Jump to content

Препоръчани коментари

Разтърсващо интервю! Частта със "Ще останем ли заедно?" и с костюмите направо ме цапна с мокър парцал.

 

Мон Дьо прави страшно добри интервюта. Ако някой ми беше казал преди 10 години, че от този клоун ще излезе толкова читав журналист, щях да му се изсмея.

Най-добрият е в светските интервюта. Няма Венета, няма Патрашкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тежко интервю. Мон дьо е добър, да. Не видях нещо театрално.

Башур изглежда улегнал човек и със сигурност по-адекватен от Коко.

Дано Емилия е щастлива оттук нататък и нищо да не осуетява това щастие, защото и тя мина през доста трудности. Дано чрез този човек си създаде защита от лоша енергия. Намирам я за прям и честен човек, винаги съм я харесвал по някакви причини.

Но наистина тежко интервю, насълзих се с тях. Тая трагедия ги е направила по-мъдри. Зачели са се и на теми като инкарнация, живот след смъртта. И се радвам, че "Завинаги" има такъв текст. Наистина голяма част от живота ни е съдба. През някои неща просто трябва да се премине, всеки има различни изпитания.

За мен "Завинаги" е най-хубавата песен тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега гледам интервюто и ще коментирам, докато го правя.

 

Жорж Башур е страхотен мъж. Много улегнало и симпатично излъчване има. Разбирам защо Емилия го е предпочела пред Коко Динев, колкото и обаятелен да беше той.

 

Емилия защо гледа виновно надолу? И какво се е случило с лицето й, доста странно изражение има, виждам, че си е изрусила веждите...

 

Е, сори, колкото и да я обичам, Емилия е заприличала на мишка в лице. Опъване ли е, какво е, трябваше да е с по-голяма мярка.

 

Краят на осмата минута - очите ми се насълзяват. :(

 

- Кога разбрахте, че Феди няма да се оправи?

 

Емилия:

 

- Още тогава. Лекарите бяха много сурови... (и я напушва на смях) :mf_surrender: :mf_surrender:

 

............

 

Леле, горкият Жорж, съсипан е от мъка, белязан до живот. Дано да намери толкова голямо щастие, че поне да притъпи болката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Аз по-слабо нейно представяне на концерт май не съм гледал, поне откакто излезе пак да открива ... боса върху пластмасова торта (2006 май).

Дуета е огромен хит, който представен по този начин достигна горе-долу ниво "Преслава на Охридски трубадури".

 

И през 2014, когато всъщност направи най-доброто си представяне на тези концерти, се включи в танците на "Да бях от гадните", но беше на живо. Тук с Емрах все едно не се познаваха и се виждаха за пръв път на тази сцена. Отделно Лудата глава някой ако може да обясни идеята на появяването му, ще бъда благодарен.

Новата песен е приятна, но далеч от хит и представена също на плейбек, беше тотален фарс...

 

Изглежда са изтрили началото с "Харем" от записа, което още повече губи идеята на цялата концепция (ако е имало такава).

 

Сори, Емилия! Сори, Светльо! Това е далеч от претенциите на изпълнител в ТОП 5.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз по-слабо нейно представяне на концерт май не съм гледал, поне откакто излезе пак да открива ... боса върху пластмасова торта (2006 май).

Дуета е огромен хит, който представен по този начин достигна горе-долу ниво "Преслава на Охридски трубадури".

 

И през 2014, когато всъщност направи най-доброто си представяне на тези концерти, се включи в танците на "Да бях от гадните", но беше на живо. Тук с Емрах все едно не се познаваха и се виждаха за пръв път на тази сцена. Отделно Лудата глава някой ако може да обясни идеята на появяването му, ще бъда благодарен.

Новата песен е приятна, но далеч от хит и представена също на плейбек, беше тотален фарс...

 

Изглежда са изтрили началото с "Харем" от записа, което още повече губи идеята на цялата концепция (ако е имало такава).

 

Сори, Емилия! Сори, Светльо! Това е далеч от претенциите на изпълнител в ТОП 5.

 

Подкрепям.

 

Новата песен всъщност е доста добричка, обаче излезе във време на свръхпродукция и остана в сянката на по-големите хитове. Жалко.

 

Иначе не ми харесват дяволските визии в клипа, първо, че са отлбъскващи, второ - изглежда грозна на тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям.

 

Новата песен всъщност е доста добричка, обаче излезе във време на свръхпродукция и остана в сянката на по-големите хитове. Жалко.

 

Иначе не ми харесват дяволските визии в клипа, първо, че са отлбъскващи, второ - изглежда грозна на тях.

Другия проблем е , че (поне на мен) песента само първите дни ми се показваше и после вече изчезна.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Другия проблем е , че (поне на мен) песента само първите дни ми се показваше и после вече изчезна.

Показванията в страни са свързани и с това какво ти гледаш.

Миналата седмица слушах "Калифорния", "Безумна любов", "С теб да полудея" и "Мечтата ме вземи" - вече ми се появяват и четирите (много често дори заедно) до всеки клип или даже тръгват автоматично. И тук говорим за клипове, които нямат много общо помежду си - различен период на издаване, на качване в YouTube, различен брой гледания, а единия даже е от друг канал. Въпреки това 1-2 гледания и веднага ми изскочиха отстрани.

 

В този ред на мисли, ако си слушал/а по-често други песни пред "Само тебе искам", нормално да не ти се показва тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пускат я всяка вечер, тази седмица покрай партита ходих на различни места, приема се добре, но е далеч от избухването на "По такива си падам" и "Калифорния", които продължават да властват и особено втората вече няколко години остава, за "Как да изтрезнея" мисля е ясно на всички. Тези 3 от последните й парчета наистина са най-хитовите, минаха и задминаха много от величаените за хитове на различни години проекти на други изпълнители. Но определено е време да направи стъпка в нейния си стил, "Само тебе искам" беше такъв опит, за мен е една от най-прекрасните песни на годината, но публиката не я прие точно по този начин. Изобщо не е провал като "По-силна ставам", но не е и мегахит. И този албум колко още смята да го бави, започва да ме дразни сериозно с него... Иначе много се разчупи, прекрасно изглежда, влага средства... Но трябва да попадне на нещо различно.

 

Колкото до концерта, аз забравям, че е пяла, защото побеснявам. Нито беше мястото на хита в топ 5 на 2018г. да е за откриване при все че публиката беше изнервена заради закъснението, заспала от скука вече, плейбекът е непростим и въпреки че изгеждаше страхотно, просто това не беше тя. Една година пееш с пиано и показваш на всяка какво значи да си певица, следващия път представяш това. Емрах се беше облякъл и се държеше все едно "пее" на частно парти, а не в най-голямата концертна зала в България и на най-важното им събитие за годината. Толкова развалиха всичко... "Харем" пък даже не смятам да коментирам, това не е нейна песен, само участва с вокали и като лице, как реши да я представя на концерта, че я и отрязаха естествено... Много малоумни решения, потресаващи направо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но определено е време да направи стъпка в нейния си стил, "Само тебе искам" беше такъв опит, за мен е една от най-прекрасните песни на годината, но публиката не я прие точно по този начин.

 

Не ми е много в нейн стил с този "лековат" текст, над който са умували трима автори. По-скоро искам нещо като "Да бях от гадните" или "Не се променям" :Vishenka_05:

 

И този албум колко още смята да го бави, започва да ме дразни сериозно с него...

Уж в началото на годината, но най-вероятно пак ще е за рождения й ден. Другия вариант е "Само тебе искам" да е песен за 2 месеца и средата на януари да пусна пилотна песен и албум.

 

"Харем" пък даже не смятам да коментирам, това не е нейна песен, само участва с вокали и като лице, как реши да я представя на концерта, че я и отрязаха естествено...

Че тя и на участия си я "пее" като й гледам инстаграма...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Тя последната песен си е жестока, но не се оцени, не разбрах защо при положение, че коментарите си бяха почти изцяло положителни, има заряд, готин клип. Понякога просто не се получава без да има явна причина. Искам да изригне с някоя от нейните запазени марки, да видим какво е решила. Може би иска малко почивка, прекалено много преживяха и имам чувството, че малко или много е на друга вълна, променена. Хъсът и няколкото години, в които редеше хит след хит, сега е просто различна и я разбирам, но ми липсва. Добре че "Калифорния" и "По такива си падам" продъжават да звучат всяка вечер. Само че, ако скоро не реши да го дава по-амбициозно, спадът ще се усети. Тя, Анелия и Деси ужасно издишаха пред Галя, Преслава и Емануела. Някак си няма база за сравнение в момента. Едните ужасно амбициозни и идейни, другите все едно са дебютантки... Никаква ясна представа какво да правят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Скоро трябва да излезе албума, имам подозрения около рождения ден, така че най-вероятно и пилотна песен към него трябва да се пусне. Дано е нещо добро, а не "Все едно ми е" или "По-силна ставам"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скоро трябва да излезе албума, имам подозрения около рождения ден, така че най-вероятно и пилотна песен към него трябва да се пусне. Дано е нещо добро, а не "Все едно ми е" или "По-силна ставам"...

 

Нали ти харесваш "По-силна ставам" на теб, ма шапшалке? Или на Роденият да умре му хресваше. Изгубих ви дирите вече на всички шебеци тука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали ти харесваш "По-силна ставам" на теб, ма шапшалке? Или на Роденият да умре му хресваше. Изгубих ви дирите вече на всички шебеци тука.

Тчшш, я по-кротко... Тя песента си е хубава, но като очакваш нещо на нивото на "Смелите" или "Да бях от гадните" и няма как да не се разочароваш. За пилотен сингъл естествено, че очакваме нещо на много високо ниво. Иначе се радвам, че се чуват неща за албум, тя обикновено си ги изпипва, винаги има и по няколко нови песни. Но наистина трябва да действа, защото за пръв път от доста време насам изпада от топ 10 заедно с останалите споменати по-горе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тчшш, я по-кротко... Тя песента си е хубава, но като очакваш нещо на нивото на "Смелите" или "Да бях от гадните" и няма как да не се разочароваш. За пилотен сингъл естествено, че очакваме нещо на много високо ниво. Иначе се радвам, че се чуват неща за албум, тя обикновено си ги изпипва, винаги има и по няколко нови песни. Но наистина трябва да действа, защото за пръв път от доста време насам изпада от топ 10 заедно с останалите споменати по-горе.

От Топ 10 не е изпаднала, но от Топ 5 да.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе се радвам, че се чуват неща за албум, тя обикновено си ги изпипва, винаги има и по няколко нови песни.

То се чува от доста време и все не може да го издаде... Дано е скоро. И дано няма повече нови дуети и ft-та вътре.

Лайф промоция от Кулата няма да има този път, но в София поне нещо ако измисли, би било много доообре.

 

Но наистина трябва да действа, защото за пръв път от доста време насам изпада от топ 10 заедно с останалите споменати по-горе.

 

Аааа, от ТОП 10 не е изпаднала! Шеста е в ПОПФОЛК РАНГЛИСТ :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тчшш, я по-кротко... Тя песента си е хубава, но като очакваш нещо на нивото на "Смелите" или "Да бях от гадните" и няма как да не се разочароваш. За пилотен сингъл естествено, че очакваме нещо на много високо ниво. Иначе се радвам, че се чуват неща за албум, тя обикновено си ги изпипва, винаги има и по няколко нови песни. Но наистина трябва да действа, защото за пръв път от доста време насам изпада от топ 10 заедно с останалите споменати по-горе.

 

Къде ми тчш-каш ма? :1000 (29): :1000 (29): Само дотам ти прочетох поста. Ще тчш-каш само на майка си и ще й викаш "Чиба.".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...