Jump to content



Препоръчани коментари

Много е добра новата песен...свежарка..

Не знам защо, но на моменти, особено между припева и втори куплет, мелодията ме препраща към Кукла на конци, която доста ми харесва.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Признавам си, че новата песен не можах да я понеса до края. Дано да е така само за мен.

Ами на първо слушане и аз, но си дадох шанс и след няколко слушания открих, че не е лоша песен. Но не мога и да кажа, че ме зарибява и ми влиза под кожата, както е ставало с други песни. Твърде еднаква ми е с други песни на Глория от последните години и като текст, и като музика, да не говоря за клипа въпреки, че е много красива и секси, както винаги. Искаше ми се да чуя нещо различно и повече фолк звучене, като "Нищо" на Лорена или "Обратно в играта" например. Няма как да не съм критична, все пак съм фенка на Глория от началото още и знам какво съм харесвала в нея от музиката, която правеше преди. И все пак е приятна песен, просто Глория може повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами на първо слушане и аз, но си дадох шанс и след няколко слушания открих, че не е лоша песен. Но не мога и да кажа, че ме зарибява и ми влиза под кожата, както е ставало с други песни. Твърде еднаква ми е с други песни на Глория от последните години и като текст, и като музика, да не говоря за клипа въпреки, че е много красива и секси, както винаги. Искаше ми се да чуя нещо различно и повече фолк звучене, като "Нищо" на Лорена или "Обратно в играта" например. Няма как да не съм критична, все пак съм фенка на Глория от началото още и знам какво съм харесвала в нея от музиката, която правеше преди. И все пак е приятна песен, просто Глория може повече.

 

И на мен така.Много ми е еднаква с последните й песни.

Надявам се на по-добри парчета в албума."Нищо"и"Обратно в играта"много биха й отивали на Глория.Да запее"Мъжете в краката,ей там са ми любими''. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен така.Много ми е еднаква с последните й песни.

Надявам се на по-добри парчета в албума."Нищо"и"Обратно в играта"много биха й отивали на Глория.Да запее"Мъжете в краката,ей там са ми любими''. :D

Като музика е сигурно, че ще й отива.

Текста на новата песен е поредното клише на моменти, но има и фрази които ми харесват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като музика е сигурно, че ще й отива.

Текста на новата песен е поредното клише на моменти, но има и фрази които ми харесват.

 

Защо не можеш да ме обичаш?

Защо не искаш да ми повярваш?

Защо ме караш да съжалявам, че те обожавам?

Тази част ми е любима. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не можеш да ме обичаш?

Защо не искаш да ми повярваш?

Защо ме караш да съжалявам, че те обожавам?

Тази част ми е любима. :Vishenka_05:

Да, и на мен тази част ми харесва. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо, но на моменти, особено между припева и втори куплет, мелодията ме препраща към Кукла на конци, която доста ми харесва.

 

На мен пък в припева ми бие на „Накарай роклята ми да се разкопчае” на Таня Боева, направо си я запявам :derisive:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо, но на моменти, особено между припева и втори куплет, мелодията ме препраща към Кукла на конци, която доста ми харесва.

 

Мен към Без думи .

Може би просто, Глорче от 2000 година си пуска такива песни, като се замисля.

Много е зациклила с това звучене.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро през последните 5 години пуска еднакви клипове. Иначе песните за мен са различни, просто си вкарва нейния стил.

Тази новата звучи като турски поп, но ѝ ходи такова звучене.

 

На фона на всичките рапърки във фолка това идва доста добре.

Мисля си, че каквото и да изпее пак ще звучи еднакво, защото вече 25 години е на сцена и до толкова публиката е свикнала с нея, с начина ѝ на пеене, с визията ѝ, че ще звучи и изглежда като нещо правено от нея.

Но нека пусне парче от други автори пък пак ще говорим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека не оправдаваме поредното текстово безумие. Насилих се да слушам песента около 5 пъти и все още не мога да запомня текста, хем е мега банален и клиширан, хем е супер натоварващ. Това нещо няма как да се запее, човек няма как да се забавлява на него. Жалко за хубавия отсвир, който има потенциал за хит. Но с такъв текст и подобие на клип просто няма как да се случи нещо с този проект. Заболя ме главата да я гледам как си мята косата. На млади години беше далеч по-артистична, имаше повече дълбочина и драматизъм някакси в музиката и поведението й. Сега е като някаква кифла, само чупки и нищо, което да развълнува човек. А темАтА, за която пее вече толкова време вълнува единствено и само нея. Спомням си преди как казваше в интервюта, че е много важно да пееш неща, които вълнуват много хора и да не търкаляш думи в текстовете си. За съжаление през последните години тя прави точно това, с някои малки изключения.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не кара Глория да се прави на рапърка, за да е във вълната, която така или иначе ще отмине - би било смешно да се изисква от нея това.

Но това, което самата тя пуска, говоря от бързите парчета - е силно компромисно. Самата тя е казвала, че усеща песните и трябва да й се свие стомахът от кеф. Ми определено няма как да изпиташ удоволствие от тая последната песен. Това не я прави лоша, просто е една такава... никаква.

Глория няма муза, прави нещата по задължение - така го виждам аз. Съжалявам, ако греша, но това ми излъчва. Пуснала се е на автопилот и дори клиповете й са предвидими. След Денсинг старс направи два-три експеримента с танци, и край - това беше. Всичко останало - слайдшоута, тв версии, мазето на Пайнер или каквото е там, дискотеки и това е.

Един клип с идея й липсва, както и тематично разнообразие. Аман от тия сладникави, бутикови текстчета. Няма го ефекта "уау", няма го това да се разпознаят масите в текста, да ги развълнува, да се откроят оригинални фрази.

Сама си го прави. Не е само до Калин и Мариета, но да - определено новият албум не е ли разнообразен и не смени ли от следващите парчета авторите, просто ще си слушам старите албуми и това е. А сега е в период на музикална зрелост и може да си позволи чудеса да прави...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че тя правеше много зрели проекти, разнообразни. По-скоро се опитва да навакса пропуснат кифленски период в зората на кариерата си, когато наподобяваше лелка. :D Дано това да е най-слабата песен в албума.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яяя изтрили са ми коментара под клипа й във фейсбук. :roll1: :roll1: :roll1:

Евала, това вече наистина е дъното. :)

Споко, аз и други фенове сме блокирани дори, познай от кого.

"Но това теб притеснява ли те, сега да плачем ли?" :1000 (29):

Живи и здрави. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Споко, аз и други фенове сме блокирани дори, познай от кого.

"Но това теб притеснява ли те, сега да плачем ли?" :1000 (29):

Живи и здрави. :)

Нищо не ме притеснява вече, давам dislike на страницата и желая нови пътувания в Гърция и вкус и усет за много нови хитове като този. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че тя правеше много зрели проекти, разнообразни. По-скоро се опитва да навакса пропуснат кифленски период в зората на кариерата си, когато наподобяваше лелка. :D Дано това да е най-слабата песен в албума.

Защо лелка... В първите два албума си беше много естествена, красива жена, харизматична, тя първа наложи хубави тв версии и клипове и визия. После понапълня, да, ама виж например какъв клип за 1996 е "Ангел с дяволска душа", отделно видеокасетите на "Носталгия" и "Стопроцентова жена" са пример за жанра тогава. Какви бедни и непретенциозни години, в които всички правиха тв версийки в храстите, а Глория с клипове като "Стопроцентова жена", "Погрешен адрес". След 2000-та пък, като отслабна, имаше възможност достатъчно години да си се прави на кифла, за да го прави тепърва сега. Просто беше новатор и в звучене, и във всичко - сега не е, не й е важно. Мен като ми писне да й гледам кифленските сторита в инстаграм, понякога дори я отследвам. Хората искат да я виждат да прави музика, да говори за музика. Не може 5 концерта на година вече и край - изморени сме. 1 песен и хайде, стига ви толкова. Ако искате скъпи клипове, търсете спонсори. А не загрява, че идеята е важна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро през последните 5 години пуска еднакви клипове. Иначе песните за мен са различни, просто си вкарва нейния стил.

Тази новата звучи като турски поп, но ѝ ходи такова звучене.

 

На фона на всичките рапърки във фолка това идва доста добре.

Мисля си, че каквото и да изпее пак ще звучи еднакво, защото вече 25 години е на сцена и до толкова публиката е свикнала с нея, с начина ѝ на пеене, с визията ѝ, че ще звучи и изглежда като нещо правено от нея.

Но нека пусне парче от други автори пък пак ще говорим.

Не е вярно това. Нищо общо с турски поп, това си е типичен Калин Димитровски денс. Без думи, Криле, Обратно броене, Докосването има.памет...и сега и тази, разликата е почти никаква.

А това, че била 25 години на сцена и публиката свикнала с нея, не значи че.не може да пуска различни неща. Деса и Кама са по 22 години на сцена и не им пречи да пускат различни една от друга песни.

Имат чалгии, имат поп-песни, имат рнб, Деса има и балади, които дори те са в различен стил.

Прекалено много оправдаваш Глория и търчиш след всеки пост да ни обясняваш кое и как, приемай и друго мнение от твоето. Очевидно масата сме разочяровани от последната боза на Гло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашо, не се опитвам да се противопоставям!

И на мен ми е втръснало от всичкото това еднообразие - във визията, в звучентео, в клиповете. И съм абсолютно съгласен с горните мнениея на Стеф и Васил.

Може би, причината че тази песен ми харесва повече от миналогодишната ме кара да я оправдавам за момента.

 

Има много да се работи по нейната кариера, но явно тя си харесва този начин на дребно. Те производителите на кисело мляко правят толкова кампании, стратегии и т.н.,. за да се задържат на пазара, а Глория, която би трябвало да се надява поне още 20 години тази кариера да я храни, не си дава много зора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината е, че от повече от десетилетие не е направила нито една песен, която да остане във времето. Това за мен е позор за такова име. То е ясно, че няма усет за тези неща, но това нямаше да има значение, ако не беше толкова твърдоглава и инатеста, и се вслушваше в чуждото мнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента има хитов потенциал, но като цялостен проект не впечатлява особено. Лично аз ще си я слушам. Само като се сетя преди 9 лета колко разчупена беше в “Лятно пълнолудие”.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента "Нюанси в сиво " ми харесва страшно много , визийте в клипа са модерни и на световно ниво , харесва ми това че залага на нещо различно като тематика . Проекта е много добър надявам се да стане голям хит , има всички качества да остане трайно в съзнанието на истинсикте й почитатели .

Това мога да кажа за проекта .

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента "Нюанси в сиво " ми харесва страшно много , визийте в клипа са модерни и на световно ниво , харесва ми това че залага на нещо различно като тематика . Проекта е много добър надявам се да стане голям хит , има всички качества да остане трайно в съзнанието на истинсикте й почитатели .

Това мога да кажа за проекта .

 

На какво световно ниво са визиите? :mf_surrender: Роклите които облича понякога имам усещането, че са едни и същи. Особено където е с роклята с черното коланче и ботите ми бие на визия отпреди 15 години. Една и съща прическа, маниери, движения, танци. Сменят се само декорите. Това че е много красива не е достатъчно, виждате какви клипове правят хората. Много ме е яд и страшно много искам да се разчупи, но уви, оставам си с чакането.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В крайна сметка, не е ли възможно хората просто да се кефят на песента?!?!? Тука големи капацитети, големи критики, голямо чудо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...