Jump to content



Препоръчани коментари

Определено е такава. С годините много пъти го е показвала. Не че е лошо да си силна жена, даже в днешно време е задължително. Аз също много пъти съм отхвърляла чужди съвети, дори вътрешно да съм знаела, че може да е по-добре да направя нещо, но нрава не ми го е позволявал и в крайна сметка правя каквото реша. Това е въпрос на характер. Глория много пъти е показвала че прави каквото на нея и харесва и е решила.
Много ме кефи как реже наред! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефи как реже наред! :3fdb8960598fa63e:

Много и приляга да реже. И като вкара лошия поглед ми пълни душата. Ти можеш ли да гледаш като кака Гло? :3fdb8960598fa63e:

А ти чувала ли си въпросната песен? Най-вероятно е била някаква цигания.

Не съм я чувала, само предполагам.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много и приляга да реже. И като вкара лошия поглед ми пълни душата. Ти можеш ли да гледаш като кака Гло? :3fdb8960598fa63e:

 

Не съм я чувала, само предполагам.

Ти предполагаш, Глория разполага :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти чувала ли си въпросната песен? Най-вероятно е била някаква цигания.

Рени й е предложила 5 песни, Глория си е избирала. Ако е избрала цигания нейн проблем. Този Рале попринцип не прави диви чалгии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти предполагаш, Глория разполага :3fdb8960598fa63e:

Да, така е. Но аз го казах в друг смисъл, не само за тази песен. Попринцип Глория има навика да изаставя песни,

готови хитове да ги оставя без клипове, да клипира не толкова добри неща. Като моя любимка не мога да си премълча за нещата в нея, които не ми харесват. :)

Пък и хората казват че е имала възможност да избира, ако нищо не й е харесало е друга тема. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

От първо слушане ми хареса "Прегърни ме". Глория трябва да залага на такива песни, а не на стрелци и подобни.. :Vishenka_05:
Що пък? Нищо лошо не виждам и чувам в "На по-добрите стрелци"! :happyppl:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Убийствено парче, което действа много запалващо и танцувално! Разкошотийка! :Vishenka_05:

С леля ти да пуснат по едно такова парче за лятото, да има да си правим кефа :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

С леля ти да пуснат по едно такова парче за лятото, да има да си правим кефа :happyppl:
Навита! Ако може и двете по бански - Глория с цял, а лелка, за да скандализира, а и като по-разкрепостена - с половинки. В края на клипа, Калудова може да остане и по монокини, за да покаже новите форми.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Навита! Ако може и двете по бански - Глория с цял, а лелка, за да скандализира, а и като по-разкрепостена - с половинки. В края на клипа, Калудова може да остане и по монокини, за да покаже новите форми.

Лелка може и да пъшка за по-интересно, тогава ще е скандално :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно сте забравили за "пенсиониращия" клип на Глория от края на миналия век, но ето да си го припомните, има интересни коментари от:

Иван Балсамаджиев

Надка Караджова

Максим Горанов

Митко Щерев

Росица Кирилова - кога им е било това съвместно турне в спортни зали?

Антон Стефанов

Димитър Шоилев

Евгени Минчев

Есил Дюран

Маргарита Лозанова

Иван Иванов

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...