Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Невероятен клип! Вероника беше много яка с нейните гробарски и смъртни видеа :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Невероятен клип! Вероника беше много яка с нейните гробарски и смъртни видеа :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

 

Велика е Вера. Страхотни клипове и песни остави - "Слушай ме, любов", "На добър час", "Кралят на нощта", "Сериен лъжец", "Дом Периньон", "Твоите очи" и още много... :Vishenka_05: Жалко, че нещата се извратиха и засега няма потребност от изпълнители и проекти като нейните, но нали всичко се върти - да се надяваме, че тя ще има достоен заместник някой ден, ако не реши сама да се завърне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като е толкова мила и добричка що не ги върна със се касовата бележка на Инженеро и да ги даде на добрата и приятелка от Смядово?

 

Да, а наградата за 2008 година, която така "великодушно" раздели от сцената на НДК с Галена рязана ли е с флекс и къде е половинката на Галена? Погнусявам се когато най-големите интригантки и мръсници в чалгата опитват да ги изкарат чисти като сълза, но държат да се забрави времето, когато като побеснели псета драпаха за статуетки, слава, екран, прай-тайм и признание и т.н. защото никой не се вълнуваше от тях, нито като жени, нито като певици, нито ги мислеше за звезди. Гледай само как са излъгали децата, че това са едни трудолюбиви и нищо никому не правещи създания. И те вярват ли вярват....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

PlanetaOfficial

Важно съобщение,

От 01.02.2018 година PlanetaOfficial създава свой специализиран канал - PlanetaTV Official, в който ще бъдат публикувани всички предавания и най-интересни рубрики на телевизия "Планета", "Планета Фолк" и "Планета HD". Бъдете сред първите абонати на новия ни YouTube канал.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам как точно са наименованията, но за да няма нито една бръчка значи има ботокси, филъри и всякакви от сорта. Циците са й огромни, джуките още повече. Всичко е направено тройно на нормална операция и изглежда грозно, вулгарно и гнусно. И трите които изредих са като восъчни фигури и не изглеждат адекватни, камо ли да са секспилни, стилни или някой от останалите етикети които им се лепват.

Ебаси челото. Като паница е гладко.

0256e8acf90.jpg

 

Това не е ли от визитката за Vip-а?

 

По фотосесии и такива рекламни клипове (както и музикалните) се прилага ретуш (замазване), реално не изглежда точно така. Екстра Нина е доста сбръчкана в чело, а в "Добре съм" са я докарали на 18-годишна, особено на корицата не можеш я познаеш - така е мазано, че лицето не е нейно. После в "Открит микрофон" виждаш реалността. Музикалните и рекламните клипове не показват реалния вид , маже се здраво.

На предните страници видях някакъв клип на Ивана, на корицата, от бруталното замазване по лицето стои смешно, докарва го на турския травестит (и голям , много голям певец) Bulent Ersoy. За което не е виновна тя, а монтажа, с това мазане на моменти ги докарват нереално зле, в стоп кадър стои смешно.

 

Аз това го писах и преди няколко страници. В някои клипове, ако се заглеждаш по кадър липсват пръсти, нокти, черти от носове, избщо - брутално прилагане на retouch филтър.

 

Ама това от некадърния монтаж, или от прекалените комплекси на някои изпълнители, да не ги видят реално как изглеждат. Едно е да махнеш пъпки , бемки, лунички, някакви такива неща - нормално, правиш продукт, част от т.нар. "шоубизнес", ама да се замажеш и докараш мега нереално вече не е на добре, освен, че стои нереално, в стоп-кадри е комично.

На предните страници имаше Андреа без пръсти на ръцете, пак рязнати от agressive reoutch.

 

По-полека с обработката и няма да е така.

Те някои хора прекаляват и из фейса , с тия Retrica и темподобни приложения, като се замажат, заизбелят, нереално е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорех за истинската певица на народа - Преслава. :1000 (29):

 

Кой народ? Тоя от 15 до 30 години? Ивана, като беше в пика си вълнуваше от 3 годишни до 80.

 

Всъщност Преслава има ли прозвище, дадено от народа или медиите? Така, както Глория е Примата, Ивана - Певицата на народа, Деса - Ангелският глас. Преса коя е? Наглата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой народ? Тоя от 15 до 30 години? Ивана, като беше в пика си вълнуваше от 3 годишни до 80.

 

Всъщност Преслава има ли прозвище, дадено от народа или медиите? Така, както Глория е Примата, Ивана - Певицата на народа, Деса - Ангелският глас. Преса коя е? Наглата?

Наркоманката

 

:):):):):)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорех за истинската певица на народа - Преслава. :1000 (29):

 

Не, но смятам, че ще повърна. От две чаши червено вино ме хвана и адски ми се гади. :mf_surrender: Т'ва е сериозно. :D

 

От пиенето е значи, вече съм спокойна :3fdb8960598fa63e:

Честит Рожден Ден на Ивана и от мен! Жива и здрава и още много прекрасни песни с които да ни радва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май никога не е имало толкова много честитки за рожден ден на певица. 2 страници ЧРД. Личи си коя е певицата на народа (и повелителка на Троя) :3:

Еееее нали още навремето така я определиха, като такава.

Ама трябваше да направим отделна тема за Ванчето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скъпи колеги, току-що питах Татяна как ще коментира новината за случката от фитнеса и коментарът ми беше изтрит мигновено. Гузен негонен бяга! :3fdb8960598fa63e: Посеричка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

Сега ще те надуши фена на Тоти и ще дойде да те нареди.

 

Аз, ако бях на него, щях да си натискам парцалите. Купени гледания, лафове за палежи дни, след като майка й се взриви, изхождания по фитнес зали... Няма да му е лесно.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз, ако бях на него, щях да си натискам парцалите. Купени гледания, лафове за палежи дни, след като майка й се взриви, изхождания по фитнес зали... Няма да му е лесно.

С този палеж дори не разбрах какво точно стана, но Татяна много бързо се върна към нормалния си начин на живот. То са едни селфита, чудеса... И това с фитнеса и върха.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Ася беше наистина "различна" от масовката. Тя трябва да прави концерт, мисля че е актуална като образ за които хората би дали пари за билет, или греша ? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Ася беше наистина "различна" от масовката. Тя трябва да прави концерт, мисля че е актуална като образ за които хората би дали пари за билет, или греша ? :3fdb8960598fa63e:

 

Бооже :roll1: Тя Деси Слава не смее да направи самостоятелен концерт, дето е одобрявана от цялата държава и е синоним на талант, ти ми говориш за Алисия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...