Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Една от любимите ми песни от "Аз". Доста често я пускат и по дискотеките. :Vishenka_05:

Бях я забравил ама TheBoss беше ма дискотека тази нощ и ми я прати на гласово

 

И на мен ми е любима след Мразя да ме обичаш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за фитнеса и Татяна е простотия, разбира се. Но аз ще ви кажа нещо вярно - жената, която я прави за клипове - Грета, е само гримьорка, но за да пести от бюджет, Танчето я кара да влиза и в ролята на фризьор и получава и коса. Макар и непрофесионално.

Казват, че не е измислица. Защо е спряла да посещава Пулс??

Иначе това за гримьора не се учудвам. Като я гледам няма пари да си сложи хилорон в устните, все и ги очертават с молив, като от преди 20 години. Жалка картинка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

5efb8d240bfa3ea3b591258d14ce2a0e.jpg

 

Това са Дениз, на 15 години и Ивон – на 14 години. Дъщери са на фолкпевиците Лияна и Анелия. А тази снимка предизвика сериозен диспут в социалните мрежи.

 

Нормално ли е да изглеждат по този начин, трябва ли да съдим за децата по техния изглед, каква е ролята на семейството?

 

Едва ли има еднозначен отговор, както и коментарите са съвсем различни.

 

Голяма част от хората смятат, че една тийнейджърка не би трябвало да изглежда така, но има фактори като родители и среда, които в крайна сметка формират съзнанието и желанието на момичетата.

 

Други смятат, че не трябва да се съди по „опаковката“ и след като не ги познават е неуместно да бъдат коментирани.

 

Какво е вашето мнение и въобще трябва ли да бъдат подлагани на унищожителни коментари едни деца? Защото те са деца, независимо от желанието им бързо да пораснат...

 

 

 

 

Малки па4авури...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Карикатури. Явно падението на Ана е не само кариерно, но и личностно, щом позволява на щерка си да се направи по този начин. Лияна е не по-малко зле явно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В годишната класация на Signal.bg за попфолк клипове участват 20 видеа. Клиповете достигнали до финалния етап на "Попфолк клип 2017" се класираха в чарта след като си спечелиха място в тримесечните издания на "Попфолк клип".

 

Галин и Емануела - 5,6,7,8

Емилия и DJ Цеци Лудата Глава - #Напусни

Галена - Moro mou (Бебето ми)

Яница ft.Галин - Няма да ме купиш

Цветелина Янева - Убий ме

 

-

 

Яница - Фуклата

Азис - Мотел

Мария - Червеният картон

Кали - Каква съм луда

Деси Слава - Гледай да не бъркаш

 

-

 

Галена - #TheBo$$

Джена и Преслава - Тук жена му пази

Райна - Сафари

Галин и Лорена - Нощта гърми

Камелия и Гъмзата - Дразни ме

 

-

 

Галена - #ПростоШоу

Преслава - Не се изтриваш

Яница - Изкушение

Галин - #MeGusta

Екстра Нина и Kristis Kesaras - Мистър Президент

Лично аз подкрепих #TheBo$$, Дразни ме и 5678.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво означава "Аз не пръскам да ти кажа само лъскам" ?

 

С двойно значение е според мен. В единия случай става въпрос за чистене, другото значение го разбирам в сексуален аспект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

5efb8d240bfa3ea3b591258d14ce2a0e.jpg

 

Това са Дениз, на 15 години и Ивон – на 14 години. Дъщери са на фолкпевиците Лияна и Анелия. А тази снимка предизвика сериозен диспут в социалните мрежи.

 

Нормално ли е да изглеждат по този начин, трябва ли да съдим за децата по техния изглед, каква е ролята на семейството?

 

Едва ли има еднозначен отговор, както и коментарите са съвсем различни.

 

Голяма част от хората смятат, че една тийнейджърка не би трябвало да изглежда така, но има фактори като родители и среда, които в крайна сметка формират съзнанието и желанието на момичетата.

 

Други смятат, че не трябва да се съди по „опаковката“ и след като не ги познават е неуместно да бъдат коментирани.

 

Какво е вашето мнение и въобще трябва ли да бъдат подлагани на унищожителни коментари едни деца? Защото те са деца, независимо от желанието им бързо да пораснат...

Малки па4авури...

Честно казано след Гери Никол, която на 17 беше с хилоронова уста , а на 20 вече силиконка и Сузанита - за която е излишен коментара, нищо не ме учудва. Сега й гледах профила в Инстаграм на г-ца Динева, ми тя майка й я мъкне по нейните гримьори - за кво си говорим въобще ??

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз това съм се чудил и също така на Емануела колко е безмозъчна, за да изпее подобно нещо... :mf_surrender:

 

 

Като цяло целия и текст е жалка и безсмислена работа в опит за оригиналност!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък един форумец ми каза, че знае от сигурен източник, че случката с Татяна във фитнеса е 100%-ва истина. Информацията е от мениджърката на залата. Татяна вече не посещава въпросния фитнес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...