Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Хайде да не се държиш инфантилно като приятелчето си и да не дефинираш нарочно и абсолютно погрешно думата "заплаха"... Много си наблюдателна, що се касае до някакви абсолютно нормални дискусии за попфолк, но вашето плюнчене за гадаене кой колко гледания ще има, кой мирише на кози, кой е циганин и т.н. не ти прави такова впечатление! :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тепърва ще се занимавам с теб, мила госпожице "модератор". Не била казала, че е чистила "толкова назад"... Защо не си чистила тогава и на момента, при положение, че си чела и дори си се включвала в диалози за потребителката, която този индивид си позволява да етикетира грозно? Защо изтри поста на Делмундо, в който много точно е определил на какво сте направили форума? Момо е вече уведомен за това какво се случва в темата, що се касае до "форумската двойка"...

А защо изтри поста на партньора си, в който ме приканва да доя кози? Къде са му процентите за него?

Аз го изтрих и какво? Не само козите, ами и коча върви да дойш и мен може да издойш ама се съмнявам да ми стане от таласъм като теб. Змия такава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде да не се държиш инфантилно като приятелчето си и да не дефинираш нарочно и абсолютно погрешно думата "заплаха"... Много си наблюдателна, що се касае до някакви абсолютно нормални дискусии за попфолк, но вашето плюнчене за гадаене кой колко гледания ще има, кой мирише на кози, кой е циганин и т.н. не ти прави такова впечатление! :mf_surrender:

Относно процентите съм му дала, това също може да се провери. Само че ти няма как да видиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А можеш ли да разясниш кое наричаш "заяждане", като обяснение на моите проценти? Точната характеристика, която направих на вашите диалогчета, с която и доста други потребители са съгласни ли? Или така удобната за вас "заплаха", с която подскачате като девствени булки?!
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://youtu.be/PZoc180PaEY

 

И със свален видеоклип, пак си стига до хората. "Чудно" изпълнение на някакво дете...

Между другото, "Твое копие" е и в набиращи популярност на 25то място. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава песен е "Твое копие", но по аранжимента е имало много какво още да пипат, за да стане по-ударен на места. И във видеото има доста слаби моменти -

колко пъти ще скитори сама по тъмни улици - във 'Вържи очите ми" имаше някакъв смисъл и беше ок, после в "Ех, любов", сега тук. Финалните кадри са ми малко излишни. И да беше гостувала някъде, да презентира сингъла с едно-две интервюта. Толкова да не е имала покани...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тепърва ще се занимавам с теб, мила госпожице "модератор". Не била казала, че е чистила "толкова назад"... Защо не си чистила тогава и на момента, при положение, че си чела и дори си се включвала в диалози за потребителката, която този индивид си позволява да етикетира грозно? Защо изтри поста на Делмундо, в който много точно е определил на какво сте направили форума? Момо е вече уведомен за това какво се случва в темата, що се касае до "форумската двойка"...

А защо изтри поста на партньора си, в който ме приканва да доя кози? Къде са му процентите за него?

Мачкаш ! Топ-а сиии !!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава песен е "Твое копие", но по аранжимента е имало много какво още да пипат, за да стане по-ударен на места. И във видеото има доста слаби моменти -

колко пъти ще скитори сама по тъмни улици - във 'Вържи очите ми" имаше някакъв смисъл и беше ок, после в "Ех, любов", сега тук. Финалните кадри са ми малко излишни. И да беше гостувала някъде, да презентира сингъла с едно-две интервюта. Толкова да не е имала покани...

Така е, но песента е в пъти по-силна от последните 10-тина проекти на Ивана. Тя след реализирането ''Обяснения не давам'' пусна само една сносна песен и това е ''Ало, мамо''. Други проекти като ''Кралете'', ''Мога и без теб'', ''Много си готин'' и други изобщо не отиват на Ивана. ''Ех, живот'' нямаше да е толкова лош проект ако не беше дует с Васил. Абе време е Калудова да се стегне и да стане по-продуктивна. Всички тук си мислехме, че е бита карта, но канала на Пайнер помага за популяризирането на песни и трябва да се възползва от този плюс.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с триенето на клиповете и или беше с цел PR, или е имало скандал, за който не знаем, и Димитров нежничко и показа какво може да направи, ако не му играе по свирката.

 

Като залагам на второто. Ивана ако искаше PR да си беше направила многократно досега. Съмнява ме.

 

А това за взимането на правата - грешка е да се мисли, че щом Андреа като е напуснала, си е вземала правата срещу далеч не малки суми, може да го направи и Ивана.

Първо, зависи от финансите на изпълнителя, и второ - правата на доста от песните и ги няма, а тези, които са с такива, са собственост на чичо Скрудж, който за мръсотията може и за пари да не и ги даде. Пепа как си искаше правата от Касъмови, и не и ги дадоха, дори срещу пари. Реши ли продуцента да прави мръстотии, може да ги направи адски добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена бойкотира Пайнера! + кои нейни колеги не уважиха партито на шефа си

 

О, това било парти? :roll1: Едно време, някъде до преди 2 години го наричаха автър-парти и се провеждаше след церемонии или концерти в столични клубове. Какви времена дойдоха? Да се събират отново там, откъдето тръгнаха - в кръчмата на Митака в Харманли. Дали не им е сложил куверт, че да не е вътре? :hahaha:

 

Иначе, най-много ми хареса, ей това от статията:

 

....... на купона за 28-ия рожден ден на музикална компания "Пайнер", който се състоя в заведение край Харманли .......
Link to comment
Сподели в други сайтове

А можеш ли да разясниш кое наричаш "заяждане", като обяснение на моите проценти? Точната характеристика, която направих на вашите диалогчета, с която и доста други потребители са съгласни ли? Или така удобната за вас "заплаха", с която подскачате като девствени булки?!

Янева, защо не си гледаш детето, че си тръгнала да се заяшдаш из форума? Не беше такава. :mf_surrender:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво се заяждате с Янева? Кози да дои, детето да си гледа... Я малко по-адекватно се дръжте! Заради една тъпа чалга се убихте да се заяждате и обиждате...
image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И Галин, и Галена са имали участия нея вечер. Нали не беше и на наградите, и сега решиха да трупат четения по клюкарските си сайтове с "бойкота" на Галена.

Някои от присъстващите също имаха участия. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...