Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

2wh2q1y.jpg

Заповядай.Че и с малко изрязани пръсти е тук

Който е обработвал снимката не се е справил много добре :3fdb8960598fa63e:

Оле,краката й мязат на крак на прасе. :3fdb8960598fa63e: Това ми е от любимата нейна песен.На теб харесва ли ти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Една от чалга дивите направи нещо направо скандално. Тя бе хваната да се изхожда директно на пода във фитнеса, пише в. „Уикенд“.

Cтaвa въпpoc зa Taтянa. B пpoдължeниe нa ceдмици пeвицaтa e xoдилa пo гoлямa нyждa вceĸи път cлeд тpeниpoвĸa, нo нe в тoaлeтнaтa, a нa пoдa в бaнятa.

Oщe oĸoлo Hoвa гoдинa зaпoчнaли oплaĸвaниятa нa paзлични ĸлиeнти, чe във фитнeca имa фeĸaлии.

 

B бaнятa пo зaĸoн e зaбpaнeнo дa ce cлaгaт ĸaмepи. Зaтoвa yпpaвитeлĸaтa ce зaeлa cъc зaдaчaтa личнo дa cпипa чaлгa пeвицaтa.

 

Tя влязлa cлeд нeя в бaнятa и видялa фeĸaлиитe дo фoлĸ дивaтa. Taтянa oпитaлa дa ce oпpaвдae, чe нe ca нeйни и ce oпитвa дa пoчиcти пoмeщeниeтo, ĸaтo ги бyтa ĸъм ĸaнaлa, пoдчepтaвaт oт „Уиĸeнд“.

 

Hoмepът й oбaчe нe минaл и тя билa изĸлючeнa зaвинaги oт тoзи фитнec и цялaтa вepигa. Bcичĸи били пoтpeceни oт дeйcтвиятa нa 39-гoдишнaтa пaйнepĸa.

 

Xopaтa ce oпитвaли дa cи oбяcнят ĸaĸ cлeд вcяĸa тpeниpoвĸa Taтянa ycпявaлa дa ce изxoждa и зaщo нe пoлзвa тoaлeтнaтa зa тaзи цeл. Te ce дoceтили caмo зa eднo. Haй-вepoятнo пeвицaтa cи пpaвeлa ĸлизмa, зa дa oтcлaбвa пo-бъpзo. Haĸpaйниĸът нa дyшa cъщo бил paзxлaбeн.

 

Това вече е върха. Не знам дали е истина, но е от ония случаи, в които жълтата преса показва сериозен хумор. Ако е истина, което ме съмнява... не знам.

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

100000% е вярно !!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, видяхме. Чалгата умря. Сега вече може да заспиш спокойно.

 

Не знам къде видя да пиша, че чалгата е умряла. Освен това, много съм разочарован, че песНАТА на Райна изпадна от топ 10, но е така като Планета бутна в трендинга песента на Деса и Джордан.

 

Иначе си умирам от кеф, че тъпата песен на Александрова е пета. :gun_bandana:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.ramania-bg.com/index.php?showtopic=107837

 

Гласувайте! В много от категориите е страшно оспорвано и всеки глас е от значение!

 

Малко интересни факти: към днешна дата 4 опции от общо 116 нямат нито един глас в тяхна подкрепа. За сметка на това временните лидери в 3 от категориите имат над 60% от гласовете. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле,краката й мязат на крак на прасе. :3fdb8960598fa63e: Това ми е от любимата нейна песен.На теб харесва ли ти?

Топ! :Vishenka_05:

Не знам защо , но като слушам тази песен си я представям в изпълнение не Луна :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато в България има нощен живот ще има и чалга. Песните може да са всякакви, но каквото и да ми говорите на тях можеш да разпускаш след 12 най-брутално, всякакви античалгари са ми го казвали.

 

До 1998 година нощният живот беше без чалга. Ама никаква, съвсем никаква. А до 1990 година нощният живот бе и без българска музика. Ама никаква, съвсем никаква. Второто го констатирах още с първите си излизания по клубове през 1987-88 години. Първото пък като студент, когато младите поглъщаха всичко западно като попивателна хартия. Всяко нещо с времето си. С музиката е същото. Модерните течения се променят на около 10 години и просто се следва тренда. Факт е, че попа измества чалгата като фаворит на днешните младежи. И това е същото както чалгата стана фаворит на предните поколения след 1998 година когато измести естрадата и новият поп, чието модерно течение в началото на века беше рап музиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя гаф с Андреа е от прекаленото мазане (ретуш) по клиповете, на моменти изглеждат адски неестествено, загладено без една човешка и нормална черта, до положение, в което и топ холивудски гримьор не може да ги намаже така. Така и пръсти режат (агресивен филтър), и части от нос съм виждал да липсват , с някакви странни черти, това е от многото туш.

Прекаляват с мазането по клиповете и това съм го установил отдавна. А при Андреа фотошопа и видео обработката са стандарт, при няма необработен милиметър от снимките, на моменти какво виждате - прекалено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Достоверно на 100%: Плеймейт 2017 Нора Недкова набила гримьора Валентин Кулагин. Викнал е полиция, мацето му скочила здраво. Причината е, че пред целия екип на "черешката на тортата" Кулагин и казал (явно, надявайки се да се излъчи в ефир), че Нора си изкарва парите с проституция. И тя му скочила на бой до степен да извикат полиция.

 

Межодругото не се учудвам, Кулагин с почти никой в тая държава не работи, Бони също е цветен в езика си, но с мярка, тоя ги наплю всички, които не работят с него. Като гримьор е много добър, но е десет пъти по-цапнат в устата и от Бони.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясни са и последните 5 хита за „Попфолк хит 2017“

 

Факт са резултатите от четвъртата тримесечна класация на Signal.bg за попфолк музика. 70 песни участваха в "Попфолк хит - IV тримесечие". Най-добрите парчета оформят топ 10, а първите 5 песни продължават в годишната класация "Попфолк хит 2017".

 

ТОП 10:

 

01. Преслава - Не се изтриваш - 29 555 точки

02. Галена - #ПростоШоу - 28 085 точки

03. Яница - Изкушение - 24 845 точки

04. Деси Слава и Джордан - Ангелите плачат - 22 814 точки

05. Лорена - Ако можеш - 21 710 точки

 

06. Анелия - Мило мое - 17 476 точки

07. Галин - #MeGusta - 14 700

08. Емилия ft. Емануела - Все едно ми е - 12 150 точки

09. Емануела и Константин - Още те обичам - 9 690 точки

10. Теди Александрова ft. Adnan Beats, Game Over и Nasi - От София до Банско - 9 351 точки

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=51056

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясни са и последните 5 хита за „Попфолк хит 2017“

 

Факт са резултатите от четвъртата тримесечна класация на Signal.bg за попфолк музика. 70 песни участваха в "Попфолк хит - IV тримесечие". Най-добрите парчета оформят топ 10, а първите 5 песни продължават в годишната класация "Попфолк хит 2017".

 

ТОП 10:

 

01. Преслава - Не се изтриваш - 29 555 точки

02. Галена - #ПростоШоу - 28 085 точки

03. Яница - Изкушение - 24 845 точки

04. Деси Слава и Джордан - Ангелите плачат - 22 814 точки

05. Лорена - Ако можеш - 21 710 точки

 

06. Анелия - Мило мое - 17 476 точки

07. Галин - #MeGusta - 14 700

08. Емилия ft. Емануела - Все едно ми е - 12 150 точки

09. Емануела и Константин - Още те обичам - 9 690 точки

10. Теди Александрова ft. Adnan Beats, Game Over и Nasi - От София до Банско - 9 351 точки

http://signal.bg/view_article.php?article_id=51056

:Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми то само песни от последната четвърт на годината...

Да го бяха кръстили TOP 10 Q4, не на годината.

Факт са резултатите от четвъртата тримесечна класация на Signal.bg за попфолк музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Достоверно на 100%: Плеймейт 2017 Нора Недкова набила гримьора Валентин Кулагин. Викнал е полиция, мацето му скочила здраво. Причината е, че пред целия екип на "черешката на тортата" Кулагин и казал (явно, надявайки се да се излъчи в ефир), че Нора си изкарва парите с проституция. И тя му скочила на бой до степен да извикат полиция.

 

Межодругото не се учудвам, Кулагин с почти никой в тая държава не работи, Бони също е цветен в езика си, но с мярка, тоя ги наплю всички, които не работят с него. Като гримьор е много добър, но е десет пъти по-цапнат в устата и от Бони.

Сигурно му е откраднала някой спонсор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт са резултатите от четвъртата тримесечна класация на Signal.bg за попфолк музика.

Значи грешката е вярна, ха-ха. Нещо съм недочел новината, направо гледах класацията и се чудя каква е тая топ 10 класация, като песните са само от Q4, а то реално си е било Q4 класация.

 

Е, хубаво.

 

:D :D :D

Признавам си гафа.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясни са и последните 5 хита за „Попфолк хит 2017“

 

Факт са резултатите от четвъртата тримесечна класация на Signal.bg за попфолк музика. 70 песни участваха в "Попфолк хит - IV тримесечие". Най-добрите парчета оформят топ 10, а първите 5 песни продължават в годишната класация "Попфолк хит 2017".

 

ТОП 10:

 

01. Преслава - Не се изтриваш - 29 555 точки

02. Галена - #ПростоШоу - 28 085 точки

03. Яница - Изкушение - 24 845 точки

04. Деси Слава и Джордан - Ангелите плачат - 22 814 точки

05. Лорена - Ако можеш - 21 710 точки

 

06. Анелия - Мило мое - 17 476 точки

07. Галин - #MeGusta - 14 700

08. Емилия ft. Емануела - Все едно ми е - 12 150 точки

09. Емануела и Константин - Още те обичам - 9 690 точки

10. Теди Александрова ft. Adnan Beats, Game Over и Nasi - От София до Банско - 9 351 точки

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=51056

Ме Густа извън Топ 5 :mf_surrender:

 

 

АМАН ОТ БОЛНИТЕ ФЕНОВЕ НА ДЕСА :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ме Густа извън Топ 5 :mf_surrender:

АМАН ОТ БОЛНИТЕ ФЕНОВЕ НА ДЕСА :gun_bandana:

Ако да си "болен", означава да цениш мелодични и добре изпяти песни, то предпочитам да съм!

Галим дори говори и рецитира фалшиво... :mf_surrender: Един изкуствено наложен продукт, който никога няма да създаде свой облик и силна дискография. Той дори дебютен албум няма още, а песните му минават и заминават на всяко тримесечие.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ангелите плачат" е баладата на годината, много ясно, че трябва да се бори за хит на 2017. Не може само диви песни. Така или иначе е ясно, че няма да спечели.

Но съм съгласен, че Галин извън ТОП 5 е абсурдно. Но не е като да няма други песни, на които не им е мястото там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви балади на годината ви гонят бре? :sneaky2:

 

Не разбрахте ли, че тая мандра с наградите, където тъпи кифли им правят кариерите в канцеларии свърши като Пайнер? :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остави ни да се радваме на малкото, което остана откъм награди... :D

И да, балада за която са гласували минимум 7000 човека и която има над 7 милиона гледания определено е баладата на годината и заслужава място в категорията за хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остави ни да се радваме на малкото, което остана откъм награди... :D

И да, балада за която са гласували минимум 7000 човека и която има над 7 милиона гледания определено е баладата на годината и заслужава място в категорията за хит.

 

Добре, радвайте се! :g2: Ама без ония двамата обсебените. И да знаят тук децата, че и балади стават хитове. Всъщност, баладите са най-големите хитове не само в чалгата. Щото с тоя комерс, който са подкарали забравихме какво са балади. Тя и Деса нямаше да прави, ако не бе надула корема. Но това е друг разговор...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, никой не говори за награди на Планета. Емилия Стоянова винаги дава и "балада на годината" - сещам се, че Константин, Глория и Преслава са я взимали последните години.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...