Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Бооже :roll1: Тя Деси Слава не смее да направи самостоятелен концерт, дето е одобряване от цялата държава и е синоним на талант, ти ми говориш за Алисия.

 

Е Асито е по-урбано от Деса. :3fdb8960598fa63e: Младите сигурно повече слушат, харесват и би отишли на нейно участие/концерт отколко на Деса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Е Асито е по-урбано от Деса. :3fdb8960598fa63e: Младите сигурно повече слушат, харесват и би отишли на нейно участие/концерт отколко на Деса.

 

 

Алисия е и любимка на диджеите няма вечер без нейна песен. :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Ася беше наистина "различна" от масовката. Тя трябва да прави концерт, мисля че е актуална като образ за които хората би дали пари за билет, или греша ? :3fdb8960598fa63e:

 

Беше си актуална, но чак концерт не мисля. Няма толкова талант за такова нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Галена се наслади на разкошен уикенд в космополитния Истанбул. Фолк звездата на "Пайнер" бе с любимия си мъж Галин, а заедно с тях пътува и стилистът Добромир Киряков.

 

:wacko:

Този да не спи и с тях в спалнята и то по средата между двамата....

Link to comment
Сподели в други сайтове

:wacko:

Този да не спи и с тях в спалнята и то по средата между двамата....

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Май й е просто най-добрата приятелка.

 

Галена е лайкнала снимка на Преслава в Инстаграм.

 

:feminist_en: :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена саботира наградите заради нея, настройва колежки против нея, прави я нищо по списания и накрая и лайква снимка? :mf_surrender:

Силно се надявам като (ако) я последва Преслава не върне. Ще е скандално. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена саботира наградите заради нея, настройва колежки против нея, прави я нищо по списания и накрая и лайква снимка? :mf_surrender:

 

Просто е добричкааа :3fdb8960598fa63e: :ac:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена саботира наградите заради нея, настройва колежки против нея, прави я нищо по списания и накрая и лайква снимка? :mf_surrender:

Силно се надявам като (ако) я последва Преслава не върне. Ще е скандално. :3fdb8960598fa63e:

Кои колежки е настроила? Те да не са безгръбначни, за да нямат собствено мнение? Сигурно защото колежките и не я понасят е виновна Галена. Ей така заради Галена си я плюят, а иначе им е много симпатична. :1000 (29):

Къде Галена я е правила на нищо по списания? Една лоша дума не е казала за нея. Или трябва да я хвали, защото на фенчетата и ще им звучи като обида?

 

На мен не ми излиза Галена да е харесала снимка на Преслава.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Скъпи колеги, току-що питах Татяна как ще коментира новината за случката от фитнеса и коментарът ми беше изтрит мигновено. Гузен негонен бяга! :3fdb8960598fa63e: Посеричка!

 

Хаха ахахахаха!

 

Малко по сериозно - очакваше ли някакво различно развитие на нещата?

 

Бооже :roll1: Тя Деси Слава не смее да направи самостоятелен концерт, дето е одобрявана от цялата държава и е синоним на талант, ти ми говориш за Алисия.

 

Фатмето няма пари за концерт, нека гледаме реалистично. Обади се с оферта да я спонсорираш и точно до два часа ша е обиколила къдет не я примързи да се пофали че ша има концерт.

 

Ася може да направи концерт, да, предполагам във Вакарел има читалище или нещо, точно кат за родата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

salt-bae-nusret-gokce-01.jpg

 

“Беят на солта” готви за Галена в Истанбул

 

Галена си открадна един дълъг уикенд за зареждаща ваканция в космополитния Истанбул. Певицата бе в компанията на любимия си мъж Галин и своя приятел и стилист, Добромир Киряков. Изборът им да отседнат в бившия Султански дворец направи пребиването им наистина незабравимо. Най-голяма емоция за всички предизвика посещението на ресторанта на прочутия турски майстор-готвач Нусрет Гьокче, спечелил си прозвището “Беят на солта”.

Galena201801312.jpg

Той стана изключително популярен през последната година, а профилът му в Инстаграм има внушителните 2 милиона абонати. Сред посетителите на заведенията му са много футболни и светски звезди, които се забавляват особено с коронния му номер, да осоли по специфичен начин вече готовото месо, приготвено лично от него. Галена също е сред неговите почитатели и го следи в мрежата, но прeживяването на живо наистина я накара да се почувства като VIP-персона

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за фитнеса и Татяна е простотия, разбира се. Но аз ще ви кажа нещо вярно - жената, която я прави за клипове - Грета, е само гримьорка, но за да пести от бюджет, Танчето я кара да влиза и в ролята на фризьор и получава и коса. Макар и непрофесионално.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за фитнеса и Татяна е простотия, разбира се. Но аз ще ви кажа нещо вярно - жената, която я прави за клипове - Грета, е само гримьорка, но за да пести от бюджет, Танчето я кара да влиза и в ролята на фризьор и получава и коса. Макар и непрофесионално.

Може и да е измислено, разбира се, но е твърде добре се вписва в секското амплоа на Тоца. Така че няма да отшуми бърже както и се иска. За другото - резултатите си личат, кво да кажем, въпреки че жената се справя прилично. Може да разшири бизнеса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...