Jump to content



Препоръчани коментари

преди 7 минути, pacho каза:

По-добре "по-добре", отколкото "по добре", ама никой не го пита.

А Глория членува правилно поне. :D

Само запетайките да научи къде се слагат, че ми бърка в зрението. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, DenFevgo каза:

Само запетайките да научи къде се слагат, че ми бърка в зрението. 

Тамън го пишех... Тя и Есил Дюран са супер неадекватни в това отношение. Толкова ли няма кой да им каже. Или по-скоро... смее ли някой да ги посъветва :D 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , asylum каза:

Тамън го пишех... Тя и Есил Дюран са супер неадекватни в това отношение. Толкова ли няма кой да им каже. Или по-скоро... смее ли някой да ги посъветва :D 

Разбира се, че може да ѝ се каже в подходящ момент и начин всичко. Гледам, че Петър понякога коригира след нея във фейсбук. Просто тя забравя да слага интервал след препинателния знак, а не преди него.

Доколкото разбрах, ще има концерт в Летния театър в Пловдив в началото на септември. Тогава мисля да отида. Дано случи на хубаво време и да не ескалира пандемичната обстановката, защото специално септември е непредсказауем, както и вирусът.

Дано малко пооправят тоя театър, че като ходих да катеря Альоша пролетта, забелязах колко е занемарен.

Там направиха последния Тракия фолк, всъщност за първи път там я видях на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, adorable каза:

Разбира се, че може да ѝ се каже в подходящ момент и начин всичко. Гледам, че Петър понякога коригира след нея във фейсбук. Просто тя забравя да слага интервал след препинателния знак, а не преди него.

Доколкото разбрах, ще има концерт в Летния театър в Пловдив в началото на септември. Тогава мисля да отида. Дано случи на хубаво време и да не ескалира пандемичната обстановката, защото специално септември е непредсказауем, както и вирусът.

Дано малко пооправят тоя театър, че като ходих да катеря Альоша пролетта, забелязах колко е занемарен.

Там направиха последния Тракия фолк, всъщност за първи път там я видях на живо.

Ужасна е тук. Плейбек, прическа с 10 санта чело... нямам дум. Гледах клипче от същия тракия фолк на Деса и я е пръснала по прием. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Ужасна е тук. Плейбек, прическа с 10 санта чело... нямам дум. Гледах клипче от същия тракия фолк на Деса и я е пръснала по прием. 

Всички бяха на плейбек тогава. Все още. Изключвам наградите на Нов фолк. Вече от 2004 Пайнер почнаха с живото пеене на сборки. Мисля, че първи бяха Ивана и Глория. Даже и на турнето 2004 Глория пя дуета с Азо на живо и "Носталгия" акапелно. Останалите на плейбек и от 2005 нещата се промениха. Не знам защо беше тая тъпа традиция.

Иначе 2003-та... Харесвам песните от "Крепост", особено "Феникс", но не съм от тия, дето са припадали по клиповете, като са я видели луксозна, с правата изсветлена коса. Явно някой друг се е подмокрял и е имитирал пред огледалото. За мен лично връх са "12 диаманта" и "Илюзия" - и като визия, и като песни, а и с по-силни спомени ги свързвам. За 90-те пък да не говорим. Но тогава тя още имаше още по-широка аудитория.

Страшно много се дразня на тоя таргет, дето ѝ създадоха образа на гей иконика впоследствие. Някак оттам тръгнаха и асоциациите с това по-хладно поведение. За съжаление точно този таргет е най-непостоянният. В момента, в който излезе някоя по-лъскава, те правят завой към нея.

Аз лично съм от тоя тип, дето искат да си пуснат "Завист", "По навик", "Сбогом, адиос", "Пуста хубост" и да слушат гласа, аранжимента, текста, да си пийнеш така дори в една по-тежка обстановка, а не да се вживяваш на "Усещане за мъж". Случи ми се дори на нейно участие в пиано бар да попадна на такива образи. То беше зяпане, оглеждане, злобеене, чудо. Да ти стане неудобно.

Но има напредък. Вижда се 2009 на концерта какви жрици има и се вижда 2015 на концерта колко по-разнородна е публиката. Мисля, че нещата си идват пак на мястото. И не смятам, че сгреши с тия фолклорни песни, само трябва да ги промотира повече.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , adorable каза:

Всички бяха на плейбек тогава. Все още. Изключвам наградите на Нов фолк. Вече от 2004 Пайнер почнаха с живото пеене на сборки. Мисля, че първи бяха Ивана и Глория. Даже и на турнето 2004 Глория пя дуета с Азо на живо и "Носталгия" акапелно. Останалите на плейбек и от 2005 нещата се промениха. Не знам защо беше тая тъпа традиция.

Иначе 2003-та... Харесвам песните от "Крепост", особено "Феникс", но не съм от тия, дето са припадали по клиповете, като са я видели луксозна, с правата изсветлена коса. Явно някой друг се е подмокрял и е имитирал пред огледалото. За мен лично връх са "12 диаманта" и "Илюзия" - и като визия, и като песни, а и с по-силни спомени ги свързвам. За 90-те пък да не говорим. Но тогава тя още имаше още по-широка аудитория.

Страшно много се дразня на тоя таргет, дето ѝ създадоха образа на гей иконика впоследствие. Някак оттам тръгнаха и асоциациите с това по-хладно поведение. За съжаление точно този таргет е най-непостоянният. В момента, в който излезе някоя по-лъскава, те правят завой към нея.

Аз лично съм от тоя тип, дето искат да си пуснат "Завист", "По навик", "Сбогом, адиос", "Пуста хубост" и да слушат гласа, аранжимента, текста, да си пийнеш така дори в една по-тежка обстановка, а не да се вживяваш на "Усещане за мъж". Случи ми се дори на нейно участие в пиано бар да попадна на такива образи. То беше зяпане, оглеждане, злобеене, чудо. Да ти стане неудобно.

Но има напредък. Вижда се 2009 на концерта какви жрици има и се вижда 2015 на концерта колко по-разнородна е публиката. Мисля, че нещата си идват пак на мястото. И не смятам, че сгреши с тия фолклорни песни, само трябва да ги промотира повече.

 

Не смятам, че някой тепърва през 2003 е започнал да харесва Глория, защото е станала лъскава. Дори бих казал, че тогава започна едно отдръпване от нея, което се засили през 2004, въпреки уникалните песни тогава. Всъщност тя сама си иска лъскавото и посредственото - това са песни и клипове като Нюансите, Любима, Очите не лъжат и т.н., в които единствено се разхожд и мята коси. Тези песни нямат никакъв смисъл или стойност. 

И споменавайки 2004, не разбирам защо на турнето и на годишния концерт пее единствено "Не сме безгрешни" на живо. Отдавам го на мързел. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DenFevgo каза:

Не смятам, че някой тепърва през 2003 е започнал да харесва Глория, защото е станала лъскава. Дори бих казал, че тогава започна едно отдръпване от нея, което се засили през 2004, въпреки уникалните песни тогава. Всъщност тя сама си иска лъскавото и посредственото - това са песни и клипове като Нюансите, Любима, Очите не лъжат и т.н., в които единствено се разхожд и мята коси. Тези песни нямат никакъв смисъл или стойност. 

И споменавайки 2004, не разбирам защо на турнето и на годишния концерт пее единствено "Не сме безгрешни" на живо. Отдавам го на мързел. 

Бяха свикнали на плейбек да минават навсякъде, дори пеещите като Глория, Нина и Нелина. Ивана се възползва от тази лоша практика, преоткривайки живото пеене - доста парадираше с това и малко дразнеше, сякаш другите не могат, но реално направи едно добро на жанра и след нея и други се престрашиха. Дори Гергана и Магда пропяха на живо. Често се пишеше във форума на Планета, че на всички им е било забранено да пеят на живо, преди да наложат Ивана!? Не знам дали е вярно.

Иначе наистина много хора харесаха Глория в периода Феникс-Лабиринт-Очакване-Крепост-Не заслужаваш! Тогава много хора откриха чалгата с новия стил на Анелия, лъскавия имидж на Глория, покрай което чуха и закачливите песни на Ивана. След Глория започнаха да се стараят повече за клиповете. Екстра Нина последва този пример и направи хубава серия от Отминал спомен-Божествен знак-Бездомна любов-Позволи да те обичам. Така че няма нищо лошо в излъскания имидж на Гло - песните бяха тотални хитове. Просто след няколко години свали нивото на музикалната продукция, а по-късно - и на видеоклиповете. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Бяха свикнали на плейбек да минават навсякъде, дори пеещите като Глория, Нина и Нелина. Ивана се възползва от тази лоша практика, преоткривайки живото пеене - доста парадираше с това и малко дразнеше, сякаш другите не могат, но реално направи едно добро на жанра и след нея и други се престрашиха. Дори Гергана и Магда пропяха на живо. Често се пишеше във форума на Планета, че на всички им е било забранено да пеят на живо, преди да наложат Ивана!? Не знам дали е вярно.

Иначе наистина много хора харесаха Глория в периода Феникс-Лабиринт-Очакване-Крепост-Не заслужаваш! Тогава много хора откриха чалгата с новия стил на Анелия, лъскавия имидж на Глория, покрай което чуха и закачливите песни на Ивана. След Глория започнаха да се стараят повече за клиповете. Екстра Нина последва този пример и направи хубава серия от Отминал спомен-Божествен знак-Бездомна любов-Позволи да те обичам. Така че няма нищо лошо в излъскания имидж на Гло - песните бяха тотални хитове. Просто след няколко години свали нивото на музикалната продукция, а по-късно - и на видеоклиповете. 

Разбира се, че няма лошо някой да изглежда лъскав и да се поддържа. Просто за певица от ранга на Глория това е крайно недостатъчно и като цяло безсмислено. Иска да е като кукла в клиповете и това е. Страх я е да се изцапа. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DenFevgo каза:

Не смятам, че някой тепърва през 2003 е започнал да харесва Глория, защото е станала лъскава. Дори бих казал, че тогава започна едно отдръпване от нея, което се засили през 2004, въпреки уникалните песни тогава. Всъщност тя сама си иска лъскавото и посредственото - това са песни и клипове като Нюансите, Любима, Очите не лъжат и т.н., в които единствено се разхожд и мята коси. Тези песни нямат никакъв смисъл или стойност. 

И споменавайки 2004, не разбирам защо на турнето и на годишния концерт пее единствено "Не сме безгрешни" на живо. Отдавам го на мързел. 

Отдръпването започна 2005, когато Ивана съвсем се бетонира, а Глория тогава не пожела да отиде на турнето с мотива, че точно в тоя период излезе "Влюбена в живота" и тя не е наложила песните от него. После, 2006, около Мура Мега, казваше: "Когато спонсорите имат повечко възможност, ще участвам". В един момент може би спряха и да я канят, а тя вече беше навита - 2010, при Росен Петров го каза. Аз не знам къде е ключът от бараката, но знам, че някъде в тая 2005-а на нея нещо ѝ стана. Може и да греша. Нещата се възвърнаха през 2007-ма с "Благодаря" и Айдъла.

2003-а се приема за нова ера в нейната кариера, чисто визуално и като клипове. Отново казвам - клипове като клипове, не съм примирал по тях, хубави такива е имала и преди това и след тях, но може би това със забавения каданс, разветите прави коси, ефектите, новия стайлинг... си беше чисто нова концепция за нея тогава. Факт е, че беше супер успешен албум. Всички песни от него гърмяха навсякъде. 2004 също беше силна за нея. Бях на турнето и цял стадион Ботев откачи на нейната поява. Вшжда се и тук:

За лъскавото... няма какво да отричаме, че тя си има и фенове, които са ѝ такива заради властната осанка, реномето на силна жена и т.н. Така както е с Шер, примерно. Тях най-малко ги интересува на кой е аранжиментът на "Завист" и че имала песен от Митко Щерев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Бяха свикнали на плейбек да минават навсякъде, дори пеещите като Глория, Нина и Нелина. Ивана се възползва от тази лоша практика, преоткривайки живото пеене - доста парадираше с това и малко дразнеше, сякаш другите не могат, но реално направи едно добро на жанра и след нея и други се престрашиха. Дори Гергана и Магда пропяха на живо. Често се пишеше във форума на Планета, че на всички им е било забранено да пеят на живо, преди да наложат Ивана!? Не знам дали е вярно.

Иначе наистина много хора харесаха Глория в периода Феникс-Лабиринт-Очакване-Крепост-Не заслужаваш! Тогава много хора откриха чалгата с новия стил на Анелия, лъскавия имидж на Глория, покрай което чуха и закачливите песни на Ивана. След Глория започнаха да се стараят повече за клиповете. Екстра Нина последва този пример и направи хубава серия от Отминал спомен-Божествен знак-Бездомна любов-Позволи да те обичам. Така че няма нищо лошо в излъскания имидж на Гло - песните бяха тотални хитове. Просто след няколко години свали нивото на музикалната продукция, а по-късно - и на видеоклиповете. 

Да, едно добро направи Ивана на жанра тогава - нищо, че нейното пеене не е нещо специално, просто пее вярно. Което не е малко, де. Понеже има и такива като Камелия, дето...

И аз също не съм против хубавите визии, точно пък аз... напротив, но пак казвам - тогава имаше концепция. Цял албум с нови песни, клип след клип, концерт, така беше и с албумите преди "Крепост".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана е кръчмарска певица, Глория е класа!

Нали и двете ще имат концерт в Бургас, та направих бърза справка как вървят местата и О, изненада! 😂 (местата в сиво са вече заети)

Screenshot_20210621-222742_Gallery.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Just_Me каза:

Ивана е кръчмарска певица, Глория е класа!

Нали и двете ще имат концерт в Бургас, та направих бърза справка как вървят местата и О, изненада! 😂 (местата в сиво са вече заети)

Screenshot_20210621-222742_Gallery.jpg

Не мисля, че местата на Глория в сиво са заети. В евентим са пуснати част от редовете, друга част е пусната в тикетпортал, и предполагам останалите се продават на касите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , DenFevgo каза:

Не мисля, че местата на Глория в сиво са заети. В евентим са пуснати част от редовете, друга част е пусната в тикетпортал, и предполагам останалите се продават на касите. 

Хм, може. Ама Eventim да държат всички места за Ивана ли пък 🤔

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Just_Me каза:

Хм, може. Ама Eventim да държат всички места за Ивана ли пък 🤔

В Евентим Глория продава 2, 3, 4, 9 и 10 ред. Като гледам са изкупени около 40% от наличните билети за тях.

В Тикетпортал се продават редове 5 и 11. Изкупени са около 30% засега.

Нямам идея дали това е начинът, когато продаваш през различни платформи. Но едва ли имат единна система и явно това е единственият начин. Ще е интересно да се види на кой концерт ще има повече хора, разликата им е 3 дни. Нямам идея по отношение на рекамата как се движат. Виждам, че Ивана има фейсбук реклама. Мисля, че е важно и на място какво се случва - плакати и т.н., може би немалка част от посетителите просто ще са в Бургас по това време и ще решат да отидат на концерт. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 20.06.2021 г. от 17:11, asylum каза:

1B92195B-F349-4153-BF1F-36DC8CF4D1CE.png

А коя е тази тьотка на снимката най-отгоре, със скулата, нарисувана с водни боички от 6-токласник?

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 20.06.2021 г. от 15:49, omline каза:

На Глория животът се развива по учебник с това внуче в момента (всеки нормален човек мечтае за такова клише), мисля, че няма нужда да се впрягаш как са я изкарали при това положение. От друга страна имаш удобна възможност за забавление - използвай я.

Разбира се, че е по учебник животът на Глория, учебник по посредственост, лелщина, скучноватост, скованост, никакво развитие и израстване.

Да се наебеш с някого и да заченеш е работа за не повече от 5 минути, при все че знаем днешните мъже колко са издръжливи. Това, че има внуче, не е похвално, отличаващо я от масата хора. Просто поредната обикновена жена от народа, на чиито ръце е тръснато и внуче и прехраната на младото, още сучещо от цицката й, семейство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

 

Пич, юни е, събота е, следобед е, а ти хейтиш коментар отпреди 2 седмици - дали не е редно да си биеш камшика оттук преди картинката да е станала съвсем жалка?

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Май за съжаление е приспивала пак публиката с ремиксите и 3-те танцьорки... 

А аз "имах много хубави мечти", че ще им тресне брутално подгряване с Дани Милев бенд.:lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pacho каза:

Май за съжаление е приспивала пак публиката с ремиксите и 3-те танцьорки... 

А аз "имах много хубави мечти", че ще им тресне брутално подгряване с Дани Милев бенд.:lol:

От това, което видях - микса, който тази година навършва пълнолетие и "Любовен дъжд" на плейбек. Е, традиционно и "Циганско сърце", "Не сме безгрешни" и т.н., НО не ми се струва нормално да излезеш преди Лепа Брена и оркестъра й с такава програма и по този начин... Не съм очаквал друго, но все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , DenFevgo каза:

Очакваме тази вечер евентуални включвания от концерта с Лепа Брена. 

Не знам защо не беше афиширан по-сериозно в социалните й мрежи. 

И по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто Глория е неспасяем случай и тези й действия граничат с пълен мързел. Мен щеше да ме е срам и от Анелия даже.

Това е преди участието на Цеца в Несебър.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Пуснете ми "ефекта" = пуснете ми плейбечето да влача отгоре.

Може ли пред публика, която чака народните "Бато, бато", "Sitnije, Cile sitnije" и куп такива златни хитове на Брена да излезеш с технo-хаус ремиксите си в дискотечен микс?

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

:blink:

Мозък НУЛА. Това не е софийска публика. Хората по Дунава са върли почитатели на този тип изворна, народняшка музика и за това харесват само старите сръбски изпълнители. Дай им малко фолк, бе жена. Дай им жива музика, загрей ги хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...