Jump to content



Препоръчани коментари

Могат двете на концерта да барнат един дует за публиката. :D

Но по-добре в края на рециатал си Глория да изпее "Ти си мой грех" и тогава да се качи Брена на сцената. Искам я в Гранд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , pacho каза:

Тази турбо денс ориент тупалка навърши 3 години. 😃:walkman:

 

Абсолютно неслушаема. С този "проект" Глория ме отказа хептен от музиката си. Може ли след година време без нова песен да пуснеш това?! Текстът, все едно е писан от 5-токласник, музиката е поредният й напън за модерен денс, вече доста изтъркан, във видеото се е дегизириала със сив чувал за боклук и пак вее коси, все едно е на моден подиум. С две думи: тотален регрес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Във видеото е ТОП, изглежда брутално.

Мен много ми харесва парчето, има много power в куплетите. И много живи инструменти в музиката.

Не си истински фен, ако не знаеш, че утре видеото и песента навършват 3 години.:1000(19)::1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Andrew Cunanan. каза:

Абсолютно неслушаема. С този "проект" Глория ме отказа хептен от музиката си. Може ли след година време без нова песен да пуснеш това?! Текстът, все едно е писан от 5-токласник, музиката е поредният й напън за модерен денс, вече доста изтъркан, във видеото се е дегизириала със сив чувал за боклук и пак вее коси, все едно е на моден подиум. С две думи: тотален регрес.

Просто е еФтина човек, получаваш това за което плащаш. И ти трябва добър екип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, gotiniq каза:

Колко фреш е била като сценично присъствие на това изпълнение, топ! 

 

Разчупена е за нейните си стандарти. Обаче пак плейбек и отзат оркестърът само симулира свирене. Добре, че от Пайнер отрязаха тези бутафории от сборките си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Разчупена е за нейните си стандарти. Обаче пак плейбек и отзат оркестърът само симулира свирене. Добре, че от Пайнер отрязаха тези бутафории от сборките си.

Това ми е любимият перид и визия, и после около "Илюзия" също. Страхотно време и песни. Беше във вихъра си.

Всички бяха толкова естествени, необременени... Да, имало е плейбек, ама такова беше времето, после нещата си дойдоха на място. Днеска, като всеки е на живо, някои пак не могат да пеят, така че... каква полза...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, adorable каза:

Това ми е любимият перид и визия, и после около "Илюзия" също. Страхотно време и песни. Беше във вихъра си.

Всички бяха толкова естествени, необременени... Да, имало е плейбек, ама такова беше времето, после нещата си дойдоха на място. Днеска, като всеки е на живо, някои пак не могат да пеят, така че... каква полза...

Тук изглежда страхотно! И като тяло, и като коса, и като цялостна визия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , adorable каза:

Това ми е любимият перид и визия, и после около "Илюзия" също. Страхотно време и песни. Беше във вихъра си.

Всички бяха толкова естествени, необременени... Да, имало е плейбек, ама такова беше времето, после нещата си дойдоха на място. Днеска, като всеки е на живо, някои пак не могат да пеят, така че... каква полза...

Тва й е от най - яките песни, жалко че е забравена. Можеше да е голям златен хит. Пуснаха я на ретро и хората се кефеха, аз също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Тва й е от най - яките песни, жалко че е забравена. Можеше да е голям златен хит. Пуснаха я на ретро и хората се кефеха, аз също.

 Как няма да е забравена, като не я изпя на нито един от самостоятелните си концерти след 2000 г., както и на нито една сборка. Най-любимата ми нейна песен е това. Иначе съм бил на нейно участие в недалечното минало, което стартира с ремикса. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глopия мoжe дa зaeмe мяcтoтo нa Kaмeлия в шoyтo „Глacът нa Бългapия“ нa Би Tи Bи – пишe в. „Уиĸeнд“. Toвa e нaй-нoвaтa ĸлюĸa в cвeтcĸитe cpeди.
Cпopeд нeя пpимaтa нa пoпфoлĸa имa oгpoмни шaнcoвe дa изгpee в мyзиĸaлния фopмaт тaзи eceн, ĸoгaтo e плaниpaнo нeгoвoтo зaвpъщaнe нa eĸpaн c ocми ceзoн.
Taзи гoдинa тpябвaшe дa бъдe пeтaтa пopeд, в ĸoятo Kaмeлия дa ceднe в тpeньopcĸия cтoл нa „Глacът нa Бългapия“.
Зa пъpви път тя зae мяcтoтo cи в пpeдaвaнeтo пpeз 2017 г.

Гoвopи ce, чe тя cмятaлa дa ce oтĸaжe, a в cтoлa й щялa дa ceднe дpyгa пoпфoлĸ звeздa.
Cпopeд cлyxoвeтe зa мяcтoтo били oбcъждaни имeнaтa нa Πpecлaвa и Глopия, ĸaтo ce твъpди, чe Kaми нe билa в мнoгo дoбpи oтнoшeния c втopaтa.

Teлевизиятa вeчe зaпoчвa дa лaнcиpa Глopия ĸaтo eднa oт възмoжнитe нacлeдници нa ocвoбoдeнoтo мяcтo в шoyтo.

Πpaви впeчaтлeниe, чe пpи нaлoжeнa пълнa зaбpaнa зa гocтyвaнe нa фoлĸ пeвци в aĸтyaлнитe пpeдaвaния нa Би Tи Bи пpимaтa нa фoлĸa и нeйнaтa дъщepя Cимoнa ca ĸaтo aбoниpaни зa pyбpиĸитe нa тeлeвизиятa.

Maйĸaтa нe бe cтъпвaлa тaм oт гoдини, a ceгa вpaтитe пpeд нeя изнeнaдвaщo ce oтвopиxa – ĸoмeнтиpa издaниeтo.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Eдва ли...

Всяка година има такива хипотези и всеки път безпочвени. А и Уикенд...

Те снимките за предаването не почнаха ли?

А и двете не са в сложни отношения, то Камелия по-скоро с Преслава е в сложни отношения от известен брой години, откакто я захапа за песента на Милко и други неща после.

Като цяло обаче е добре малко да го сменят това жури...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, DenFevgo каза:

Глopия мoжe дa зaeмe мяcтoтo нa Kaмeлия в шoyтo „Глacът нa Бългapия“ нa Би Tи Bи – пишe в. „Уиĸeнд“. Toвa e нaй-нoвaтa ĸлюĸa в cвeтcĸитe cpeди.
Cпopeд нeя пpимaтa нa пoпфoлĸa имa oгpoмни шaнcoвe дa изгpee в мyзиĸaлния фopмaт тaзи eceн, ĸoгaтo e плaниpaнo нeгoвoтo зaвpъщaнe нa eĸpaн c ocми ceзoн.
Taзи гoдинa тpябвaшe дa бъдe пeтaтa пopeд, в ĸoятo Kaмeлия дa ceднe в тpeньopcĸия cтoл нa „Глacът нa Бългapия“.
Зa пъpви път тя зae мяcтoтo cи в пpeдaвaнeтo пpeз 2017 г.

Гoвopи ce, чe тя cмятaлa дa ce oтĸaжe, a в cтoлa й щялa дa ceднe дpyгa пoпфoлĸ звeздa.
Cпopeд cлyxoвeтe зa мяcтoтo били oбcъждaни имeнaтa нa Πpecлaвa и Глopия, ĸaтo ce твъpди, чe Kaми нe билa в мнoгo дoбpи oтнoшeния c втopaтa.

Teлевизиятa вeчe зaпoчвa дa лaнcиpa Глopия ĸaтo eднa oт възмoжнитe нacлeдници нa ocвoбoдeнoтo мяcтo в шoyтo.

Πpaви впeчaтлeниe, чe пpи нaлoжeнa пълнa зaбpaнa зa гocтyвaнe нa фoлĸ пeвци в aĸтyaлнитe пpeдaвaния нa Би Tи Bи пpимaтa нa фoлĸa и нeйнaтa дъщepя Cимoнa ca ĸaтo aбoниpaни зa pyбpиĸитe нa тeлeвизиятa.

Maйĸaтa нe бe cтъпвaлa тaм oт гoдини, a ceгa вpaтитe пpeд нeя изнeнaдвaщo ce oтвopиxa – ĸoмeнтиpa издaниeтo.

Мис "стимулиращо НЕ" се завръща 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това да е треньор е страхотна възможност да съживи кариерата си и да си възстанови имиджа, но знаейки що за аутист е - само ще се изложи още повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

Това да е треньор е страхотна възможност да съживи кариерата си и да си възстанови имиджа, но знаейки що за аутист е - само ще се изложи още повече.

От всички фолкпевици в жури за мен лично тя беше най-адекватна, и като цяло първото жури в айдъла, имаше пълен синхрон между всички. Камелия също е добра като - като емпатия, като изказ. Но и тя има изцепки.

Есил дърдореше прекалено много, тя по принцип е досадна и на интервюта.

Мара няма какво да я коментирам. Преса, Ваня и Деса... Едната се лигаваше и пищеше, другата говореше за късане на дрехи и се подмокряше при кръчмотии, Десислава и тя с нейната липса на категоричност и мрънкане...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

От всички фолкпевици в жури за мен лично тя беше най-адекватна, и като цяло първото жури в айдъла, имаше пълен синхрон между всички. Камелия също е добра като - като емпатия, като изказ. Но и тя има изцепки.

Есил дърдореше прекалено много, тя по принцип е досадна и на интервюта.

Мара няма какво да я коментирам. Преса, Ваня и Деса... Едната се лигаваше и пищеше, другата говореше за късане на дрехи и се подмокряше при кръчмотии, Десислава и тя с нейната липса на категоричност и мрънкане...

 

За мен тя не се представи добре изобщо. Само повтаряше едно и също и си пролича, че не знае и че е комплексирана. Йорданка Христова пък постоянно я тормозеше, а Глория изобщо не реагираше. А тогава не беше толкова дръпната по интервюта. Сега би било още по-зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

За мен тя не се представи добре изобщо. Само повтаряше едно и също и си пролича, че не знае и че е комплексирана. Йорданка Христова пък постоянно я тормозеше, а Глория изобщо не реагираше. А тогава не беше толкова дръпната по интервюта. Сега би било още по-зле.

Не си гледал добре всичко като епизоди може би. Имаше много добри моменти. Стоеше си с тежест жената. Дори и когато я бъзикнаха за полутоновете, тя на другия път се извини, че е казала глупост. Не знам защо я захапаха тогава за такава дреболия - че едва ли не няма такова понятие в музиката, пък то има, зависи от контекста. Държеше се прилично. При всички случаи по-адекватно от останалите, дето ти изброих.

И извинявай, ама Йорданка кой би я понесъл? Още тогава се хвалеше, че 15 езика знаела. Знае тя, по 15 лафа от всеки език. Ненавиждам соцпевачки с манталитет на начална учителка от Берковица, с назидателен и поучителен тон спрямо другите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория се представи чудесно в първия Мюзик Айдъл и трябва да си супер пристрастен, за да го отречеш - аз всъщност оцених представянето й малко по-трезво поне десетина години по-късно - във vbox7 има доволно количество клипчета, за да се види. Никого не е тормозила Йорданка Христова при все че след това на няколко концерта са били заедно и са пускали общи снимки.

Само за протокола: изказването на Глория за полутоновете - каквато и да е била драмата - за зрителя не е по-различна от няколкото неуспешни опита на Дони да познае тоналностите на песните - ако помните публично се заля с вода, заради поредното неуспешно предположение. Това в никакъв случай не е било ущърб за него като музикант.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, с тези ТВ версийки... същата работа и с "Влюбена в живота".

Ама й Планета/Пайнер са безумни.... толкова много творчество и нямат нито една продукция, в която да ни пускат тези песни и да канят тези изпълнители.

Това е шедьовър, забутан някъде във времето.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледната точка на Глория тогава беше да не оставя нереализирани песни от албума, която гледна точка към днешна дата я разбирам. Тя си е разсъждавала чисто прагматично за себе си и е гледала да си прави сметката. В крайна сметка по-добре с тв версия, отколкото без нищо. "За първи път" си беше хит, много я поръчваха по Сигнал. "На чисто" я представи в коледна програма. Имаше идея за клип, явно е отпаднала. Мъжете и Сто карата много ги харесвам. Аз мисля, че каквото можа, извлече от албума. Имал е страхотен тираж, "Ако те няма" е тотален хит, и то във време, когато Ивана и Преслава течаха от чешмата. Можеше да не клипира точно "Опиат" за пилотна, ама минало-заминало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...