Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Това за Татяна е адски грозно, просташко и направено с цел да я принизи и урони като жена. Не знам как е възможно изобщо да пускате подобни "статии", че и да се хилите и забавлявате с тях! :mf_surrender: Тъжно и трагично...

 

Може и да има някаква истина. Мина времето, в което "Уикенд" пишеха 100%-ви лъжи. Аз лично няма да се учудя, ако го е направила. Тотя е взеизвестна с простотията, неграмотността и селяндурщината си. И е обсебена да има перфектното тяло, нищо чудно да си прави клизми, за да й е по-плосък корема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Умрял фолка.... А чалготеките се пълнят на макс и дори преобладават над другите клубове. Ако това носи радост на някой няма проблем, нека има щастие. Попа в последно време също се чалгализира на моменти. Защо ли?

То в днешно време нито чалгата е чалга, нито попа е поп. Човек се налага да седне да пие ракия само на ретро хитове. Някаква мешана скара е в момента ... затова и истинския поп-фолк, музика за маса, за душата и т.н., които правят сърбите, толкова се котира в България и се избиват един през друг да идват сръбски и гръцки изпълнители да правят концерти и то от успешен по-успешен. Затова и песните на Азис стават големи хитове, затова и Шушана се превърна във фурор - ами то ни писна от тъпотии в чалгата и попа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това пък е най-голямата заблуда в която живеете. Чалгарките се правят на попаджийки, не обратното.

 

 

То в днешно време нито чалгата е чалга, нито попа е поп. Човек се налага да седне да пие ракия само на ретро хитове. Някаква мешана скара е в момента ... затова и истинския поп-фолк, музика за маса, за душата и т.н., които правят сърбите, толкова се котира в България и се избиват един през друг да идват сръбски и гръцки изпълнители да правят концерти и то от успешен по-успешен. Затова и песните на Азис стават големи хитове, затова и Шушана се превърна във фурор - ами то ни писна от тъпотии в чалгата и попа.

И аз това искам... фолка да си е фолк. Липсват ми повече писни от едно време. Харесвам и тази модерна вълна, но в момента всичко ми изглежда на две крайности. Или звучи твърде поп, или е цигания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и да има някаква истина. Мина времето, в което "Уикенд" пишеха 100%-ви лъжи. Аз лично няма да се учудя, ако го е направила. Тотя е взеизвестна с простотията, неграмотността и селяндурщината си. И е обсебена да има перфектното тяло, нищо чудно да си прави клизми, за да й е по-плосък корема.
Каквато и да е Татяна, изглежда поддържана жена, едва ли не държи на хигиена. Според мен е направено целенасочено.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам целенасочено ли е, ама подобен жълт хумор не бях чел скоро. Съмнително да е истина, но смеха си е смях.

Уцелиха статията на годината.

 

Обаче това с бутането към канала ме разби... :D :D

Така, тактично...

 

:D :D :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче това с бутането към канала ме разби... :D :D

Така, тактично...

 

:D :D :D :D

 

:roll1: :roll1:

 

И мен. Представям си как ся хванали да клечи над тях и сигурно се е опитала с крак да ги подбутне, като е видяла управителката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

И мен. Представям си как ся хванали да клечи над тях и сигурно се е опитала с крак да ги подбутне, като е видяла управителката.

Брутална представа за Татяна...ако дойде фена и ще видиш тогава едно клечене :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

То тя един фен имаше, и вече не влиза. Чийзкейк май беше.

Чийзкейк... с лайната на Татяна. Юху.

 

Жълтата преса можела да бъде много хумористична на моменти.

Е може да е един но пък беше топ. За такъв фен всички други може да си мечгаят.

Сетих се за Татяна, когато се появи на сцената с чаршафа... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато в България има нощен живот ще има и чалга. Песните може да са всякакви, но каквото и да ми говорите на тях можеш да разпускаш след 12 най-брутално, всякакви античалгари са ми го казвали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за Татяна е адски грозно, просташко и направено с цел да я принизи и урони като жена. Не знам как е възможно изобщо да пускате подобни "статии", че и да се хилите и забавлявате с тях! :mf_surrender: Тъжно и трагично...

А най-тъпото е, че не малко хора в България вярват на подобни писания и изобщо жълтата преса им е много потребна. Доста хора сякаш черпят енергия от това да видят някого сринат и оплют.

 

Относно Райна - дано това е нейното истинско и по-трайно завръщане! Писна ми от напомпаните самозванки да са считани за най-добрите и да са модел за подражание. Много ме кефи как на моменти старите кучки показват на новите самозванки откъде изгрява слънцето! :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна има основанието да осъди този, който е написал тази болна гнусотия.

 

Колкото до Райна - аз даже харесвам малко повече "Сафари" от новата, но я поздравявам, че е последователна и не се отказваше да пуска парчета, макар повечето да не се радваха на успех. Заслужава си хита, изглежда чудесно и е трудолюбива. А новата версия с клипа на "По друм одам" дори я слушам на телефона, където рядко качвам народна музика - въздейства.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук не ме кефи.Предпочитам я сега,когато излъчва ковралък. :3fdb8960598fa63e:

2wh2q1y.jpg

Заповядай.Че и с малко изрязани пръсти е тук

Който е обработвал снимката не се е справил много добре :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...