Jump to content



Препоръчани коментари

преди 6 минути, adorable каза:

Гледната точка на Глория тогава беше да не оставя нереализирани песни от албума, която гледна точка към днешна дата я разбирам. Тя си е разсъждавала чисто прагматично за себе си и е гледала да си прави сметката. В крайна сметка по-добре с тв версия, отколкото без нищо. "За първи път" си беше хит, много я поръчваха по Сигнал. "На чисто" я представи в коледна програма. Имаше идея за клип, явно е отпаднала. Мъжете и Сто карата много ги харесвам. Аз мисля, че каквото можа, извлече от албума. Имал е страхотен тираж, "Ако те няма" е тотален хит, и то във време, когато Ивана и Преслава течаха от чешмата. Можеше да не клипира точно "Опиат" за пилотна, ама минало-заминало.

В желанието си да не остави нещо нереализирано, всъщност остави всичко нереализирано. 

"Ако те няма" наистина беше зверски хит, такъв можеше да бъде и "За първи път", както и евентуално 2-3 други песни от албума. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DenFevgo каза:

В желанието си да не остави нещо нереализирано, всъщност остави всичко нереализирано. 

"Ако те няма" наистина беше зверски хит, такъв можеше да бъде и "За първи път", както и евентуално 2-3 други песни от албума. 

Не се знае, Васе. Ако на една песен й е писано да стигне до хората, ще стигне. Пример - "За да те забравя". Както пък, да речем, "Пясъчни кули" стигна до хората, но не защото клипът беше нещо велико." Двойна игра" и "Вярвам в любовта" като са на високо ниво клипове като за нея - станаха ли по-популярни заради това? А пък са толкова хубави песни. :)Няма формула. Глория просто тогава изкара брилянтен албум в криво за самата нея време, в което я бяха отписали. Ивана и Преслава също правеха тъпи клипове, и то на бози като "Резерве", "Дерби", "Мъж на хоризонта", "Нищо друго", дето никой не ги помни. На Глория й помогна представянето в Айдъла и добрата селекция на албума. Естествено, не й дадоха награда за него, но и до днес за мен е най-успешен за годината, в която излезе. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, adorable каза:

Гледната точка на Глория тогава беше да не оставя нереализирани песни от албума, която гледна точка към днешна дата я разбирам. Тя си е разсъждавала чисто прагматично за себе си и е гледала да си прави сметката. В крайна сметка по-добре с тв версия, отколкото без нищо. "За първи път" си беше хит, много я поръчваха по Сигнал. "На чисто" я представи в коледна програма. Имаше идея за клип, явно е отпаднала. Мъжете и Сто карата много ги харесвам. Аз мисля, че каквото можа, извлече от албума. Имал е страхотен тираж, "Ако те няма" е тотален хит, и то във време, когато Ивана и Преслава течаха от чешмата. Можеше да не клипира точно "Опиат" за пилотна, ама минало-заминало.

И аз подкрепям тв версиите, защото сега може да гледаме тях, вместо "клипче-снимка". Планета премахна дори сборните програми покрай басейни и коледни елхи, та къде да се записват видеоверсии на песни от албуми? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, asylum каза:

И аз подкрепям тв версиите, защото сега може да гледаме тях, вместо "клипче-снимка". Планета премахна дори сборните програми покрай басейни и коледни елхи, та къде да се записват видеоверсии на песни от албуми? 

Ние тогава много я нападнахме с тия тв версии, та ги спря за около 10 години. Но тя си знае какво й е било, с колко пари е разполагала, какви са били разходите. Мъчеше се единствена да прави коледни програми, там вкарваше и някоя и друга стара песен. Това и сега да го пуснат, пак изглежда добре. Но Пайнер наистина можеха да построят или купят комплекс, да обособят студия, да правят програми. Е*аха мамата на всичко. Зимата си бях при наще, видеото бачкаше и викам, чакай да си пусна едни стари видеокасети. Видях едни коледни програми в Приказките. Колкото и да са смешни с целия кич, личи си, че са вложили енергия и мисъл за някаква концепция. Единият пее, трима танцуват зад него, четвърти се кълчи на някаква импровизирана люлка. Малина се е качила на полюлея и се чекне. :D Правят си закачки, на баладите вкарват драматизъм. Били са заедно. Без злобни погледи, пеят си хитовете. Сега пак ги има Приказките, това ти-онова ти, но просто нито времето е същото, нито хората. Не знам дали е за хубаво или за лошо обаче. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези тв версии й бяха много сполучливи, по някакъв западен модел. Идеята може да е простичка, заснемането и монтажът са важни. Дори и да няма сюжет. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, и аз щях да посоча тези тв версии с оркестъра отзад. Добър пример са. Но то и албуми вече не се правят. Ако знам, че ще има нов албум с 10 песни, 7 от които нови - бих се изкефил на 3-4 тв версии и 2-3 клипа в продължение на една година. 

Фолклорните песни добре ги реализира. Досадното е, че попфолка го снима все на морето, бетер Биляна. :D 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Да, и аз щях да посоча тези тв версии с оркестъра отзад. Добър пример са. Но то и албуми вече не се правят. Ако знам, че ще има нов албум с 10 песни, 7 от които нови - бих се изкефил на 3-4 тв версии и 2-3 клипа в продължение на една година. 

Фолклорните песни добре ги реализира. Досадното е, че попфолка го снима все на морето, бетер Биляна. :D 

Ох, да, велико беше нов албум да се чака. От 100% жена насам всички албуми съм ги чакал по дата на излизане, сън не се е спяло. :D Последно тая тръпка с новите песни я изпитах най-силно покрай "Имам нужда от теб". Също толкова хубав албум. Трябваше да снима дуета с македонеца. После и Кулите е хубав албум, но и там имаше 3 нови песни като в последния, а от последния можеше да актуализира ремикса с Устата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има и предимства в това да не е толкова реализирана една песен. На мен например в повечето случаи са ми харесвали повече те, отколкото наложени хитове, извиращи отвсякъде. Например За първи път, Обич моя, В нова дреха, Сто карата любов и На мъжете, които не обичах са ми много по-любими от Ако те няма, Благодаря, Еднопосочен път и Опиат. Те също ми харесват, но ще избера да си пусна другите пред тях. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото Лепа Брена не се е вясвала по медии и концерти/участия почти от половина година и това в Козлодуй ще й е първото. Глория не е пяла с голяма звезда и не е подгрявала май от последното участие на Брена в някакъв софийски клуб преди 15 години. Интересно ми е и вълнуващо, не знам на нея какво й е :D. Мислех си, че ще качи някакво видео как се подготвя примерно, репетеция. Все и пак й е една от идолките, имам очаквания да подходи сериозно, но подозирам, че ще е без бенд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, omline каза:

Защо така сте отписали "При Генчо"? :D

И защо директно се насочват към Гица, Гецо и сие, вместо да идат у механа Бриз! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, adorable каза:

@WindWalkerMonk, нещо ти е смешно, гледам - кое точно?

Той в тая тема винаги влиза доста гладничък, подхвърли му някое левче за баничка и да мирясва. :D

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, omline каза:

Той в тая тема винаги влиза доста гладничък, подхвърли му някое левче за баничка и да мирясва. :D

Не съм сигурен дали ми се влиза в саркастично-ироничния тон, доста е гейско. Но все пак не забравяй, че преди няколко дни изкараха Глория аутист и по-тъпа от Галена.

Струва ли си дискусията изобщо според теб? Извинявай, ма преди години - Боби, Остапа и компания, класи над сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

Не съм сигурен дали ми се влиза в саркастично-ироничния тон, доста е гейско. Но все пак не забравяй, че преди няколко дни изкараха Глория аутист и по-тъпа от Галена.

Струва ли си дискусията изобщо според теб? Извинявай, ма преди години - Боби, Остапа и компания, класи над сега.

На Глория животът се развива по учебник с това внуче в момента (всеки нормален човек мечтае за такова клише), мисля, че няма нужда да се впрягаш как са я изкарали при това положение. От друга страна имаш удобна възможност за забавление - използвай я.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, omline каза:

На Глория животът се развива по учебник с това внуче в момента (всеки нормален човек мечтае за такова клише), мисля, че няма нужда да се впрягаш как са я изкарали при това положение. От друга страна имаш удобна възможност за забавление - използвай я.

Аз не се научих да не се връзвам.

Не знам доколко е по учебник нейният живот, но е факт, че е напълно нормален, свестен човек, който държи на семейството си и не виждам нищо "чалга" в цялата работа - може би затова не се вписва в критериите им за успешна към днешна дата. Тъпото е, че ми се каза: "Знаем ги твоите критерии, към любимката ти са доста  ларж". Затова, защото са били много "ларж", ме гледаше подозрително по едно време тя. Когато спрях да изисквам, защото така съм го почувствал, пак няма угодия. Еми айде чао тогава. :D Може или не може да се гръмнат всички...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, adorable каза:

Струва ли си дискусията изобщо според теб? Извинявай, ма преди години - Боби, Остапа и компания, класи над сега.

Пенсионираха се - задоволявай се с по-свежите мръвки. Живей - няма време. Те пък са я споделили вече. :D 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Пенсионираха се - задоволявай се с по-свежите мръвки. Живей - няма време. Те пък са я споделили вече. :D 

Ами да, ама много агресивни тези свежи мръвки. Ще ми трябва:

:D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...