Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Райна в "Автограф'':

Успешен нов фолклорен албум, хит в попфолка в момента със "Зле те чувам", поредно турне в Америка през февруари-март, нова любов, април-нова попфолк песен и попфолк албум. Дано все така е щастлива.

Много точно го каза Райна в "Автограф" да се правят деца, не когато му е времето и защото трябва, а правете, когато го почувствате и правете деца с любов и да растат в любов, а не защото трябва да имаш дете!

Много се радвам. Дано прави все такива успешни парчета оттук насетне. Албумът “Написано с любов” ли ще се казва?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Каква съм луда излиза след Хабиби и си прави по 60К на ден. (лятото правеше под 10К). Тая песен ще има над 10 млн. :1000 (29):

 

Подозирам за една стратегия за показване под други клипове и ако се получи, ще направя така, че Изкушение да тръгва автоматично след Мотел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отварям Youtube и какво да гледам - някоя си Роксана със 73К гледания за 8 часа. В "Столипиново" какъв бърз интернет прокарали, брей...

 

Седя та се чудя, тая сега зарязана ли е, не е ли - то това е и целта на клипа, нескопосан PR с личния живот. То явно само това и остана, ако не иска цял да живот да мята кючеци по сватби. Разбрахме, че нищо смислено и хубаво няма да направи, разбрахме, че след една балада следват 10 мазни кючека, ама не допусках, че тая пак ще прекали с лицемерието си и докато плюеше колежките си, които пробивали не с глас, а коя с ц*ци, коя - скандал, тая реши да направи такъв точно с личния си живот.

Клипа някакъв нереален - чакали я 10 хил. публика. Абсурд. То цял Пайнер не може да ги събере вече години наред, какво остана Роксана да ги събере. Само ако е събрание на ромите от всички краища на България, тогава може да направи тая бройка. Ама ще трябва да дават пари за билет и бензин, а те пари попринцип не обичат да дават за каквото и да било. Камоли за концерт. Било то и на Роксана. Малкото , които биха си го позволили, ще се почувстват като живо представление на световни класики, цяло културно събитие ще да е за тях цели 5 лв. вход за концерт. Пък било той и на Роксана, или някоя друга ромка.

 

Лицемерната Антоанета (както и да е истинското име) първо беше заявила, че е против изкуствените работи и колежките и, пробиващи с бюст. Сложи си силикон. После беше против простотията в текстовете, хулеше си колежките как може да пеят глупости, и накрая "боли ме за тоя фара" , "бира за закуска, водка за вечеря" /(що не го изпя Ивана това, поне щеше да и ходи). Наплю съвсем скоро в "автограф" пак същите колежки, които пробивали със скандал , и реши да си направи PR с личния живот.

Ми онова интервю за "Открит микрофон", дето новия и мъж (с по-тънки вежди от нейните) питаше каква певица била Камелия? Е каква, такава, каквато за времето , в което Роксана е певица в Пайнер, вече имаше редица мега-хитове, някои от които са останали като татуировка и вечен белег на фолка като "Луда по тебе" и "Защо повярвах", или "Къде си ти", но най-вече първата. Извинявайте, ама от 7 млн. 6.5 знаят "луда по тебе".

Такъв хит жена му мангасарката Роксана няма да види никога , ако ще и да мине Азис по PR.

 

Толкова по разсъжденията ми за Роксана. Надявам се поне от 2-3 клюкарски сайта да и помогнат в новата PR акция, че да разберем каква е певица е поне.... "абе дай да видя дините" Роксана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам. Дано прави все такива успешни парчета оттук насетне. Албумът “Написано с любов” ли ще се казва?

И аз много се радвам за нея. За име не каза, но спомена,че има още 2 песни на Биолчев и на едната ще заложи с клип. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересен (или не толкова) факт за тая песен - първоначално е била за ония Крис от Big Brother, гейчето. Имаше едни напъни да става певец, даже пусна песен по DSTV (нещо трагично е). Тая песен била за него , с текста, в последствие Оцко я дава на Янева , без да уведоми педалчето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Хлътнала-глътнала се опита да повтори успеха на хитът си от предното лято - За контакти, ама не й се получи. Глътна една студено вода с тая песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хлътнала-глътнала се опита да повтори успеха на хитът си от предното лято - За контакти, ама не й се получи. Глътна една студено вода с тая песен.

Опита се да затапи "Докрай", ама остана безлична покрай нея. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма ли да го върнат? Това е скандално! И всичко е заради някакъв шибан текст?

Тъкмо след толкова време и се получи и извади хубава песен. Ако си оправи правата нещо може и да я върнат, не знам. Жалко ако я прецакат така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Изглежда ми, че имаш нужда някой да те научи... няма да повярваш какво ще ти се случи ..

 

 

Не знам за чалгарките, но Мария Илиева пусна най-бруталната песен евър ! Уникална !

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, но песента е в пъти по-силна от последните 10-тина проекти на Ивана. Тя след реализирането ''Обяснения не давам'' пусна само една сносна песен и това е ''Ало, мамо''. Други проекти като ''Кралете'', ''Мога и без теб'', ''Много си готин'' и други изобщо не отиват на Ивана. ''Ех, живот'' нямаше да е толкова лош проект ако не беше дует с Васил. Абе време е Калудова да се стегне и да стане по-продуктивна. Всички тук си мислехме, че е бита карта, но канала на Пайнер помага за популяризирането на песни и трябва да се възползва от този плюс.
Няма как да оспоря - Ивана направи върволица слаби, посредствени песни в последните години. Лошото е, че прочетох коментарите за тях сега в съответните теми (по времето на излизането им не съм била активна тук), а нейните най-големи фенове, които би следвало да са и най-взискателни към Ивана, ги хвалят и им се радват. Никога не съм била фанатичка на тема "Ивана", не съм я преследвала из България, не съм се включвала в агитки и не съм я тормозила след няколкото участия, на които съм била, за снимки и автографи. Опитвала съм се да преценявам трезво как върви нейното развитие през годините, осъзнавайки, че тя е личността и жената, която принципно най-много се доближава до представите ми за хубава (особено в лице), умна и талантлива жена. Купувам нейните оригинални дискове и се вълнувам, когато я слушам. Но ... Не мога да си пусна у дома "Кралете" или "Много си готин", не ми въздейства Васил Иванов, който е някакъв още по-провлачен вариант на Стораро (а самият Стораро на моменти прекалява с виенето), не се асоциирам с лирическата героиня на лелка в цяла поредица песни за тоя пуст женен мъж, който трябва да разведе, като понякога това е възможно, друг път е "грях" - то не беше "Последна чаша", "Магьосница", "Мен ще виждаш", 'Ех, любов", "Ще ти взема всичките пари", 'Наздраве" и т.н. (сигурно пропускам някоя пак в този смисъл). Колкото до "Ало, мамо" - да, великолепна песен, силно е интрото в началото, тя пее с много чувство, но клипът... :mf_surrender: Последният албум е почти изцяло народен, но бледнее пред другия такъв - "Без граници", където има шедьоври - 'Такава съм", "Пак е празник, а ми се плаче", "Не те виня", "Обичай ме сега", От извора", "Само веднъж се живее"... Къде ще ги сравним с "Твойта мила майка" или "Ако си мъж"... Има две прилични попфолк песни - "Чаша живот" и най-хубавата за мен - "Пак на нашто място" - ами тя не заложи на тях. Колкото до "Твое копие" - казах, слаб аранжимент, в клипа изглежда красива, но кадрите сама, скитаща се в тъмния град, сме гледали неведнъж. Ето, сега пък я свалиха, неогледала добре правата... Иванина работа! Чудя се няма ли някой нейн близък - било щерка, приятели, гадже, да я шамароса, да даде някакъв съвет, мнение, различно от Стояниното, Руменовото, нейното?! Защо да не изпее песен на Пашев - в другата тема коментирах, че би звучало добре нейния глас, например в "Да те прежаля", в 'Сърце не ми остана" или "Втори опит", в "Рекламация", че и в по-новите негови, примерно на Кали - "Аз съм аз". Нещо в тази насока. И да престане с тази Мариета - има и други възможности.

 

 

Янева, защо не си гледаш детето, че си тръгнала да се заяшдаш из форума? Не беше такава. :mf_surrender:
Да се намесва детето, вече е... Нямам думи! :helpsmilie:

 

 

За какво се заяждате с Янева? Кози да дои, детето да си гледа... Я малко по-адекватно се дръжте! Заради една тъпа чалга се убихте да се заяждате и обиждате...
Здравей и на теб! Прекрасна си! :P
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лъха ми на мешана скара и бира.

Тва женски вариант на Нено Десовия ли е?

 

Не знаеш за Янева? Този опит за сарказъм да не е заради констатацията, че имаш конкуренция? Свиквай, че ако се появят и други от старите.... :ad:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква съм луда излиза след Хабиби и си прави по 60К на ден. (лятото правеше под 10К). Тая песен ще има над 10 млн. :1000 (29):

 

Подозирам за една стратегия за показване под други клипове и ако се получи, ще направя така, че Изкушение да тръгва автоматично след Мотел.

 

Дали си чувал за статично ИД и бисквитки? Това си е строго индивидуално на всеки броузър. По подразбиране на това, което ти си слушал напоследък. При мен нито Изкушение излиза, ни Мотел. :)

Чак стратегия щял да мисли. :mf_surrender:

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали си чувал за статично ИД и бисквитки? Това си е строго индивидуално на всеки броузър. По подразбиране на това, което ти си слушал напоследък. При мен нито Изкушение излиза, ни Мотел. :)

Чак стратегия щял да мисли. :mf_surrender:

Малоумен ли си? На Кали песента винаги излиза под Хабиби. Не е само при мен. И да съм казал, че Изкушение излиза под Мотел? Казах, че имам идея как може да стане това.

 

Защо изтриха на Роксана песента? На тия още от началото на годината не им върви нещо :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаеш за Янева? Този опит за сарказъм да не е заради констатацията, че имаш конкуренция? Свиквай, че ако се появят и други от старите.... :ad:

Щом теб размазвам, такива второстепенни псевдо интелектуалци са лесна хапка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...