Jump to content



Препоръчани коментари

Учудвам се, че още някой посещава концертите на тази стара чанта чалната!

 

Глория е певица с авторитет.

Тя е приемана от най-важната публика, тази над 20/25 години и е съхранила публиката си от началото и средата на кериерата си.

 

Недейте да й търсите кусури, защото нито Джена, нито Преслава, нито Галена, нито ДесиСлава нито която и да е от актуалните певици не смее да направи концерт в концертна зала с билети, защото знаят, че и 50 човека няма да дойдат да ги гледат, пример за това е Анелия.

 

Програмата й била еднаква?! Ами еднаква ще е, защото си пее нейните песни на живо, а не на колегите, както гореизброените.

 

Била "стара чанта", нека да е. Нямам търпение да видим онези с Гучи, Армани и Габана на нейните години на какво ще приличат и дали ще им е останала кожна тъкан за изпъване от толкова ремонтна дейност.

 

Ценете това, че имаме Глория, защото тя единствената, която се придържа към нормите на жанра - прави албуми, прави концерти ( в концертни зали и читалища, не говоря за дискотеките).


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория е певица с авторитет.

Тя е приемана от най-важната публика, тази над 20/25 години и е съхранила публиката си от началото и средата на кериерата си.

 

Недейте да й търсите кусури, защото нито Джена, нито Преслава, нито Галена, нито ДесиСлава нито която и да е от актуалните певици не смее да направи концерт в концертна зала с билети, защото знаят, че и 50 човека няма да дойдат да ги гледат, пример за това е Анелия.

 

Програмата й била еднаква?! Ами еднаква ще е, защото си пее нейните песни на живо, а не на колегите, както гореизброените.

 

Била "стара чанта", нека да е. Нямам търпение да видим онези с Гучи, Армани и Габана на нейните години на какво ще приличат и дали ще им е останала кожна тъкан за изпъване от толкова ремонтна дейност.

 

Ценете това, че имаме Глория, защото тя единствената, която се придържа към нормите на жанра - прави албуми, прави концерти ( в концертни зали и читалища, не говоря за дискотеките).

Няма да чета клиширани отговори, не ми опонирайте, ПРАВ СЪМ!

Като не търсим "кусури" виждаме в какво се превръща жанрът, в една клоака! Ако това теб ЛИЧНО те удовлетворява, мен - не!

Пусни си предпоследният й концерт и чуй колко пее на живо.

 

Не знам с какъв химикал ви облъчва Глория. Радиационният фон в тази тема блика като от Чернобил. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да чета клиширани отговори, не ми опонирайте, ПРАВ СЪМ!

Като не търсим "кусури" виждаме в какво се превръща жанрът, в една клоака! Ако това теб ЛИЧНО те удовлетворява, мен - не!

Пусни си предпоследният й концерт и чуй колко пее на живо.

:mf_surrender:

 

"Клоаката" я правят такива фенове като теб, които държат да е повече лъскаво, отколко да е смислено и качествено.

 

Дадено нещо се определя като ''клише'', когато е на 100% правилно и повтаряно милион пъти, просто защото е правилно.

 

Като не те удовлетворява си слушаш твоите певици, които не пеят на живо и не коментираш останалите.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Клоаката" я правят такива фенове като теб, които държат да е повече лъскаво, отколко да смислено и качествено.

 

Дадено нещо се определя като ''клише'', когато е на 100% правилно и повтаряно милион пъти, просто защото е правилно.

 

Като не те удовлетворява си слушаш твоите певици, които не пеят на живо и не коментираш останалите.

Моля?! Ти за какъв се взе, че да ме характеризиш и да ми казваш кога и какво да правя?

Никога не съм държал на лъскави клипове, а на пеене и на качествени песни, мнението ти е формално, глупаво и няма нищо общо с реалността! Следващият път преди да ме цитираш, първо ми прочети постовете, за да не се излагаш като кифладжия!

 

Мислех, че си надрастнал детския период със захапване на чуждата любимка, но явно менталното ти израстване клони към абсолютната нула.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля?! Ти за какъв се взе, че да ме характеризиш и да ми казваш кога и какво да правя?

Никога не съм държал на лъскави клипове, а на пеене и на качествени песни, мнението ти е формално, глупаво и няма нищо общо с реалността! Следващият път преди да ме цитираш, първо ми прочети постовете, за да не се излагаш като кифладжия!

 

Мислех, че си надраснал детския период с захапване на чуждата любимка, но явно менталноти израстване клони към абсолютната нула.

 

Няма нужда да ти правя ретроспекция на постовете, защото ежедневния спам, който нанасяш по форума е олицетворение на начина ти на мислене итова какво предпочиташ.

Ще те цитирам, защото пишеш във форум, а във форума има функцията да цитираш чуждо мнение, ако имаш проблем, свързан с това, пиши на momo.

 

Не знам какво имам да надрасвам, ако четеш внимателно по-горе, ще разбереш за какво говоря, ментално съм си добре.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нужда да ти правя ретроспекция на постовете, защото ежедневния спам, който нанасяш по форума е олицетворение на начина ти на мислене итова какво предпочиташ.

Ще те цитирам, защото пишеш във форум, а във форума има функцията да цитираш чуждо мнение, ако имаш проблем, свързан с това, пиши на momo.

 

Не знам какво имам да надрасвам, ако четеш внимателно по-горе, ще разбереш за какво говоря, ментално съм си добре.

Не правиш ретроспекция, защото не можеш да си позволиш да направиш такава, защото не си чел, не си чел моите постове, а говориш наизуст, просто, за да изплямпаш нещо на среща!

Дори твърдението ти за "ежедневното спамене" е абсурдно и няма общо с реалността, първо онзи ден не съм влизал, отпада ти от раз формулировката на твърдението. Да не говорим, че имам точно 13 предупреждения за спам за 4 години и половина и едно-единствено от тази година, отново олекваш, защото не боравиш с факти, а със заучени преценки!

Прочетох, още на първото изречение постът ти издъхна, обясних, че винаги съм държал на музиката, а не на клипове, имидж и прочие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не правиш ретроспекция, защото не можеш да си позволиш да направиш такава, защото не си чел, не си чел моите постове, а говориш наизуст, просто, за да изплямпаш нещо на среща!

Дори твърдението ти за "ежедневното спамене" е абсурдно и няма общо с реалността, първо онзи ден не съм влизал, отпада ти от раз формулировката на твърдението. Да не говорим, че имам точно 13 предупреждения за спам за 4 години и половина и едно-единствено от тази година, отново олекваш, защото не боравиш с факти, а със заучени преценки!

Прочетох, още на първото изречение постът ти издъхна, обясних, че винаги съм държал на музиката, а не на клипове, имидж и прочие.

 

Не, брат, не правя, защото нямам желание и не ми пука особено какво си пишеш всеки ден, но когато се пишат глупости и имам мнение си го изказвам.

 

Онзи ден не си влизал, уау, за 4 години много пропуски имаш.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, брат, не правя, защото нямам желание и не ми пука особено какво си пишеш всеки ден, но когато се пишат глупости и имам мнение си го изказвам.

 

Онзи ден не си влизал, уау, за 4 години много пропуски имаш.

Отново олекваш, ще продължаваш ли да се излагаш на мой гръб, защото на мен не ми е омръзнало да оборвам заучените ти фантастични теории.

С месеци съм отсъствал от форума, не се безпокой за мен, безпокой се за себе си, има защо!

А това говорене на "брат" ми е толкова клиширано и лишено от смисъл!

 

Аз глупости не съм написал, Глория предлагала ли едно и също - предлага. Не е ли първа младост - не е. Чалнала ли се е и студена ли е към хората - такава е. Точка по въпроса! Майната им на концертите като не ти пука за хората, за феновете ти и за това, което правят за теб вече 24 години. Не забравяйте, че тези концерти тя не ги прави за вас, тя ги прави за себе си, защото НЕ й се ходи по участия и НЕ я канят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има нова драма около Глория. Била качила много снимки от концерта във Варна и само няколко от Бургас. И сега в Бургас ревнуват... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има нова драма около Глория. Била качила много снимки от концерта във Варна и само няколко от Бургас. И сега в Бургас ревнуват... :1000 (29):

 

Драмите са само тук - Глория пълни зали, пее си песните и си гледа живота...🙂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драмите са само тук - Глория пълни зали, пее си песните и си гледа живота...🙂

И никой освен кръга й лизачи не я зачита за жива, но това нея я устройва от 2005-та насам. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И никой освен кръга й лизачи не я зачита за жива, но това нея я устройва от 2005-та насам. :3fdb8960598fa63e:

 

1100 лизачи, дали средно по 15 кинта, за да я чуят в събота - да, зле е работата много...😁😉

Link to comment
Сподели в други сайтове

1100 лизачи, дали средно по 15 кинта, за да я чуят в събота - да, зле е работата много...😁😉

Колкото събира една дискотека. :3fdb8960598fa63e:

От тези 15 лева на човек - за наем на зала, за балет, за тоалети, не й е лесно на жената. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Усещам, че Глоринда ще утрепе с музикантски и силен албум, с който за пореден път ще се издигне над ония, които я призовават да се отказва!

 

Да направи концерт в София! Ще отида... Боже, не съм предполагала преди 5 години, че ще напиша нещо подобно. Ако някой ми беше казал това, щях да се изсмея! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уау, да разбирам ли, че се е опомнила и е пренебрегнала по-новите си еднакви неща, за сметка на прекрасните "Сбогом, адиос", "Златна клетка", "На неверен да съм вярна", "Очакване", "Оставете ме намира" и т.н.?

Изпя всички изброени от теб с изключение на "Сбогом,адиос" :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, знам, че ше се накефиш...:)
Звукът на моменти прекъсва... :(

 

Иначе, тази жена изглежда като изваяна статуетка! Как го постига на тези години? Че тя изглежда 50 пъти по-секси от Андреи, Преслави, Галени...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звукът на моменти прекъсва... :(

 

Иначе, тази жена изглежда като изваяна статуетка! Как го постига на тези години? Че тя изглежда 50 пъти по-секси от Андреи, Преслави, Галени...

Просто има хубави пропорции и дълъг крак - другите са късокраки или минимум трътлести.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали сте коментирали това.

 

 

Харесва ми промяната у нея. Осъзнала е, че не трябва да се държи само за полата на мама. Дори не й била търсила съвет за последните парчета, то сигурно затова те са толкова не-Глориеви. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много намахано и тежкарско парче! :Vishenka_05:

 

Страхотно е! Тогава бях толкова гламав, че вместо "Сбогом адиос, мили.." чувах "Сто галона вино, мили". :1000 (29):

 

Парчето и до днес го ползвам за статуси, като приключвам взаимоотношения с някой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...