Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Въобще не вярвам, че е избрана с гласуване. Обаче само в инстаграм е качила 5 снимки от статии на различни медии с тази новина. Все едно Грами е спечелила. :1000 (29):

Особено устните на Мария са много секси. На слона Д - то е по-секси. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Въобще не вярвам, че е избрана с гласуване. Обаче само в инстаграм е качила 5 снимки от статии на различни медии с тази новина. Все едно Грами е спечелила. :1000 (29):

Да видях. Определено заслужава! Кой друг, Преслава ли?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една жена не е само устни. А и нейните за мен са секси. Тя има цялостно излъчване - тоалетите са били много хубави още преди ерата на стилистите в попфолка. Харесва ми визуално, като певица е слаба ракия.
Link to comment
Сподели в други сайтове

ANELIA201712082.jpg

anelia1.jpg

Единствената стилна и красива фолкпевица. Нито има милион хирургически намеси като "сексапилните" и "стилни" Алисия, Мария и Галена, нито търси спонсор за да помпа изкуствено болното си его със скъпи парцали, замазващи селското им излъчване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И къде са милионите хирургически интервенции на Марче? Все същата си е вече 100 години, като изключим джуките. Алисия и Галена нямат нищо общо с първите си снимки, да. Но Мара друго не е пипала.

Иначе Ана наистина е хубава, без грим също ми допада. Просто е малко по-мъжка от Марчелис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И къде са милионите хирургически интервенции на Марче? Все същата си е вече 100 години, като изключим джуките. Алисия и Галена нямат нищо общо с първите си снимки, да. Но Мара друго не е пипала.

Иначе Ана наистина е хубава, без грим също ми допада. Просто е малкон по-мъжка от Марчелис.

Не знам как точно са наименованията, но за да няма нито една бръчка значи има ботокси, филъри и всякакви от сорта. Циците са й огромни, джуките още повече. Всичко е направено тройно на нормална операция и изглежда грозно, вулгарно и гнусно. И трите които изредих са като восъчни фигури и не изглеждат адекватни, камо ли да са секспилни, стилни или някой от останалите етикети които им се лепват.

Ебаси челото. Като паница е гладко.

0256e8acf90.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария нито е правила нос, нито скули, за разлика от други. И фасети няма, с нейните зъби си е. Винаги е изглеждала чаровна и сладка. Другото вече са догадки и е въпрос най-вече на вкус.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Яко сте сипвали на Галена в предните страници. Нещо злобничко изглежда, чий обяд е изяла?

 

Ничий обяд не е пипала, нито закуската, камо ли вечерята. Просто за пореден път обобщихме възхода и падението на Галена в чалгата и в живота, за да разясним на новите потребители тук генезиса на кариерата и, компромисите и жертвите които е направила, за да има успех в този бизнес. Успоредно с това аз (разбира се) обрисувах същото за Деса и така "преслините" усетиха, че е момента да се качат на главата и на двете. Успокоих ги, че най-големият срам накрая ще е за Преслава, но те все още вярват, че Фокса има нещо против Пресли и затова така пише.

 

 

Мария нито е правила нос, нито скули, за разлика от други. И фасети няма, с нейните зъби си е. Винаги е изглеждала чаровна и сладка. Другото вече са догадки и е въпрос най-вече на вкус.

 

Опсссс, правила е доста неща и някои със завиден успех, като скулите, примерно. Едно нещо обаче не може да промени. Винаги ще си остане 152 см.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам как точно са наименованията, но за да няма нито една бръчка значи има ботокси, филъри и всякакви от сорта. Циците са й огромни, джуките още повече. Всичко е направено тройно на нормална операция и изглежда грозно, вулгарно и гнусно. И трите които изредих са като восъчни фигури и не изглеждат адекватни, камо ли да са секспилни, стилни или някой от останалите етикети които им се лепват.

Ебаси челото. Като паница е гладко.

0256e8acf90.jpg

Да изброявам ли Доротея колко корекции има по нея, че е била като изхвърлена пи*ка преди да отвори на баща и пенсионния фонд и да се тунингова. Точно тя се опитва да е тип Барби, ама заприлича на Мис Пиги, скоро и на Хипопотам

Link to comment
Сподели в други сайтове

Andrea.png

10624766_10153346413839546_194843503449969192_n.jpg

151274429445728.jpg

 

Те трите според мен излъчват най-много сексапил. Андреа вече е свиня, но преди беше много секси. И то не идва само от голотата при нея и Кама, а от самия поглед, как се държат и самата харизма. Мария е грозно силиконово джудже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да изброявам ли Доротея колко корекции има по нея, че е била като изхвърлена пи*ка преди да отвори на баща и пенсионния фонд и да се тунингова. Точно тя се опитва да е тип Барби, ама заприлича на Мис Пиги, скоро и на Хипопотам

fdbc493d0.jpg

0019214d38b4b816a367a3e3dd6b017097d09f5f.jpg

 

По-хубава е от повечето чалгарки в началото на кариерата им. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Andrea.png

10624766_10153346413839546_194843503449969192_n.jpg

151274429445728.jpg

 

Те трите според мен излъчват най-много сексапил. Андреа вече е свиня, но преди беше много секси. И то не идва само от голотата при нея и Кама, а от самия поглед, как се държат и самата харизма. Мария е грозно силиконово джудже.

Прасето не става, не се пъни. Тя е лягала под ножа мн пъти

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има един елемент, който още от време оно показва фаворитите в този сегмент сексапил, мис и т.н. Малко чалгарки са се пробвали в конкурси за красота преди кариерите си като певици. Това може би е най-обективният критерий, поне за мен. В такива конкурси с успех са участвали Андреа, Райна, Камелия и Антонина. Като най-голям успех има Антонина, която е била №2 на МИС България, а най-голям куцуз е Андра, която е трябвало да се съредновава с може би най-яката ни миска за последните 30 години - Роси Иванова

Link to comment
Сподели в други сайтове

ANELIA201712082.jpg

anelia1.jpg

Единствената стилна и красива фолкпевица. Нито има милион хирургически намеси като "сексапилните" и "стилни" Алисия, Мария и Галена, нито търси спонсор за да помпа изкуствено болното си его със скъпи парцали, замазващи селското им излъчване.

Колко нежна и естествена е на снимката с черната коса :heart:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко нежна и естествена е на снимката с черната коса :heart:

 

Да, ама не може да бъде вечно така снимана. Това бе модерно предното десетилетие. На горните 3 виж колко е различна, някак като хишна хиена....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, ама не може да бъде вечно така снимана. Това бе модерно предното десетилетие. На горните 3 виж колко е различна, някак като хишна хиена....

Днешната вълна е на генерали, императорки, кралици, босове и т.н Ако си нормална жена - не вървиш. Какво очакваш от музика, която се слуша главно от кифли, цигани, гейове и турци? Всички искат нахакани курвентии. Едните ще им подражават, другите ще задоволяват нужди върху скъпите им клипове с разголени дупета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф,тука пак някакви чикиджии завиждат на красотата на Андреа.И като кит да стане пак ще излъчва много повече секс от всичките й колежки.Андра не ви е виновна,че имате комплекси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, ама не може да бъде вечно така снимана. Това бе модерно предното десетилетие. На горните 3 виж колко е различна, някак като хишна хиена....

Прав си,вижда се промяната за едни 10+ години..И все пак на мен втората ми е по симпатична нищо ,че първите три снимки от последната фотосесия на Анелия пак ми харесват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф,тука пак някакви чикиджии завиждат на красотата на Андреа.И като кит да стане пак ще излъчва много повече секс от всичките й колежки.Андра не ви е виновна,че имате комплекси.

Излъчва лой и пръжки!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...