Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ами спазват обявеният за тази година дрес-код за "Оскарите", в знак на протест срещу..... (ще се спукам от смях)..... Harvey Weinstein и нему подобни от 100 години. Да не отварям пак думата, че има доста раними създания в този форум, но ако в шоубизнеса на България има проекция на Harvey Weinstein, то това е именно Пайнера.

 

:roll1:

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Те даже и в Приказките не могат да направят "парти" както едно време, изобщо дали е било пълно или са си били те и още 10 - 20 циганина :D

 

Ако приемем буквално текста от тази песен - със сигурност вече не е така. Умря катуна и всички кокошки са вече патки. :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Щом теб размазвам, такива второстепенни псевдо интелектуалци са лесна хапка.

 

Разбирам желанието на младежта в подобни форуми да прескочи няколко етапа от съзряването си в тях, но в мое присъствие това няма как да стане. Така, че бавно и по стълбичката нагоре както си му е реда. С подобни изхвърляния като чикия на мокър пясък няма как да стане. Много са опитвали, ама... :1000 (19):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не омаловажава успехите на Глория, но те са си останали някъде там в периода 1994-2003 ..

Това, че 5 човека не сте запознати и не знаете за какво става въпрос, не означава, че сте прави. Нищо, че албума й Крепост излиза 2003 и някои песни от албума й държат влага и до днес.

2004 - Не сме безгрешни, Присъда и Намери си майстора - все култови песни за чалгата, не само за самата Глория.

2005 - въпреки не особено добрия албум "Влюбена в живота", той е на 3-то място по продажби в Пайнер

2006 - Кръговрат - беше си хит, най-много продажби на албума Благодаря, който си беше с готини песни, а Приличам ли на вятъра, Сезони и Град на греха си бяха достатъчно популярни песни и различни една от друга.

2007 - Ако те няма и Мюзик Айдъл (който беше с огромен рейтинг - не е било заради Глория, но тя беше част от шоуто все пак) и Опиат също беше доста популярна песен

2008 - Еднопосочен път си гърмеше доста стабилно

2009 - отново концерт в НДК на живо!, но със слаба реклама и не 100% пълна зала, блудкави песни, които не станаха хитове, но "Можеш ли да ме обичаш" си се хареса на хората

2010 - нямаше кой знае колко силни песни, но Остани тази нощ и Почти непознати си бяха популярни песни, а Вярвам в любовта какво й имаше?

2011 - Ненаситна - стана си хит, До последната сълза се хареса, Имам нужда от теб (+песен, различна за чалгата) също беше готин албум ...

2012 - слабо

2013 - Dansing Stars - там пък толкова разчупена Глория никой не беше виждал, а "Пясъчни кули" си беше стабилен хит, естествено, че няма да го чуете да гърми по дискотеките, фолклорен албум "Пътеки"

2014 - Обратно броене - не толкова лоша песен, просто не се завъртя по дискотеките, може би по ред причини, а "Ако счупят всяка нота" какво й е?

2015 - Изсвирете нещо ударно си беше хит, Прегърни ме също готина песен, какво й е?

2016 - беше активна, но като цяло слабо, обаче "Не лъжи на колене" сякаш в известна степен стана популярна (естествено не е песен за дискотеки)

2017 - слабо и все пак Стрелците се завъртя в някои дискотеки, а в youtube без платена реклама си направи 1 000 000.

 

Все пак се вижда, че Глория далеч не е 9-та глуха където я пращате. Може да не е толкова активна както някога преди, но това и не й е целта на жената. Тези снимки от 2016 и 2017 само говорят колко не сте прави за Глория.

 

9253417O.jpg

 

9253416N.jpg

 

9253409C.jpg

 

9253410s.jpg

 

9253411x.jpg

 

9253412Z.jpg

 

9253413z.jpg

 

9253414a.jpg

 

9253415g.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лъха ми на мешана скара и бира.

Тва женски вариант на Нено Десовия ли е?

 

 

Щом теб размазвам, такива второстепенни псевдо интелектуалци са лесна хапка.
Къде е мис "Модератор", да разясни на нас, "псевдо-интелектуалците", какво общо с попфолка имат тези постове, както и жалките изреждания на поп изпълнители и "великите" им успехи от същата персона нон-грата в тази тема, която дори се опитваше да обяснява кой няма мозък, защото не слуша и признава бг поп и т.н.

Разбирам, че забвението на Андреа след Пайнер се е отразило зле на психиката на много от броящите гледания в тубата и търсещи неразтеглени снимки в Инстаграм, но чак пък толкова...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изглежда ми, че имаш нужда някой да те научи... няма да повярваш какво ще ти се случи ..

 

 

Не знам за чалгарките, но Мария Илиева пусна най-бруталната песен евър ! Уникална !

Абсолютно! Т'ва е топа на поп музиката за последните години. Мария Илиева им разказа играта. ;)

 

1,5 милиона!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде стига вече! Като чистихме всеки офтопик коментар, се размрънкахте, сега пък се хващате за всичко. Няма проблем да се заяждате, спорите, карате - просто го правете без да изпадате в лични нападки и обиди!
image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Татяна опитала да се оправдае, че изпражненията не са нейни и се опитва да почисти помещението, като ги бута към канала, подчертават от „Уикенд“.

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато я има Галена, чалгата няма да умре. Не си го помисляйте, мама ще мачка!

 

Знам. Казах го, защото потребителят, който цитирах, системно се опитва да внуши, че попфолкът е победен от поп-а. Имам чувството, че това дори му харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от чалга дивите направи нещо направо скандално. Тя бе хваната да се изхожда директно на пода във фитнеса, пише в. „Уикенд“.

Cтaвa въпpoc зa Taтянa. B пpoдължeниe нa ceдмици пeвицaтa e xoдилa пo гoлямa нyждa вceĸи път cлeд тpeниpoвĸa, нo нe в тoaлeтнaтa, a нa пoдa в бaнятa.

Oщe oĸoлo Hoвa гoдинa зaпoчнaли oплaĸвaниятa нa paзлични ĸлиeнти, чe във фитнeca имa фeĸaлии.

 

B бaнятa пo зaĸoн e зaбpaнeнo дa ce cлaгaт ĸaмepи. Зaтoвa yпpaвитeлĸaтa ce зaeлa cъc зaдaчaтa личнo дa cпипa чaлгa пeвицaтa.

 

Tя влязлa cлeд нeя в бaнятa и видялa фeĸaлиитe дo фoлĸ дивaтa. Taтянa oпитaлa дa ce oпpaвдae, чe нe ca нeйни и ce oпитвa дa пoчиcти пoмeщeниeтo, ĸaтo ги бyтa ĸъм ĸaнaлa, пoдчepтaвaт oт „Уиĸeнд“.

 

Hoмepът й oбaчe нe минaл и тя билa изĸлючeнa зaвинaги oт тoзи фитнec и цялaтa вepигa. Bcичĸи били пoтpeceни oт дeйcтвиятa нa 39-гoдишнaтa пaйнepĸa.

 

Xopaтa ce oпитвaли дa cи oбяcнят ĸaĸ cлeд вcяĸa тpeниpoвĸa Taтянa ycпявaлa дa ce изxoждa и зaщo нe пoлзвa тoaлeтнaтa зa тaзи цeл. Te ce дoceтили caмo зa eднo. Haй-вepoятнo пeвицaтa cи пpaвeлa ĸлизмa, зa дa oтcлaбвa пo-бъpзo. Haĸpaйниĸът нa дyшa cъщo бил paзxлaбeн.

 

Това вече е върха. Не знам дали е истина, но е от ония случаи, в които жълтата преса показва сериозен хумор. Ако е истина, което ме съмнява... не знам.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам Димитров да накаже Тотя за уронване престижа на фирмата. Да й постави утлиматум: Или 3 години да не издава песен, или да се изходи публично на сцената на следващия голям концерт. Ще смажат с рейтинг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам. Казах го, защото потребителят, който цитирах, системно се опитва да внуши, че попфолкът е победен от поп-а. Имам чувството, че това дори му харесва.

Умрял фолка.... А чалготеките се пълнят на макс и дори преобладават над другите клубове. Ако това носи радост на някой няма проблем, нека има щастие. Попа в последно време също се чалгализира на моменти. Защо ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за Татяна е адски грозно, просташко и направено с цел да я принизи и урони като жена. Не знам как е възможно изобщо да пускате подобни "статии", че и да се хилите и забавлявате с тях! :mf_surrender: Тъжно и трагично...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...