Jump to content



Препоръчани коментари

Не знаех, наистина - това с холестерола ми е противоречива тема. Благодаря за инфото, запазвам го за себе си.

Не съжалявай, че го сподели - този, който не се интересува, няма и да го прочете. ;) На останалите само можеш да ни помогнеш ако не за друго, поне за общата култура.

 

Те искат, бе Стефимире, те искат да вярваш в лошия, в добрия холестерол. Те искат да НЕ ядеш еди-какви си храни, дето уж го вдигат, нищо, че тези храни, както ти сам отбеляза, си имат своите полезни вещества, без които ще се чувства човек зле.

 

Това за холестерола ти го казвам на базата на четене (там, където трябва), на базата на личен опит и на базата на опита на мои близки познати.

 

Пробвай да изпиеш 3-4 хапчета за намаляване на холестерола да видиш как ще се чувстваш. Trust me, няма да ти е яко. Мога да ти кажа и с натурални вещества как да си го намалиш, ама пак няма да ти е яко.

 

Над половината от пациентите с инфаркт, инсулт или запушени артерии са с нормален холестерол. Това какво ти говори? Че механизмите за увреждането на сърдечно-съдовата система не опират до холестерола. Много и най-различни са факторите. Информация има, обаче е скрита, потулена, много трябва да търси човек, хубаво да разгриначава полезно инфо от излишно и най-вече да експериментира със себе си.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория и тогава ядеше кашите на Емилова, но все още имаше усет какво се харесва на хората и направи едни от най-хубавите песни в жанра. Успяваше да е различна, да изненадва. И сега е различна спрямо другите, но това не й носи ползи. Не знам как не ги вижда тези неща и как, като вижда, че колежките й правят хитове с милиони гледания не й се иска и на нея да направи масов хит. Нито е застаряла, нито нищо. Не се учи дори от колежките си в Сърбия на които толкова симпатизира.Да види какво правят Драгана, Цеца и Лепа. И там конкуренцията е голяма, пълно е с млади изпълнители, но те успяват да правят хитове и хората ги харесват. Поне от тях да вземе пример, но уви не го прави. Ако мисли да я кара така съвсем няма да й се получава. Прекален инат е явно и слуша грешните хора. Всеки трябва да умее да търпи критика. През годините Глория доказа, че не умее. Загуби и доста голяма част от верните си фенове по тази причина. Явно иска да е обградена само от хора, които я хвалят. Нейна си работа...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна тема сте захванали.

Конди, защо не пишеш на Глория да захвърли дъртата докторка и да почнеш ти да й правиш хранителния режим? Доволна ще остане.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория и тогава ядеше кашите на Емилова, но все още имаше усет какво се харесва на хората и направи едни от най-хубавите песни в жанра. Успяваше да е различна, да изненадва. И сега е различна спрямо другите, но това не й носи ползи. Не знам как не ги вижда тези неща и как, като вижда, че колежките й правят хитове с милиони гледания не й се иска и на нея да направи масов хит. Нито е застаряла, нито нищо. Не се учи дори от колежките си в Сърбия на които толкова симпатизира.Да види какво правят Драгана, Цеца и Лепа. И там конкуренцията е голяма, пълно е с млади изпълнители, но те успяват да правят хитове и хората ги харесват. Поне от тях да вземе пример, но уви не го прави. Ако мисли да я кара така съвсем няма да й се получава. Прекален инат е явно и слуша грешните хора. Всеки трябва да умее да търпи критика. През годините Глория доказа, че не умее. Загуби и доста голяма част от верните си фенове по тази причина. Явно иска да е обградена само от хора, които я хвалят. Нейна си работа...

Повечето и колежки, които имат милиони гледания често правят компромис с текстовете, тематика, рапиране - за да са тренд. На Глория това не и харесва. В Сърбия публиката е различна, там теченията са други, тук нещата се комерсиализираха в повече. Не, че искам да я защитавам, но за да направиш вървежен продукт в днешно време, който да е едновременно с изпипан текст, музика която да се отличава, да не е наблъскана с 10 познати семпъла и цигански вокали явно е доста трудно. Поне "Не те давам" и "Добре дошла, скитнице" на мен ми допадат много и си ги слушам често, особено първата - с времето я преоткрих.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повечето и колежки, които имат милиони гледания често правят компромис с текстовете, тематика, рапиране - за да са тренд. На Глория това не и харесва. В Сърбия публиката е различна, там теченията са други, тук нещата се комерсиализираха в повече. Не, че искам да я защитавам, но за да направиш вървежен продукт в днешно време, който да е едновременно с изпипан текст, музика която да се отличава и да не е наблъскана с 10 познати семпъла и цигански вокали явно е доста трудно. Поне "Не те давам" и "Добре дошла, скитнице" на мен ми допадат много и си ги слушам често, особено първата - с времето я преоткрих.

Повечето да, но имат и смислени проекти. Какво я бърка да пробва нещо различно? Нали тя самата твърди, че обичала новите неща, обичала да провокира.. Не си личи по нищо.

На мен "Добра дошла, скитнице" ми харесва много. Но е много зле с гледанията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повечето да, но имат и смислени проекти. Какво я бърка да пробва нещо различно? Нали тя самата твърди, че обичала новите неща, обичала да провокира.. Не си личи по нищо.

На мен "Добра дошла, скитнице" ми харесва много. Но е много зле с гледанията.

Не знам, и аз това се чудя. Както казва Стеф - като се обърнем назад за какви албуми става въпрос, кой от кой с по-разнообразно звучене - преди експериментираше много. Според мен без да иска попадна в това еднообразие - от една страна се опитва песните и да са съвременни, а от друга да не изневерява на стила си...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна тема сте захванали.

Конди, защо не пишеш на Глория да захвърли дъртата докторка и да почнеш ти да й правиш хранителния режим? Доволна ще остане.. :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1: :roll1:

 

Аз и да й пиша, то няма да достигне до нея. Онзи злокобно изглеждащ нейн админ, ще изтрие съобщението преди да го е прочела.

 

Щях да й вливам холестерол венозно, да видиш тогава какви медерни "Сбогом адиос"-и щеше да прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, и аз това се чудя. Както казва Стеф - като се обърнем назад за какви албуми става въпрос, кой от кой с по-разнообразно звучене - преди експериментираше много. Според мен попадна без да иска в това еднообразие - от една страна да се опитва песните и да са по-съвременни, а от друга да не изневерява на стила си...

Миналото много бързо се забравя, ако не успяваш да се държиш на ниво и да си актуален. Обърка се тя, това е ясно, но толкова ли е загубила усета си? Проект след проект, като вижда, не се получава не се ли замисля, че бърка с нещо? А тя си продължава по същия начин да работи. Не казвам да почне да пее кючеци, ама малко поне да разнообрази, като текстове и музика. Добре, че са старите й хитове, че те да и помагат да има успешни концерти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Аз и да й пиша, то няма да достигне до нея. Онзи злокобно изглеждащ нейн админ, ще изтрие съобщението преди да го е прочела.

 

Щях да й вливам холестерол венозно, да видиш тогава какви медерни "Сбогом адиос"-и щеше да прави.

Ще намерим начин да говорим лично с нея. Ще й станеш съветник и за музиката, направо те виждам, като личен асистент. Сутрин я включваш на една система с холестерол и заминавате в студиото. Ако не ти хареса какво ще записва ще я наказваш да изяде калорийна бомба, понеже с глад няма да можеш да я стреснеш. :1000 (29):

Очаквам да ни анатемосат.. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналото много бързо се забравя, ако не успяваш да се държиш на ниво и да си актуален. Обърка се тя, това е ясно, но толкова ли е загубила усета си? Проект след проект, като вижда, не се получава не се ли замисля, че бърка с нещо? А тя си продължава по същия начин да работи. Не казвам да почне да пее кючеци, ама малко поне да разнообрази, като текстове и музика. Добре, че са старите й хитове, че те да и помагат да има успешни концерти.

Съгласен съм с теб, но това е положението. Тя самата си го каза преди време. Стигнала е етап, в който не и се състезава, вече я няма предишната амбиция.

Не знам за вас, но "Добре дошла, скитнице" като звучене ми е доста близка с по-старите и парчета, като "Не заслужаваш" например, но с леки нотки от "Безсъние". Е? И какво се получи... както ти отбеляза - зле е с гледанията. Много хора искат да прави песни с предишното звучене, но това няма да и донесе успех. Разковничето за мен е да работи с повече и с нови автори - пак нещо, което сме коментирали 5 пъти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна тема сте захванали.

Конди, защо не пишеш на Глория да захвърли дъртата докторка и да почнеш ти да й правиш хранителния режим? Доволна ще остане.. :3fdb8960598fa63e:

Ама не сме ли страхотни, кажи - в Скандалите за политика говорим, тук за здравословен живот, а то и двете са необятни теми, де, но точно едни такива дискусии вдигат нивото на форума. И дето вика и Конди - тая информация я е изпитал на гърба си, чрез личен опит или чужд и в момента я дава наготово. То така или иначе малко са хората, които ще се замислят. И на един съзнателен човек да успееш да помогнеш - пак е много, а той ще ти е благодарен. Ако Глория ни подбужда да разискваме и такива теми - супер. Аз не говоря по темата, за да търкалям думи, а наистина се опитвам да живея и да се храня по този начин. Затова казвам "опитвам" - има още много неща, които не знаем и няма и да узная. Той е прав, че ни заливат с дезинформация, защото имат интерес да печелят от нас. Затова аз за себе си съм достигнал до извода, да се вслушваш в сигналите на собствения си организъм и да гониш някакъв баланс във всичко, включително и храненето. Всичко прекалено е вредно така или иначе, дори и медът и разни други продукти, с които цял народ абсолютно невежо злоупотребява.

 

Не знам, и аз това се чудя. Както казва Стеф - като се обърнем назад за какви албуми става въпрос, кой от кой с по-разнообразно звучене - преди експериментираше много. Според мен попадна без да иска в това еднообразие - от една страна да се опитва песните и да са по-съвременни, а от друга да не изневерява на стила си...

Една песен трябва да ти говори, като я слушаш. Като затвориш очи, да ти рисува картини и да те пренася някъде. Да ти образува някакво вълнение отвътре, да се наежиш. Има песни, в които инструментът сякаш плаче - особено ако е цигулка, виончело, флейта. В други, зависи от аранжимента, сякаш ти приповдига духът и те засмива. Това си е изкуство, не е за всеки да прави музика, а жанрът се наводни с такива екземпляри. Това не бива да обезверява Глория, де, и тя не бива по това да се ориентира и да хитрува, за да смъква нивото, защото нея специално още има достатъчно хора, които я слушат внимателно какво пуска.

Лириката също е важна, изпълнението. Всеки се трогва от различна песен, сегмент в нея и т.н. :)

Ето, например, мен ме докарва до насълзяване моментът с вокалите след 1:38, както и след втория куплет. То си личи, че си е изплакала болката.

Ако една песен няма да такива моменти - пиши я бегала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с теб, но това е положението. Тя самата си го каза преди време. Стигнала е етап, в който не и се състезава, вече я няма предишната амбиция.

Не знам за вас, но "Добре дошла, скитнице" като звучене ми е доста близка с по-старите и парчета, като "Не заслужаваш" например, но с леки нотки от "Безсъние". Е? И какво се получи... както ти отбеляза - зле е с гледанията. Много хора искат да прави песни с предишното звучене, но това няма да и донесе успех. Разковничето за мен е да работи с повече и с нови автори - пак нещо, което сме коментирали 5 пъти.

Без да имаш амбиция обаче няма как да се получат нещата. Стоиш си и креташ на едно място. Ако така й харесва - ок. На мен, като нейна фенка от дете това не ми харесва. Смятям, че феновете трябва да бъдат и критици, когато това се налага, а изпълнителите трябва да приемат тази критика. Хубаво, ако ще да слуша, но чак да се трият коментари, защото не са удобни за Глория и нейното его не е ок. Айде, ако са с обиди да ги трият, ама то се трият почти всички неща, които не са хвалби. Това не е правилно. Когато си публична личност ти трябва да понасяш такива неща.

"Добре дошла, скитнице" наистина си е в онзи стил, който ни липсваше. И аз не знам, защо не се получи. Съгласна съм, че трябва да смени авторите, текстописката - също.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За триенето на коментари нямам коментар наистина... трили са се какви ли не, със съвсем умерена критика и изразяване на лично мнение, до такива с ирония.

 

Една песен трябва да ти говори, като я слушаш. Като затвориш очи, да ти рисува картини и да те пренася някъде. Да ти образува някакво вълнение отвътре, да се наежиш. Има песни, в които инструментът сякаш плаче - особено ако е цигулка, виончело, флейта. В други, зависи от аранжимента, сякаш ти приповдига духът и те засмива. Това си е изкуство, не е за всеки да прави музика, а жанрът се наводни с такива екземпляри. Това не бива да обезверява Глория, де, и тя не бива по това да се ориентира и да хитрува, за да смъква нивото, защото нея специално още има достатъчно хора, които я слушат внимателно какво пуска.

Лириката също е важна, изпълнението. Всеки се трогва от различна песен, сегмент в нея и т.н. :)

Ето, например, мен ме докарва до насълзяване моментът с вокалите след 1:38, както и след втория куплет. То си личи, че си е изплакала болката.

Ако една песен няма да такива моменти - пиши я бегала.

Както винаги си се изразил страхотно. Такива песни не се раждат случайно, те са разказани. В "Илюзия" няма слабо, но е от времето, когато албумите се реализираха година, две, а сега са просто една сборка от хаотично пуснати "сингли" на певиците. Но това е резултат от толкова много неща, изброяването на които е безмислено. Иначе - да, така е с изкуството под каквато и да е била форма, ако не те докосне по един или друг начин минава и заминава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментарът ми от вчера, че е изтрит - ясно. Обаче се изненадох, че админът не ме е блокирал. Да не би да ни четат?

Те го изтриха почти веднага. Когато ти го постна тук, малко след това погледнах в страницата и не го видях.

Другите коментари си стояха.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те го изтриха почти веднага. Когато ти го постна тук, малко след това погледнах в страницата и не го видях.

Другите коментари си стояха.

 

Един рус, синеок Скорпион ли й беше админа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скорпионе, защо не й наливаш акъл в главата на тая жена? Язък, че Асцендента й е като твоята зодия. Поне да й беше дал тласък, да я насочиш какво иска публиката от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симона Загорова, ще бъде част от някакво турне, което започва от при нас, с Ани Хоанг и нещо на име Арти? :scratch: Люси Иларионов го правил...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди малко ми изникнаха някакви live от последното участие на Глория и за пореден път се убедих, че мачка с неадекватност. Има желязна дискография а залага на последния дует със Симона (абс. шит - да пее ''Имам нужда от теб'' и ''Нотата''), ''Кралица'' и една от новите. За новите е нормално да се опитва да ги налага, но със сигурнст не е пропуснала и други слаби проекти от последните години. Спешно да си смени репертоара за подобни празници и да залага на старо и хитово.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Още по-неадекватно е да качиш клип със заглавие LIVE, а да си на плейбек на празника на някой град. Ясно, че е пяла 90% на живо, ама за какво си качва момент от плейбека... :mf_surrender:

Трябва да си направи 1 микс с гръцкозвучащите песни, 1 със сърбозвучащите и отделно да си пее другите. Много залага на "Кралица", а тая песен не предизвиква интерес в публиката. По-добре да пее "Ненаситна".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ах, лудетината ни тя:

 

https://signal.bg/%D0%B3%D0%BB%D0%BE%D1%80%...83%D0%B3%D0%B0/

 

Лудостта й отивала :D Жалко, че не я впряга в по-немонотонни проекти.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...