Jump to content



Препоръчани коментари

Който отговаря за сайта и в частност за магазина в него, може сериозно да се замисли да организира нещата по - коректно и адекватно. Албума "Благодаря" - видимо е презаписан, диска е бял , а оригиналния на времето - черен. / Може това да бъде упоменато. / Песните в албума и по обложка са 15 - дуета с Ники Славеев. При записа явно е пропусната да бъде записана и тя и така подбора завършва до 14. :D Албума "За добро или зло" - обявен  в сайта със съвсем друг списък от песни, реално песните в албума са други. :D DVD албумите "Крепост" и някой от бестовете, явно също презаписвани - кошмарно състояние на кутиите - надрани и като за извадени от сандъка със стари вещи. Някой дори и не запечатени. :D И не става въпрос за символичните цени на който се продават, а за професионализъм и отношение. Описвайте нещата коректно, за да не остава горчиво усещане у потребителя, все пак се представя име като Глория. 

Напълно градивна критика с уважение от мен. Успех. :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Сцената обичам лудо каза:

Напълно градивна критика с уважение от мен. Успех. :) 

Няма. Това продължава от години... все нещо се обновява, а грешките са си на същото място. За диска "Благодаря", знам, имам този грозен екземпляр... грозна работа. Абе всичко е тотал щета... канала в youtube, Глория съществува от 2000 година.. явно целта й е да затрие всичко преди това. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Сцената обичам лудо каза:

Който отговаря за сайта и в частност за магазина в него, може сериозно да се замисли да организира нещата по - коректно и адекватно. Албума "Благодаря" - видимо е презаписан, диска е бял , а оригиналния на времето - черен. / Може това да бъде упоменато. / Песните в албума и по обложка са 15 - дуета с Ники Славеев. При записа явно е пропусната да бъде записана и тя и така подбора завършва до 14. :D Албума "За добро или зло" - обявен  в сайта със съвсем друг списък от песни, реално песните в албума са други. :D DVD албумите "Крепост" и някой от бестовете, явно също презаписвани - кошмарно състояние на кутиите - надрани и като за извадени от сандъка със стари вещи. Някой дори и не запечатени. :D И не става въпрос за символичните цени на който се продават, а за професионализъм и отношение. Описвайте нещата коректно, за да не остава горчиво усещане у потребителя, все пак се представя име като Глория. 

Напълно градивна критика с уважение от мен. Успех. :) 

Поръчал си ги и са пристигнали некачествени албуми ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Georgi92 каза:

Във физиономията й се вижда колко й е безразлично, никаква емоция. Бях убеден,че всичко ще е 1:1 със концертите й в читалищата преди няколко години. Откриване със интрото от концерта през 2009 и последвано от "Феникс" ремикс...това какво е? Толкова ли скъпо струва някой от този "екип" да раздвижи мозъчните гънки за нещо ново и интересно? Отново билборд плакат отзад със 8 прожектора и 4 броя ферми... Косата й непрекъснато една и съща, обувките й са точно 2 варианта от няколко години и то не само за сцена, а и във всякякви изяви е със тях... wtf какво й става?! Пеело й се, работило й се.. къде!? Кога? Тя е тотално забила. Аз съм шокиран от това,което виждам. Не съм си и помислял, че някога ще ме възмути дори визията й, наай-малко пък визията й. Аз няма да платя за нещо непомръднало и неподлежащо на минимална промяна от толкова много години... аз не знам тя как не видя, не чу, не разбра тва нещо.

Абсолютно! В лайфа й с Кобилкина викаше, че професията на певците явно ще стане сезонна заради короната и затова щяла да използва момента и да представи концерти на ниво, а то какво стана..

Не понасям Дани Милев, но очаквах поне него да вземе на концерта, било то сам или с бенда му. Вместо това - редуване на плейбек и малко синбеци, на които Глория да пее. Не става така...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Сцената обичам лудо каза:

Който отговаря за сайта и в частност за магазина в него, може сериозно да се замисли да организира нещата по - коректно и адекватно. Албума "Благодаря" - видимо е презаписан, диска е бял , а оригиналния на времето - черен. / Може това да бъде упоменато. / Песните в албума и по обложка са 15 - дуета с Ники Славеев. При записа явно е пропусната да бъде записана и тя и така подбора завършва до 14. :D Албума "За добро или зло" - обявен  в сайта със съвсем друг списък от песни, реално песните в албума са други. :D DVD албумите "Крепост" и някой от бестовете, явно също презаписвани - кошмарно състояние на кутиите - надрани и като за извадени от сандъка със стари вещи. Някой дори и не запечатени. :D И не става въпрос за символичните цени на който се продават, а за професионализъм и отношение. Описвайте нещата коректно, за да не остава горчиво усещане у потребителя, все пак се представя име като Глория. 

Напълно градивна критика с уважение от мен. Успех. :) 

Тези албуми се взимат от склада на Пайнер. Първо, за "Благодаря" - да, дискът е CDR, а не матричен като оригинала. Причината е, че тиражите с оригинала са се изчерпали. В последните години Пайнер преиздаде стари албуми на много изпълнители, включително и на вече напуснали, с въпросните CDR-ове. Не им се занимава да произвеждат наново матрични. За тях трябва да се пуснат повече бройки и не се знае дали всичките ще бъдат продадени, макар че матрични дори биха им излезли по-евтини. Питал съм, нямат намерение да пускат. Нямат и обложки за тях. Тоя въпрос трябва да бъде отнесен към фирмата. :)

Според мен, ако държиш на диск и щампа от онова време, за което напълно те разбирам,  следи какво пускат в Базар и OLX. Някой път има и неразопаковани касетки и дискове - доста физически магазини си разпродават стоката, или на старо. Просто ще си смениш кутията и ще станат като нови. Има и доста запазени. :) Глория разполага с това, което са ѝ дали. Тя вероятно си има вкъщи по една бройка от оригиналите, но дотам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"За добро или зло" CD, траклистът трябва да е следният:

https://www.discogs.com/Глория-За-Добро-Или-Зло/release/4357796

Описанието в сайта е на траклиста от касетката. :)

Сигурен съм, че ще го коригират така, че да си съответстват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се опитах да го напиша в страницата й. Те ми изтриха мнението. Глория не търпи никаква критика и очаква постоянно да бъде хвалена. "Турнето" й изглежда нелепо и съм сигурен,че хората съжаляват,че са си дали парите за плейбек и празна сцена. Аз очаквах бенд,пеене на живо,купон. Тя не е дала никакви средства за този концерт.  По-добре да не прави други. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия песни си заслужават да са на концерта в Летния театър в Пловдив, не са само за студиото. Страхотни, вдигащи, така в микс не са и много дълги - 15 минути общо, на живо ще са... Какво по-хубаво? Ще я викнем на бис, ако трябва. Загатнал съм, че е добре да присъстват - вече тя си решава. :) Но може би програмата е наредена. Дано размисли все пак, има време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , adorable каза:

Тия песни си заслужават да са на концерта в Летния театър в Пловдив, не са само за студиото. Страхотни, вдигащи, така в микс не са и много дълги - 15 минути общо, на живо ще са... Какво по-хубаво? Ще я викнем на бис, ако трябва. Загатнал съм, че е добре да присъстват - вече тя си решава. :) Но може би програмата е наредена. Дано размисли все пак, има време.

Ако промени нещо и не пее същите неща като в Бургас ще е доста добре, за да е разнообразно, че предполагам има фенове, които ще са и на двата концерта 🤷‍♀️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя май за пръв път ще има там самостоятелен концерт. Струва си да се постарае, най-малкото заради локацията и заради Пловдив.

Ето, Ивана може да е всякаква, да мирише от време на време на кебапчета, ама мъкне музиканти, не балерини. Миксовете й са бетон, винаги пее най-силните песни. Толкова да не си познаваш козовете... не знам каква конска пац трябва да си. :D

Попаднах на някакво клипче от Бургас от концерта на Глория, точно на интрото на Феникс микса тази, която снима дуднеше нещо от сорта "Най-накраяяяя - Глория, досега чакахме щерка й да се напеее, айде, Глория!" :D Стана ми адски смешно как недоволстваше операторката и как явно Симона ги е докарала до скука и отчаяние.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Тя май за пръв път ще има там самостоятелен концерт. Струва си да се постарае, най-малкото заради локацията и заради Пловдив.

Ето, Ивана може да е всякаква, да мирише от време на време на кебапчета, ама мъкне музиканти, не балерини. Миксовете й са бетон, винаги пее най-силните песни. Толкова да не си познаваш козовете... не знам каква конска пац трябва да си. :D

Попаднах на някакво клипче от Бургас от концерта на Глория, точно на интрото на Феникс микса тази, която снима дуднеше нещо от сорта "Най-накраяяяя - Глория, досега чакахме щерка й да се напеее, айде, Глория!" :D Стана ми адски смешно как недоволстваше операторката и как явно Симона ги е докарала до скука и отчаяние.

Разбира се, че повечето и фенове и хора, които я харесват ще недоволстват от Симона. Докога ще я бута и налага? ОК - дъщеря и е, но не е ли крайно време да си поеме по собствен път? В интервюто и при Мон Дьо точно това изтъкна Симона, че си била отделен човек, ама това хич не личи - все се мъкне по на майка си концертите. Ми организирай си свои бе момиче, докажи се сама, със собствени сили. 
Аз съм сигурен, че Глория си мисли, че така и помага, но според мен много повече и вреди на Симона, която в същото време вреди и на майка си. Дано се осъзнаят - жалко, че всяка критика към тях се приема като омраза, вместо да се вслушат. 
Ами Евала на Ивана. Концертът и във Варна е бил много по-силен и интересен от този на Глория. Нито се е изръсила толкова много за сцена нито нищо - просто има повече контент и контакт с публиката. Повече емоция и замисъл, по-адекватни песни и т.н. 
Жалко за Глория наистина - мислех, че след ковид ще си преосмисли кариерата и ходовете, но уви. И не става въпрос само до пръскане на много пари, а до идея, до знаете кога и какво да изпееш и кога да оставиш Симона вкъщи, защото почитателите ти са платили да гледат теб, а не дъщеря ти, която е талантлива, но скучна за тази аудитория. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, GSA каза:

Разбира се, че повечето и фенове и хора, които я харесват ще недоволстват от Симона. Докога ще я бута и налага? ОК - дъщеря и е, но не е ли крайно време да си поеме по собствен път? В интервюто и при Мон Дьо точно това изтъкна Симона, че си била отделен човек, ама това хич не личи - все се мъкне по на майка си концертите. Ми организирай си свои бе момиче, докажи се сама, със собствени сили. 
Аз съм сигурен, че Глория си мисли, че така и помага, но според мен много повече и вреди на Симона, която в същото време вреди и на майка си. Дано се осъзнаят - жалко, че всяка критика към тях се приема като омраза, вместо да се вслушат. 
Ами Евала на Ивана. Концертът и във Варна е бил много по-силен и интересен от този на Глория. Нито се е изръсила толкова много за сцена нито нищо - просто има повече контент и контакт с публиката. Повече емоция и замисъл, по-адекватни песни и т.н. 
Жалко за Глория наистина - мислех, че след ковид ще си преосмисли кариерата и ходовете, но уви. И не става въпрос само до пръскане на много пари, а до идея, до знаете кога и какво да изпееш и кога да оставиш Симона вкъщи, защото почитателите ти са платили да гледат теб, а не дъщеря ти, която е талантлива, но скучна за тази аудитория. 

Абсолютно! Ето Фики вече по-рядко го сравняват с баща му, но си се доказа донякъде. А Симона и Доника все ще ги свързват с Глория и Галена... можещи момичета са, дано се надъхат сами да се докажат.

Иначе за скука..никой даже не споменава участието на Ники Славеев в концерта, даже и 1 клипче не съм видяла с него от Бургас. Явно е бил пълнеж 😂 Той хич не ми се вързва с тоя концерт 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, GSA каза:


Жалко за Глория наистина - мислех, че след ковид ще си преосмисли кариерата и ходовете, но уви. И не става въпрос само до пръскане на много пари, а до идея, до знаете кога и какво да изпееш и кога да оставиш Симона вкъщи, защото почитателите ти са платили да гледат теб, а не дъщеря ти, която е талантлива, но скучна за тази аудитория. 

Тя е аутист. Колко пъти да обяснявам? Неспособна е на нищо ново дори и да иска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, pacho каза:

Тя май за пръв път ще има там самостоятелен концерт. Струва си да се постарае, най-малкото заради локацията и заради Пловдив.

Ето, Ивана може да е всякаква, да мирише от време на време на кебапчета, ама мъкне музиканти, не балерини. Миксовете й са бетон, винаги пее най-силните песни. Толкова да не си познаваш козовете... не знам каква конска пац трябва да си. :D

Изобщо няма да разнообразява нищо. Тя няма усет и интерес да предложи нещо друго, без значение дали е концерт в Пловдив, турне в САЩ, новогодишна нощ... навсякъде е едно и също, и това, което всъщност е проблема, е че тя не мисли,че някъде нещо не е наред, напротив, всичко е на ниво прсто ние сме вечно недоволни и искаме твърде скъпи удоволствия от нея. А за концерта с Лепа Брена е просто тъжно, no comment.

Относно концерта на Ивана, разбира се,че е по-добър. Жената се е била постарала.Имало е замисъл в цялата работа,и дори с визия се е постарала повече от Глория. Доколкото разбрах дъщеря й е работила по цялата идея за сценарий и подбор на песни... Симона какво? Пее на плейбек БГ микса на майка си... мързелива работа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъй като гледам, че сте обсъждали продажбата на старите албуми- не знам дали се е споменавало, но в магазина на Пайнер има Щастието е магия на касетка. Като за колекционерската стойност е диамант. :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да се плашите, концертът в Пловдив ще бъде топ. Ще видите, че така ще се получи. ❤️

Ще я приклещим просто, няма къде да 'оди. :D Кажете коя песен искате, ще изскоча на сцената с плакат с надпис като онзи зад политиците, който поиска да оправят пътя в Студентски. :D

Когато голямото семейство на Пайнер не се събираше в един кадър и изпълваше сцените. ❤️

Тука бяха ползвали от буквите от концерта на Рени, да пестят пари. 


Двете с Гло са терминаторките в НДК.:D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, adorable каза:

Няма да се плашите, концертът в Пловдив ще бъде топ. Ще видите, че така ще се получи. ❤️

Ще я приклещим просто, няма къде да 'оди. :D Кажете коя песен искате, ще изскоча на сцената с плакат с надпис като онзи зад политиците, който поиска да оправят пътя в Студентски. :D

Когато голямото семейство на Пайнер не се събираше в един кадър и изпълваше сцените. ❤️

Тука бяха ползвали от буквите от концерта на Рени, да пестят пари. 


Двете с Гло са терминаторките в НДК.:D

Чул те Господ. Амин! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , adorable каза:

Няма да се плашите, концертът в Пловдив ще бъде топ. Ще видите, че така ще се получи. ❤️

Ще я приклещим просто, няма къде да 'оди. :D Кажете коя песен искате, ще изскоча на сцената с плакат с надпис като онзи зад политиците, който поиска да оправят пътя в Студентски. :D

Когато голямото семейство на Пайнер не се събираше в един кадър и изпълваше сцените. ❤️

Тука бяха ползвали от буквите от концерта на Рени, да пестят пари. 

 

Ники Славеев още тогава й се е точил изотзадзе... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DenFevgo каза:

Ники Славеев още тогава й се е точил изотзадзе... 

Преди време ѝ казах за тази песен и я изпя в студиото после, беше точно миналия април, в пандемията. Даже не си спомням в какъв контекст съм я споменал, явно е било без да съм очаквал нещо. Към нея добави и "Иде пролет". Беше си изненада.

Нищо чудно сега и в Пловдив да я присетим за някоя песен. При нея е въпрос на импулс, не до притискане. Може да се загатне - който където иска, да посочи някои песни. Тя си чете, ще види.

Поздрав:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

Тия двете ще си останат като Силвия и Теди Кацарови :D 

Предполагам, че Глория разсъждава от позицията на родител, майка и... иска да помогне на детето си. Симона иначе си има участия в пиано барове достатъчно. Не знам какъв хонорар взима, обаче направи доста хубави песни във времето, поне според мен. Защо не се забелязаха, нямам идея и обяснения. Чувал съм всякакви мнения, но просто всеки си има своята съдба и късмет. Може да попадне на голям хит по-късно във времето.

Сега ще пробва с поп-фолк, ще видим. Трудно време уцели просто. Да не би пък Дари-Мари, дето направиха по един сезонен хит като "К'во не чух", примерно, сега да са големи звезди?? Или Гери-Никол? Пък и те са със съвсем друго възпитание. Много по-малко задръжки имат, докато Симона, като я гледах при Мон Дьо - не е склонна да прави компромиси с морала си и я разбирам. Абе, в шантава държава живеем. Малък пазар, всеки знае всеки. Ако ще прави фолк, бих я подкрепил за нещо мелодично и красиво, написано от нея и баща ѝ. Там ще е на 100 процента себе си, но не да копират модела от песните на Глория.

Нека рискува и не се отказва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, adorable каза:

Предполагам, че Глория разсъждава от позицията на родител, майка и... иска да помогне на детето си. Симона иначе си има участия в пиано барове достатъчно. Не знам какъв хонорар взима, обаче направи доста хубави песни във времето, поне според мен. Защо не се забелязаха, нямам идея и обяснения. Чувал съм всякакви мнения, но просто всеки си има своята съдба и късмет. Може да попадне на голям хит по-късно във времето.

Сега ще пробва с поп-фолк, ще видим. Трудно време уцели просто. Да не би пък Дари-Мари, дето направиха по един сезонен хит като "К'во не чух", примерно, сега да са големи звезди?? Или Гери-Никол? Пък и те са със съвсем друго възпитание. Много по-малко задръжки имат, докато Симона, като я гледах при Мон Дьо - не е склонна да прави компромиси с морала си и я разбирам. Абе, в шантава държава живеем. Малък пазар, всеки знае всеки. Ако ще прави фолк, бих я подкрепил за нещо мелодично и красиво, написано от нея и баща ѝ. Там ще е на 100 процента себе си, но не да копират модела от песните на Глория.

Нека рискува и не се отказва.

Според мен ще е Глория 2 и ще пусне някоя балканджийска песен в стил Циганите или Дар от бога. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Според мен ще е Глория 2 и ще пусне някоя балканджийска песен в стил Циганите или Дар от бога. 

Тази песен е хубава, смятам аз, и има добри гледания като за нейния канал. Ако ѝ напише яки парчета, би се получило. Но не знам доколко е в кондиция към днешна дата. Нали знаеш, всичко с времето си...

Според мен много отдавна трябваше да почне с фолка, и да ползва баща си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...