Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

E, хайде сега, два провала!? Всичките й песни бяха хитове, само първата стартира като провал, но с времето се разви в среден хит. Дуетът си гърмя здраво през лятото. "Не се изтриваш" е ясно, че е хит. По-силна година от предната имаше определено.

 

 

Пада звезда не е провал. Тук жена му пази е един от най-успешните дуети за годината. Не се изтриваш е много повече от просто хит. Тази песен разби всякакви рекорди, включително на Азис и е най-силната премиера в попфолка към момента. Съвсем скоро ще мине "Моро му" и "Виновна". Направи 5 милиона за 1 месец на неофициален кавър във фенски канал.

 

Исках да кажа, че нито Пада звезда е била голям хит лятото, нито дуета. За две толкова силни имена, неможаха да направят 10 млн. за 7 месеца . Не се изтриваш не и най-големия хит. Шушана, Хотел , че дори и Мегуста. На концерта нали я видяхме - мъртвило. Клипа й също не е сред топа. А Успехи зад граница?? Къде по-точно? На проваленото й турне, където не уснаха 1 снимка от срам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

От телефон съм, но я пуснах - щом пък толкова държиш да я чуя.

Ми не мога да повярвам, че го казвам за песен на Емилия, но изпълнението е много кофти. Не я изтърпях до края, до мазните вокали на Тони Стораро стигнах. Някакъв несполучлив, според мен, опит за продължение на 'Смелите си имат всичко'.

 

Да, зле е положението. И оная от лятото как й беше името - "Само мой" - беше тотален провал. Ако не си я чула и я слушаш, ще паднеш. Като детска песничка е. Единствено "Все едно ми е" се откроява като хитче, ама слабичко. Лоши времена настанаха за Емилия, потръгна й в любовта, изгуби позиции в кариерата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, зле е положението. И оная от лятото как й беше името - "Само мой" - беше тотален провал. Ако не си я чула и я слушаш, ще паднеш. Като детска песничка е. Единствено "Все едно ми е" се откроява като хитче, ама слабичко. Лоши времена настанаха за Емилия, потръгна й в любовта, изгуби позиции в кариерата.

Ще се отпуши, може да гръмне с някоя балада. Не ги знам тия двете, ама и не държа.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Исках да кажа, че нито Пада звезда е била голям хит лятото, нито дуета. За две толкова силни имена, неможаха да направят 10 млн. за 7 месеца . Не се изтриваш не и най-големия хит. Шушана, Хотел , че дори и Мегуста. На концерта нали я видяхме - мъртвило. Клипа й също не е сред топа. А Успехи зад граница?? Къде по-точно? На проваленото й турне, където не уснаха 1 снимка от срам.

 

Според мен дуетът си беше голям хит, но за кратко време. Нямаше staying power и си прав, че на концерта това се потвърди. Ние нещо се разлигавихме през 2015 и 2016 да очакваме всяка песен да прави по 15-20 млн. и сега 10 млн. почнаха да ни се виждат малко... А 2017 беше кризисна за фолка. Най-големите пайнерски хитове имат по 12 млн., така че 9-те на "Тук жена му пази" изобщо не са малко на фона на цялостната картина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги съм се чудила как зрели хора стигат до страшни лични обиди заради някакви си псевдо певици. Дори и като дете не съм изпадала в такива крайности, а бях много запален фен,в моя случай на Ивана.

И аз бях супер запалена само че по Глория. Но това се изразяваше по други начини, не така с вражди. Когато се регистрирах тук през 2008-ма си спомням враждата Деса - Камелия. Тогава обаче нещата не бяха толкова зле. Сега наистина се изпада в крайности. Загуба на нерви е това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм попадал съм в какви ли не жестоки спорове за чалга, но никога не съм си служил с лични нападки и обиди.

Спор е едно, но такива лични обиди са съвсем неправилни заради каквото и да било, а още повече заради певици.

Смешно е. Ние явно не сме били чак така фанатизирани.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм попадал съм в какви ли не жестоки спорове за чалга, но никога не съм си служил с лични нападки и обиди.

 

То е до възпитание! На тия тука първите седем години им липсват. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Същите приказки всяка година. Оценете я тази жена поне веднъж. Не може да се отрече че 2017 беше нейната година. Колкото и извинения да си измислите това е неоспорим факт.

2017 ГОДИНАТА НА ЕМАНУЕЛА

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен дуетът си беше голям хит, но за кратко време. Нямаше staying power и си прав, че на концерта това се потвърди. Ние нещо се разлигавихме през 2015 и 2016 да очакваме всяка песен да прави по 15-20 млн. и сега 10 млн. почнаха да ни се виждат малко... А 2017 беше кризисна за фолка. Най-големите пайнерски хитове имат по 12 млн., така че 9-те на "Тук жена му пази" изобщо не са малко на фона на цялостната картина.

Ами да, но реално Преса никъде не е първенка тая година.

 

Има по големи хитове от нейния - Шушана, Мотел, Мегуста. Дори - От София до Банско , скоро ще я надмине, а излезе след нея.

 

За клип - Там е ясно, че е Галена или Галин.

 

За певица - комплексно Емануела е над нея - повече хитове на брой, повече гледания, повече участия..

 

Дует - За мен дори на Камелия и Гъмзата е по-голям хит и по-заслужава, много повече се въртя. Да не говорим, че ако беше в канала на Планета щеше да е с повече гледания от но Преса и Джена. 5,7,8 - същ е по-успешна.

 

Успехи зад граница - с турнето й провал.

 

Наистина не мисля, че Преслава заслужава нещо тая година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да, но реално Преса никъде не е първенка тая година.

 

Има по големи хитове от нейния - Шушана, Мотел, Мегуста. Дори - От София до Банско , скоро ще я надмине, а излезе след нея.

 

За клип - Там е ясно, че е Галена или Галин.

 

За певица - комплексно Емануела е над нея - повече хитове на брой, повече гледания, повече участия..

 

Дует - За мен дори на Камелия и Гъмзата е по-голям хит и по-заслужава, много повече се въртя. Да не говорим, че ако беше в канала на Планета щеше да е с повече гледания от но Преса и Джена. 5,7,8 - същ е по-успешна.

 

Успехи зад граница - с турнето й провал.

 

Наистина не мисля, че Преслава заслужава нещо тая година.

 

Ами всъщност така представено наистина излиза, че нищо не заслужава. :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да, но реално Преса никъде не е първенка тая година.

 

Има по големи хитове от нейния - Шушана, Мотел, Мегуста. Дори - От София до Банско , скоро ще я надмине, а излезе след нея.

 

За клип - Там е ясно, че е Галена или Галин.

 

За певица - комплексно Емануела е над нея - повече хитове на брой, повече гледания, повече участия..

 

Дует - За мен дори на Камелия и Гъмзата е по-голям хит и по-заслужава, много повече се въртя. Да не говорим, че ако беше в канала на Планета щеше да е с повече гледания от но Преса и Джена. 5,7,8 - същ е по-успешна.

 

Успехи зад граница - с турнето й провал.

 

Наистина не мисля, че Преслава заслужава нещо тая година.

Дуета има едва 8 млн

2 топ имена = 8 млн :mf_surrender: провал си е

Link to comment
Сподели в други сайтове

Участията на Емануела са повече, защото на някои места е пяла на половин хонорар. Иначе няма спор че годината и беше успешна, но според мен я бутате за певица поради факта че е по-удобна от Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия и Гъмзата - 8 275000

 

Преса и Джена - 8 488000

 

200к разлика, а Преса и Джена са в канал с 1 млн. и се водят топ (актуални) имена. Камелия и Гъмзата са ги размазали, даже лайковете на Дразни ме са повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия и Гъмзата - 8 275000

 

Преса и Джена - 8 488000

 

200к разлика, а Преса и Джена са в канал с 1 млн. и се водят топ (актуални) имена. Камелия и Гъмзата са ги размазали, даже лайковете на Дразни ме са повече.

Fast :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз бях супер запалена само че по Глория. Но това се изразяваше по други начини, не така с вражди. Когато се регистрирах тук през 2008-ма си спомням враждата Деса - Камелия. Тогава обаче нещата не бяха толкова зле. Сега наистина се изпада в крайности. Загуба на нерви е това.

Има нещо много сбъркано в общата представа за фенство и то е, че трябва да мразиш всичко що е различно от собствения ти любимец. Съгласна съм с Фаст, че всичко опира до възпитания, но и до способност да умееш да губиш с достойнство, в случая - да приемаш пораженията на любимите си изпълнители. Не може винаги една певица/певец да прави най-добрите песни, клипове, албуми, най-много гледания (нали това беше актуално сега). Хубаво би било да има поне малко обективизъм у феновете, градивната критика и конкурентната среда водят до много по-добри резултати отколкото сляпото фенство и едноличното лидерство.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има нещо много сбъркано в общата представа за фенство и то е, че трябва да мразиш всичко що е различно от собствения ти любимец. Съгласна съм с Фаст, че всичко опира до възпитания, но и до способност да умееш да губиш с достойнство, в случая - да приемаш пораженията на любимите си изпълнители. Не може винаги една певица/певец да прави най-добрите песни, клипове, албуми, най-много гледания (нали това беше актуално сега). Хубаво би било да има поне малко обективизъм у феновете, градивната критика и конкурентната среда водят до много по-добри резултати отколкото сляпото фенство и едноличното лидерство.

Галена просто не прави музика по вкуса ми и намирам гласът и неприятен. Като личност също не ми допада. Постоянно се фука със скъпите си придобивки, движи с най-големите боклуци в елита и си мисли че е повече от останалите. Никога няма да харесвам нейна песен истински защото много трудно се абстрахирам от такива неща. Обаче и аз съм писал страшни глупости за нея през 2015-16. Става ми смешно като се сетя. Добре, че са изтрити. Надявам се да не сте взели на сериозно всичко което съм написал тогава, и сте си създали грешна представа за мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има нещо много сбъркано в общата представа за фенство и то е, че трябва да мразиш всичко що е различно от собствения ти любимец. Съгласна съм с Фаст, че всичко опира до възпитания, но и до способност да умееш да губиш с достойнство, в случая - да приемаш пораженията на любимите си изпълнители. Не може винаги една певица/певец да прави най-добрите песни, клипове, албуми, най-много гледания (нали това беше актуално сега). Хубаво би било да има поне малко обективизъм у феновете, градивната критика и конкурентната среда водят до много по-добри резултати отколкото сляпото фенство и едноличното лидерство.

тоя път няма да говоря за другите, но моя форумен образ е хиперболизиран именно защото масово тука не свалят розовите очила. Толерантност никаква. И това ме дразни. И си правя готиното. А също така масово липстват не първите 7, а направо 17 години.

 

Или поне така разправям, всъщност си лягам и ставам с Камелия и поръчвам черни магии за "влизане във форма" на Фатмагюл.

 

Иначе е нормално да ти писне от чалга - особено впредвид ужасното ниво, на което се намира в момента. Лично за мен мога да кажа че имаше няколко години, когато май слушах ексклузивно само и единствено чалга, но в един момент нещо се отвратих тотално от всичко свързано с нея и мина бая време докато се присетя че има такова нещо и евентуално да ми се прислушало.

 

Колкото до лайната на Тотя - ебахти проблема начи, и без тва няма кво друго да се обсъжда, не просто интересно, ами изобщо. Наистина рекорд - Тотя най-сетне успя да привлече форумното внимание толкова дълго време че даже и да го задържи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена просто не прави музика по вкуса ми и намирам гласът и неприятен. Като личност също не ми допада. Постоянно се фука със скъпите си придобивки, движи с най-големите боклуци в елита и си мисли че е повече от останалите. Никога няма да харесвам нейна песен истински защото много трудно се абстрахирам от такива неща. Обаче и аз съм писал страшни глупости за нея през 2015-16. Става ми смешно като се сетя. Добре, че са изтрити. Надявам се да не сте взели на сериозно всичко което съм написал тогава, и сте си създали грешна представа за мен.

 

Ша кажеш че едната прави рок, а другата записва оперни арии. 3рото ти изречение, не зарбрах за Галена или за любимата Наркоманка, щото за нея се отнася съвсем същото. Извинявай, ма опрадванията ти, разбира се изцяло субективни в което няма нищо лошо, всеки има право на вкус, какъвто и да е той, и собствено мнение, отстрани звучат напрао смешни. И двете са фани едната, удари другата, та някакси не върви да си оправдаваш защо смяташ любимката си за нещо повече от вечната конкуренция. Просто няма да ни убедиш в тия доводи, защото са валидни, колкото да си хвърлиш сам прах в очите и ние просто не ти вярваме. Някъде дълбоко или не чак толкоз всъщност дори съм убеден че харесваш Галена или поне нейната продукция, толкова ревностно ни обясняваш как я мразиш, не я харесваш и тн, но няква сляпа и криворазбрана фенщина ти пречи да и се покефиш подобаващо.

 

Тук може би е мястото за апел да спрем с караниците на тема коя пача е по-по-най, ма нито ща стане, а и би било скучно, така че ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена просто не прави музика по вкуса ми и намирам гласът и неприятен. Като личност също не ми допада. Постоянно се фука със скъпите си придобивки, движи с най-големите боклуци в елита и си мисли че е повече от останалите. Никога няма да харесвам нейна песен истински защото много трудно се абстрахирам от такива неща. Обаче и аз съм писал страшни глупости за нея през 2015-16. Става ми смешно като се сетя. Добре, че са изтрити. Надявам се да не сте взели на сериозно всичко което съм написал тогава, и сте си създали грешна представа за мен.

Не се обяснявай и опрадавай. Имаш право да харесваш и да не харесваш даден човек. Може би някой ден ще успееш да харесаш песен заради самата песен, без значение кой я пее. ;)

 

тоя път няма да говоря за другите, но моя форумен образ е хиперболизиран именно защото масово тука не свалят розовите очила. Толерантност никаква. И това ме дразни. И си правя готиното. А също така масово липстват не първите 7, а направо 17 години.

 

Или поне така разправям, всъщност си лягам и ставам с Камелия и поръчвам черни магии за "влизане във форма" на Фатмагюл.

 

Иначе е нормално да ти писне от чалга - особено впредвид ужасното ниво, на което се намира в момента. Лично за мен мога да кажа че имаше няколко години, когато май слушах ексклузивно само и единствено чалга, но в един момент нещо се отвратих тотално от всичко свързано с нея и мина бая време докато се присетя че има такова нещо и евентуално да ми се прислушало.

Нещо такова се случи с мен, ама няма да умре чалгата без моята 'подкрепа'. :1000 (29):

 

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не слушам поп фолк, не знам 90% от песните, за които пишете, но не съм гласувала и срещу една бутилка сносно вино, ще вотн във всяка категория за Преслава / Галена. Давам данни за Еконт на лс. :1000 (34): :laughing:
Нямат време, срокът е до днес. :1000 (29):

 

 

Идвайте, нали за това съм ви поканила. Сангрия ще ви направя, миналата година пробвах и я харесаха приятелите ми. :1000 (29):

Каквото искате ми пускайте, само поизчакайте да пийна малко преди да минете на по-малките чалгии. :1000 (29):

 

Не ми харесва, някой път си пускам планета уж да видя какво ново, но не ми понася. Даже отсвирите ме дразнят, да не говорим за малоумните текстове...

Даже на Емилия новата песен не съм слушала, а на всички е ясно, че ми е слабост гласа ѝ.

Из онзи ден благодарение на Планета чух новата песен на Райна и взе, че ми хареса. :D И на Емилия чух тогава, но е пълна боза.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямат време, срокът е до днес. :1000 (29):

Из онзи ден благодарение на Планета чух новата песен на Райна и взе, че ми хареса. :D И на Емилия чух тогава, но е пълна боза.

Какво толкова ви харесва на Райна песента. Май само на мен не ми допада... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия ми е много безлична и скучна напоследък, новата песен е някаква претоплена манджа и опит за клонинг на "Да бях от гадните". Освен това самата тя не знам как успя да погрознее толкова много, преди 10 години беше като кукла с русата коса, сега е като бабичка.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия ми е много безлична и скучна напоследък, новата песен е някаква претоплена манджа и опит за клонинг на "Да бях от гадните". Освен това самата тя не знам как успя да погрознее толкова много, преди 10 години беше като кукла с русата коса, сега е като бабичка.

 

Всичко започна след корекцията на носа, просто й се промени цялото излъчване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...