Jump to content

Препоръчани коментари

Емилия и Денис Теофиков - Тръгвай си

Емилия и Денис Теофиков записаха трета поредна победа с актуалния си дует „Тръгвай си“. Песента отново получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg и остава начело на хитове в 50-те Най…

Цветелина Янева с песента „Болка моя“ се изкачва от 27-о на 2-ро място. В челната тройка влиза и Азис с новото си парче „Циганче“.

"Акула" тази седмица е класирана под №8.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Напоследък отново се зарибих по някои от ретро "пълнежите" из първите два албума. Имаше един период преди около 4-5 години, когато много ги слушах, сега пак ...

Имате ли си любима песен измежду:

  • "Дарявам аз"
  • "Палави очи"
  • "Защо ли"
  • "Нека да танцуваме"
  •  "Огнени очи"
  • "Втора цигулка"
  • "С любовта шега не бива"
  • "Кой си ти"
  • "Снежанка"
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, dan!el каза:

Напоследък отново се зарибих по някои от ретро "пълнежите" из първите два албума. Имаше един период преди около 4-5 години, когато много ги слушах, сега пак ...

Имате ли си любима песен измежду:

  • "Дарявам аз"
  • "Палави очи"
  • "Защо ли"
  • "Нека да танцуваме"
  •  "Огнени очи"
  • "Втора цигулка"
  • "С любовта шега не бива"
  • "Кой си ти"
  • "Снежанка"

Палави очи и Кой си ти са класики!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Защо ли"
  • "Нека да танцуваме"
  • "С любовта шега не бива"
  • "Снежанка"
Тези всичките съм ги въртял на касетка, докато започне да влачи... Но "Нека да танцуваме" винаги ми е била топ от албума, толкова я обичам.
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Born to Die каза:
  • Защо ли"
  • "Нека да танцуваме"
  • "С любовта шега не бива"
  • "Снежанка"
Тези всичките съм ги въртял на касетка, докато започне да влачи... Но "Нека да танцуваме" винаги ми е била топ от албума, толкова я обичам.

От всичките, които изброих, и на мен точно тези са ми най-любимите и точно "Нека да танцуваме" ми е топа от тях. 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия май от 2000 година си брои старта на кариерата. Дали няма за остави за догодина и албума, когато стават 20 години, така или иначе го проточи доста... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но онази безумна песен от Тракия фолк, която ние й броим за дебют е от 99 година, иначе и аз предпочитам нейния вариант и някакво събитие за такава годишнина естествено, да вземе да издаде някакъв троен бест като Камелия и едното CD да е с нови песни, второто с всички най-големи хитове след албума "Смелуте си имат всичко" и третото с най-златните й песни за тези 20 години, въпреки че няма да стигне един диск само за тях. Но няма да го направи, знам си я, исках и мини концерт поне в София лайв клуб като този на Цветелина Янева или пък на Анелия в малката зала на НДК. Толкова ли е трудно... И сама може да си го позволи, сега и Башур може да помогне, толкова много тежест дава такова нещо, а и тя има какво да пее 3 часа поне, уважават я всички колеги. Поне да е нещо като в Кулата, което правеше. Хайде да вземем да й пишем за всички тези неща...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Born to Die каза:

... да вземе да издаде някакъв троен бест като Камелия и едното CD да е с нови песни, второто с всички най-големи хитове след албума "Смелуте си имат всичко" и третото с най-златните й песни за тези 20 години, въпреки че няма да стигне един диск само за тях...

На пуснатата преди вече 10 месеца в профилите й реклама за албума пише 2 CD + 2 DVD. Тя след последния албум е пуснала:

  • Кукла
  • Ти си ми
  • Ако си звезда
  • Оставаш сам
  • Кой ще му каже - дует с Ави Бенеди
  • Балкания - дует с Ави Бенеди
  • Да бях от гадните
  • Без въпроси
  • Ето ме
  • Питбул - дует с Тони Стораро
  • Обичай ме - дует с Борис Дали
  • Калифорния ft. DJ Цеци Лудата глава
  • Специално за всяка
  • #Напусни - ft. DJ Цеци Лудата глава
  • Само мой
  • Как да изтрезнея - дует с Тони Стораро
  • Все едно ми е ft. Емануела
  • По-силна ставам
  • По такива си падам - дует с Емрах
  • Завинаги
  • Само тебе искам
  • Акула - дует с Денис Теофиков
  • Тръгвай си - дует с Денис Теофиков

До тук са 23. Най-вероятно албума няма да съдържа абсолютно всичко (поне "Ти си ми" едва ли...). При положение, че само "Родена съм да те обичам" съдържа 16 песни, тези ми се струват малко като бройка за двоен албум без нищо друго в него. Ако има един нов сингъл, който да е пилотен, дано има и още поне 2-3 нечувани неща вътре. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, dan!el каза:

На пуснатата преди вече 10 месеца в профилите й реклама за албума пише 2 CD + 2 DVD. Тя след последния албум е пуснала:

  • Кукла
  • Ти си ми
  • Ако си звезда
  • Оставаш сам
  • Кой ще му каже - дует с Ави Бенеди
  • Балкания - дует с Ави Бенеди
  • Да бях от гадните
  • Без въпроси
  • Ето ме
  • Питбул - дует с Тони Стораро
  • Обичай ме - дует с Борис Дали
  • Калифорния ft. DJ Цеци Лудата глава
  • Специално за всяка
  • #Напусни - ft. DJ Цеци Лудата глава
  • Само мой
  • Как да изтрезнея - дует с Тони Стораро
  • Все едно ми е ft. Емануела
  • По-силна ставам
  • По такива си падам - дует с Емрах
  • Завинаги
  • Само тебе искам
  • Акула - дует с Денис Теофиков
  • Тръгвай си - дует с Денис Теофиков

До тук са 23. Най-вероятно албума няма да съдържа абсолютно всичко (поне "Ти си ми" едва ли...). При положение, че само "Родена съм да те обичам" съдържа 16 песни, тези ми се струват малко като бройка за двоен албум без нищо друго в него. Ако има един нов сингъл, който да е пилотен, дано има и още поне 2-3 нечувани неща вътре. 

Без да съм фен на Ема, помня, че имаше и други пълнежи като Втори дубъл, ремикс на една стара своя песен, дует с Лазар. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Без да съм фен на Ема, помня, че имаше и други пълнежи като Втори дубъл, ремикс на една стара своя песен, дует с Лазар. 

Е то има и разни други - ремикси на "Мъж да си",  на "Кой ще му каже", пък клубни версии... тях не ги броя. Единствено пропуснах "Втори дубъл", но не мисля, че би я издала в албум. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен ще е срамно да издаде Само мой - дори не помня какво се пееше в тая песен. Най-тъпата в кариерата й. Но пък може да й е скъпа или някой фен да я харесва, де . 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой знае ли къде е изчезнала страницата от Уикипедия с дискографията на Емилия и по-специално клиповете и датите на премиерите им? 

ТОП хит от 2006 😍

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, dan!el каза:

Някой знае ли къде е изчезнала страницата от Уикипедия с дискографията на Емилия и по-специално клиповете и датите на премиерите им? 

ТОП хит от 2006 😍

И при други изчезна, не знам що. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , dan!el каза:

Някой знае ли къде е изчезнала страницата от Уикипедия с дискографията на Емилия и по-специално клиповете и датите на премиерите им? 

ТОП хит от 2006 😍

Изтрита е от Уикипедия поради "липса на значимост".

Има я тук:
http://archive.is/VeIuB

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Изтрити клипове:

Тръгвай си с почти 1,1млн

https://popnable.com/bulgaria/songs/194462-emilia-denis-teofikov-tragvai-si

 

Акула с почти 1,6 млн

https://popnable.com/bulgaria/songs/182408-emilia-denis-teofikov-akula

 

Има и други изтрити, но не са засечени, но общия брой на засечените изтрити на Акула са 2,2 млн, а на Тръгвай си 1,2 млн. 

Феновете на Галена ликуват, че така се случи с проектите на Емилия и Денис и вече правят опити да ги изкарат забравени и отшумели... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последното инфо за албума е от 6 юни -

Емилия не спира да работи, въпреки тоталния успех на всичко, което представи през май. Предстоят няколко нови продукта, сред които е и дългоoчакваният двоен албум „По-силна ставам“. В него ще бъдат включени всички парчета и видеоклиповете към тях от последните 8 години насам.

---

Отделно скоро ще има нов сингъл с Кости, дано е регетон и участва в клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, DrAkO каза:

Отделно скоро ще има нов сингъл с Кости, дано е регетон и участва в клипа.

А дано нещо от него и за БГ пазара има - харесвам последните мелодии (не песни) на Мария от него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.08.2019 г. от 15:02, dan!el каза:

А дано нещо от него и за БГ пазара има - харесвам последните мелодии (не песни) на Мария от него.

Едва ли ще стане, той скъса с чалга миналото си. Раздели се със стария си екип, защото той беше продуцент, но не и реален автор на песните и аранжиментите. Сега работи с нови хора, има и нова компания - Форца мюзик.

Емилия ако имаше някаква визия щеше да му поръча един цял концептуален албум, и да пръсне с нов звук и стил. Ех, мечти...

Тази му е много хубава от новата вълна, но си е за румънския пазар

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 7.08.2019 г. от 19:57, DrAkO каза:

 

 

Чак цял концепруален албум, едва ли, особено с Кости. При настоящото положение на жанра е невъзможно почти да се говори за такова нещо. 

Но, както е тръгнало, може да го докара до албум след време с негови песни за чуждия пазар. Скоро трета ще има явно... 😍

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, тия от "Планета" да не би да си мисля, че тая "чик*я" "Само мой" е нова песен, че я спукват от въртене само нея от повече от месец и нищо друго на Емилия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...