Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Това ще е много интересно. Сигурно ли е?

Новината вече се върти по някой и друг сайт и жълта медия. Забелязал съм, че за участниците в този тип предавания винаги се разчува известно време преди началото на шоуто, така че смятам, че е вярно. И Коцето се води участник, между другото.

Софка ако наистина е там аз още от сега съм за нея, независимо как се представи. :1000 (29): Ще се разбия от смях ако тръгне да се прави на Майкъл Джексън, Мадона, Бритни... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новината вече се върти по някой и друг сайт и жълта медия. Забелязал съм, че за участниците в този тип предавания винаги се разчува известно време преди началото на шоуто, така че смятам, че е вярно. И Коцето се води участник, между другото.

Софка ако наистина е там аз още от сега съм за нея, независимо как се представи. :1000 (29): Ще се разбия от смях ако тръгне да се прави на Майкъл Джексън, Мадона, Бритни... :roll1:

На който и да се прави ще ми е интересно. Тя си е забавна.

И Коцето би ми бил интересен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

fdbc493d0.jpg

0019214d38b4b816a367a3e3dd6b017097d09f5f.jpg

 

По-хубава е от повечето чалгарки в началото на кариерата им. :Vishenka_05:

Мхм, ама началото на кариерата на Дора беше вече успешно изхарчила на баща си песията за тунинг. Тва да не ти е Глория дето почна като грозното пате и чак като изкара достатъчно кинти и напредна пластичната хирургията в страната се направи на злата мащеха от филм на Дисни.

 

Друг е въпроса че крайния резултат беше като успешно завършил трансформацията травестит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ГЛОРИЯ с концерт във ВАРНА

https://www.instagram.com/p/BekWCjUn4oq/

 

Ехее супер. Залата в този Фестивален и Конгресен център е с над 1000 седящи места. Не се и съмнявам, че билетите ще бъдат изкупени. Браво на Глория! Няма спор - най-добрата. Нека да продължава яко с концертна дейност, защото само тя, като най-голямо име в жанра, може да си позволи да прави концертни обиколки в страната. Нека сега всички нейни млади колежки, които вкупом, не успяха да докарат и 500 човека на стадиона във Варна миналото лято, да гледат и да се учат как се пълни зала с над 1000 места.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е четвъртата тримесечна класация на Signal.bg за попфолк клипове. Над 60 видеа участваха в "Попфолк клип - IV тримесечие". Най-добрите видеа оформят топ 10, а първите 5 клипа продължават в годишната класация "Попфолк клип 2017".

 

01. Галена - #ПростоШоу - 19 261 точки

02. Преслава - Не се изтриваш - 13 960 точки

03. Яница - Изкушение - 13 264 точки

04. Галин - #MeGusta - 12 490 точки

05. Екстра Нина и Kristis Kesaras - Мистър Президент - 11 650 точки

 

06. Трио БИК - Гол - 11 482 точки

07. Деси Слава и Джордан - Ангелите плачат - 11 188 точки

08. Камелия - Куклите - 10 810 точки

09. Мария - Тук и сега - 9 228 точки

10. Яница и Кристиана - Главната - 9180 точки

 

Мария заслужаваше...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е четвъртата тримесечна класация на Signal.bg за попфолк клипове. Над 60 видеа участваха в "Попфолк клип - IV тримесечие". Най-добрите видеа оформят топ 10, а първите 5 клипа продължават в годишната класация "Попфолк клип 2017".

 

01. Галена - #ПростоШоу - 19 261 точки

02. Преслава - Не се изтриваш - 13 960 точки

03. Яница - Изкушение - 13 264 точки

04. Галин - #MeGusta - 12 490 точки

05. Екстра Нина и Kristis Kesaras - Мистър Президент - 11 650 точки

 

06. Трио БИК - Гол - 11 482 точки

07. Деси Слава и Джордан - Ангелите плачат - 11 188 точки

08. Камелия - Куклите - 10 810 точки

09. Мария - Тук и сега - 9 228 точки

10. Яница и Кристиана - Главната - 9180 точки

 

Мария заслужаваше...

 

 

Не ми е за вярване че толкова точки е събрала Екстра Нина :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятна изненада! :Vishenka_05:

 

Много добра идея. Така или иначе щеше да е хубаво тази песен Преслава да я промотира някъде, винаги много ми е харесвала и смятам, че все пак трябваше да я изпълни на някоя нейна промоция.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми е за вярване че толкова точки е събрала Екстра Нина :mf_surrender:

Е виж как е събрала всички роднини в фб. :1000 (29):

Обаче си е хубаво клипчето.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опсссс, правила е доста неща и някои със завиден успех, като скулите, примерно. Едно нещо обаче не може да промени. Винаги ще си остане 152 см.
След раждането рязко отслабна, скули не е правила. Устни и цици е пипала Марчелка. А ръстът няма общо със сексапила, не говорим за конкурс за мис или модна агенция. Двете най-популярни плеймейтки са Николета и русата Златка, които са джобни гаджета. В световен мащаб, едни от най-желаните жени са под 1.60 - Ева Лонгория, например.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехее супер. Залата в този Фестивален и Конгресен център е с над 1000 седящи места. Не се и съмнявам, че билетите ще бъдат изкупени. Браво на Глория! Няма спор - най-добрата. Нека да продължава яко с концертна дейност, защото само тя, като най-голямо име в жанра, може да си позволи да прави концертни обиколки в страната. Нека сега всички нейни млади колежки, които вкупом, не успяха да докарат и 500 човека на стадиона във Варна миналото лято, да гледат и да се учат как се пълни зала с над 1000 места.

И то актуалните заедно не можаха... А Глория сама ще си напълни залата. После нека я плюят.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И то актуалните заедно не можаха... А Глория сама ще си напълни залата. После нека я плюят.

Пак това ще правят, някои какъвто и да е успех не признават особено ако неин, и то съвременен. Тя запомнящи се хитове няма иии как беше... не се е адаптирала в съвремието и ние сме някакви със закостеняло мислене. В същото време по малкото останали концерти на Пайнер само роми се виждат. Това, предполагам, следва да е от модернистичните песни, технологичния напредък и всичко останало завидно в последните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...