Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

 

2 659 205 показвания

Публикуван на 13.11.2017 г.

 

-----------------------------

 

 

2 671 928 показвания

Публикуван на 14.11.2017 г.

 

Очевидно е ,че тази година Преслава заслужава певица на годината,но не и го пожелавам, ако има награди лично аз няма да гласувам за нея , макар че е реалния победител е тя!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Очевидно е ,че тази година Преслава заслужава певица на годината,но не и го пожелавам, ако има награди лично аз няма да гласувам за нея , макар че е реалния победител е тя!

 

Да-да, повярвахме ти.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да-да, повярвахме ти.

 

Тук оплюхте Преслава последно като взе певица на годината и казвахте ,че е подарена от г-н Димитров , защо тогава същата година спечели и Фолк идол в Сигнал?

Това ,че беше плюта от няколко медийни личности не означава ,че и беше подарена наградата. Народа си я обича , тя има харизма , която никоя друга няма , за това ви дразни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук оплюхте Преслава последно като взе певица на годината и казвахте ,че е подарена от г-н Димитров , защо тогава същата година спечели и Фолк идол в Сигнал?

Това ,че беше плюта от няколко медийни личности не означава ,че и беше подарена наградата. Народа си я обича , тя има харизма , която никоя друга няма , за това ви дразни!

Абсолютно.И даже в Сигнал за Фолк Идол имаше над 2000 повече от втората както и спечели другата награда на Сигнал за най-харесвана певица.На някои теориите издишат ,че Преслава без награди ще пропадне. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ти си виновен" беше гига хит, особено с тоя клип.

 

Чак гига хит не е била. Даже Камито я пя на концерт, ама никаква реакция нямаше. Впрочем 2003-2004 са й слаби нещата. Ти си виновен е приятна песен, беше популярна, ама другите 2 й провалиха годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук оплюхте Преслава последно като взе певица на годината и казвахте ,че е подарена от г-н Димитров , защо тогава същата година спечели и Фолк идол в Сигнал?

Това ,че беше плюта от няколко медийни личности не означава ,че и беше подарена наградата. Народа си я обича , тя има харизма , която никоя друга няма , за това ви дразни!

 

Точно, щото има харизма, я харесваме - поне аз. Това, че има харизма обаче не означава, че всяка година трябва да й се дава най-голямата награда, особено в година, в която друга певица е имала по-големи хитове.

 

Анти Преслава настроенията в обществото стартираха точно след наградите, за които говориш. След това имаше излагации и във ВИП Брадър, боища с гаджета-мафиоти по разни паркинги, за да се стигне до началото на тая година, в която Преслава беше извън топ 3 в гласуването за Певица на годината до преди да се почне с манипулирането на анкетата.

 

Добре, че тая година случи на песни и ще закърпи положението, иначе нямаше да й се размине отново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си виновен никога не е била хит.

 

Хахахах, да! Често.

 

С "Ти си виновен" Камелия се опита да повтори успеха на "Къде си ти" и "Ти си...". Че не стана мегахит - не стана, но беше доста популярна. Даже си спомням, че я пя в прайм тайма на Нова ТВ със Стойка-пипирудата в един лайвовете на Биг Брадър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно.И даже в Сигнал за Фолк Идол имаше над 2000 повече от втората както и спечели другата награда на Сигнал за най-харесвана певица.На някои теориите издишат ,че Преслава без награди ще пропадне. :3fdb8960598fa63e:

 

Кажи им го! Те тези гласували хора в Сигнал са същите , които гласуват и по Планета така,че няма да споря с тях. То всичко тръгна от простите ЛаЙно( Ни Ло) , Галена,Емилия и т.н. все завистници.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно, щото има харизма, я харесваме - поне аз. Това, че има харизма обаче не означава, че всяка година трябва да й се дава най-голямата награда, особено в година, в която друга певица е имала по-големи хитове.

 

Анти Преслава настроенията в обществото стартираха точно след наградите, за които говориш. След това имаше излагации и във ВИП Брадър, боища с гаджета-мафиоти по разни паркинги, за да се стигне до началото на тая година, в която Преслава беше извън топ 3 в гласуването за Певица на годината до преди да се почне с манипулирането на анкетата.

 

Добре, че тая година случи на песни и ще закърпи положението, иначе нямаше да й се размине отново.

 

Да след тях почна заради някои пачи,които изброих в горния пост! Интересно ми е ако Преслава получи тая година Певица на годината дали пак ще се надигнат да кажат дума , понеже тая година и е доста силна, не че 2015 не беше!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да след тях почна заради някои пачи,които изброих в горния пост! Интересно ми е ако Преслава получи тая година Певица на годината дали пак ще се надигнат да кажат дума , понеже тая година и е доста силна, не че 2015 не беше!

 

Те се надигнаха, защото Галена имаше по-силна година, не го ли разбираш? Ако тази година спечели, не мисля, че ще наддадат вой, защото наистина годината й е силна.

 

Обаче не се знае дали Смядово няма да атакува с мега резачка точно в последните дни на 2017 и да обърне посоката на вятъра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия да използва този тоалет за обложката на предстоящия албум. :1000 (10):

 

flavqs.jpg

 

:1000 (29): :roll1:

 

Направо да се беше пуснала по без блуза, то все едно я няма.

 

Тя влиза ли тук? Да не се светне кой си, щото нали се познавате... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :roll1:

 

Направо да се беше пуснала по без блуза, то все едно я няма.

 

Тя влиза ли тук? Да не се светне кой си, щото нали се познавате... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Хаах, знае, да... пък и отдавна съм й споделил мнението си за кичозните й истории, няма скрито покрито. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно.И даже в Сигнал за Фолк Идол имаше над 2000 повече от втората както и спечели другата награда на Сигнал за най-харесвана певица.На някои теориите издишат ,че Преслава без награди ще пропадне. :3fdb8960598fa63e:

 

Не бре, не е толкова фатално. Преслава без награди няма да пропадне. Просто Камелия ще я смачка без този пайнерски PR. Това е твърдяно тук, а то не е приятно, за такива като теб. И не е фатално, че Преслава няма сценичната харизма от примерно 2008-ма. Само аз и още няколко души тук я помним. Вие живеете с днешното плейбек нищо, което завършва с броене на "Шушана". Но това няма нищо общо с марката "Преслава", ама съвсем нищо....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бре, не е толкова фатално. Преслава без награди няма да пропадне. Просто Камелия ще я смачка без този пайнерски PR. Това е твърдяно тук, а то не е приятно, за такива като теб. И не е фатално, че Преслава няма сценичната харизма от примерно 2008-ма. Само аз и още няколко души тук я помним. Вие живеете с днешното плейбек нищо, което завършва с броене на "Шушана". Но това няма нищо общо с марката "Преслава", ама съвсем нищо....

 

Пост без Камчия нямаш , аз незнам ти къде я буташ след като Преслава в най-слабата си година пак е по-успешна от Камелия.

И виж да не се разболееш когато Преслава замести Камелия в Гласът на България хахаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пост без Камчия нямаш , аз незнам ти къде я буташ след като Преслава в най-слабата си година пак е по-успешна от Камелия.

И виж да не се разболееш когато Преслава замести Камелия в Гласът на България хахаха

 

Обещал съм ви на вас, най-наглите след "десовите", че след САЩ 2017 въобще няма да ви дам да дишате. Разбирате ли, свърши се с троленето на халост.

 

И вече писаха на достатъчно места, че журито ще си е същото като миналата година. Но и да има друго жури, Преслава е абсурд да е в него. :1000 (1):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...