Jump to content



Препоръчани коментари

преди 10 минути, adorable каза:

И една песен, която щеше да бъде заснета под вещото ръководство на Васил Троянов Боянов.

И добре, че не беше заснета, че не ми се мисли...

Щеше да й е най-големият хит за 2005-та, ако й беше врътнала едно скандално видео ала ранния Азис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Пее ли я все още? Аз нищо не си спомням от песента, а за тогава си беше средно популярна май. 

Ми то от тая пандемия има ли участия, че да преценя... но се зарадвах, че на Коледа ми я спести. Ау, много хубаво беше на Коледа, затова пък после ни направиха на нищо. :D

Да е жива и здрава. Изтръпвам, като се сетя как закриваше концертите в оня период, не само с "Носталгия".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, adorable каза:

Ми то от тая пандемия има ли участия, че да преценя... но се зарадвах, че на Коледа ми я спести. Ау, много хубаво беше на Коледа, затова пък после ни направиха на нищо. :D

Да е жива и здрава. Изтръпвам, като се сетя как закриваше концертите в оня период, не само с "Носталгия".

 

Тя вечно пееше Дъжда, Реката и Циганското сърце. Май и Не заслужаваш, но тя е най-подходяща сякаш. Кои други песни според теб трябваше да налага? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Щеше да й е най-големият хит за 2005-та, ако й беше врътнала едно скандално видео ала ранния Азис.

А не, моля те. Добре, че се е въздържала. Азис влияеше на всички с простотията си тогава. Режисира на Нелина "Най-добрият", с някакви мушами и бръшляни за баня я беше увил. Десислава я направи на нищо, докато правеха дуети. :D

С Глория си позволи да се направи на хетеро в "Пияна вишна". :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, adorable каза:

А не, моля те. Добре, че се е въздържала. Азис влияеше на всички с простотията си тогава. Режисира на Нелина "Най-добрият", с някакви мушами и бръшляни за баня я беше увил. Десислава я направи на нищо, докато правеха дуети. :D

С Глория си позволи да се направи на хетеро в "Пияна вишна". :D

Лмао, "Най-добрият" ми е най-любимият цялостен проект на Нелина. Още тогава Азис е бил визионер, 9-10 години по-късно всички пайнерки започнаха да чекнат до тухлени стени, а той го е реализиран още 2005-2006-та.

Май това е единственият клип на Нелина, в който е изглеждала толкова женствена и секси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвратително е всичко, до което се докосне Азис. По едно време се мазнеше и на Мира - когато тя се снима в Плейбой и извади няколко хита. Дори й се натресе в клип май. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Тя вечно пееше Дъжда, Реката и Циганското сърце. Май и Не заслужаваш, но тя е най-подходяща сякаш. Кои други песни според теб трябваше да налага? 

"Не заслужаваш" е най-танцувална, както и "Дива нощ" чисто като бийт и бас. Не мога да кажа категорично кое е трябвало да налага, щото те са толкова песни... "Сбогом, адиос", "Като куче и котка" (в едно интервю за Ема Стоянова Преслава се сети за тази песен), "Кукла на конци", "Откраднат миг" трябваше повече да ги припомня.

Виж сега, аз разсъждавам малко по-различно. Трябва, като ще вдигаме хората, да го направим с по-балканските песни, било то танцувални ("Стопроцентова жена") или по така кахърни като за маса ("По навик"). Трябва да са песни, в които и мъжете да се припознават, а не само чисто женските.

Много зависи средата, мястото. Бил съм в Найт Флайт, знаете там таргетът какъв беше - виждал съм хора състоятелни как го удрят на чувства на "Крепост", те имат особени легенди за тая песен. Като съм й бил на участие в пиано бар "Изток", там пък всички се насълзихме на "Щастието е магия" на клавир на живо. Вероятно ако е ретро парти, ще се кефят на нещо от рода на "Златна клетка", а ако е частно парти с бизнесмени от сой, ще вървят повече фолклорните песни и "Носталгия".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Отвратително е всичко, до което се докосне Азис. По едно време се мазнеше и на Мира - когато тя се снима в Плейбой и извади няколко хита. Дори й се натресе в клип май. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Лмао, "Най-добрият" ми е най-любимият цялостен проект на Нелина. Още тогава Азис е бил визионер, 9-10 години по-късно всички пайнерки започнаха да чекнат до тухлени стени, а той го е реализиран още 2005-2006-та.

Май това е единственият клип на Нелина, в който е изглеждала толкова женствена и секси.

И в "Как го правиш" е добра. Мале, голяма дискусия днес, хора. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Понеже сме на Глория, викам да споделя най-любимата ми нейна песен. :1000(30):

Имаш вкус!
 

Още един жесток трак от този албум:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Роско каза:

Това гърмеше много по време на Мюзик Айдъл 2007 година 

 

Да, тая песен гръмна яко, даже я пускаха още с демоверсията. Бая си върна позициите Глория 2007 около Айдъла. Специално тази песен не оцеля много после, но целият албум "Благодаря" беше жесток. Не му дадоха награда и във форума на Планета се беше направила някаква тема с протест, чак до Пайнер беше стигнало.

Веднъж на чина по химия в даскало бях написал "Ти си опиат" и следващия път сядам и гледам някой довършил "ти владееш по свят". :D :D :D  Боже, какъв инфантилен коментар... на какви неща съм се радвал тогава :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория през втората половина на 2007-ма с тази прогорена и изсушена като метла руса коса изглежда кошмарно в главата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, adorable каза:

Виж сега, аз разсъждавам малко по-различно. Трябва, като ще вдигаме хората, да го направим с по-балканските песни, било то танцувални ("Стопроцентова жена") или по така кахърни като за маса ("По навик"). Трябва да са песни, в които и мъжете да се припознават, а не само чисто женските.

 

Според мен, в духа на Стопроцентовата жена са Дар от бога и Златна клетка - супер подходящи и за концерт, и за парти. По навик също. Бавните песни си вървят и на участия, ако са хитове. 

преди 18 минути, Andrew Cunanan. каза:

 

Точно. Но не бях сигурен дали беше истинският Азо или някое от хилядите му копия от оня период. 

преди 18 минути, adorable каза:

И в "Как го правиш" е добра. Мале, голяма дискусия днес, хора. :D

Да, много яка! 

преди 14 минути, Роско каза:

Това гърмеше много по време на Мюзик Айдъл 2007 година 

 

Ненавиждах тази песен! 

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

Глория през втората половина на 2007-ма с тази прогорена и изсушена като метла руса коса изглежда кошмарно в главата. 

Соня Немска 2.

Обичам 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Роско каза:

Това гърмеше много по време на Мюзик Айдъл 2007 година 

 

Всички абитуриентки тогава искаха същата зелена рокля, това си спомням. :D Мисля, че имаше доста по-добри варианти за пилотен сингъл от албума. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DenFevgo каза:

Всички абитуриентки тогава искаха същата зелена рокля, това си спомням. :D Мисля, че имаше доста по-добри варианти за пилотен сингъл от албума. 

Беше времето на тв версиите на Жоро Колев... Със зор я отучихме от тях. :D Ама е искала да не остави нереализирани песни тогава, сега я разбирам. По-добре с тях.

Спомням си даже твоя коментар за Шипка и "Носталгия". :D :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, adorable каза:

Беше времето на тв версиите на Жоро Колев... Със зор я отучихме от тях. :D Ама е искала да не остави нереализирани песни тогава, сега я разбирам. По-добре с тях.

Спомням си даже твоя коментар за Шипка и "Носталгия". :D :D :D

За "Носталгия" и Шипка си спомням, че Глория имаше интервю по радиото, слушатели нещо протестираха за клиповете й и тя каза "Вие какво искате, да ида пак на Шипка да снимам"... :D Не знам какъв коментар съм направил?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DenFevgo каза:

За "Носталгия" и Шипка си спомням, че Глория имаше интервю по радиото, слушатели нещо протестираха за клиповете й и тя каза "Вие какво искате, да ида пак на Шипка да снимам"... :D Не знам какъв коментар съм направил?

Не мога да го напиша тука хахахаха, но ще се сетиш, ако се заиграеш с думата Шипка. :D

Оу, не, не, тая вечер не съм в ред. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 30.05.2021 г. от 20:25, adorable каза:

И една песен, която щеше да бъде заснета под вещото ръководство на Васил Троянов Боянов.

И добре, че не беше заснета, че не ми се мисли...

Май фотосесията за Влюбена в живота щеше да е клипа за който Азис говореше да я разголи, да я разчупи. Добре че си остана само с фотосесията по прашки. Намери си майстора беше достатъчно гола, за да виждаме Глория в светлина коята не ѝ отива.

От 30.05.2021 г. от 20:35, adorable каза:

На самия концерт по време на "Кралица" (която трудно понасям) попита "Има ли кралици тук тази вечер", една жена зад мен се провикна "Пълно е"... обърнах се назад, мъжът й се беше хванал за главата и се хилеше хахахаха.

Като изключим това, имаше доста прилични хора в залата.

Каква е драмата с тоя коментар? От край време влезе в перлите на Глория ала шъмара, но така и не разбрах какво му е смешното. Закачва се жената с публиката, какво толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Illyria каза:

Май фотосесията за Влюбена в живота щеше да е клипа за който Азис говореше да я разголи, да я разчупи. Добре че си остана само с фотосесията по прашки. Намери си майстора беше достатъчно гола, за да виждаме Глория в светлина коята не ѝ отива.

Каква е драмата с тоя коментар? От край време влезе в перлите на Глория ала шъмара, но така и не разбрах какво му е смешното. Закачва се жената с публиката, какво толкова.

Е драмата е, че е било пълно с мекички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...