Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да :whistling:

Ти как мислиш?

 

На мен ми харесва повече от Дразни ме. Даже много повече. Но не знам на другите дали са така. Не мога да предричам нищо.

 

Зависи дали ще бъде №1 в трендинга... зависи колко време ще остане в трендинга...

Но Дразни ме почна с подобен трафик, ако не се лъжа. Ще видим.

 

Слабо вероятно е да надмине Дразни ме, но може и да е доволно с 2 милиона за месеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Тита в момента задуши цялата конкуренция, като добавим, че песента си е яко чалга, е нормално да привлича трафика и от чалгари, и от попаджии.

 

Толкова много исках да харесам песента на Кама след бруталния хит "Дразни ме", но това не издържах да го изслушах повече от куплет и припев. Изтъркано Пашево звучене, още по-нафталинен Мавродиев текст. Затапващите фразички, които Яница въведе като линия в жанра, започват яко да издишат, когато всеки вече прави опити за такива.

 

Не изключвам обаче да стане хит. Има инерцията на един от големите чалга хитове за 2017.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И к'во излезе... Яница - новатор. Леле..

 

Това ако ми го бяха казали през 2008 щях да се хиля яко.

Може и да ме лъже паметта, но от нея тръгнаха текстовете, пълни от-до с лафчета, с линията "Всичко чуждо пожелаваш, "Вземай задължително" и общо взето всичките ѝ песни след това. И преди е имало такива песни, разбира се, включително емблематичната фраза "егати боклука" вече беше възпята по различен начин от Андреа, но това бяха единични случаи. След нея всички тръгнаха по тази линия, особено по-малко известните певици, но дори и повечето от А група имат поне по една такава песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От клипа виждам следното:

Тотя - след До три все едно не е имала нова песен

Роксана - само циганите й се кефят. Много вял прием.

Джулия - изглежда системата работи и пяха много на нея. Даже не мога да повярвам. Явно е пяла на живо и е била потресаваща и са й набили плейбека.

Илиян и Алисия- адски глупава песен с никакъв прием

Яница - определено е в А група. Песните й са хитове. Тя самата получи силен прием.

Милко е разбил с Бръмчалка, а после и с Шушана. Викат на бис за Шушана. Не знам защо са я изрязали???

Мария - постарала се е, тъпото е, че хит няма.

 

Борис Дали - пее се, но очаквах повече

Кали - не знам дали е имала по-нищожен прием до сега в Пайнер. Съчувствам й.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато си просеше биса (както обикновено) каза нещо от рода на "Аз друго исках да ви изпея, но май ме изпревариха" и публиката почна да скандира

Хахах, искала ама няма. Да беше си открила сама топлата вода, не да чака някой хит на колега, или кавър на колега и да го гепи и да го пее и налага и тя. Боклучка долна , радвам се че така са я преебали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тита в момента задуши цялата конкуренция, като добавим, че песента си е яко чалга, е нормално да привлича трафика и от чалгари, и от попаджии.

 

Толкова много исках да харесам песента на Кама след бруталния хит "Дразни ме", но това не издържах да го изслушах повече от куплет и припев. Изтъркано Пашево звучене, още по-нафталинен Мавродиев текст. Затапващите фразички, които Яница въведе като линия в жанра, започват яко да издишат, когато всеки вече прави опити за такива.

 

Не изключвам обаче да стане хит. Има инерцията на един от големите чалга хитове за 2017.

 

Текстът не е на шибаният Мавродиев, а на нашият човек от Айтос. Разбира се, че ще стане хит - има всичко необходими елементи, които песните на Галена и Преслава нямат. Някога ще ви просветне ли, че когато Кама е дирижирала чалгата, Преслава е шила дрехи в Добрич, а Галена е сънувала клипчето от ваната, за да се докопа до бизнеса. Някак взехте да мислите, че като старата генерация е пропаднала, Кама е същата като тях. Я си отворете очите, че да не ви навирам снимки от клипа, че да прогледнете кой е оригинала и кой ментето в този бизнес. Каза ви се, че Кама започва да гази и това ще стане въпреки Пайнер, въпреки Галена и въпреки бруталното бутане на Преслава. Като почнат да им режат милионите в тубата ще си поговорим пак. Никога не си помисляйте да слагате в едно изречение нещастното дребосъче Яница с Вавилонска кула като Камелия, че ще ви разгоня фамилийката в тоя форум. Начетох са на нагли постове, това ви е последно предупреждение....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много любим момент - паметен за историята на "Планета" и на поп-фолка като цяло! :)

 

Няма лошо да се радваме на миналите успехи, впредвид липсата на актуални такива. Все пак не е лесно да си женена за най-малко 3 деца, да си ги дондурка със здраве.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съпруга съм на три деца. С човека обрахме пари и купихме тристаен апартамент. Една вечер звъни вратата. Звънеца чука. Отварям – нинджа. И без да каже нищо с карате – в бъбреците. Докато се усетя, ми би два шамара с крак и един на детето в гръбначния кош. От ударната вълна отлитам 20-30 метра. Абстрахираха децата. Човека го няма. Ако общината не вземе спешни мерки ще се самоубеся или ще изчезна безкрайно.

 

Поздрав за Деса. Не знам защо се палеше толкова на Софи Маринова, като двете могат да си бъдат най-добри приятелки и да си обменят педофилски опит как се свалят деца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ... ако излезе нашата Боева ще си изпее кавъра и ще го изяде с всичките му тонове и пр.

Танчето е прекалено заета да си закача екстеншъни и и да ги тупира, какво я занимавате с пеене :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дъртата миндилка Кама пак си показала цицата по Бтв.Баси ку.валягата

 

Ти за какво си мислиш ,че го прави нали трябва да рекламира новата боза с цица, ама тези номера отдавна са изтъркани при нея , всички си я знаем каква е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти за какво си мислиш ,че го прави нали трябва да рекламира новата боза с цица, ама тези номера отдавна са изтъркани при нея , всички си я знаем каква е!

 

Всички сте я гледали, а аз седя по кафета из Видин. Обаче, такава злоба по Кама от "преслините" е не само необяснима, но ми се види и нещо като болестно състояние. ОК, знам, че много ви се ще в момента да се говори само за Преслава и някакви предплатени милиони в тубата, които толкова много ви харесват, а един линк от участие, с тая песновка не дадохте. Ама такъв е живота - появява се Кама и Пресли изчезва от хоризонта. Или ако не изчезне, просто всички спират да се вълнуват от нея. Защото истинската ковра излезе ли на екран, мишките се крият в дупките си. Видяхте ли как ви отнесе медийно Пресли с 1 песничка? Разбирате ли с какъв терминатор си имате работа? Усещате ли колко малка и жалка става Преслава, само като Кама се появи някъде с нещо? А сега си представи как щяхте да плюете змии и гущери, ако бе взела "Куклите" и бе отишла в "Колодрума"? За нищо друго освен за Кама и Шушана нямаше да се говори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички сте я гледали, а аз седя по кафета из Видин. Обаче, такава злоба по Кама от "преслините" е не само необяснима, но ми се види и нещо като болестно състояние. ОК, знам, че много ви се ще в момента да се говори само за Преслава и някакви предплатени милиони в тубата, които толкова много ви харесват, а един линк от участие, с тая песновка не дадохте. Ама такъв е живота - появява се Кама и Пресли изчезва от хоризонта. Или ако не изчезне, просто всички спират да се вълнуват от нея. Защото истинската ковра излезе ли на екран, мишките се крият в дупките си. Видяхте ли как ви отнесе медийно Пресли с 1 песничка? Разбирате ли с какъв терминатор си имате работа? Усещате ли колко малка и жалка става Преслава, само като Кама се появи някъде с нещо? А сега си представи как щяхте да плюете змии и гущери, ако бе взела "Куклите" и бе отишла в "Колодрума"? За нищо друго освен за Кама и Шушана нямаше да се говори.

Песента няма да има никакъв успех, ти до Шушана ми я нареждаш, смях! :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последен напън от Кама за внимание с показване на изхабени полови органи

По- добре изхабените полови органи на Кама, отколкото финното тЕло на някакъв си Бургаски бек

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...