Jump to content



Препоръчани коментари

В крайна сметка, не е ли възможно хората просто да се кефят на песента?!?!? Тука големи капацитети, големи критики, голямо чудо...

Може, кефи ме парчето. Кефиха ме и "Обичай ме такава" и "Не лъжи на колене" - все още ги слушам и не са ми писнали.

Но нищо лошо няма да провокира с нещо отново.

 

Симона каква промяна претърпя - толкова е отпусната, говори по всякакви теми, не отклонява въпроси, държи се доста естествено. Евала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първото нещо което направих когато отворих клипа бе това да видя автора на музиката и силно се надявах да е някое име различно от Калин Димитров, обаче няма как. Песента не е лоша, но всеки път едно и също. Малко разнообразие си трябва! <_<

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симпатична е песента, но не е нещо УАУ. В интерес на истината денс парчетата й вече ми се сливат в главата и не мога много да ги различавам едни от други, ама щом я кефят...

За видеата нямам претенции, тя от години е казала, че едно студио за ТВ верии ѝ стига и я разбирам. :1000 (19):

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Интервюто на Симона при Ема Стоянова е много добро, да вземе да поналее акъл и на майка си - няма да е зле.

Досега Глория мъкна дъщеря си по участия и хората негодуваха, а в бъдеще ще е обратното :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория да направи един цял нов албум с Илия Загоров!

Да пусне 2-3 силни клипа и останалото може с ТВ версии.

Но поне клипове като Можеш ли да ме обичаш и Вярвам в любовта.

Иначе ако е планувала нов албум с тима от последните си песни, не вярвам да се забележи и да си надгради досегашната кариера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория да направи един цял нов албум с Илия Загоров!

Да пусне 2-3 силни клипа и останалото може с ТВ версии.

Но поне клипове като Можеш ли да ме обичаш и Вярвам в любовта.

Иначе ако е планувала нов албум с тима от последните си песни, не вярвам да се забележи и да си надгради досегашната кариера.

С Илия Загоров едва ли биха направили вече нещо общо :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

С Илия Загоров едва ли биха направили вече нещо общо :3fdb8960598fa63e:

 

Знам, но би било интересно а и защо не след като тя само хубаво говори за него. :3fdb8960598fa63e:

Не я виждам в рамките на останалите актуални композитори когато би променила Калин. Едино с Ганев може би нещо би се получило.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Досега Глория мъкна дъщеря си по участия и хората негодуваха, а в бъдеще ще е обратното :1000 (29):

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

На там вървят нещата. Ама Симона е много адекватна. Усеща се, че се интересува от мнението на пишещите под клиповете и, и се опитва да им го дава в последвалите си проекти.

Добре, че менторите в Гласа успяха да я изкарат от света, в който е живяла 20 години, за да се развие и успява.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Досега Глория мъкна дъщеря си по участия и хората негодуваха, а в бъдеще ще е обратното :1000 (29):

 

Има такова нещо защото миналата есен на панаира в Лом ми направи впечатление нещо много странно. Глория си пя нейните неща и след половин час пусна Симона, за около 20 минути, докато тя се преоблече в шатрата с балета. И какво беше учудването ми, когато Симона избезе, а публиката изригна в някакви писъци и аплодисменти още преди да започне на пее? Седя гледам, опитвам да мисля и главата ми не го побира. Гледам Глория от 1991 година и никога не съм си представял, че ще дойде момент, когато ще видя публиката да изригва на излизане (не на изпълнение) на дъщеря и. Много неловко, поне за мен беше крайно изненадващо. Знаете, че не гледам тия формати по БТВ и Нова ТВ и само на края зяпам това-онова, за да видя поне крайната пресявка каква е. Може всичко да се говори за тези музикални риалитита, но те имат значение, при формиране на настроения у публиката. Дори не помня кой победи в сезона със Симона миналата година, но този концерт в Лом ми доказа, че на тези младежи явяващите с музикални риалитита просто им трябва някаква трибуна, продуцент със света и шанс. Другото от логистиката е готово, а те не знаят горките.

 

И още нещо: Защо синът на Тони Стораро да може да подпише с най-големият конкурент на продуцентите му, а Симона да не може със Саня Армутлиева, Графа или Криско, като момичето иска да се развива в поп музиката и не ще в тази на майка си - чалгата? Мисля, че Глория трябва да помисли над това, ама сериозно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има такова нещо защото миналата есен на панаира в Лом ми направи впечатление нещо много странно. Глория си пя нейните неща и след половин час пусна Симона, за около 20 минути, докато тя се преоблече в шатрата с балета. И какво беше учудването ми, когато Симона избезе, а публиката изригна в някакви писъци и аплодисменти още преди да започне на пее? Седя гледам, опитвам да мисля и главата ми не го побира. Гледам Глория от 1991 година и никога не съм си представял, че ще дойде момент, когато ще видя публиката да изригва на излизане (не на изпълнение) на дъщеря и. Много неловко, поне за мен беше крайно изненадващо. Знаете, че не гледам тия формати по БТВ и Нова ТВ и само на края зяпам това-онова, за да видя поне крайната пресявка каква е. Може всичко да се говори за тези музикални риалитита, но те имат значение, при формиране на настроения у публиката. Дори не помня кой победи в сезона със Симона миналата година, но този концерт в Лом ми доказа, че на тези младежи явяващите с музикални риалитита просто им трябва някаква трибуна, продуцент със света и шанс. Другото от логистиката е готово, а те не знаят горките.

 

И още нещо: Защо синът на Тони Стораро да може да подпише с най-големият конкурент на продуцентите му, а Симона да не може със Саня Армутлиева, Графа или Криско, като момичето иска да се развива в поп музиката и не ще в тази на майка си - чалгата? Мисля, че Глория трябва да помисли над това, ама сериозно.

С Криско няма как да подпише защото Симона изобщо не влиза в профила на изпълнителите които търси Криско. Аз не мога да си представя Симона да пее ''Антилопа'' или да се държи като Тита.

Саня предимно взима хора от Фактора. Виж, че с Невена чак тогава подписаха.

Графа отдавна не става за продуцент. Таланти като Прея и Виктория един хит не успяха да изкарат. Филева няма такъв от много време. За него явно вече е важно предимно парите от реклами и участия. Превърнал се е в Митко Пайнера на поп музиката.

Мария Илиева направи няколко успешни трака на Атанас Колев и добре го продуцира. Тя ми се вижда като най-адекватен избор, но не мисля, че ще подпишат.

 

Иначе Глория трябва веднага да разкара феновете които са се превърнали в приятели. Говорим за хора които не им стиска да и кажат нищо в лицето за да не наранят кралицата или да изгубят нейното приятелство и заради това две години подред предлага посредствени проекти.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Симона е започнала да се държи доста адекватно, изглежда приятна, а по принцип не ми допада като визия и глас.

 

Но нали се сещате, че да надминеш майка с подобна позиция в цялата бг музика, при това с 1000 албума и сингъла зад гърба си, е мисията - невъзожна?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да знае за направа на кейсове и за други модели телефони / освен посочените в магазина и /? Или пък ако е възможен дизайна като снимка за отпечатване на друго място ???

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да кажа, че започна да ме зарибява песничката, въпреки че е изтъркана доста. Само началото на припева с текста от заглавието не мога даго трая

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога се очаква албума? Около рождения и ден ли? Да се надяваме, че ще го представи с нов по-добър клип от последния. Вчера преслушах албума “Имам нужда от теб”. Страхотни песни, които си спомням, че тук бяха доста критикувани, но на фона на продукцията и от последните 2 години са страшно добри. Да вземем за пример “Смела”, “Без думи”, “Обсебена от теб”, които плачеха за клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Имам нужда от теб" беше страхотен албум - много нови песни и то разнообразни, клипира част от тях, направи промоция, всичко. "Пясъчни кули" беше малко като отбиване на номера - само 3 нови парчета, от които клипира едно. Дано в новия диск да има поне 5 непознати заглавия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...