Jump to content



Препоръчани коментари

Може ли някой да помогне, да открием кой в Сърбия беше направил кавър на песента на Глория - Целувай още. Беше някаква сръбска банда май, а клипът е в едно хале/мазе, и има китари. Аранжиментът беше леко рок, мисля. Помагайте...

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Добре дошла, скитнице" върви много зле с гледанията, а е готина песен. Напомня за стария стил на Глория. За мен е по-добрата песен от "Не те давам". Двойно по-малко гледания има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Добре дошла, скитнице" върви много зле с гледанията, а е готина песен. Напомня за стария стил на Глория. За мен е по-добрата песен от "Не те давам". Двойно по-малко гледания има.

Не знам дали изобщо хората са направили разлика между двете песни. Те са и с еднакви клипове, явно са се ориентирали повече към едната... или така им предлага тубата.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали изобщо хората са направили разлика между двете песни. Те са и с еднакви клипове, явно са се ориентирали повече към едната... или така им предлага тубата.

 

Да, клиповете са еднакви, само е сменила дрехите. А и тя нали ги качва и в канала си, във фейса си пуска линкове към нейния канал и там също заминават част от гледанията. Като цяло положението с гледанията при нея е зле, а така и не се замисли да промени нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Генералния проблем при Глория в You Tube е това, че клиповете и се качват в 2 канала и така дори малкото натрупани гледания заминават на кино. Ако толкова иска да си има собствен канал да се беше договорила с Пайнер просто да и промотират клиповете, но от нейния си канал или да ги качваха само те. Аз новите песни не ги спирам. Дори и “Нюансите” преоткрих. Все пак от Глория се очакват проекти като “Двойна игра”. Трябват и повече фенове като adorable. , които са обективни и безпристрастни. Не може примата на фолка да предлага проекти на ниво Юнона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Добре дошла, скитнице" върви много зле с гледанията, а е готина песен. Напомня за стария стил на Глория. За мен е по-добрата песен от "Не те давам". Двойно по-малко гледания има.

 

И за мен"скитницата"е по-добрата песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли някой да помогне, да открием кой в Сърбия беше направил кавър на песента на Глория - Целувай още. Беше някаква сръбска банда май, а клипът е в едно хале/мазе, и има китари. Аранжиментът беше леко рок, мисля. Помагайте...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Генералния проблем при Глория в You Tube е това, че клиповете и се качват в 2 канала и така дори малкото натрупани гледания заминават на кино. Ако толкова иска да си има собствен канал да се беше договорила с Пайнер просто да и промотират клиповете, но от нейния си канал или да ги качваха само те. Аз новите песни не ги спирам. Дори и ”Нюансите” преоткрих. Все пак от Глория се очакват проекти като ”Двойна игра”. Трябват и повече фенове като adorable. , които са обективни и безпристрастни. Не може примата на фолка да предлага проекти на ниво Юнона.

О, благодаря ти за оценката. Знам, че доста хора са на това мнение, както и самата Глория знае, но просто фенове като мен не са ѝ удобни. А и, разбира се, съвсем не съм казал, че мен трябва да слуша. Просто за мен феновете са за това - да изказват мнение, не да стоят безучастно. Когато трябва - да защитиш. Когато трябва - да дадеш добронамерена препоръка. Камелия преди време беше казала при Патрашкова, че Глория трудно се разчупва. И е права. В това отношение Глория има какво да научи от Камелия - нищо, че има кариера отпреди нея. Но явно няма как при един изпълнител всичко да е топ. Да речем, Глория е изпълнител с огромни гласови данни, сериозна дискография, успяла е да се съхрани. Ако и мърчандайзингът при нея беше на топ ниво, щеше да е идеална, което не е нормално - няма такива изпълнители и хора, всеки има върху какво да работи. Феновете са за това, да откриват пропуски и т.н. Това не означава, че винаги от всичко си недоволен... нямаш угодия и т.н.

 

На тези години вече, с този стаж... аз си представям Глория да си вземе сериозен бенд, не само за концертите. Да реализира концертни турнета с интензивността на Веско, Любо Киров, Лили. Наистина, искам да присъствам на някакво много различно като за нея място на концерт. Някъде в някой от летните театри, спортните зали, стадионите, дори и някой лайв пърформанс в София лайв клуб. Обожавам например и участията ѝ в механи, в Търново имаше една такава много яка кръчма, или пицария беше - Каза мия. Там пее и други песни от репертоара си. Малко да замени вече "Уморих се от теб", "Любовен дъжд" и още 2-3 по-преекспонирани, с някои други, които отдавна не е пяла. Да ги представи в нови аранжименти. Има си студио. Да прави и участия като онова в Биад, където пя на живо с бенд и звучеше толкова ъндърграунд - супер яко. Ей така става купон. Не само синбеците и миксовете - няма тръпка в това. Поне хубаво, че са акапелите.

 

Иначе, по повод книгата и албума - сигурно има някаква идея, дано само е добре развита. Някак не си представям например книгата да върви в комплект с диска, който пък да съдържа само познатите досега песни. И се надявам книгата да не е по-обогатено продължение на специалните броеве на НФ и Стори, а нещо много повече. Не знам дали знаете, но Маргарита Лозанова се занимава с едно издателство, което пусна и биографията на Стоянка Мутафова. Имам някакви подозрения, че с тях ще издаде книгата. Не съм питал Маргарита, само предполагам. Но ще е голяма тръпка да знаеш, че Глория я има и по книжарниците, както беше и преди няколко години с парфюма, който, между другото, вече не успявам да намеря никъде, а си спомням, че майка ми много го хареса.

 

ЗдравейтИ! :3fdb8960598fa63e:

 

top.jpg

Не, по тоя начин няма да стане - много добре знаеш. Ти се забавляваш, ама нея това повече може да я изнерви, отколкото да я накара да се замисли. Не е виновна доктор Емилова за нищо. По-хубаво да бе написал нещо с аргументи и факти, не че пак нямаше да го изтрие, ако не ѝ изнася - даже можеше да ти репликира. Но не е само тя такава, всички са така. Хора на изкуството, с ранимо его. По-лесно е да изтриеш, да махнеш с ръка. И все пак си мисля, че тя си взима поука, но след много време, когато сама види нещата отстрани. Щото самият факт, че трие, значи, че го вижда и осмисля. Пробвай с Кама да напишеш нещо такова - на нея не ѝ пука пък грам, тя дори и фенове не допуска до себе си. Феновете на Глория - една част, са изключително мислещи хора. Друга част - просто радващи се на всичко, приемащи и нищо повече. Просто някои са така и в живота - сигурно и за самите себе си нямат никакви личностни критерии и амбиции. Но феновете на другите певачки, поне тук, са още по-зле... не знам защо никога не става дума за тях, щото те са много критични към другите, но към своите любимки - нивгаш.

 

Любима песен, доста добре върви:

 

 

Как да не ти бръкне в душичката тая цигулка, има такава меланхолия в тая песен... Излезе точно в момент, в който загубих близък човек... и няколко дни не спирах да я слушам и да плача. Глория е родена за такива песни. Даже с нашите пътувахме скоро и бях пуснал Беста от 1999, там вътре са "Песента", "Нека останем приятели", "Децата", "Татко мой" - еми тези песни я направиха Глория, те я отличиха от кючекините с пискюли във видеокасетите на Тони Дачева и Кристал, Сашка Васева с циците на Пирин фолк и компания. Мойте уважения, нали, ама... това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи в Гълъбово е било много яко. По тия селищни празници имаш чувството, че сякаш си е като звездата от 90-те и нищо не се е променило. Просто хората по малките градове са много по-искрени и сърдечни, за тях си е празник наистина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, по тоя начин няма да стане - много добре знаеш.

 

Аз съм се отказал да става, каквото и да било. Тя е загубена кауза. Бабата с глава на белокос картоф отдавна си пося семето в нея. Просто за шоу го изцепих тоя коментар, малко да й трепне под лъжичката на Примата. Ма тя нали яде храна за свръх човеци, едва ли се е изнервила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм се отказал да става, каквото и да било. Тя е загубена кауза. Бабата с глава на белокос картоф отдавна си пося семето в нея. Просто за шоу го изцепих тоя коментар, малко да й трепне под лъжичката на Примата. Ма тя нали яде храна за свръх човеци, едва ли се е изнервила.

А, яде си тя като всеки човек - скоро си беше снимала едно парче торта в инстаграм. Нали е човек, може ли да кара само на чай, мед и плодове. Преди това разни други неща си е снимала да яде. Според мен пази режим, но отдавна не прекалява и не гладува.

А и гладът е съсипия за организма. Уважавам Емилова, но това да ядеш само плодове и да се прекалява с фруктозата, също не е полезно. В крайна сметка организмът има нужда и от въглехидрат, полезни мазнини и смятам, че Глория си се храни нормално, а не е някакъв робот, който се абсорбира вътрешно.

Ти май прокарваш теза, че храната е повлияла на мозъчните функции и възприятията? Аз съм чувал за тоя феномен при вегетарианците, но не мисля, че Глория залита в някаква крайност на тая тема. Просто си е с чепат характер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, яде си тя като всеки човек - скоро си беше снимала едно парче торта в инстаграм. Нали е човек, може ли да кара само на чай, мед и плодове. Преди това разни други неща си е снимала да яде. Според мен пази режим, но отдавна не прекалява и не гладува.

А и гладът е съсипия за организма. Уважавам Емилова, но това да ядеш само плодове и да се прекалява с фруктозата, също не е полезно. В крайна сметка организмът има нужда и от въглехидрат, полезни мазнини и смятам, че Глория си се храни нормално, а не е някакъв робот, който се абсорбира вътрешно.

Ти май прокарваш теза, че храната е повлияла на мозъчните функции и възприятията? Аз съм чувал за тоя феномен при вегетарианците, но не мисля, че Глория залита в някаква крайност на тая тема. Просто си е с чепат характер.

 

Това е не е моя теза, а научно доказани факти. Горивото за нашия организъм и психика (...) е храната, която приемаме - с всичките й витамини, минерали, нитрати, пестициди и токсини в нея. В свят, в който сме денонощно облъчени от замърсен въздух и елекромагнитни влияния, дето ги е нямало до преди 20 години, ако човек не се вземе в ръце и не внимава какво слага в организма си - пиши го "бегал"...

 

Сам говориш, че чалгата е отражение на действителността, че не първата формира втората. Ами виж за каква деградация става въпрос при подрастващите, за какво откровено малоумие и нисък интелект. Песните и текстовете от въздействащи, смислени и шлагерни, станаха някакви елементарни, просташки и многооо кифленско надъхани. Лидерка е простакеса като Емануела.... Всичко това идва от дегенерацията на мозъка, оттам - срив на ценностната система, простащина и повърхностност.

 

Темата е много дълга.

 

Като за финал на този пост само ще вметна, че откакто има gsm-и, демек от около 20 години, процентът на най-опасните, злокачествени мозъчни тумори, наречени Глиома, е нараснал с 250% в Англия. 250% за 20 години.......... Ето линк, за да не си помисли някой, че говоря на изуст: https://www.msn.com/en-us/health/medical/sh...ades/ar-AAwFcv4

 

Така че, да - всякакви видове кашички, сготвени от 75-годишни белокоси картофи, оказват влияние и на тяло, и на психика. А, че Глория си е чепата - да. Тя винаги си е била. Но нейното вече бие на малоумие, затваряне в свой собствен свят, тотална нетърпимост към чуждото мнение (не дай си Боже, ако то е критика...)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е не е моя теза, а научно доказани факти. Горивото за нашия организъм и психика (...) е храната, която приемаме - с всичките й витамини, минерали, нитрати, пестициди и токсини в нея. В свят, в който сме денонощно облъчени от замърсен въздух и елекромагнитни влияния, дето ги е нямало до преди 20 години, ако човек не се вземе в ръце и не внимава какво слага в организма си - пиши го "бегал"...

 

Сам говориш, че чалгата е отражение на действителността, че не първата формира втората. Ами виж за каква деградация става въпрос при подрастващите, за какво откровено малоумие и нисък интелект. Песните и текстовете от въздействащи, смислени и шлагерни, станаха някакви елементарни, просташки и многооо кифленско надъхани. Лидерка е простакеса като Емануела.... Всичко това идва от дегенерацията на мозъка, оттам - срив на ценностната система, простащина и повърхностност.

 

Темата е много дълга.

 

Като за финал на този пост само ще вметна, че откакто има gsm-и, демек от около 20 години, процентът на най-опасните, злокачествени мозъчни тумори, наречени Глиома, е нараснал с 250% в Англия. 250% за 20 години.......... Ето линк, за да не си помисли някой, че говоря на изуст: https://www.msn.com/en-us/health/medical/sh...ades/ar-AAwFcv4

 

Така че, да - всякакви видове кашички, сготвени от 75-годишни белокоси картофи, оказват влияние и на тяло, и на психика. А, че Глория си е чепата - да. Тя винаги си е била. Но нейното вече бие на малоумие, затваряне в свой собствен свят, тотална нетърпимост към чуждото мнение (не дай си Боже, ако то е критика...)

Добре, ако трябва да обобщим - с какво трябва да се храним? Аз винаги съм мислел, че човек тряба да слуша своя организъм. Защото недостигът на определени хранителни групи, витамини и т.н. е в минус за едно и в плюс за друго. Ако имаш заболяване, става още по-сложно. Храни, които повишават холестерола като яйца и млечни продукти, пък освен мазнини съдържат и полезни вещества, от които имаме нужда. Е... какъв е изводът тогава? От всичко да се яде в умерено количество и най-вече да има разнообразие, разделяне на продуктите, не да ядеш въглехидрат с въглехидрат, да речем. И разбира се, начинът на приготвяне, е също важен - повече задушаване и печене, отколкото пържене. Вече за произход и съдържание на храните е супер трудно да се говори, защото едно може да пише, друго да е в действителност, но е факт, че много от храните са бъкани със стабилизатори и какво ли не. Но то вече някак всичко е свързано - храни с въздух, начин на живот, начин на хранене. Преди всичко стресът и нивото на серотонин стоят в основата на всичко, не мислиш ли? Ти също си дал и други причинители.

 

Глория ходи при Емилова веднъж, два пъти в годината, поне доскоро. Не знам дали пропуска и не знам какво консумира точно, защото ако преди 20 години е била болна от грип и също е искала да отслабне, то сега не се храни по тоя схема. Отделно тя тогава е заменила антибиотиците с лечебно хранене, но не мисля, че това е била панацеята. Също така ние и като народ нямаме култура кога се приемат антибиотици и не правим разлика между вирусни и бактериални инфекции.

 

А и аз пак не зацепих. За или против ли си това, което прави Глория с методите на Емилова? Ок ли е, или не е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, ако трябва да обобщим - с какво трябва да се храним? Аз винаги съм мислел, че човек тряба да слуша своя организъм. Защото недостигът на определени хранителни групи, витамини и т.н. е в минус за едно и в плюс за друго. Ако имаш заболяване, става още по-сложно. Храни, които повишават холестерола като яйца и млечни продукти, пък освен мазнини съдържат и полезни вещества, от които имаме нужда. .Е... какъв е изводът тогава? От всичко да се яде в умерено количество и най-вече да има разнообразие, разделяне на продуктите, не да ядеш въглехидрат с въглехидрат, да речем. И разбира се, начинът на приготвяне, е също важен - повече задушаване и печене, отколкото пържене. Вече за произход и съдържание на храните е супер трудно да се говори, защото едно може да пише, друго да е в действителност, но е факт, че много от храните са бъкани със стабилизатори и какво ли не. Но то вече някак всичко е свързано - храни с въздух, начин на живот, начин на хранене. Преди всичко стресът и нивото на серотонин стоят в основата на всичко, не мислиш ли? Ти също си дал и други причинители.

 

Глория ходи при Емилова веднъж, два пъти в годината, поне доскоро. Не знам дали пропуска и не знам какво консумира точно, защото ако преди 20 години е била болна от грип и също е искала да отслабне, то сега не се храни по тоя схема. Отделно тя тогава е заменила антибиотиците с лечебно хранене, но не мисля, че това е била панацеята. Също така ние и като народ нямаме култура кога се приемат антибиотици и не правим разлика между вирусни и бактериални инфекции.

 

Да, това е отговорът. С нищо да не се прекалява, от нищо да не се лишава човек освен от захарта (доколкото може). Захарта кара клетките да стареят, изтощава тялото, от нея се пълнее най-много, ускорява преддиабетни и диабетни състояния.

 

Проблемът с холестерола е мит, в който фармацевтичната индустрия иска непременно и сляпо да вярваме. Холестеролът е едно от най-полезните неща за нашия организъм, но те искат да си мислиш обратното, да им пиеш химическите пумии, от които само ще страдаш. Темата за холестерола също е много дълга.

 

Специално храненето си е цяла наука, която традиоционната медицина иска всячески да подтисне и да не позволи развитието й, защото правилният начин на хранене предодвратява и дори може да лекува сума ти болести. Но на тях къде им е интересът в цялата тази работа? Могат ли да патентоват те някоя храна? Не могат. Патентоват химикали, които после искат от нас да пием и да си даваме парите за тях. Това е една мафия и човечеството все повече проглежда за тази истина.

 

Не е само серотонина. Освен него има още няколко невротрансимитера в мозъка. Важен е баланса между всички тях. Ако имаш само серотонин, ще си твърде спокоен, може би спокойно щастлив и доволен, но ако нямаш допамин, нищо няма да можеш да свършиш, няма да си мотивиран за работа, за пари, за секс...

 

Аз не твърдя със 100%-ва сигурност, че на Емилова диетата й е навредила на Глория, няма как да знам без съмнение. По-скоро я иронизирах в момент на лиготия. Може и да й е помогнала. Докато не пробваме тия кашички, няма как да се убедени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това е отговорът. С нищо да не се прекалява, от нищо да не се лишава човек освен от захарта (доколкото може). Захарта кара клетките да стареят, изтощава тялото, от нея се пълнее най-много, ускорява преддиабетни и диабетни състояния.

 

Проблемът с холестерола е мит, в който фармацевтичната индустрия иска непременно и сляпо да вярваме. Холестеролът е едно от най-полезните неща за нашия организъм, но те искат да си мислиш обратното, да им пиеш химическите пумии, от които само ще страдаш. Темата за холестерола също е много дълга.

 

Специално храненето си е цяла наука, която традиоционната медицина иска всячески да подтисне и да не позволи развитието й, защото правилният начин на хранене предодвратява и дори може да лекува сума ти болести. Но на тях къде им е интересът в цялата тази работа? Могат ли да патентоват те някоя храна? Не могат. Патентоват химикали, които после искат от нас да пием и да си даваме парите за тях. Това е една мафия и човечеството все повече проглежда за тази истина.

 

Не е само серотонина. Освен него има още няколко невротрансимитера в мозъка. Важен е баланса между всички тях. Ако имаш само серотонин, ще си твърде спокоен, може би спокойно щастлив и доволен, но ако нямаш допамин, нищо няма да можеш да свършиш, няма да си мотивиран за работа, за пари, за секс...

 

Аз не твърдя със 100%-ва сигурност, че на Емилова диетата й е навредила на Глория, няма как да знам без съмнение. По-скоро я иронизирах в момент на лиготия. Може и да й е помогнала. Докато не пробваме тия кашички, няма как да се убедени.

Знам за нивата на полезен холестерол, но едва ли се безлимитни.

А знаеш ли нещо за недостига на Б12 и как да бъде заместен извън химията?

 

Когато д-р Емилова помогна на Глория да изглежда така:

Специален поздрав, явно ни тресе носталгия по тия ритми. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам за нивата на полезен холестерол, но едва ли се безлимитни.

А знаеш ли нещо за недостига на Б12 и как да бъде заместен извън химията?

 

Когато д-р Емилова помогна на Глория да изглежда така:

Специален поздрав, явно ни тресе носталгия по тия ритми. :Vishenka_05:

 

Няма полезен, няма вреден. Това са глупости. Ти си имаш свои гени, които контролират секрецията на холестерол от черния дроб в жлъчния сок, за да влезе той в кръвта ти и да си окаже полезното действие. Твоите гени ще решат колко холестерол да произведат. Ти знаеш ли, че 70% от хормоните в човешкото тяло се правят от холестерол? Говорим за фундаментални хормони като тестостерон и кортизол, които ти контролират цялото тяло. А знаеш ли, че хората с по-висок холестерол имат повече серотонин в мозъка? Бас държа, че не го знаеше. :3fdb8960598fa63e: Това е много необятна тема и не е тук мястото, а и не ми се занимава да отварям очите на хора, които не заслужават - половината тук са страшни малоумници и злоби.

 

Б12 е в животинските храни - яйца, мляко, месо, риба. Черният дроб е много богат на Б12.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма полезен, няма вреден. Това са глупости. Ти си имаш свои гени, които контролират секрецията на холестерол от черния дроб в жлъчния сок, за да влезе той в кръвта ти и да си окаже полезното действие. Твоите гени ще решат колко холестерол да произведат. Ти знаеш ли, че 70% от хормоните в човешкото тяло се правят от холестерол? Говорим за фундаментални хормони като тестостерон и кортизол, които ти контролират цялото тяло. А знаеш ли, че хората с по-висок холестерол имат повече серотонин в мозъка? Бас държа, че не го знаеше. :3fdb8960598fa63e: Това е много необятна тема и не е тук мястото, а и не ми се занимава да отварям очите на хора, които не заслужават - половината тук са страшни малоумници и злоби.

 

Б12 е в животинските храни - яйца, мляко, месо, риба. Черният дроб е много богат на Б12.

Не знаех, наистина - това с холестерола ми е противоречива тема. Благодаря за инфото, запазвам го за себе си.

Не съжалявай, че го сподели - този, който не се интересува, няма и да го прочете. ;) На останалите само можеш да ни помогнеш ако не за друго, поне за общата култура.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато д-р Емилова помогна на Глория да изглежда така:

Специален поздрав, явно ни тресе носталгия по тия ритми. :Vishenka_05:

Златен момент на 2:41, някой да направи гиф. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...