Jump to content



Препоръчани коментари

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Aз тогава много се чудех. Бтв, само Дони показа уважение и колегиалност. Мария й стана неудобно, та и тя стана. Иначе трябваше да изпее:

 

Фънки след тая изява каза много добри думи за нея. Просто той си е малко бастун. 😂 А Мара жури, това още не мога да го проумея. 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , DenFevgo каза:

Мъни, мъни
музика, текст и аранжимент: Даниел Ганев
Доко, доко
музика, текст и аранжимент: Даниел Ганев

В шок и потрес съм.

Ама на Доко, доко текстът е на цигански. Как го е писал той?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , DenFevgo каза:

Мъни, мъни
музика, текст и аранжимент: Даниел Ганев
Доко, доко
музика, текст и аранжимент: Даниел Ганев

И аз съм леко в шок 😅

А под видео версиите на двете песни в канала на Диапазон пише "музика, текст и аранжимент: Кондьо" 🤔

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Just_Me каза:

И аз съм леко в шок 😅

А под видео версиите на двете песни в канала на Диапазон пише "музика, текст и аранжимент: Кондьо" 🤔

Освен Кондьо от затвора да е писал хитачки за Гло, а тя от срам да го е писала Даниел Ганев...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как вървят продажбите в Пловдив? Btw, вчера бях в Бургас и целият център е още в постери на Ивана, още ме преследва образът й. :D Надявам се билбордът на Гло в Пловдив да се е набил на очи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 11.08.2021 г. от 16:16, DenFevgo каза:

Мъни, мъни
музика, текст и аранжимент: Даниел Ганев
Доко, доко
музика, текст и аранжимент: Даниел Ганев

Нещо не ми се връзва в годините. Ганев не е ли бил тийнейджър тогава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Глорчето много жалка пред Драгана и пак говори с маниер все едно Цеца  хвали Драгана.. То бива стойки, то бива 90-ски муцуни, то бива жестикулиране.. Срам и позор, Глорче! 

 

Сигурно газ пикае от сторито на Драгана с псевдоколажа с Роксана и видеопоздрава, който получи Роксана и инстаграм разговора, който получи Роксана. :D 

Глорче, нямаш късмет, отива в събота на Цеца, барем те огрее и без това ти е идолка от началото на кариерата ти, идол в любовния ти живот.. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми е интересно дали Драгана някога е чувала за и е слушала песни на Глория. Например един гигантски хит в Сърбия на Мина "Starij covek" се води за авторска, ако бяха официално заявили, че е кавър, 100 на 100 щяха да са чували за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

На мен ми е интересно дали Драгана някога е чувала за и е слушала песни на Глория. Например един гигантски хит в Сърбия на Мина "Starij covek" се води за авторска, ако бяха официално заявили, че е кавър, 100 на 100 щяха да са чували за нея.

Това ли е оригинала? Защо с Пайнер не ги осъдят ? Защото сигурно и те са крали песни и не са си платили правата. Поне да я свали от тубата, да не й носи пари. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 14.08.2021 г. от 20:37, Blueberry каза:

Нещо не ми се връзва в годините. Ганев не е ли бил тийнейджър тогава?

Е, и? Моцарт е написал първата си симфония на 8 години. А тука говорим не за кого да е, а за Даниел ГАНЕВ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, WindWalkerMonk каза:

Това ли е оригинала? Защо с Пайнер не ги осъдят ? Защото сигурно и те са крали песни и не са си платили правата. Поне да я свали от тубата, да не й носи пари. 

Чакай от тая пенсия  и от Глория нещо да се свърши.... иначе имаше общи моменти с една гръцка песен на някаква певица Гликериа, ама не мога да се сетя гръцката ли беше първа или нашата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , pacho каза:

На мен ми е интересно дали Драгана някога е чувала за и е слушала песни на Глория. Например един гигантски хит в Сърбия на Мина "Starij covek" се води за авторска, ако бяха официално заявили, че е кавър, 100 на 100 щяха да са чували за нея.

Няма как да не е чувала, още повече, че по ДМсат се е въртяла и "Кръговрат".

Напълно са си в правото Глория и Пайнер да заведат дела за всички 40 варианта на откраднати песни, но на Пайнера не му се занимава. Тя е поставяла въпроса.

Както и да е, Миле Китич поне легално си взе "Ледена кралица".  За разлика от Азис,  който обра лаврите наготово ПАК. Половината му хитове кавъри на Цеца и Драгана. Другата половина дуети. И "Не сме безгрешни" му е наготово, първоначално си е била за Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.08.2021 г. от 14:41, omline каза:

Бесарабските българи явно са големи почитатели.

Ох, така искам "Не остарявай, мамо" да почне да я пее - такъв хубав текст и емоция...

Сега я изпее акапела на "За тебе, майко", я не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, adorable каза:

Няма как да не е чувала, още повече, че по ДМсат се е въртяла и "Кръговрат".

Напълно са си в правото Глория и Пайнер да заведат дела за всички 40 варианта на откраднати песни, но на Пайнера не му се занимава. Тя е поставяла въпроса.

Както и да е, Миле Китич поне легално си взе "Ледена кралица".  За разлика от Азис,  който обра лаврите наготово ПАК. Половината му хитове кавъри на Цеца и Драгана. Другата половина дуети. И "Не сме безгрешни" му е наготово, първоначално си е била за Глория.

Какво значи ПАК, тя му я е дала. Иначе и тази песен щеше да е забравена като всичките й други. Глория не е завела дело, защото и тя е крала от тях. Виж за народната как се развихри на родна почва, но с тия от ара май нямаше какво да крие.

Относно Не сме безгрешни, това е топ 3 на Азис, но топ 1 на Глория за хитове. Кой е по - напред. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Какво значи ПАК, тя му я е дала. Иначе и тази песен щеше да е забравена като всичките й други. Иначе Глория не е завела дело, защото и тя е крала от тях. Виж за народната как се развихри на родна почва, но с тия от ара май нямаше какво да крие.

Относно Не сме безгрешни, това е топ 3 на Азис, но топ 1 на Глория за хитове. Кой е по - напред. 

Пак, защото той само се възползва цял живот от всички, абсолютен паразит и лицемер. Днеска с тая, утре с оная. Хвали ги, после ги плюе.

Предложила е да се заведе дело на Пайнера, той е казал, че имало общо еди-колко си откраднати песни и явно не му се разправя за всяка една поотделно да издирва и т.н. За какво му е, като е милионер... Иначе тя има наистина 40 варианта, някои песни с по няколко, които румънци, албанци и сърби 1:1 са взели, като тук не става дума за два такта или нещо такова, за да е оспоримо.

За "Ненаситна" беше побесняла, и с право. Някаква певачка от Босна я излъчваха с кавър, като отдолу даже вървяха вокалите и подложката на синбека, и се излъчваше по София кабел. Беше звъняла на Бойко Брайков, ама и там нищо. Не си гоним нещата до дупка! Но Райна можА да осъди всички жълти вестници за клевети.

Много сме говорили на темата за хитовете. За мен една "Носталгия" има много повече тежест. Дори в сборник, мисля, я вкараха. Това, че тя не я пее всеки път... Но пък за сметка на това от "Не сме безгрешни" ми се повръща вече. Ако има как, да не я чувам до края на живота си...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си заведе тя, с няколко документа и песента на Мина изчезва от youtube. Тъкмо за Глория ще се заговори. Към днешна дата никой не се вълнува от Глория и песните й. Виж в спотифай Деса, виж и Глория какви слушания правят. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Да си заведе тя, с няколко документа и песента на Мина изчезва от youtube. Тъкмо за Глория ще се заговори. Към днешна дата никой не се вълнува от Глория и песните й. Виж в спотифай Деса, виж и Глория какви слушания правят. 

Противно на всеобщите представи, Глория за някои работи дори е над нещата и прави реверанс и подаръци на хората. Това, ако беше Кама примерно, каквато е хитра, досега да е извлякла дивиденти. А за Спотифай... Кажи какво може да се направи? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...