Jump to content



Препоръчани коментари

Евала за тази песен, уникална е! Нека я припомним на форумците!

Защо я е сложила първа в "Крепост", а така и не е заложила на нея? По същия начин - "100 карата любов" е втора в "Благодаря", а само скучна тв версия. :mf_surrender:

 

 

Доста са подобни с тази на Ивана - Такава Съм, която ми е пък на мен една от най-любимите й. Носят подобно настроение.
Носят някакво много мащабно усещане, за свежест, за някакви простори! Разкошни!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо я е сложила първа в "Крепост", а така и не е заложила на нея? По същия начин - "100 карата любов" е втора в "Благодаря", а само скучна тв версия. :mf_surrender:

Защото това е Глория и обича да ги върши такива.. "Заблуда" за времето си беше супер модерна песен и с един готин клип щеше да е хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория е великолепна, наистина. Изпълнява с много чувство "Пясъчни кули"! А това е една от най-красивите балади на новото време. Още ме е яд, че не стана балада на десетилетието, а победата беше за Башурка! :gun_bandana:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория е великолепна, наистина. Изпълнява с много чувство "Пясъчни кули"! А това е една от най-красивите балади на новото време. Още ме е яд, че не стана балада на десетилетието, а победата беше за Башурка! :gun_bandana:

А в съответната година не й ли отмъкна адашката ти по фамилия Цура наградата?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А в съответната година не й ли отмъкна адашката ти по фамилия Цура наградата?
Още по-голяма несправедливост!

Все някакви евтини пачвретини отмъкват заслуженото от Глория! :mf_surrender:

Но в Сигнал, "Пясъчни кули" разби и взе наградата за балада!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А в съответната година не й ли отмъкна адашката ти по фамилия Цура наградата?

Тогава дори публиката в залата показа коя е истинката победителка. А същата година Мара отмъкна пък наградата за албум, още една тъпотия на Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава дори публиката в залата показа коя е истинката победителка. А същата година Мара отмъкна пък наградата за албум, още една тъпотия на Пайнер.

И не само. Глория заслужаваше още награди за 2003, за 2004. Дует на 2004 - "Тежка диагноза" на фона на "Не сме безгрешни"? :helpsmilie: "Присъда" също не бе отличена. 2006 - нищо за "Кръговрат". 2007 - Албум трябваше да е "Благодаря", песен - "Ако те няма", или поне Балада да й бяха дали, но още я нямаше тази категория. Както и да е, така или иначе "Ако те няма" и "Лъжа е" са единствените останали трайни хитове от 2007. 2009 награда заслужаваше и "Можеш ли да ме обичаш", много се викаше за нея. И така, има и още "нарушения", но Пайнер никога не са спазвали някакъв етичен кодекс що се отнася до наградите. След 2000-та те заслугите на Глория не признават. Митьо тогава някъде е казал: "Не може само за Глория да има награди". Не си спомням някога тя да е искала такова нещо, защото ако искаше, нямаше да могат да се вредят от нея. :girl_witch: А тя още 2001 спря да им ходи на церемониите, още на НФ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И не само. Глория заслужаваше още награди за 2003, за 2004. Дует на 2004 - "Тежка диагноза" на фона на "Не сме безгрешни"? :helpsmilie: "Присъда" също не бе отличена. 2006 - нищо за "Кръговрат". 2007 - Албум трябваше да е "Благодаря", песен - "Ако те няма", или поне Балада да й бяха дали, но още я нямаше тази категория. Както и да е, така или иначе "Ако те няма" и "Лъжа е" са единствените останали трайни хитове от 2007. 2009 награда заслужаваше и "Можеш ли да ме обичаш", много се викаше за нея. И така, има и още "нарушения", но Пайнер никога не са спазвали някакъв етичен кодекс що се отнася до наградите. След 2000-та те заслугите на Глория не признават. Митьо тогава някъде е казал: "Не може само за Глория да има награди". Не си спомням някога тя да е искала такова нещо, защото ако искаше, нямаше да могат да се вредят от нея. :girl_witch: А тя още 2001 спря да им ходи на церемониите, още на НФ.
Прощавай, но за 2003 си взе достатъчно!

За албум 2007 също не съм съгласна... :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прощавай, но за 2003 си взе достатъчно!

За албум 2007 също не съм съгласна... :whistling:

Какво е взела - клипове... Добре, че от НФ я компенсираха. А и за Певица бяха почти на кантар с Ивана и нещата вече не опираха до заслуги, а до вкус... Не съм много сигурен как се е гласувало. Не оспорвам и успеха на Ивана, но той се появи някъде към края на годината. Иначе албума много го харесвам, знаеш.

Но песните от "Крепост"... не ми е любимият й албум, обаче се откроиха доста парчета - "Феникс", заглавната, "Очакване", "Не заслужаваш", "Лабиринт", "На неверен да съм вярна", "Белите манастири". Да не забравяме и Анелия, Райна и Гергана през 2003-та... Както и Десислава до средата на годината.

 

Кой е албум на 2007? Не помня. Сто на сто е излязъл в края на 2006 или не е по-добър албум от "Благодаря", който на всичкото отгоре е бая продаван за годината въпреки интернет пиратството... Глория в Сигнал отказа да назове цифри, но спомена, че доста се продава. Имаше някакви статии даже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е взела - клипове... Добре, че от НФ я компенсираха. А и за Певица бяха почти на кантар с Ивана и нещата вече не опираха до заслуги, а до вкус... Не съм много сигурен как се е гласувало. Не оспорвам и успеха на Ивана, но той се появи някъде към края на годината. Иначе албума много го харесвам, знаеш.

Но песните от "Крепост"... не ми е любимият й албум, обаче се откроиха доста парчета - "Феникс", заглавната, "Очакване", "Не заслужаваш", "Лабиринт", "На неверен да съм вярна", "Белите манастири". Да не забравяме и Анелия, Райна и Гергана през 2003-та... Както и Десислава до средата на годината.

 

Кой е албум на 2007? Не помня. Сто на сто е излязъл в края на 2006 или не е по-добър албум от "Благодаря", който на всичкото отгоре е бая продаван за годината въпреки интернет пиратството... Глория в Сигнал отказа да назове цифри, но спомена, че доста се продава. Имаше някакви статии даже.

Изобщо не се е откроила Ивана към края на годината - ще прощаваш! "Къв си ти, бе" си гърмеше лятото, "Безумна цена" се открои веднага на Тракия фолк през юни още, да не изброявам и аз колко песни се наложиха от "Мирише на ... любов" и бяха по-големи хитове. А зимата преди това "Убиец на любов" беше нещо страшно. Какви Гергани и Райни?! Ще се ядосваме ли сега?

Албум на 2007 е "Празник всеки ден"! Дума да не съм чула!!! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крепост е даже по-прехвален и от Златна рибка. А Глория няма нито една хитова песен, освен дуетът с Азис първия, който да се знае от хора, които не слушат чалга. Тъжно е, но поне е намерила своята публика и успява да я събере в концерт. Нещо каот Веселин Маринов, но не толкова успешно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крепост е даже по-прехвален и от Златна рибка. А Глория няма нито една хитова песен, освен дуетът с Азис първия, който да се знае от хора, които не слушат чалга. Тъжно е, но поне е намерила своята публика и успява да я събере в концерт. Нещо каот Веселин Маринов, но не толкова успешно.

Пълна глупост. Кое е прехваленото на "Крепост"? Това е един от най-добрите албуми изобщо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не се е откроила Ивана към края на годината - ще прощаваш! "Къв си ти, бе" си гърмеше лятото, "Безумна цена" се открои веднага на Тракия фолк през юни още, да не изброявам и аз колко песни се откроиха от "Мирише на ... любов". А зимата преди това "Убиец на любов" беше нещо страшно. Какви Гергани и Райни?! Ще се ядосваме ли сега?

Албум на 2007 е "Празник всеки ден"! Дума да не съм чула!!! :3fdb8960598fa63e:

Еми... не е честно. Албум с толкова малко песни, при това излязъл в края на 2006... Не казвам, че не са хубави песните. Хитове са. Просто...

И така да е, ако за 2003 съм склонен да се съглася, макар че не мога да кажа, че някоя изпъква над другата, то за 2001-ва категорично не съм съгласен Ивана да е Певица. Както и да е. Ивана съм я преоткрил в последно време, не ми се спори. Слава Богу, че я няма онази вражда, която ми пречеше да слушам музиката нормално и да оценявам посланията заради някаква измислена или не конкуренция. Много се радвам, че вече слушам, осмислям и оценявам музиката като музика. :)

Виждаме какво правят с кариерите си двете в момента - НИЩО. Изключвам концертите на Глория - похвална инициатива, но понеже твърде добре знам какво и как прави, може да впечатли някой, който за първи път й отива на концерт или някой с не толкова претенции, ама мен вече не. Ако си върне хъса както някога, ще се усети разликата. Засега просто си държи едно добро ниво и нищо повече.

Нека слушаме музиката - това ми носи спокойствие на душицата. Защо искаш да ми се караш? :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми... не е честно. Албум с толкова малко песни, при това излязъл в края на 2006... Не казвам, че не са хубави песните. Хитове са. Просто...

И така да е, ако за 2003 съм склонен да се съглася, макар че не мога да кажа, че някоя изпъква над другата, то за 2001-ва категорично не съм съгласен Ивана да е Певица. Както и да е. Ивана съм я преоткрил в последно време, не ми се спори. Слава Богу, че я няма онази вражда, която ми пречеше да слушам музиката нормално и да оценявам посланията заради някаква измислена или не конкуренция. Много се радвам, че вече слушам, осмислям и оценявам музиката като музика. :)

Виждаме какво правят с кариерите си двете в момента - НИЩО. Изключвам концертите на Глория - похвална инициатива, но понеже твърде добре знам какво и как прави, може да впечатли някой, който за първи път й отива на концерт или някой с не толкова претенции, ама мен вече не. Ако си върне хъса както някога, ще се усети разликата. Засега просто си държи едно добро ниво и нищо повече.

Нека слушаме музиката - това ми носи спокойствие на душицата. Защо искаш да ми се караш? :dontgetit:

Буквално преди часове, Кондомчо публикува скрийншот от началото на 2002 година, от сайт за теглене на музика. Ясно се вижда, че единствената чалгарка в топ 5 най-теглени, наред с поп и рап изпълнителите, които властваха тогава, е Ивана. А вие си говорете каквото желаете за 2001 и 2003 година.

Не ми се разпалват стари вражди и на мен! Но и не смятам, че не е честно да спечели албум с по-малко песни. Почти всички са тотални хитове, налагани по турнета и огромни сцени. Както и да е...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крепост е даже по-прехвален и от Златна рибка. А Глория няма нито една хитова песен, освен дуетът с Азис първия, който да се знае от хора, които не слушат чалга. Тъжно е, но поне е намерила своята публика и успява да я събере в концерт. Нещо каот Веселин Маринов, но не толкова успешно.

То даже е безмислено и да се спори. Мантрата, че Глория няма хитове, не върви. Те тия зали не се пълнят от нехитове. Точно много хора, които не слушат чалга, знаят "За тебе, майко", "Радост-тревога", "Ако бях се родила река", "Ако те няма", "Носталгия", "Циганско сърце", "Феникс", "Приятелко, ти моя най-добра". Някои от тях са се пеели и по формати и т.н. Всеки си съди по обкръжението явно. Кондомчо го каза много добре веднъж - като брой хитове Глория има може би най-много от всички в жанра, просто няма само един ярко изявен. В началото имаше цели албуми, в които нямаше празно и имаше по 2-3 хита. Тия касетки и тиражи неслучайно се изкупуваха...

 

Вие просто искате да чувате всеки път една и съща песен по ретро партита, за да си втълпите, че е хит. Еми съжалявам, няма да чуеш "Носталгия" в кръчмата. И не ми повтаряй, че си я пускал на твои познати и те не са я знаели... това не е фактор. Аз имам и познати, които не знаят кои са Модърн толкинг.

Просто много крайно се изказвате, и това твърдение с нехитовете тръгна от смотаняка Сашо Роман при Слави. Тръгнал той с единият си хит-кавър да говори...

Все едно аз да ти кажа, че Десислава няма хитове, дето през 1999 на стадиона в Козлодуй е питала Глория кога и тя ще има като нейните песни... Моля ти се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Буквално преди часове, Кондомчо публикува скрийншот от началото на 2002 година, от сайт за теглене на музика. Ясно се вижда, че единствената чалгарка в топ 5 най-теглени, наред с поп и рап изпълнителите, които властваха тогава, е Ивана. А вие си говорете каквото желаете за 2001 и 2003 година.

Не ми се разпалват стари вражди и на мен! Но и не смятам, че не е честно да спечели албум с по-малко песни. Почти всички са тотални хитове, налагани по турнета и огромни сцени. Както и да е...

Кои сме "ние"? Не съм от кюпа, съжалявам. Не знам какъв скрийншот е дал и дали важи за цялата година и за цялата държава, но щом това е в твой актив за Ивана - добре. Не знам защо така си се узурпирала на тема Ивана - не мисля, че някой й е взел нещо през годините или я е подценил.

Глория никога не е била номер 1 според вас, в нито една година. Защото един ще дойде да каже, че в първите година или Сашка Васева, или Румяна, или Тони Дачева е била по-добра. Друг ще заяви, че Десислава и Камелия я минали, после Ивана... Добре, де, ок. Живи и здрави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои сме "ние"? Не съм от кюпа, съжалявам. Не знам какъв скрийншот е дал и дали важи за цялата година и за цялата държава, но щом това е в твой актив за Ивана - добре. Не знам защо така си се узурпирала на тема Ивана - не мисля, че някой й е взел нещо през годините или я е подценил.

Глория никога не е била номер според вас, в нито една година. Защото един ще дойде да каже, че в първите година или Сашка Васева, или Румяна, или Тони Дачева е била по-добра. После Десислава и Камелия я минали, после Ивана... Добре, де, ок. Живи и здрави.

Е, значи каквото и да се качи за Глория - е актив, а скрийна за най-теглени изпълнители през 2002 - не е за Ваня?!

И защо ти е толкова важно някой друг да я признава за номер 1 в която и да е година? Ти нали си я харесваш и уж си надраснал подобни неща?

Колкото до Ивана - според мен е била подценявана много пъти, особено във форума, но това е отделна тема и не е за тук!

 

И както ти по-горе говориш на Наско - "вие просто искате да чувате една песен по кръчмите", така и аз съм казала "говорете си"... Какво толкова? Пък и честно да ти кажа, дълбоко подозирам, че ти само декларираш, че си преодолял враждата, но не е съвсем така. Още говориш за тези минали неща (успехи и награди на Ваня), сякаш имаш някаква болка. Поставил си я на девето място в темата на Даниел, колкото да я има, докато всеки може да види къде ми е Глория на мен...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...