Jump to content



Препоръчани коментари

Не знам дали е пала на живо или не, но избора на песни е ужасен. Като цяло новите й неща не се слушат масово по ред причини, а тя цел микс си е направила от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОК, решила е да се представи с тазгодишни песни, но поне да беше подбрала правилните. От всички парчета които пусна през 2018 тя е заложила точно на двете неуспешни, вместо на тези които се откроиха и харесаха - "Не те давам" и баладата. 2 произволни заглавия, късото блестящо рокле и е готова - хич, ама хич е й се занимава за тия общи концерти, чак е обидно за феновете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми се видя на едното клипче, че втората песен е на плейбек и тя припяваше, но първата ми се стори на живо. Иначе абсолютно неадекватен избор на песни. Понякога си мисля, че ако не беше късмет да е една от първите и композициите на Загоров звездата ѝ нямаш никога да изгрее. Та последната ѝ по-популярна песен е Ненаситна май... :D или Пясъчни кули, те май са от един период.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквато и да е Глория днес и колкото и критика да отнася от нас, феновете - не виждам смисъл да се правят догатки какво би станало ако не бил Загоров, ако не била от първите, защото тогава, видиш ли, имало по-малко конкуренция и тн. и тн. Кои са хитовете в "Крепост"? "Лятна авантюра" и "Надпревара" от Загоров или едни други, дето няма смисъл да ги изброявам? Айде да говорим за днешно време и да не омаловажаваме излишно заслужил изпълнител като нея.

 

Аз си мисля че Гло е отишла единствено само да "опита" арената как е, може би концерта 25 години кариера планува точно там да е. :3fdb8960598fa63e:

Едва ли, имаше възможност да я "опита" предния път, когато изпълни "Полудяваш по мен". :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните са си на плейбек, без значение какво пише в саундсписъка. Чува се от ясно по-ясно от клипчето на Роско. Най-мразя някой да ме прави на малоумен. Този глас го слушам от 25 години, и насън да ме бутнат - знам във всяка една песен кое как е изпяла и най-вече, че мога да различа синбек от плейбек. То се чува кога пееш на живо. Та тя на участието в пианобара си изпя новите песни на плейбек - и баладата, и "Не те давам". Ей за това крачето ми няма да стъпи повече, плейбеците и вкъщи мога да си слушам, а живи нейни изпълнения на "Осъдени души" има поне 10 през годините. Който иска, нека ходи и симулира колко е изненадан. Не знам как сама на себе си не омръзва. Според мен няма муза и прави нещата по задължение. Концертът в НДК, последния имам предвид, беше друго нещо обаче.

 

Специално към Петър... Да ти изброя кои нейни изяви на сборни концери харесвам. Чети внимателно:

Ще пиша за последните години.

10 години Планета - "Не сме безгрешни", "Циганско сърце" и "Ненаситна"

2 години Планета HD - "Феникс", "Любовен дъжд" и "Ненаситна"

20 години Пайнер - "Ако те няма", "Хипноза", "Носталгия"

Наградите, където пя "Очакване", "Безсъние" и "Утре ще е по-добре".

Наградите с "Кралица" и "До последната сълза" и акапелата на "За тебе, майко"

Концертът с "Двойна игра", "Приятелко ти моя най-добра", "Уморих се от теб".

В Арена, когато пя "Циганско сърце", "Любовен дъжд", "Полудяваш по мен" и акапелата на "Присъда".

Да не ги давам като линкове, че ще забие страницата - всички ги знаем. И да не се връщаме назад във времето с концертите на Нов фолк, там какви хубави представяния е имала и т.н.

 

В тия случаи е пяла на живо, подбирала е правилните песни, била е на кеф. Стигала е и до бисове, заслужено. Все пак това там като цяло не е нейната публика - не сме и 2000-та да закрива и всичко живо да припада по нея. Т.е. трябва да се старае повече, за самата себе си първо дори, бе.

 

Първо, тя доста години не се появяваше. Все или болна, или в чужбина. В някои случаи започвам да си мисля, че е било чиста демонстрация. И изведнъж 2008 се появи след сто години отсъствие и заби "Еднопосочен път" и "Усещане за мъж" на плейбек. После каза, че болна била и че по-добре да отишла на концерта на плейбек и болна, отколкото да не иде и да провали началото му. После я подредихме и се стегна, спря с плейбеците. Започна да пее и стари песни. И от известно време пак си прави каквото си знае. Други приеми е съсипвала на ръба... например година, в която има хит - "Пясъчни кули". Излиза, пее я, обира овациите и после ни разката фамилията с "Убиваш на място". Кой ти го знае това, ма? Това е инат. Някои неща ги прави ей така - "Аз ще пея каквото съм си решила и ще козирувате". После и Симона мъкнеше на два, три концерта. Харесвам момичето, ама... Хайде, да кажем, че попрестанаха, но само на сборните концерти.

 

Илия Загоров не я е направил звезда, първите три албума са без негово участие. Но той имаше нещо, за което тя трябва да му благодари цял живот... Той направи едни песни с дълъг живот, тежест, емоция. Тогава и тя самата имаше муза да твори. Ето, сега баладата е и с нейно участие и се усеща, че това си е тя. Да беше нея изпяла - и без това балади на тоя концерт нямаше, сякаш Пайнера е издал такова нареждане. А "Не те давам" не че е хит, но е по-вдигащата песен от тези, които тя изпя. Тя просто си харесва повече тях. Всичко това, което казвам, го казвам, защото ме е яд на нея. Защото може да размърда заспалото си същество, да се застои на тая сцена 15 минути и да им отвее шапките. Тогава може да стане, да си тръгне като пич и ако иска после пак да не се появи 20 години.

 

Имаме сили да подвикваме върху плейбека и накрая на песента да удължим акапелно фразата, ама цялата песен не щем да си изпеем на живо. Те всички са за трепане, които бяха на плейбек, де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като я бяха питали в инстаграм тия дни кога ще издава книгата и албума, не се сдържа да не изръмжи и заяви, че "тя изпипва нещата и не прави халтури".

Е, това снощи се беше точно халтура.

 

Ако иска да си припомни една нехалтура, да си пусне това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасна беше Глория.

Една Кали си отгледа по-добре вечните хитове от нея. Има толкова песни а тя си знае или новите проекти или ''Циганско сърце'' и ''Любовен дъжд''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ОК, решила е да се представи с тазгодишни песни, но поне да беше подбрала правилните. От всички парчета които пусна през 2018 тя е заложила точно на двете неуспешни, вместо на тези които се откроиха и харесаха - "Не те давам" и баладата. 2 произволни заглавия, късото блестящо рокле и е готова - хич, ама хич е й се занимава за тия общи концерти, чак е обидно за феновете.

 

Може би нейната логика е, че трябва да бутне точно неуспешните си песни, за да "завърши" успешно годината.

Често го е правила по тези концерти. Най-добре да не ходи наистина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като я бяха питали в инстаграм тия дни кога ще издава книгата и албума, не се сдържа да не изръмжи и заяви, че "тя изпипва нещата и не прави халтури".

 

Мен даже ме блокира. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече става плашещо до каква степен тази жена си живее в нейния си свят. Не мога да повярвам, че вчера в началото на концерта се подведох от марката 'Глория' и не видях това, което дори и феновете й видяха веднага.

С държанието си да претендира, че е класи над другите (и в много отношения да си е така), а накрая най-спокойно да си излезе на сцената като подгряваща, при това с ужасен избор на песни, и то на плейбек. А когато я критикуват- да блокира фенове. Не знам какво да си мисля вече... Дали възгледите колко е нормално всичко това са си нейни или обкръщението й продължава да й влияе след толкова много години? А дори и да се опитват да й влияят, не се ли е научила вече, че това не води към нищо добро? Та тя е на 45 и е постигнала толкова революционни неща в българската музика, благодарение на своя собствен правилен усет... как може да се връзва!? :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен даже ме блокира. :roll1:

Е това е... да блокира едни от най-големите си фенове. Големи не защото са на всяко участие, а защото имат мнение, отношение, което се оказа нещо много лошо, непоискано, неразбрано.

Тя ако имаше малко повече памет, щеше да се сети, че ти още 2008 ѝ връчи награда и че не си от случайните или временните.

Лятото като я поздравих за песните, на мен ми отговори: "Хмм, странно - спомням си, че вашата редакция не ме харесваше". :1000 (29): Обясни ми какво значи това, защото каквото и да е - Е МНОГО ТЪПО. Това заслужих след писмата в Нов фолк, участията, онлайн списанията и всичко останало. Като ѝ припомних тия неща, ми написа "Благодаря ти". Майкооо...

 

Просто около Глория няма човек, който да я слага на място и чието мнение да тежи за нея.

Може ние да сме я надценили малко повече назад във времето, защото сме били малки, или просто тя в един момент реши сама себе си да подценява.

Добре дошъл в клуба на недоволните и капризните. :D

Та както преди години ти ѝ беше дал съвет за клиповете в Открит микрофон, тя ти отвърна: "Да, може би трябва да направя нещо като Носталгия - да снимам на Шипка". :1000 (29): Помня ти как ѝ отвърна, ама е малко цинично. :1000 (29): Заядлива си е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като ви чета и на мен ми идва да й тегля една майна, що за наглост и нахалство! Има няколко, дето са толкова отвеяни, че направо ме плашат, добре че й е златната дискография, та се забравят простотиите и все пак музиката побеждава в случая. Но не бива чак такова нещо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересното е, че тя се снима с хората, на моменти даже е супер приказлива, закачлива, но пак не можеш да правиш или казваш каквото си поискаш в нейно присъствие.

Преди години след едно участие се опитах да я помоля да погледне нещо във фейсбук, но не уцелих момента - тя каза "добре", ама така го каза, че нещо се изплаших. Друг път е питала: "На теб не ти ли е студено", като съм например по тениска през октомври. Веднъж, покрай Денсинг старс беше, в Пловдив, стоя с нас и си говори 20 минути. Не е лоша. По принцип е фин човек, но има остър тон, често няма и подход, не разбира правилно критиката - приема я за обида, предателство.

 

Другите певачки не ги и коментирам - те са ужасни, нагли, ехидни, повечето поне. Но в случая говорим за нея. Слабото звено ѝ е комуникацията, диалогът. Според мен премисля нещата, но е адски трудна за убеждаване и промяна. Трябва подходящо място, време, близост, не знам си какво. О, не, мерси. Кой ще се занимава...

Жива и здрава, но с годините някои неща ще се задълбочават. Дано си прави хубава музика и концерти, дано и на Симона ѝ потръгне. И туй то.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стеф, държиш се така, все едно Глория ти е длъжна за нещо и прекалено много навлизаш в неща, с които не си запознат. Да, изразявай мнение, но ти държиш, едва ли не от постовете ти като чета, Глория да те слуша теб...Глория за нещо да те похвали...прекалено много й се бъркате и се сърдите след това. Чакай малко, тая кариера как се прави?!?!Аз съм не по-малко фен от теб на Глория. Толкова ли е важно за теб Глория да разбие с прием на пайнерски концерти?! Тези концерти нямат нищо общо с едно време - то и политиката на фирмата няма нищо общо с едно време. Глория не е случаен изпълнител, има си нейна огромна публика и това е най-важното. Тя продължава да прави хубави песни, но сегашните тинейджъри под хубава песен разбират това, което се върти в чалготеките. Струва ми се, че някой фенове искате от нея да влезне в така наречената "матрица" и да си плюе на кариерата. Ще те излъжа ако ти кажа, че не искам и аз добър прием както на предни сборни концерти, но в крайна сметка важно ли е въобще за нея, а и за нас/такъв прием на сборка при такова развитие на жанра/?

По-важно е да си прави концертите, участията, да е винаги пълно, а на големите й самостоятелни концерти знаеш за какво става на въпрос и там е истината.

А относно избора на песни - какво очаквате?! Глория разполага със 7 минути сигурно, в които е напълно нормално да си изпее 2 от песните тази година. А при тази публика, която очакваше Преслава, Галена, Денис Теофиков и някакви такива, не виждам каква друга реакция би имала в началото на концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория буквално се гаврунди с големите си фенове.

 

100 процента Баш-а е замесен и и показва коментарите ви от форума, свързани с критика. Или и е дал линк към темата :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми се видя на едното клипче, че втората песен е на плейбек и тя припяваше, но първата ми се стори на живо. Иначе абсолютно неадекватен избор на песни. Понякога си мисля, че ако не беше късмет да е една от първите и композициите на Загоров звездата ѝ нямаш никога да изгрее. Та последната ѝ по-популярна песен е Ненаситна май... :D или Пясъчни кули, те май са от един период.

 

Тази също доста популярна си стана :)

 

 

Тези също не останаха незабелязани

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стеф, държиш се така, все едно Глория ти е длъжна за нещо и прекалено много навлизаш в неща, с които не си запознат. Да, изразявай мнение, но ти държиш, едва ли не от постовете ти като чета, Глория да те слуша теб...Глория за нещо да те похвали...прекалено много й се бъркате и се сърдите след това. Чакай малко, тая кариера как се прави?!?!Аз съм не по-малко фен от теб на Глория. Толкова ли е важно за теб Глория да разбие с прием на пайнерски концерти?! Тези концерти нямат нищо общо с едно време - то и политиката на фирмата няма нищо общо с едно време. Глория не е случаен изпълнител, има си нейна огромна публика и това е най-важното. Тя продължава да прави хубави песни, но сегашните тинейджъри под хубава песен разбират това, което се върти в чалготеките. Струва ми се, че някой фенове искате от нея да влезне в така наречената "матрица" и да си плюе на кариерата. Ще те излъжа ако ти кажа, че не искам и аз добър прием както на предни сборни концерти, но в крайна сметка важно ли е въобще за нея, а и за нас/такъв прием на сборка при такова развитие на жанра/?

По-важно е да си прави концертите, участията, да е винаги пълно, а на големите й самостоятелни концерти знаеш за какво става на въпрос и там е истината.

А относно избора на песни - какво очаквате?! Глория разполага със 7 минути сигурно, в които е напълно нормално да си изпее 2 от песните тази година. А при тази публика, която очакваше Преслава, Галена, Денис Теофиков и някакви такива, не виждам каква друга реакция би имала в началото на концерта.

Тя отдавна си е плюла на кариерата, щом се унижава да пее най-неизвестните си песни сред колежки, които имат поне средни хитове. По-добре да не се появява.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя отдавна си е плюла на кариерата, щом се унижава да пее най-неизвестните си песни сред колежки, които имат поне средни хитове. По-добре да не се появява.

 

OMG , да пее песни сред колежки явно вече е критерии хахаха. Ама моля ти се стига глупости...

Link to comment
Сподели в други сайтове

OMG , да пее песни сред колежки явно вече е критерии хахаха. Ама моля ти се стига глупости...

Тоест да е най-слабо приетата на СБОРЕН концерт не е критерий за това къде се намира в момента спрямо конкуренцията? Айде, стига глупости.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоест да е най-слабо приетата на СБОРЕН концерт не е критерий за това къде се намира в момента спрямо конкуренцията? Айде, стига глупости.

Мен наистина ми беше жал за нея докато бе на сцената и никой не я отразяваше. Не заслужава такава съдба. Толкова е дала и толкова може по принцип...

 

 

Трябва да ги скараме с Баш-а. Влияе и зле :roll1:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...