда да си ги обясняваш ти, или който и да било от тук присъстващите! Аз никъде не съм казвала, че не съм странна, нито съм взела на някого правото да си говори каквото и както намери за добре. На мен също ми е странно как уж умен, човек чете Ваня Червенкова, че и за пример я дава и я препоръчва, но не съм ти отнела това право и досега не съм го обсъждала! А мога, повярвай ми!!!

 

Няма как да злорадствам, що се касае до смъртта. Коментарите, от които всички "покорни", "смирени" и "беззлобливи" християни тук толкова се потресоха, са свързани само с живата и здрава госпожа Башур! Причини за случилото се аз не търся, тъй като за тази цел си има компетентни органи. А и намирането им няма да поправи стореното. Значи, да се коментира Емилия като личност е забранено и сега, заради инцидента, ние трябва да я обсипем само с хвалебствия? Защото Емилия е добър човек", написано от хора, които не я познават лично, също е коментар за нея като личност, но не виждам да ти пречи. Може би защото не казва нищо информативно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали да продължа или не, е мое право и лично решение, което няма как да бъде повлияно от когото и да било. Ще прощаваш, но "Кодово име: Живот" на една псевдо интелектуалка и гротескна публична личност, те е приучило към изключително погрешни представи за "доброто" в битието и морала, в един изкривен ала - Християнски патос, от който нито авторката разбира нещо, нито ти!

Какъв е точно "тоя" момент - нали ти е ясно, че на "тоя момент" се обръща по-голямо внимание в медиите, не защото е починало младо момче (това се случва ежедневно), а защото в този случай е замесено името на популярно лице от фолк небосклона. Нима не е така? Мислите, които ми идват в такъв момент също са си моя работа и няма нужда да си ги обясняваш ти, или който и да било от тук присъстващите! Аз никъде не съм казвала, че не съм странна, нито съм взела на някого правото да си говори каквото и както намери за добре. На мен също ми е странно как уж умен, човек чете Ваня Червенкова, че и за пример я дава и я препоръчва, но не съм ти отнела това право и досега не съм го обсъждала! А мога, повярвай ми!!!

 

Няма как да злорадствам, що се касае до смъртта. Коментарите, от които всички "покорни", "смирени" и "беззлобливи" християни тук толкова се потресоха, са свързани само с живата и здрава госпожа Башур! Причини за случилото се аз не търся, тъй като за тази цел си има компетентни органи. А и намирането им няма да поправи стореното. Значи, да се коментира Емилия като личност е забранено и сега, заради инцидента, ние трябва да я обсипем само с хвалебствия? Защото Емилия е добър човек", написано от хора, които не я познават лично, също е коментар за нея като личност, но не виждам да ти пречи. Може би защото не казва нищо информативно.

Всичките ти констатации, колко ми симпатизираш, отидоха на вятъра. Въобще и не им вярвам вече. Представям си, ако напиша още нещо, с което фактически не си съгласна, колко други неща ще излязат, които ще ти се окажат странни при мен, а досега си ги премълчавала само защото пък аз искрено ти симпатизирам и дори ти заявих, че постовете ти по темата Емилия не ми променят мнението. Твоето за мен обаче явно се влияе от подобни щекотливи казуси, та чак се намесва и кой какво чете. Ми аз чета и класики, и много неща още, но на това не си обърнала внимание. Както и на това, че половината форум не чете грам нищо, а за мен се хващаш.

На мен и акълът ми е псевдо, и моралът... Абе, всичко. :1000 (29): Нямаш дерт - давай, сипвай. Те и другите не се съгласиха с тия ти изказвания, но само моите представи за добро са изкривени. И Червенкова ми е пътеводната светлина, аз с нея и кафето си пия.

 

Просто споменах, че няма какво да му се коментира на случая и да се съди - ти видя специално себе си в това обръщение и бях нарочен за "проповедник" на псевдохристиянски патос. Опасявам се, че тоя шибан форум не е мястото, където аз поне да бъде добре проучен що за човек съм и всеки ти опит да правиш интерпретации на личността ми в последно време удря на камък. Първо съм имал стари рани от наградите на Планета, после еди-какво си. Ако още нещо пропускаш, кажи си го още сега.

 

Боже! Та на мен Емилия дори не ми е любимка или нещо такова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма защо да се обръщам, моето мнение за теб го знаеш и то не се променя от това. Просто ми е странно... В тоя момент да ти идват такива мисли, странно ми е!!! Решила си - коментирала си. Не казвам, че злорадстваш, но очевидно търсиш причина за случилото се в самата Емилия като личност. Ами ако не е така? Защото най-вероятно не е така.

Ок - не я харесвай, твое право, но това какво общо има? И ето... дори и сега продължаваш. Недей. И не само ти, всички.

 

Точно защото това е масов проблем, а не само на Емилия... точно това е още по-притеснителното. Нищо не проповядвам. Виждам какво се случва на пътя и се тревожа, щото днес те има - утре те няма.

Извинявай, че не мога да повлияя на Бойко Борисов и останалите властимащи какво да направят по превенция и т.н.! Понякога да си просто внимателен не е достатъчно. Щото не си сам. Отделно има и климатични фактори, унес, пътна инфраструктура, състояние на автомобил и много други неща.

 

Ся извинявай, ама ежедневните тежки катастрофи не са от днеска и не са заради законовата уредба. Или липсата на такава, липсата на прилагането и, и не раздаването на книжки на безотговорни шофьори. Тия фактори ги има навсякъде, накадърници зад волана също. Тия катастрофи, лично според мен, са в най-голямата си част, причинени от скапаното строителство на пътищата и огромните кражби, които се случват там, за да се пълнят партийните касички най-вече на Баце и компания, щото с друго кво да си пълнят гушите не остана.

 

ПС - Тоя хейп по Емилия не го разбирам. Ама не разбирам и огромното съчувствие, което предизвиква към нея - да, преживява огромна трагедия. Катастрофи, включително по-тежки, обаче се случват всеки ден, с какво Емилия, освен че е известна, и някак си конкретния случай е повече в общественото полезрение по тоя повод, е нещо повече от всички други?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Половината коментари тук (ако не и 80%) ме навяват на мисълта, че тук се пише предимно от педерас*и, малолетни или крайно малоумни хора.

 

Каква вина може да има подяволите Емилия, след като не е карала тя, а и собствения баща на детето е бил там?

На магистрала по закон допустимата скорост е 140, те са карали по думите с 30 под това, което означава, че ако това, което казва е така, става дума за нещастен случай в законовите рамки.

 

Случват се тези неща ежеднвено по пътищата ни и не винаги това е проодено от "манталитета на българския шофьор" ?

Какъв му е манталитета, та все шофьора се обвинява пък аз да попитам? Че има олигофрени - има. Както има олигофрени зад волана, така има такива и в музиката, и в бизнеса, и в живота - малоумници има във всяка сфера, но нека те не бъдат представителна извадка и заключение, освен ако то не е правено от също толкова прости подобни на тях.

 

Вместо само шофьора да обвинявате, наясно ли са тези, които не са шофьори (голяма част предвид процента малолетни тук) с "качеството" на пътищата ни? Наясно ли са за какво става въпрос въобще?!

Дори осветление по тия "магистрали" няма както трябва, а скоро бях в съседна Гърция, където може и без фарове да си караш за пробата - осветено като ден в 3 през нощта. И като минеш границата и влезеш в БГ - тъмно като гъз. Единственото светещо нещо са на мантинелата светлоотразителите.

 

Валят милиони за пътища, а такива няма. Няма дори адекватно осветление, условия, тоалетни ако щеш (извън бензиностанциите). Трагедия сме. И Гърция се оляха с кредити, теглиха, крадоха, но направиха поне кадърна пътна инфраструктура. Тук се оливат да крадат, валят милиарди и накрая - ГЪЗ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичките ти констатации, колко ми симпатизираш, отидоха на вятъра. Въобще и не им вярвам вече. Представям си, ако напиша още нещо, с което фактически не си съгласна, колко други неща ще излязат, които ще ти се окажат странни при мен, а досега си ги премълчавала само защото пък аз искрено ти симпатизирам и дори ти заявих, че постовете ти по темата Емилия не ми променят мнението. Твоето за мен обаче явно се влияе от подобни щекотливи казуси, та чак се намесва и кой какво чете. Ми аз чета и класики, и много неща още, но на това не си обърнала внимание. Както и на това, че половината форум не чете грам нищо, а за мен се хващаш.

На мен и акълът ми е псевдо, и моралът... Абе, всичко. :1000 (29): Нямаш дерт - давай, сипвай. Те и другите не се съгласиха с тия ти изказвания, но само моите представи за добро са изкривени. И Червенкова ми е пътеводната светлина, аз с нея и кафето си пия.

 

Просто споменах, че няма какво да му се коментира на случая и да се съди - ти видя специално себе си в това обръщение и бях нарочен за "проповедник" на псевдохристиянски патос. Опасявам се, че тоя шибан форум не е мястото, където аз поне да бъде добре проучен що за човек съм и всеки ти опит да правиш интерпретации на личността ми в последно време удря на камък. Първо съм имал стари рани от наградите на Планета, после еди-какво си. Ако още нещо пропускаш, кажи си го още сега.

 

Боже! Та на мен Емилия дори не ми е любимка или нещо такова.

Колко ти симпатизирам не е констатация, а реакция в определени ситуации, спрямо изказано мнение в конкретен момент, по отношение на дадена позиция, която си изложил и т.н. Отново боравиш с объркани понятия! Аз поне ти казвам директно, поименно обръщайки се към теб, какво ми харесва/ какво не, докато ти дори не застана с име или цитат, а влезе да напишеш как "коментари ти носят негативна енергия и не ти се влиза във форума да четеш как щастието не бива да се навира в очите на всички"... Ясно беше, че говориш за мои коментари, можеше да го кажеш прямо, а не с общи приказки! Но трябва доблест! Може да четеш и класики, че даже и свещени книги, но назови ми един класик, който да говори по подобен начин, както ти в случая - прозвуча точно като ръкомахащата с пръст госпожа Червенкова, та реших приятелски да те посъветвам да спреш да се занимаваш с четивата и персоната на въпросната, че не ти се отразяват добре! "Другите", които не се съгласиха с моите коментари, дори не заслужават полемика по темата, освен един, когото също посъветвах, вместо никому ненужните и излишни пожелания за почиване в мир и изказване на съболезнования към въпросната, да я хванат за ръчичка и от септември да тръгват по училищата, в кампания за младите за опасностите по пътищата. Така че, няма нужда от драматизирането ти, не си само ти този, на когото съм отговорила!

Опитите ми да ти правя интерпретации сигурно не ти харесват. Това не означава, че удрят на камък, обаче!

 

 

Половината коментари тук (ако не и 80%) ме навяват на мисълта, че тук се пише предимно от педерас*и, малолетни или крайно малоумни хора.

 

Интересно ми е аз към кои спадам!

Нашите коментари поне не са подчинени на лайтмотива "Оцко не става, изчерпан е, шибан е, гаден е"... Нито пък са някакви объркани фермани за бъдещето на чалгата и несъстоятелността на композиторската работа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко ти симпатизирам не е констатация, а реакция в определени ситуации, спрямо изказано мнение в конкретен момент, по отношение на дадена позиция, която си изложил и т.н. Отново боравиш с объркани понятия! Аз поне ти казвам директно, поименно обръщайки се към теб, какво ми харесва/ какво не, докато ти дори не застана с име или цитат, а влезе да напишеш как "коментари ти носят негативна енергия и не ти се влиза във форума да четеш как щастието не бива да се навира в очите на всички"... Ясно беше, че говориш за мои коментари, можеше да го кажеш прямо, а не с общи приказки! Но трябва доблест! Може да четеш и класики, че даже и свещени книги, но назови ми един класик, който да говори по подобен начин, както ти в случая - прозвуча точно като ръкомахащата с пръст госпожа Червенкова, та реших приятелски да те посъветвам да спреш да се занимаваш с четивата и персоната на въпросната, че не ти се отразяват добре! "Другите", които не се съгласиха с моите коментари, дори не заслужават полемика по темата, освен един, когото също посъветвах, вместо никому ненужните и излишни пожелания за почиване в мир и изказване на съболезнования към въпросната, да я хванат за ръчичка и от септември да тръгват по училищата, в кампания за младите за опасностите по пътищата. Така че, няма нужда от драматизирането ти, не си само ти този, на когото съм отговорила!

Опитите ми да ти правя интерпретации сигурно не ти харесват. Това не означава, че удрят на камък, обаче!

Айде не ме карай да полудявам, защото каквото съм имал, съм ти го казал и на лс, и в директен спор. Освен акъл и морал нямам и доблест, още нещо? Към кого конкретно да се обърна, като всички вкупом коментирате нещо, което не е за коментиране - не си ми била ти мишена. Изкоментираха се много неща, включително и за карма, магии и т.н. Освен това - когато съм те защитавал публично тук и съм те молил да се върнеш, пак ли нямах доблест? Поне не си променям мнението и дори да спорим, не съм те обиждал, пък после да ти се мазня. Много бързо забравяш някои неща, които ми е така дребнаво, че трябва да изтъквам, ама явно има нужда. Тези теми, които се мъча да правя и аз наравно с теб, както и коментарите ми по различни въпроси, не само чалга, какво общо имат с Ваня Червенкова и защо изобщо тя трябва да бъде нарицателно за нещо?! Харесва ми как е написана книгата. Харесва ми, че тя има дар слово. Харесва ми, че се е променила и е оцеляла след всичко, което е преживяла. Толкова. Повече не знам. Как може изобщо по това да съдиш?!

Отделните ти становища са си твоя работа и са личен вкус - не мога заради тях да ти симпатизирам или не, важно е обаче как ги излагаш! Сммпатизирам на потребител/човек за други неща като цяло.

 

Както и да е, темата е изчерпана. Хората страдат, ние тука...

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

В конкретния случай качеството на пътя не е основният фактор.

Ти на магистрала имай и 200км/ч разрешение, но когато условията са лоши - логично, че няма да караш с толкова.

 

Когато вали, две неща са от първостепенно значение: скоростта на движение и състоянието на гумите.

 

Рискът от аквапланинг е най-висок в коловозите и кривите, където между гумата и пътя може да има няколко сантиметра вода. Въпреки това, можете да карате безопасно при дъждовно време, стига да имате предвид няколко основни неща.

Когато вали, две неща са от първостепенно значение: скоростта на движение и състоянието на гумите. Когато по пътя има много вода и вашите гуми са износени, първо трябва задължително да намалите скоростта.

 

Почти съм убеден, че всеки инструктор е говорил по тази тема.

Това да си шофьор не е като да имаш диплома за средно образование. Качваш се на машина и я управляваш, носиш отговорност за няколко живота.

Жалко, че за някои е като шега, гъзария и самочувствие. На пътя всички са еднакви и равни и няма място за показване на социален статут.

 

И да, тука се прекали с жалейките. На 13.04. на магистрала Тракия се обърна автобус и умряха 8 души - нямаше един коментар в целия форум.

 

В крайна сметка вече момчето го няма, тъжно за родителите, това е голямо наказание за един родител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия едва се отърва, с кво толкова е виновна?

Нито е карала, нито това е бил нейния автомобил, до колкото разбрах и тя е претърпяла не лека операция.

Как може да има хора, които да я нападат, вместо да са съпричастни? Българите сме жестоки, в това съм се обедил. Жестоки и завистливи. Особено ниската прослойка на обществото е нещо страшно - там по малките градчета, села и пришълците дошли в големите градове.

 

А Емилия дори го изпя наскоро -

 

"От теб да носиш не върви диаманти, по улици препълнени с бедняци, така и щастието виждам крадат ти, покажеш ли се с него пред нещастници".

Страхотен текст !

Страхотен коментар, евала! Завистта на българина и липсата на всякаква съпричастност и обединение и при най-големите трагедии, изключая тази, защото все пак касае едно семейство и е по-скоро лична, един ден ще ни погуби! Затова няма уважение към нищо и никой, дори най-успешните ни спортисти, изпълнители и артисти са масово оплювани. Гнусен манталитет, от който ме е срам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен коментар, евала! Завистта на българина и липсата на всякаква съпричастност и обединение и при най-големите трагедии, изключая тази, защото все пак касае едно семейство и е по-скоро лична, един ден ще ни погуби! Затова няма уважение към нищо и никой, дори най-успешните ни спортисти, изпълнители и артисти са масово оплювани. Гнусен манталитет, от който ме е срам.

За жалост е така, надявам се някой ден това да се промени, защото си обичам страната и въобще всичко, но сме ужасни в някой отношения, първи да оплюем, първи да осъдим.

Някой по-нагоре беше писал, че прекаляване със съжалението относно Емилия, всеки ден имало катастрофи, онзи ден бус с 8 жертви. Ние и за тях съжаляваме, но все пак това е чалга форум и обсъждаме неща свързани с това, Емилия е близка на някой от тук, на други е любимка, на трети е просто симпатична , голям проблем, че има хора които са загрижени. По-добре не пишете нищо, от колкото простотии от този сорт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че Емилия е добре физически. Смятам обаче, че когато починалия човек означава нещо за теб, можеш преспокойно да го удостоиш с 40 дневен траур в знак на обич и респект. Извратено ми е да тръгне на участия 10-12 дни след инцидента... Колкото и да я харесвам, отново много глупави изказвания от нейна страна и за аквапланинга и за други факти около ситуацията. Говори за аквапланинга като за природна стихия... В една подобна ситуация истинските звезди не търсят медии, нито занимават цялата държава с драмата си по ФБ. Ето тези действия на Емилия предизвикват хейта, който масово се излива върху нея. Хора от зодия риби никога не бихме търсили публичност в подобен тежък момент. Да си излагаш целия живот на показ - от луксозния начин на живот, който водиш, до най личните трагедии - няма как да не породи омраза в отрудения българин. Освен това всеки ден умират десетки деца по улицата и никой дори не разбира за тяхната смърт. Това също е предпоставка да изнерви на макс българите. Да почива в мир момчето. Очевидно не е бил готов за извънградски разстояния. А е жалко, че баща му е бил там и не е можел да предотврати ситуацията... Предполагам е опитен шофьор и е можел да предвиди аквапланинга...

 

Пожелавам и бързо психическо стабилизиране и много търпение, за да съхрани връзката си с Башур, защото този инцидент ще бележи отношенията им завинаги и само с много търпение и любов може да бъде преодоляно.

 

 

И моля Стела и други псевдоморалисти да не ме цитират, а да си се възмущават наум. Не съдя никой, а просто изказвам мнение.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

По какви участия е тръгнала бе, умници. Някой чул-недочул, прочел нещо от някой си друг неинформиран и вече си съчиняват истории и съдят хората.

Престанете да обсъждате тази лични неща и да си правите преразкази по картинки, както на вас са ви угодни.

 

Ебаси племето гадно... Всеки разбрал-недоразбрал съди и държи сметка на някого за личните му решения относно личните му проблеми. Имайте малко срам и се спрете вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По какви участия е тръгнала бе, умници. Някой чул-недочул, прочел нещо от някой си друг неинформиран и вече си съчиняват истории и съдят хората.

Престанете да обсъждате тази лични неща и да си правите преразкази по картинки, както на вас са ви угодни.

 

Ебаси племето гадно... Всеки разбрал-недоразбрал съди и държи сметка на някого за личните му решения относно личните му проблеми. Имайте малко срам и се спрете вече.

Като са и лични да не ги излага на показ и да не търси обществена реакция с постове във ФБ. За Емилия нищо лично няма. Тя и гола навремето се снима докато беше бременна по корици. Страхотен изпълнител, но адски глупава персона за жалост... Никога не е запазвала нещо за себе си. Занимава ни с драмите си с Анелия, с бившите си съпрузи, с изневерите им, по колежките не веднъж е хвърляла жупел... Лични проблеми и лични решения вика... :1000 (10):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А вярно ли е, че днес е честитила със снимки с шарени балони празника на децата в социалните си профили? :mf_surrender:

 

Не е вярно! След катастрофата се е затворила в стаята си, не излиза, не говори с никой, не ползва компютър, само плаче и е на Диазепам. Така доволна ли си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

От снимките си личи колко тежко го преживява - не знам защо го слагате под съмнение.

Пайнер казаха, че всички участия са отменени и най-вероятно е някаква грешка. Друг е въпроса, че психолозите със сигурност са я посъветвали колкото се може по-бързо да се върне към ''нормалния'' за нея начин на живот за да не изпадне в още по-дълбока депресия.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

... Лични проблеми и лични решения вика... :1000 (10):

 

Да. Всеки сам е отговорен за решенията си и постъпките си. На никого не е длъжна да се обяснява за нещо. Каквото иска, това ще си публикува. Каквото иска, това ще говори. Каквото иска, това ще прави ...

В крайна сметка кой си ти, че да държиш сметка и да я коментираш какво прави. Нито ти е длъжна с нещо, нито пък ти или който и да е друг трябва да търси обяснение за действията на някой друг човек. И тук не говоря конкретно за Емилия, а по принцип.

 

А това кой колко глупав човек е, дай да не го коментираме, че не си в изгодна позиция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...