Jump to content



Препоръчани коментари

преди 27 минути, WindWalkerMonk каза:

Е така трябва да ходи, тука е мадама, а не траверс.

Иначе Брена е мръсна гнусна забравена бабишкера. Марш у Сръбия мръсна сган, ма и там не те искат. 

Не бе, тя си е на почит жената там, ама... не знам вече, може би ние сме сбъркани. Като цяло просто си личи, че сме били под турско робство, дори в съвременни условия сме под диктатура и търпим. Да спрат просто да подгряват която и да е от тях и да им вдигат акциите и може би тогава ще ни вземат и те насериозно! Да, на високо ниво са, пеят на живо с бендове, ама аз съм убеден, че супер много пък крадат от нас идеи за визии и клипове, но никога няма да си го признаят!

Глория можеха поне да я признаят заради творчеството, най-малкото, че има 40 откраднати песни от сърби и румънци. Но дори оная Мина, дето гепи "Добре дошъл" и "Илюзия", си ги приписва за свои... ама Глория е над нещата явно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Гло малко се изложи и след концерта с Лепа Брена 😂 На общата им снимка писала че е била дете като се влюбила в песните й...what 🤣 сякаш имат 20-30 години разлика, а тя е на 48, Брена е на 60 😆

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pacho каза:

Първите песни на Брена са от 1982-ра година. Глория е била на 9-10г. Това ако не е дете.. какво да каже, "Бях в пубертета, като слушах брена"?

Е не, ама с изказването си изкара Брена като няква мега дъртата баба 😂 Не че не е баба, но все пак

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Глория беше най-известната с цици и устни. Другите никой не ги броеше за живи.

Коментирай, че сравняваха Таня Боева с Роксана де ла О, без да има джука като румънската дива! 

Глория дали е мразила Таня Боева, че отмъкна награди за певИц на годината? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Just_Me каза:

Е не, ама с изказването си изкара Брена като няква мега дъртата баба 😂 Не че не е баба, но все пак

Това и заслужава вещицата 🤭

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , asylum каза:

Коментирай, че сравняваха Таня Боева с Роксана де ла О, без да има джука като румънската дива! 

Глория дали е мразила Таня Боева, че отмъкна награди за певИц на годината? 

Какво общо имaт?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се надявам да е разнообразила малко програмата, но по всяка вероятност пак ще слушаме познатите миксове с "Феникс" и "Уморих се от теб". 

Стискам палци да се продадат всички билети. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен лично на тези концерти освен последните фолклорни песни е хубаво да заложи на и "Ало, как си" - въобще никакво внимание не отдели на тази песен, и отделно да припомни тези, които си пее в студиото и в лайфовете, които пускаше.

Особено както са навързани в самите миксове, които си е направила - там с "Бодигард", "Роден за грешки" и т.н. Те отдавна не са звучат никъде и сега им е времето. Но това е мнение. И да остави настрани за малко "Любовен дъжд" и "Циганско сърце", няма да сгреши. Но все тая какво ще пее. Ще отида. То животът напоследък стана просто да се радваш изобщо, че си жив, и да се наслаждаваш на малките моменти. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, adorable каза:

Но все тая какво ще пее. Ще отида. То животът напоследък стана просто да се радваш изобщо, че си жив, и да се наслаждаваш на малките моменти. :)

Честно казано и аз се замислям да отида на някой от концертите, че вече са рядкост. То всичко живо е по дискотеките..

Иначе нали отсега се говори за нова Ковид вълна след лятото, тоест есента и зимата сигурно пак няма да имаме нормален живот..така че наистина трябва да се наслаждаваме на малките моменти и да използваме сега да излизаме/пътуваме и тн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Just_Me каза:

Честно казано и аз се замислям да отида на някой от концертите, че вече са рядкост. То всичко живо е по дискотеките..

Иначе нали отсега се говори за нова Ковид вълна след лятото, тоест есента и зимата сигурно пак няма да имаме нормален живот..така че наистина трябва да се наслаждаваме на малките моменти и да използваме сега да излизаме/пътуваме и тн.

Отиди, няма да съжаляваш - най-малкото ще има живи изпълнения, а да чуеш гласа ѝ винаги си е удоволствие. Плюс това е на открито, усещането е съвсем друго. Аз няма да забравя 2003 на Тракия фолк, когато я видях за първи път - това беше и първия концерт, на който присъствах съзнателно. Просто си беше уникална емоция. Всички бяха звезди, носеше се някаква особена атмосфера във въздуха. Абеее, други времена, но и сега не е невъзможно да е също толкова хубаво. Кой както си го направи. :)

За Ковид какво да ти кажа... доста ми е противоречиво мнението... при все че още си нося последиците от него... и когато човек го изкара и оцелее, вече има едно наум. Имам и ваксини, но просто не ми се рискува в дискотеки вече. От задуха, който получих от вируса, силният бас в дискотеките ми образува зверска аритмия и световъртеж, освен това аспирацията не навсякъде е поносима и всичко това в комбинация с тая жега - не, мерси, предпочитам да спортувам. Но за концерти на открито съм на сто процента ЗА. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Illyria каза:

Тая Тракия Фолк ми звучи като Турне 2003 и назад. Дали не е било подобно събитието и тръпката? Глория ли е закривала?    

Ти кой набор си? :)

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Illyria каза:

Тая Тракия Фолк ми звучи като Турне 2003 и назад. Дали не е било подобно събитието и тръпката? Глория ли е закривала?    

Тракия фолк е от 1994 до 2003 включително. Фестивал за нова авторска песен на фолк основа с награждаване от жури и публика. От него тръгват хитове като "Бели нощи", "Не остарявай, мамо", "Вик", "Безумна цена", "Легенда за любовта", "Ето ме", "Обичай ме" и т. н. Последната е особено авторска. :D :D :D  Там са дебютите на Мара, Мира, Малина, Валя, Емилия. 2003 е по-специална, защото има рецитали на Глория, Камелия, Десислава и Рени. Провежда се първо в Стара Загора, последно в Летния театър в Пловдив, където ще е сега концертът на Глория през септември. Турнето е по стадионите и почва 2004.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, adorable каза:

:D  Там са дебютите на Мара, Мира, Малина, Валя, Емилия.

Как можа да пропуснеш Биляна, Магда и Яница! Неслучайно някой каза, че Биляна е основна конкуренция на Примата. :D 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, asylum каза:

Как можа да пропуснеш Биляна, Магда и Яница! Неслучайно някой каза, че Биляна е основна конкуренция на Примата. :D 

Ау :D Ужасно от моя страна да пропусна тия лауреатки. :D Шегата настрана, "Море и суша" беше супер песен, но много невзрачни бяха милите. И отзад орк. Пловдив се прави, че свири. Добре, че отпадна тая практика. А за Яница кой да предполага, че ще изригне 10 години по-късно и ще си завира лампиони в междукрачието. Btw, на тоя последния Тракия фолк всички бяха зле направени и облечени. Единствено Емилия беше по-различна, тя направо разцъфна тогава. Райна беше с анцуга от "Агресия", а Камелия с едни очила на леяр. :D Но готино време, бяха естествени. Харесвам "Болка" на Нина и "Искам да остана буден" от последното издание. Ти? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, adorable каза:

Ау :D Ужасно от моя страна да пропусна тия лауреатки. :D Шегата настрана, "Море и суша" беше супер песен, но много невзрачни бяха милите. И отзад орк. Пловдив се прави, че свири. Добре, че отпадна тая практика. А за Яница кой да предполага, че ще изригне 10 години по-късно и ще си завира лампиони в междукрачието. Btw, на тоя последния Тракия фолк всички бяха зле направени и облечени. Единствено Емилия беше по-различна, тя направо разцъфна тогава. Райна беше с анцуга от "Агресия", а Камелия с едни очила на леяр. :D Но готино време, бяха естествени. Харесвам "Болка" на Нина и "Искам да остана буден" от последното издание. Ти? 

Харесвам "Болка" на Нина, "Море и суша", "Какво съм аз за теб" на Валя, "Дай ми надежда", на Мая, и "Легенда за любовта" на Счети. . "Сладко излъжи" на Яница спечели някаква музикантска награда - май за аранжимент :D Всъщност "Фреш от портокал" е единствената песен на Райна, която харесвах през онова десетилетие. На Калия също не беше лоша.

Глория е подходящ изпълнител за такъв конкурс, но явно не е участвала с песен заради рецитала. Предни години състезавала ли се е? 

То някак не изглеждаше като надпревара, де, което беше най-якото. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

Харесвам "Болка" на Нина, "Море и суша", "Какво съм аз за теб" на Валя, "Дай ми надежда", на Мая, и "Легенда за любовта" на Счети. . "Сладко излъжи" на Яница спечели някаква музикантска награда - май за аранжимент :D Всъщност "Фреш от портокал" е единствената песен на Райна, която харесвах през онова десетилетие. На Калия също не беше лоша.

Глория е подходящ изпълнител за такъв конкурс, но явно не е участвала с песен заради рецитала. Предни години състезавала ли се е? 

То някак не изглеждаше като надпревара, де, което беше най-якото. 

Участвала е, 2000 с "Не остарявай, мамо" и взеха награди трите с Деса и Цветелина. 1999 с "Българка" също взима на публиката и за музика. О, "Какво съм за теб" - супер яка е, тя май взе нещо за аранжимент, по време на нея спря токът. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

То някак не изглеждаше като надпревара, де, което беше най-якото. 

Абсолютно! Наистина не помня да е било като надпревара или поне наградите, със сигурност се усещаше, че не бяха на преден план. Водещо беше това, че толкова изпълнители се събират на едно място в разгара на лятото, за да представят АВТОРСКА музика. 

На Калия песента беше много хубава, аз съм си я сложил в едно миксче което съм си направил за лично ползване в колата :) тя звучи и към днешна дата адекватно с този акордеон и регетон ритъм. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=HF9q4OkYXPQ

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...