Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

На мен пък един форумец ми каза, че знае от сигурен източник, че случката с Татяна във фитнеса е 100%-ва истина. Информацията е от мениджърката на залата. Татяна вече не посещава въпросния фитнес.

Освен да я питам публично, ега разберем

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Казват, че не е измислица. Защо е спряла да посещава Пулс??

Иначе това за гримьора не се учудвам. Като я гледам няма пари да си сложи хилорон в устните, все и ги очертават с молив, като от преди 20 години. Жалка картинка.

 

Наистина ли коментирате подобни статии. Това говори доста за вас. Жалка картинка или не, важното е, че работи. Иначе преди да коментирате вижте себе си. И как сте написали думата хиалуронова киселина.

 

 

5efb8d240bfa3ea3b591258d14ce2a0e.jpg

 

Това е повече от тъжно. На Анелия ѝ бях казал още на Нова година, че изпуска Ивон, тя изгледа безсилно.

Надявам се да се светне навреме. Няма по-страшна гледка от тази за мен. Малки момиченца принудени да изгубят безвъзвратно детсвото си, защото родители им не само са нехайни, а и изключително незаинтересовани и слаби.

 

Никой не ми обърна внимание, когато попитах предния път... :feminist_en:

Да върна ли "Нереализираните" във форума?

 

:happyppl:

 

Готина песен.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина ли коментирате подобни статии. Това говори доста за вас. Жалка картинка или не, важното е, че работи. Иначе преди да коментирате вижте себе си. И как сте написали думата хиалуронова киселина.

 

Да, съвсем наистина коментираме подобни статии, свързани с попфолка. Това е форум за попфолк. Още повече, че са излезли във вестник Уикенд, който отдавна не си позволява да пише 100%-ви лъжи. Да не говорим, че информацията е потвърдена от собственичката фитнеса пред близък на наш съфорумец.

 

Важното било, че работи!? Това трябва да я извини ли? :1000 (10): И ние работим, но не серем на обществени места.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, съвсем наистина коментираме подобни статии, свързани с попфолка. Това е форум за попфолк. Още повече, че са излезли във вестник Уикенд, който отдавна не си позволява да пише 100%-ви лъжи. Да не говорим, че информацията е потвърдена от собственичката фитнеса пред близък на наш съфорумец.

 

Важното било, че работи!? Това трябва да я извини ли? :1000 (10): И ние работим, но не серем на обществени места.

 

Това, че толкова живо те вълнува подобна тема говори доста за теб. Всичко останало са низки клюки без никакво покритие, които отново по някакъв начин те характеризират.

 

Да я извини за кое? Не искам да се превръщам в защитник на Татяна, тъй като я намирам за безобразна селянка, но в случая е доста грозно това, че ви вълнува и ви кара толкова живо да се интересувате от толкова долна клюка.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че толкова живо те вълнува подобна тема говори доста за теб. Всичко останало са низки клюки без никакво покритие, които отново по някакъв начин те характеризират.

 

Да я извини за кое? Не искам да се превръщам в защитник на Татяна, тъй като я намирам за безобразна селянка, но в случая е доста грозно това, че ви вълнува и ви кара толкова живо да се интересувате от толкова долна клюка.

 

Вълнува ме до толкова, че да й се изсмея на селянията и простащината. Забавна новина е, не може да се отрече. Не се сещам друга фолк певица да е правила подобна изцепка. Не може да се вълнуваме само от ангелския глас на Деси Слава.

 

И междудругото не приемам оценки от зле изглеждащи тюфлеци. Да сме наясно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видях, че Кали-то е гласувал за Преслава в категория "Успехи зад граница"... :3fdb8960598fa63e:

Та кои са тези успехи през 2017? Пропуснала ли съм, или любовта е по-силна от разума пак? :shit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видях, че Кали-то е гласувал за Преслава в категория "Успехи зад граница"... :3fdb8960598fa63e:

Та кои са тези успехи през 2017? Пропуснала ли съм, или любовта е по-силна от разума пак? :shit:

 

Разума и алчността са над реалността.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

13. Дискотечен хит на годината

Преслава - Не се изтриваш

 

14. Сензация на годината

Преслава - Не се изтриваш

 

15. Артистично присъствие във видеоклип

Преслава - Не се изтриваш

 

16. Видеоклип на годината

Преслава - Не се изтриваш

 

17. Колаборация на годината

Джена и Преслава - Тук жена му пази

 

18. Солова песен на годината

Преслава - Не се изтриваш

 

20. Певица на годината

Преслава

 

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Цитат(DeanWinchester @ 25. February. 2014 г. - 23:00) *

ФЕНОВЕТЕ НА ПРЕСЛАВА СА НАЙ-ДОЛНИТЕ, МАЛОУМНИ, ЕДНОКЛЕТЪЧНИ ГОВЕДА! Курви..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък искам разумно да попитам на каква основа се получават статуси "респект" от хора, които открито обиждат тук? :mf_surrender: Не може ли да дискутираме без да си разменяме реплики, както е направено по-горе към Наско?

Аман от тънко-обидни!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина заклетите фенове на Преслава я бутат на всяко едно място, какво и да направи. От една страна е някаква гордост за изпълнител да има такива верни фенове, от друга страна е доста вредно. При нея даже е второто, вредно.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да ми обясни защо то два часа не спирам "Минута живот", а сега си пуснах и ремикса на "Престъпно е".

Слуша ми се само Камелия. После ще пусна "Куклите" , миналата седмица пак имаше един ден, къде от сутрин до вечер само нея слушах.

 

Не мога да си го обясня.

 

В колата пък имам диска "Еротика", там пък само "Еротика" и "Всичко си ти" със Сакис Кукос.

 

Напоследък все по-често слушам Камелия. И колкото повече я слушам, толкова и преоткривам песните. Тази "Всичко си ти" даже и е доста неизвестна, а е страхотна песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не е излъгал, поне що се касае до известен процент от вас! А ти ще си вършиш ли работата или ще продължаваш да се намесваш все където не трябва?!

Има проценти за обидата. А ти не може да определяш къде ще се намесвам и къде не. Това си е лично моя работа. След като съм модератор ще се намесвам където преценя. В тази връзка системното заяждане с модераторския екип също е нарушение. Открито ме провокираш, но не очаквай да ти отвърна по същия начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След малко ще преместя офтопика от последните страници в Чат Мания и ще ви помоля най-учтиво да спазвате добрия тон. След този пост, който си позволи обида, получава бан. Приятна вечер!
image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е*ати споровете за лайната на Татяна...

 

НОВИНА: ТАТЯНА ПРЕДИЗВИКА ЦЯЛА СТРАНИЦА ДИСКУСИЯ ЗА ПРЪВ ПЪТ В КАРИЕРАТА СИ.

ДИСКУСИЯТА БЕШЕ НА ТЕМА - "ПОДБУТВАЛА ЛИ Е ТАКТИЧНО ТАТЯНА ЕКСТРЕМЕНТИ КЪМ ШАХТАТА, ХВАНАТА ОТ МЕНИДЖЪР НА ФИТНЕС САЛОН, В ЧИИТО КОРИДОР ПЕВИЦАТА СЕ Е ИЗТРОПАЛА".

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дъното. Половината Пресови така са гласували. Емануела май ще е с 0 награди дето е лидерката за 2017. :1000 (29):

Наистина са абсолютни дъна.

Реално погледнато, тя не заслужава, нито 1 награда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е*ати споровете за лайната на Татяна...

 

НОВИНА: ТАТЯНА ПРЕДИЗВИКА ЦЯЛА СТРАНИЦА ДИСКУСИЯ ЗА ПРЪВ ПЪТ В КАРИЕРАТА СИ.

ДИСКУСИЯТА БЕШЕ НА ТЕМА - "ПОДБУТВАЛА ЛИ Е ТАКТИЧНО ТАТЯНА ЕКСТРЕМЕНТИ КЪМ ШАХТАТА, ХВАНАТА ОТ МЕНИДЖЪР НА ФИТНЕС САЛОН, В ЧИИТО КОРИДОР ПЕВИЦАТА СЕ Е ИЗТРОПАЛА".

Спорът изобщо не е за това къде се е изтропала Тоца

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да ми обясни защо то два часа не спирам "Минута живот", а сега си пуснах и ремикса на "Престъпно е".

Слуша ми се само Камелия. После ще пусна "Куклите" , миналата седмица пак имаше един ден, къде от сутрин до вечер само нея слушах.

 

Не мога да си го обясня.

 

В колата пък имам диска "Еротика", там пък само "Еротика" и "Всичко си ти" със Сакис Кукос.

 

Напоследък все по-често слушам Камелия. И колкото повече я слушам, толкова и преоткривам песните. Тази "Всичко си ти" даже и е доста неизвестна, а е страхотна песен.

Ами, отворил си си очите (ушите) :D

 

Бъзикам се.... Нормално, всеки преоткрива някой различен от любимците му, които е слушал постоянно. Аз наскоро слушах само Константин, особено старите му неща са топ! Дори и последните години вади по поне 1 уникална песен на година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...